Merrilyn Gann

Дата народження: 3 січня 1963 (61 рік)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада

Всього фільмів (на сайті): 76

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 76 результатів

Коханки
Коханки (2013—2016) актриса у ролі Sandra Bowler 6.0 imdb 7.1
Сюжет Історії з життя чотирьох подруг, кожна з яких знаходиться в складних і небезпечних відносинах.
Коханки

Коханки (2013—2016)

Mistresses

16+
Серіал 4 сезони, 52 епізоди Скасований
актриса у ролі Sandra Bowler
США, Велика Британія   43 хв
Читати опис Історії з життя чотирьох подруг, кожна з яких знаходиться в складних і небезпечних відносинах.
КіноБаза: 6.0 (8)  IMDb: 7.1 (14051)
Моя оцінка:
/10
End of the World (2013) актриса у ролі Betty Palmer 3.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) A group of Apocalyptic fanatics must use their knowledge of apocalyptic movies to save the world from a devastating solar flare.
Трейлер

End of the World (2013)

End of the World

актриса у ролі Betty Palmer
Канада, США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) A group of Apocalyptic fanatics must use their knowledge of apocalyptic movies to save the world from a devastating solar flare.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 4.7 (1762)
Моя оцінка:
/10
Розумне рішення
Розумне рішення (2012) актриса у ролі Grandma  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.1
Сюжет Головна героїня отримує покарання у вигляді громадських робіт - дівчина на три місяці стає куратором групи дівчаток-скаутів, і її головне завдання - допомогти їм перемогти в конкурсі з продажу печива!
Розумне рішення

Розумне рішення (2012)

La guerre des cookies

актриса у ролі Grandma
Канада   1 год 59 хв
Читати опис Головна героїня отримує покарання у вигляді громадських робіт - дівчина на три місяці стає куратором групи дівчаток-скаутів, і її головне завдання - допомогти їм перемогти в конкурсі з продажу печива!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (652)
Моя оцінка:
/10
Emily Owens M.D. (2012—2013) актриса у ролі Gail Duroux 6.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A young doctor realizes that working as an intern in a big hospital is very much the same as being in high school.
Трейлер

Emily Owens M.D. (2012—2013)

Emily Owens M.D.

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актриса у ролі Gail Duroux
США   43 хв
Читати опис (англ.) A young doctor realizes that working as an intern in a big hospital is very much the same as being in high school.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.5 (6810)
Моя оцінка:
/10
The Woodcarver (2012) актриса у ролі Christine 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A troubled youth vandalizes a church and winds up in a close association with the woodcarver whose work he destroyed.

The Woodcarver (2012)

The Woodcarver

актриса у ролі Christine
США, Канада   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A troubled youth vandalizes a church and winds up in a close association with the woodcarver whose work he destroyed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (500)
Моя оцінка:
/10
Монстр крижаних доріг
Монстр крижаних доріг (2011) актриса у ролі Beryl Lowman  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 3.4
Сюжет При підриві алмазного рудника, що криється під товщою криги, прокидається та виходить на волю древній хижак, що став грандіозним відкриттям для вчених. Але для далекобійників та доісторична істота стала смертельно небезпечним ворогом, що хоче втамувати свій голод людською плоттю. Здоровенна тварюка здатна знищувати цілі міста. Щоб не допустити того жаху, далекобійники вирішують вбити хижака.
Монстр крижаних доріг Трейлер

Монстр крижаних доріг (2011)

Ice Road Terror

актриса у ролі Beryl Lowman
США   1 год 26 хв
Читати опис При підриві алмазного рудника, що криється під товщою криги, прокидається та виходить на волю древній хижак, що став грандіозним відкриттям для вчених. Але для далекобійників та доісторична істота стала смертельно небезпечним ворогом, що хоче втамувати свій голод людською плоттю. Здоровенна тварюка здатна знищувати цілі міста. Щоб не допустити того жаху, далекобійники вирішують вбити хижака.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.4 (920)
Моя оцінка:
/10
Марлі та я 2
Марлі та я 2 (2011) актриса у ролі Mrs. Crouch  ✓ укр. аудіо 2.6 imdb 3.4
Сюжет Марлі повертається, і на цього разу він вміє говорити! Разом зі своїм приятелем Боді Гроганом, Марлі зчиняє лемент на районному собачому конкурсі. Перехитрувавши всіх інших учасників, він, як завжди, з легкістю завойовує серця глядачів.
Марлі та я 2 Трейлер

Марлі та я 2 (2011)

Marley & Me: The Puppy Years

0+
актриса у ролі Mrs. Crouch
США, Канада   1 год 26 хв
Читати опис Марлі повертається, і на цього разу він вміє говорити! Разом зі своїм приятелем Боді Гроганом, Марлі зчиняє лемент на районному собачому конкурсі. Перехитрувавши всіх інших учасників, він, як завжди, з легкістю завойовує серця глядачів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.6 (3)  IMDb: 3.4 (2151)
Моя оцінка:
/10
Вбивство
Вбивство (2011—2014) актриса у ролі Maryanne Thompson  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.3
Сюжет Події відбуваються в Сіетлі, штат Вашингтон. Головною сюжетною лінією є розслідування вбивства місцевої дівчини-підлітка Роузі Ларсен. У кожній серії глядач стає свідком приблизно 24 годин подій у серіалі. Перший сезон показує два тижні розслідування та зосереджує увагу глядача на трьох сюжетних лініях: розслідування поліцією вбивства Роузі Ларсен, спроби родини дівчини знову зажити нормальним життям та яскраві зміни у перебігу політичної кампанії, що тісно переплітається зі справою про вбивство.

Ідею для серіалу було взято з однойменного данського серіалу, відомішого за назвою Forbrydelsen
Вбивство Трейлер

Вбивство (2011—2014)

The Killing

18+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
актриса у ролі Maryanne Thompson
США, Канада   45 хв
Читати опис Події відбуваються в Сіетлі, штат Вашингтон. Головною сюжетною лінією є розслідування вбивства місцевої дівчини-підлітка Роузі Ларсен. У кожній серії глядач стає свідком приблизно 24 годин подій у серіалі. Перший сезон показує два тижні розслідування та зосереджує увагу глядача на трьох сюжетних лініях: розслідування поліцією вбивства Роузі Ларсен, спроби родини дівчини знову зажити нормальним життям та яскраві зміни у перебігу політичної кампанії, що тісно переплітається зі справою про вбивство.

Ідею для серіалу було взято з однойменного данського серіалу, відомішого за назвою Forbrydelsen
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (87)  IMDb: 8.3 (124841)
Моя оцінка:
/10
Freshman Father (2010) актриса у ролі Mrs. Patton 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) When high school sweethearts John (Seeley) and Kathy (Irvin) find out Kathy is pregnant, they decide to get married and move to Cambridge so John can fulfill his scholarship to Harvard. But...

Freshman Father (2010)

Freshman Father

актриса у ролі Mrs. Patton
США, Канада   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) When high school sweethearts John (Seeley) and Kathy (Irvin) find out Kathy is pregnant, they decide to get married and move to Cambridge so John can fulfill his scholarship to Harvard. But...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (816)
Моя оцінка:
/10
Життя непередбачуване
Життя непередбачуване (2010—2011) актриса у ролі Principal Dugan 7.1 imdb 7.5
Сюжет Після 15 років поневірянь від однієї прийьомної сім'ї в іншу Лакс вирішує взяти життя у свої руки і стати повністю незалежною. Для емансипації від опіки Люкс повинна отримати дозвіл від своїх біологічних батьків. Вона знаходить свого справжнього батька, Бэейза, 30-річний нероба, що живе з двома друзями прямо над баром, який і поняття не мав про те, що у нього є дочка. Не менше свого батька дивується Лакс, дізнавшись, що її мати, Кейт Кесіді, відома ведуча радіопередачі "Ранкове безумство", яку Лакс слухала усе своє життя. Вона постійно відчувала емоційний зв'язок з Кейт, хоча і не знала про свою спорідненість з нею. Співведучий Кейт - Райан, до того ж являється її хлопцем. Несподівано суддя виносить вердикт у справі Лакс - та не готова до емансипації, і тому він доручає тимчасову опіку її біологічним батькам, Бейзу і Кэйт, які погоджуються на запізнілу спробу дати Лакс те, чого їй так бракувало усі ці роки - сім'ю...
Життя непередбачуване Трейлер

Життя непередбачуване (2010—2011)

Life Unexpected

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
актриса у ролі Principal Dugan
США, Канада   60 хв
Читати опис Після 15 років поневірянь від однієї прийьомної сім'ї в іншу Лакс вирішує взяти життя у свої руки і стати повністю незалежною. Для емансипації від опіки Люкс повинна отримати дозвіл від своїх біологічних батьків. Вона знаходить свого справжнього батька, Бэейза, 30-річний нероба, що живе з двома друзями прямо над баром, який і поняття не мав про те, що у нього є дочка. Не менше свого батька дивується Лакс, дізнавшись, що її мати, Кейт Кесіді, відома ведуча радіопередачі "Ранкове безумство", яку Лакс слухала усе своє життя. Вона постійно відчувала емоційний зв'язок з Кейт, хоча і не знала про свою спорідненість з нею. Співведучий Кейт - Райан, до того ж являється її хлопцем. Несподівано суддя виносить вердикт у справі Лакс - та не готова до емансипації, і тому він доручає тимчасову опіку її біологічним батькам, Бейзу і Кэйт, які погоджуються на запізнілу спробу дати Лакс те, чого їй так бракувало усі ці роки - сім'ю...
КіноБаза: 7.1 (6)  IMDb: 7.5 (15548)
Моя оцінка:
/10
Sight Unseen (2009) актриса у ролі Mrs. Crane 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) A female detective is drawn into an increasing complicated web of lies.

Sight Unseen (2009)

Sight Unseen

актриса у ролі Mrs. Crane
Канада   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) A female detective is drawn into an increasing complicated web of lies.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (70)
Моя оцінка:
/10
2012
2012 (2009) актриса у ролі German Chancellor  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.8
Сюжет Згідно з календарем індійців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.
2012 Трейлер

2012 (2009)

2012

16+
актриса у ролі German Chancellor
США   2 год 38 хв
Читати опис Згідно з календарем індійців Майя, в 2012 році планети сонячної системи опиняються на одній лінії один з одним, що приведе до глобальних природних катаклізмів: сильні землетруси, цунамі і виверження вулканів перетворять країни і цілі континенти в руїни. Недавно вчені підтвердили, що цей міф може стати реальністю. Група учених намагається розшифрувати цей «Календар» цивілізації Майя, в надії знайти в ньому способи протидії передбаченому апокаліпсису.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (372)  IMDb: 5.8 (400485)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Барбі і три мушкетери
Барбі і три мушкетери (2009) актриса у ролі Madame de Bossé  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет У цій історії немає ніякої принцеси, яка повинна бути врятована. Барбі і її друзі мушкетери рятують принца! Барбі - красива 16-річна дівчинка, яка залишає свій будинок і прямує до Парижу, оскільки вона повна рішучості виконати свою мрію - стати мушкетером і захистити королівську сім'ю. Як тільки вона опиняється в палаці, знайомиться з трьома молодими дівчатами - Вівеса, Рене і Араміна.
Барбі і три мушкетери Трейлер

Барбі і три мушкетери (2009)

Barbie and the Three Musketeers

актриса у ролі Madame de Bossé
США   1 год 21 хв
Читати опис У цій історії немає ніякої принцеси, яка повинна бути врятована. Барбі і її друзі мушкетери рятують принца! Барбі - красива 16-річна дівчинка, яка залишає свій будинок і прямує до Парижу, оскільки вона повна рішучості виконати свою мрію - стати мушкетером і захистити королівську сім'ю. Як тільки вона опиняється в палаці, знайомиться з трьома молодими дівчатами - Вівеса, Рене і Араміна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 6.4 (4371)
Моя оцінка:
/10
Angel and the Bad Man (2009) актриса у ролі Virginia 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) This remake of the John Wayne classic tells the story of a notorious gunfighter, Quirt Evans (Lou Diamond Phillips), who is wounded and seeks shelter with a Quaker family.

Angel and the Bad Man (2009)

Angel and the Bad Man

актриса у ролі Virginia
Канада, США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) This remake of the John Wayne classic tells the story of a notorious gunfighter, Quirt Evans (Lou Diamond Phillips), who is wounded and seeks shelter with a Quaker family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (521)
Моя оцінка:
/10
Crossroads: A Story of Forgiveness (2007) актриса у ролі The Judge 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A tragic street racing accident kills a wife and her child leaving her husband to pick up the pieces and pursue justice against the boy that killed them.

Crossroads: A Story of Forgiveness (2007)

Crossroads: A Story of Forgiveness

актриса у ролі The Judge
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A tragic street racing accident kills a wife and her child leaving her husband to pick up the pieces and pursue justice against the boy that killed them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (533)
Моя оцінка:
/10
Надприродне
Надприродне (2005—2020) актриса у ролі Madge Carrigan  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Надприродне Трейлер

Надприродне (2005—2020)

Supernatural

16+
Серіал 15 сезонів, 327 епізодів Завершений
актриса у ролі Madge Carrigan
США   44 хв
Читати опис Колись у місті Лоуренс, штат Канзас, разом зі своїми малолітніми синами, мирно жила сім'я Вінчестерів. Але буквально за один день життя цих людей змінилося назавжди, будинок згорів, у вогні пожежі загинула Мері Вінчестер - любляча мати і улюблена дружина. Чотирилітній Дін Вінчестер виніс з вогню свого шестимісячного братика і з тих пір став для нього ангелом охоронцем, готовим на все ради безпеки молодшого брата. А Джон Вінчестер з простого робочого гаража, перетворився на сміливого мисливця за нечистю, одержимого ідеєю помститися за смерть дружини. З цією думкою він виховував своїх синів, що стали майстерними бійцями, що б'ються пліч-о-пліч з батьком.  І саме з Лоуренса почалася безконечна подорож сім'ї Вінчестерів по безкрайніх просторах Америки у пошуках людей, яким необхідна допомога, кому не звідки чекати підмоги і ні на кого розраховувати, коли в їх життя залізною ходою увірвалося надприродне. 
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (274)  IMDb: 8.4 (488869)
Моя оцінка:
/10
Піф-паф, ти – мертвий
Піф-паф, ти – мертвий (2002) актриса у ролі Meyer's Assistant  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Він вирішив помститися своїм кривдникам-однокласникам за допомогою свого ... голосу.
"Діти - найжорстокіші з усіх людей. Неймовірно жорстокі ...". Ці слова Тревора Адамса резюмують його досвід шкільних років у Рівервейл Хай. Крайня жорстокість з боку однолітків штовхнула його на крайні заходи - він погрожував підірвати школу. Але спасіння прийшло до нього в особі вчителя акторської майстерності - містера Данкана (Том Кавана). Він пропонує Тревору зіграти головну роль у шкільній постановці разом з красунею Дженні Далкіст. Вчитель і партнерка намагаються повернути героя до нормального життя. Але прем'єра опиняється під загрозою: похмурий сюжет про малолітніх вбивць, на диво перегукується з важким минулим Тревора, спонукаючи шкільну громадськість і батьків заборонити п'єсу. Якщо їм це вдасться, голос Тревора може так і залишитися не почутим, і це призведе до запуску вибухівки уповільненої дії.
Піф-паф, ти – мертвий Трейлер

Піф-паф, ти – мертвий (2002)

Bang Bang You're Dead

16+
актриса у ролі Meyer's Assistant
США, Канада   1 год 27 хв
Читати опис Він вирішив помститися своїм кривдникам-однокласникам за допомогою свого ... голосу.
"Діти - найжорстокіші з усіх людей. Неймовірно жорстокі ...". Ці слова Тревора Адамса резюмують його досвід шкільних років у Рівервейл Хай. Крайня жорстокість з боку однолітків штовхнула його на крайні заходи - він погрожував підірвати школу. Але спасіння прийшло до нього в особі вчителя акторської майстерності - містера Данкана (Том Кавана). Він пропонує Тревору зіграти головну роль у шкільній постановці разом з красунею Дженні Далкіст. Вчитель і партнерка намагаються повернути героя до нормального життя. Але прем'єра опиняється під загрозою: похмурий сюжет про малолітніх вбивць, на диво перегукується з важким минулим Тревора, спонукаючи шкільну громадськість і батьків заборонити п'єсу. Якщо їм це вдасться, голос Тревора може так і залишитися не почутим, і це призведе до запуску вибухівки уповільненої дії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (13)  IMDb: 7.7 (13172)
Моя оцінка:
/10
No Night Is Too Long (2002) актриса у ролі Betsy Baranof 7.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Young Tim Cornish's life has begun with great promise. Blessed with extraordinary good looks, Tim enjoyed much attention and cared little of broken hearts. At University he was a favored student in a prestigious creative writing course, but a chance meeting, a stolen kiss and a sudden flare of passion sets Tim on a journey of betrayal, heartbreak and murder. In a flashback, he tells his story of cruelty, love and a soul-destroying guilt that offers little chance for redemption.
Трейлер

No Night Is Too Long (2002)

No Night Is Too Long

актриса у ролі Betsy Baranof
Велика Британія, Канада   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Young Tim Cornish's life has begun with great promise. Blessed with extraordinary good looks, Tim enjoyed much attention and cared little of broken hearts. At University he was a favored student in a prestigious creative writing course, but a chance meeting, a stolen kiss and a sudden flare of passion sets Tim on a journey of betrayal, heartbreak and murder. In a flashback, he tells his story of cruelty, love and a soul-destroying guilt that offers little chance for redemption.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.1 (2761)
Моя оцінка:
/10
Сабріна - юна відьмочка: Друзі назавжди
Сабріна - юна відьмочка: Друзі назавжди (2002) актриса у ролі Miss Hag  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.0
Сюжет 13-річну Сабріну Спеллман очікує найнезвичніше навчання - в Академії чаклунства і магії... І вчитися там куди важче, ніж у звичайній школі - принаймні, для Сабріни. Адже вона відьма лише наполовину, а наполовину - людина. І тепер Сабріна має довести своїм учителям, однокласницям, родичам і, головне, самій собі, що вона анітрохи не гірше інших юних відьмочок...
Сабріна - юна відьмочка: Друзі назавжди Трейлер

Сабріна - юна відьмочка: Друзі назавжди (2002)

Sabrina the Teenage Witch in Friends Forever

актриса у ролі Miss Hag
США, Канада   1 год 14 хв
Читати опис 13-річну Сабріну Спеллман очікує найнезвичніше навчання - в Академії чаклунства і магії... І вчитися там куди важче, ніж у звичайній школі - принаймні, для Сабріни. Адже вона відьма лише наполовину, а наполовину - людина. І тепер Сабріна має довести своїм учителям, однокласницям, родичам і, головне, самій собі, що вона анітрохи не гірше інших юних відьмочок...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.0 (417)
Моя оцінка:
/10
Любов вдівця
Любов вдівця (2002—2006) актриса у ролі Rose Abbott 6.0 imdb 7.5
Сюжет Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
Любов вдівця Трейлер

Любов вдівця (2002—2006)

Everwood

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актриса у ролі Rose Abbott
США   60 хв
Читати опис Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (15399)
Моя оцінка:
/10
Як я був Фаустом
Як я був Фаустом (2002) актриса у ролі Grace  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.4
Сюжет 15 - річний Брендан Віллі ненавидить себе за те, що він зовсім не крутий. Адже він закохався в дівчину своєї мрії. Тоді Брендану зустрічається на шляху Містер Файв, який прибув з пекла. Він використовує свою останню можливість роздобути людську душу і укладає з Бренданом договір. Тепер Брендан - найкрутіший підліток у штаті...
Як я був Фаустом

Як я був Фаустом (2002)

I Was a Teenage Faust

актриса у ролі Grace
Канада, США   1 год 35 хв
Читати опис 15 - річний Брендан Віллі ненавидить себе за те, що він зовсім не крутий. Адже він закохався в дівчину своєї мрії. Тоді Брендану зустрічається на шляху Містер Файв, який прибув з пекла. Він використовує свою останню можливість роздобути людську душу і укладає з Бренданом договір. Тепер Брендан - найкрутіший підліток у штаті...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (436)
Моя оцінка:
/10
Як вбити собаку вашого сусіда
Як вбити собаку вашого сусіда (2000) актриса у ролі Nurse #1  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.8
Сюжет Лірична комедія про сором'язливого драматурга, який останнім часом сам не свій. Він палить цигарку за цигаркою та преживає кризу середнього віку. Натхнення в роботі залишило його, а дома дружина, яка робить все, щоб вони завели дитину. Справи настільки погані, що його дратує буквально все навколо, навіть гавкіт сусідського собаки. Але якось він знайомиться з маленькою сусідською дівчинкою, яка допоможе йому поглянути на світ зовсім іншими очами...
Як вбити собаку вашого сусіда

Як вбити собаку вашого сусіда (2000)

How to Kill Your Neighbor's Dog

актриса у ролі Nurse #1
Німеччина, США   1 год 47 хв
Читати опис Лірична комедія про сором'язливого драматурга, який останнім часом сам не свій. Він палить цигарку за цигаркою та преживає кризу середнього віку. Натхнення в роботі залишило його, а дома дружина, яка робить все, щоб вони завели дитину. Справи настільки погані, що його дратує буквально все навколо, навіть гавкіт сусідського собаки. Але якось він знайомиться з маленькою сусідською дівчинкою, яка допоможе йому поглянути на світ зовсім іншими очами...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.8 (3659)
Моя оцінка:
/10
Glory Days (2002) актриса у ролі Woman 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) The author of a tell-all book gets writer's block and decides to return home for inspiration only to find that the town locals aren't too happy with his last book.

Glory Days (2002)

Glory Days

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
актриса у ролі Woman
США   60 хв
Читати опис (англ.) The author of a tell-all book gets writer's block and decides to return home for inspiration only to find that the town locals aren't too happy with his last book.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (409)
Моя оцінка:
/10
Таємниці Смолвілля
Таємниці Смолвілля (2001—2011) актриса у ролі Ruth Cavanaugh  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.5
Сюжет Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Таємниці Смолвілля

Таємниці Смолвілля (2001—2011)

Smallville

12+
Серіал 10 сезонів, 217 епізодів Завершений
актриса у ролі Ruth Cavanaugh
США, Канада   60 хв
Читати опис Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (84)  IMDb: 7.5 (139498)
Моя оцінка:
/10
Night Visions (2001) актриса у ролі Realtor (segment "Renovation") 7.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Night Visions is an anthology series similar to The Twilight Zone - some tales are supernatural, others are just commentaries on twisted human nature. Each hour episode is made up of two half-hour episodes aired back-to-back.

Night Visions (2001)

Night Visions

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
актриса у ролі Realtor (segment "Renovation")
Канада, США   43 хв
Читати опис (англ.) Night Visions is an anthology series similar to The Twilight Zone - some tales are supernatural, others are just commentaries on twisted human nature. Each hour episode is made up of two half-hour episodes aired back-to-back.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.4 (1063)
Моя оцінка:
/10
Таємниця містера Райза
Таємниця містера Райза (2000) актриса у ролі Veg's Mom  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 5.7
Сюжет Таємниця з великої букви любить ховатися в тихих, сонних городках. Хранителями її стають, як правило, непримітні, рядові, на перший погляд люди.
Тільки після смерті хранитель може передати ключ тим, хто більше всіх потребують надприродного порятунку.
Він був інопланетянином, що впав на Землю, був безсмертним красенем-вампіром, а зараз він - загадковий містер Райз. Послідуйте за великим Девідом Боуї, щоб розгадати "Таємницю містера Райза".
Таємниця містера Райза

Таємниця містера Райза (2000)

Mr. Rice's Secret

0+
актриса у ролі Veg's Mom
Канада   1 год 53 хв
Читати опис Таємниця з великої букви любить ховатися в тихих, сонних городках. Хранителями її стають, як правило, непримітні, рядові, на перший погляд люди.
Тільки після смерті хранитель може передати ключ тим, хто більше всіх потребують надприродного порятунку.
Він був інопланетянином, що впав на Землю, був безсмертним красенем-вампіром, а зараз він - загадковий містер Райз. Послідуйте за великим Девідом Боуї, щоб розгадати "Таємницю містера Райза".
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 5.7 (673)
Моя оцінка:
/10
Wilderness Love (2000) актриса у ролі Ellen 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) In Alaska, Susannah Stanton and Jesse Stanton divorced two years ago. They have two daughters, the teenager Bridget and the young girl Hannah, and a young son, Sam, and they are good ...

Wilderness Love (2000)

Wilderness Love

актриса у ролі Ellen
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) In Alaska, Susannah Stanton and Jesse Stanton divorced two years ago. They have two daughters, the teenager Bridget and the young girl Hannah, and a young son, Sam, and they are good ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (688)
Моя оцінка:
/10
Переможці шоу
Переможці шоу (2000) актриса у ролі Cabot Party Guest 7.6 imdb 7.5
Сюжет Під час підготовки до найпрестижнішої собачої виставки, кілька подружніх пар зроблять все, щоб їхні вихованці були першими. Вони оточують своїх чотириногих друзів більшою турботою і любов'ю, ніж власних дружин і чоловіків.
Звичайно, для сучасної собаки однієї турботи ветеринара недостатньо. Волохатим і хвостатим вкрай необхідний ... психоаналітик! Але одержимим господарям чотириногих допомогу психолога вже не допоможе.
Переможці шоу Трейлер

Переможці шоу (2000)

Best in Show

актриса у ролі Cabot Party Guest
США   1 год 30 хв
Читати опис Під час підготовки до найпрестижнішої собачої виставки, кілька подружніх пар зроблять все, щоб їхні вихованці були першими. Вони оточують своїх чотириногих друзів більшою турботою і любов'ю, ніж власних дружин і чоловіків.
Звичайно, для сучасної собаки однієї турботи ветеринара недостатньо. Волохатим і хвостатим вкрай необхідний ... психоаналітик! Але одержимим господарям чотириногих допомогу психолога вже не допоможе.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.5 (67478)
Моя оцінка:
/10
Ідеальні наречені, або щури
Ідеальні наречені, або щури (2000) актриса у ролі Tod's Mother  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.9
Сюжет Доріс цілими днями дивиться телесеріали або сидить у своєму антикварному магазині «Захований скарб». Але одного разу вона знаходить чарівну каблучку і абсолютно змінюється. Відтепер Доріс - модна і стильна телезірка Регіна ЛіСевідж.

А для подружок Марсі і Саммер, які відчайдушно мріяли завести собі приятелів, Доріс з двох білих щурів «створює» симпатичних хлопців. Звичайно, вони лише виглядають як люди, зате Марсі і Саммер можуть утерти ніс своєму заклятому ворогові, до відрази досконалій Дженніфер.
Ідеальні наречені, або щури

Ідеальні наречені, або щури (2000)

Ratz

актриса у ролі Tod's Mother
Канада, США   1 год 35 хв
Читати опис Доріс цілими днями дивиться телесеріали або сидить у своєму антикварному магазині «Захований скарб». Але одного разу вона знаходить чарівну каблучку і абсолютно змінюється. Відтепер Доріс - модна і стильна телезірка Регіна ЛіСевідж.

А для подружок Марсі і Саммер, які відчайдушно мріяли завести собі приятелів, Доріс з двох білих щурів «створює» симпатичних хлопців. Звичайно, вони лише виглядають як люди, зате Марсі і Саммер можуть утерти ніс своєму заклятому ворогові, до відрази досконалій Дженніфер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (505)
Моя оцінка:
/10
Сонік Андерграунд
Сонік Андерграунд (1999) актриса 7.0 imdb 6.1
Сюжет У королеви Аліни народилося 3 близнюка - Сонік, його брат Манік і сестра Соня. Однак злий доктор Роботнік з його напарниками Сліт і Дінго намагаються здобути владу в усьому Мобіусі, а дорогоцінні діти намагаються знайти свою маму і врятувати королівство від роботизації в команді Опору. У них попереду безліч захоплюючих пригод. У кожній серії відбувається щось незвичайне і цікаве. І як зазвичай закінчується щасливою розв'язкою. Особливість цього серіалу в тому, що в кожній серії Соник, Маник і Соня виконують пісню
Сонік Андерграунд Трейлер

Сонік Андерграунд (1999)

Sonic Underground

Серіал 1 сезон, 40 епізодів Завершений
актриса
Франція, США   30 хв
Читати опис У королеви Аліни народилося 3 близнюка - Сонік, його брат Манік і сестра Соня. Однак злий доктор Роботнік з його напарниками Сліт і Дінго намагаються здобути владу в усьому Мобіусі, а дорогоцінні діти намагаються знайти свою маму і врятувати королівство від роботизації в команді Опору. У них попереду безліч захоплюючих пригод. У кожній серії відбувається щось незвичайне і цікаве. І як зазвичай закінчується щасливою розв'язкою. Особливість цього серіалу в тому, що в кожній серії Соник, Маник і Соня виконують пісню
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.1 (3216)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: