Вільям Лау

William Lau

Всього фільмів (на сайті): 23

Ролі: режисер ★ 6.64

Фільмографія

Знайдено 23 результати

Спритний експрес: Веселі перегони
Спритний експрес: Веселі перегони (2022) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет От халепа! Нейта переконують узяти участь у швидкісних перегонах. І на кону всі вантажні вагони Спритного експреса!
Спритний експрес: Веселі перегони Трейлер

Спритний експрес: Веселі перегони (2022)

Mighty Express: Mighty Trains Race

режисер
США   25 хв
Читати опис От халепа! Нейта переконують узяти участь у швидкісних перегонах. І на кону всі вантажні вагони Спритного експреса!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (28)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

My Little Pony: Winter Wishday (2022) режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) With different holiday traditions across three pony lands, the Mane 5 race against time to celebrate everyone's special customs and make it home in time for the Wishing Star.

My Little Pony: Winter Wishday (2022)

My Little Pony: Winter Wishday

режисер
США, Ірландія, Канада   44 хв
Читати опис (англ.) With different holiday traditions across three pony lands, the Mane 5 race against time to celebrate everyone's special customs and make it home in time for the Wishing Star.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (101)
Моя оцінка:
/10
My Little Pony: Залиш свою відзнаку
My Little Pony: Залиш свою відзнаку (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 5.8
Сюжет З поверненням до Еквестрії, де магія поні повсюди! Друзі Зіп, Санні, Іззі, Піп і Гіч вже готові до пригод, яких не доведеться довго чекати.
My Little Pony: Залиш свою відзнаку Трейлер

My Little Pony: Залиш свою відзнаку (2022)

My Little Pony: Make Your Mark

Серіал 4 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
режисер
США, Ірландія, Канада   22 хв
Читати опис З поверненням до Еквестрії, де магія поні повсюди! Друзі Зіп, Санні, Іззі, Піп і Гіч вже готові до пригод, яких не доведеться довго чекати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 5.8 (624)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Останні діти на землі
Останні діти на землі (2019—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Четвірка крутих дітлахів, які потрапили у справжній постапокаліптичний світ. Точніше, їхній світ перетворився у суцільний апокаліпсис із монстрами та зомбі. Їм залишається лише одне - виживати! Захищайся, або стань мертвяком, цікавішої пригоди і не придумати!
Останні діти на землі Трейлер

Останні діти на землі (2019—2020)

The Last Kids on Earth

Серіал 3 сезони, 21 епізод Завершений
режисер
США
Читати опис Четвірка крутих дітлахів, які потрапили у справжній постапокаліптичний світ. Точніше, їхній світ перетворився у суцільний апокаліпсис із монстрами та зомбі. Їм залишається лише одне - виживати! Захищайся, або стань мертвяком, цікавішої пригоди і не придумати!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.2 (1742)
Моя оцінка:
/10
Super Dinosaur (2018) режисер 0.0 imdb 8.7
Сюжет (англ.) Leaping from the pages of the Skybound/Image comic book series by Robert Kirkman and Jason Howard, 'Super Dinosaur' stars 10 year old Derek Dynamo and his best-friend Super Dinosaur, a genetically engineered T-Rex with human-level...

Super Dinosaur (2018)

Super Dinosaur

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
режисер
Канада   22 хв
Читати опис (англ.) Leaping from the pages of the Skybound/Image comic book series by Robert Kirkman and Jason Howard, 'Super Dinosaur' stars 10 year old Derek Dynamo and his best-friend Super Dinosaur, a genetically engineered T-Rex with human-level...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.7 (73)
Моя оцінка:
/10
Школа монстрів: Великий монстровий риф
Школа монстрів: Великий монстровий риф (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.0
Сюжет Вечірка року обіцяла бути дуже цікавою і незабутньою. Саме так думали Лагуна Блю і її подружки, вирушаючи туди. Але в один момент все пішло не так і шкільний басейн поглинув їх в морську безодню. Подружки виявилися в водах Великого кошмарного рифу в образі русалок, куди їх привернула дочка Посейдона Посі Рі. Щоб повернутися назад Лагуна Блю повинна побороти свій найбільший страх. Для цього їй необхідно поглянути в очі злісному Кракену. Але завдяки цій дружбі зробити це буде не так вже й складно.
Школа монстрів: Великий монстровий риф Трейлер

Школа монстрів: Великий монстровий риф (2016)

Monster High: Great Scarrier Reef

режисер
США   1 год 11 хв
Читати опис Вечірка року обіцяла бути дуже цікавою і незабутньою. Саме так думали Лагуна Блю і її подружки, вирушаючи туди. Але в один момент все пішло не так і шкільний басейн поглинув їх в морську безодню. Подружки виявилися в водах Великого кошмарного рифу в образі русалок, куди їх привернула дочка Посейдона Посі Рі. Щоб повернутися назад Лагуна Блю повинна побороти свій найбільший страх. Для цього їй необхідно поглянути в очі злісному Кракену. Але завдяки цій дружбі зробити це буде не так вже й складно.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.0 (661)
Моя оцінка:
/10
Школа монстрів: Бу Йорк, Бу Йорк
Школа монстрів: Бу Йорк, Бу Йорк (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.7
Сюжет Зовсім скоро над містечком Бу-Йорк пролетить справжня комета з чарівними властивостями. Прибуде сама Астра Нова, яку шанує вся місцева молодь. На цю подію чекають всі мешканці. Влада містечка вирішує ознаменувати цю подію святковим торжеством. У концертній програмі також братимуть участь кращі зірки і талановиті артисти, які не припиняють радувати своєю творчістю глядача. Учениці зі школи Монстр Хай теж будуть учасниками концертної програми. Нарешті, цим дівчатам видасться шанс показати всі свої таланти. Всі в навкруги побачать, що в цій школі вчаться самі приголомшливі і геніальні красуні монстресси. Підготовка до концерту в самому розпалі, тільки з'ясовується, що однієї учасниці не вистачає. Дівчата з квартету починають панікувати. Адже їх момент слави на межі зриву.
Школа монстрів: Бу Йорк, Бу Йорк Трейлер

Школа монстрів: Бу Йорк, Бу Йорк (2015)

Monster High: Boo York, Boo York

режисер
США   1 год 11 хв
Читати опис Зовсім скоро над містечком Бу-Йорк пролетить справжня комета з чарівними властивостями. Прибуде сама Астра Нова, яку шанує вся місцева молодь. На цю подію чекають всі мешканці. Влада містечка вирішує ознаменувати цю подію святковим торжеством. У концертній програмі також братимуть участь кращі зірки і талановиті артисти, які не припиняють радувати своєю творчістю глядача. Учениці зі школи Монстр Хай теж будуть учасниками концертної програми. Нарешті, цим дівчатам видасться шанс показати всі свої таланти. Всі в навкруги побачать, що в цій школі вчаться самі приголомшливі і геніальні красуні монстресси. Підготовка до концерту в самому розпалі, тільки з'ясовується, що однієї учасниці не вистачає. Дівчата з квартету починають панікувати. Адже їх момент слави на межі зриву.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.7 (1231)
Моя оцінка:
/10
Школа монстрів: Привиди
Школа монстрів: Привиди (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Четверо вихованок Школи монстрів відправляються в незвіданий світ - в Школу привидів. Пригода почалася негайно, прямо на кораблі, на яких подружки прибули в світ привидів. Їх чекає багато нового і незвичайного. Серед нових знайомих у дівчаток з'являються нові друзі. Але в той же час одній з них загрожує небезпека: директор Школи примар силою утримує Спектру. Якщо та вчасно не повернеться, то назавжди залишиться в світі духів. Але вірні подружки приходять на допомогу. Разом вони подолають будь-які перешкоди.
Школа монстрів: Привиди Трейлер

Школа монстрів: Привиди (2015)

Monster High: Haunted

режисер
США   1 год 15 хв
Читати опис Четверо вихованок Школи монстрів відправляються в незвіданий світ - в Школу привидів. Пригода почалася негайно, прямо на кораблі, на яких подружки прибули в світ привидів. Їх чекає багато нового і незвичайного. Серед нових знайомих у дівчаток з'являються нові друзі. Але в той же час одній з них загрожує небезпека: директор Школи примар силою утримує Спектру. Якщо та вчасно не повернеться, то назавжди залишиться в світі духів. Але вірні подружки приходять на допомогу. Разом вони подолають будь-які перешкоди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.3 (977)
Моя оцінка:
/10
Monster High: Freaky Fusion (2014) режисер 5.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) While attempting to help Frankie Stein learn more about her freakycool scaritage, the fashionably fierce ghoulfriends travel back in time to the first day ever of Monster High! There, they meet Sparky, a skullastic teen with an obsession for creating life. But when Sparky follows the ghouls through a killer time portal to modern-day Monster High, the event results in eight of them fusing together into four creeperiffic hybrid Monsters. Now, they'll really have to work together to control their bodies in the big Bitecentennial Play and stop one of Sparky's experiments from destroying imperfectly perfect Monster High!
Трейлер

Monster High: Freaky Fusion (2014)

Monster High: Freaky Fusion

режисер
США   1 год 13 хв
Читати опис (англ.) While attempting to help Frankie Stein learn more about her freakycool scaritage, the fashionably fierce ghoulfriends travel back in time to the first day ever of Monster High! There, they meet Sparky, a skullastic teen with an obsession for creating life. But when Sparky follows the ghouls through a killer time portal to modern-day Monster High, the event results in eight of them fusing together into four creeperiffic hybrid Monsters. Now, they'll really have to work together to control their bodies in the big Bitecentennial Play and stop one of Sparky's experiments from destroying imperfectly perfect Monster High!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (974)
Моя оцінка:
/10
Школа монстрів: Страх! Камера! Мотор!
Школа монстрів: Страх! Камера! Мотор! (2014) режисер 5.0 imdb 6.6
Сюжет Коли Дракулаура вирішує , що вона законна спадкоємиця вампірського трону , то разом з подругами - монстрами відправляється прямо в Трансільванію на жадану коронацію . Але незабаром вони виявляють , що полювання на королеву ще не закінчено ! Нашим героїням належить знайти найдавніший артефакт , відомий як Серце Вампіра , щоб дізнатися , хто є справжньою Королевою Вампірів. У захоплюючий пригоді дівчата побувають в Башті Лондума , на зачарованому кораблі в Нью-Горлеані і навіть у гламурному Хаунтлівуді . Чи судилося Дракулаурі знайти справжні вампірські сили і чи правда, що найжахливіші мрії стають реальністю.
Школа монстрів: Страх! Камера! Мотор! Трейлер

Школа монстрів: Страх! Камера! Мотор! (2014)

Monster High: Frights, Camera, Action!

6+
режисер
США   1 год 12 хв
Читати опис Коли Дракулаура вирішує , що вона законна спадкоємиця вампірського трону , то разом з подругами - монстрами відправляється прямо в Трансільванію на жадану коронацію . Але незабаром вони виявляють , що полювання на королеву ще не закінчено ! Нашим героїням належить знайти найдавніший артефакт , відомий як Серце Вампіра , щоб дізнатися , хто є справжньою Королевою Вампірів. У захоплюючий пригоді дівчата побувають в Башті Лондума , на зачарованому кораблі в Нью-Горлеані і навіть у гламурному Хаунтлівуді . Чи судилося Дракулаурі знайти справжні вампірські сили і чи правда, що найжахливіші мрії стають реальністю.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.6 (985)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Барбі: Маріпоза та принцеса фей
Барбі: Маріпоза та принцеса фей (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Головну героїню на ім'я Маріпоса очікують нові, чарівні пригоди, адже вона, є послом Казкової країни, і це стає головною причиною того, чому вона приймає рішення потоваришувати з сусідами - Кришталевими феями...
Барбі: Маріпоза та принцеса фей Трейлер

Барбі: Маріпоза та принцеса фей (2013)

Barbie: Mariposa and The Fairy Princess

режисер
Канада, США   1 год 19 хв
Читати опис Головну героїню на ім'я Маріпоса очікують нові, чарівні пригоди, адже вона, є послом Казкової країни, і це стає головною причиною того, чому вона приймає рішення потоваришувати з сусідами - Кришталевими феями...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.1 (1736)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Барбі пригоди Русалоньки 2
Барбі пригоди Русалоньки 2 (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Барбі повертається в ролі найстильнішої і чарівної чемпіонки з серфінгу мерло, яка є принцесою русалкою чудесного підводного світу Океанія. У новій історії Мерлія відправляється до Австралії, щоб взяти участь у світовому чемпіонаті з серфінгу. Але коли підступна Еріс збігає з морської безодні з планами знову правити троном Океанії, Мерлія та її підводні друзі відправляються зупинити її ... В цій пригоді Мерлія зрозуміє, що все можливо, головне залишатися собою!
Барбі пригоди Русалоньки 2 Трейлер

Барбі пригоди Русалоньки 2 (2012)

Barbie in a Mermaid Tale 2

режисер
Канада   1 год 13 хв
Читати опис Барбі повертається в ролі найстильнішої і чарівної чемпіонки з серфінгу мерло, яка є принцесою русалкою чудесного підводного світу Океанія. У новій історії Мерлія відправляється до Австралії, щоб взяти участь у світовому чемпіонаті з серфінгу. Але коли підступна Еріс збігає з морської безодні з планами знову правити троном Океанії, Мерлія та її підводні друзі відправляються зупинити її ... В цій пригоді Мерлія зрозуміє, що все можливо, головне залишатися собою!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.1 (2343)
Моя оцінка:
/10
Барбі: Таємниця феї
Барбі: Таємниця феї (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.9
Сюжет Ви готові дізнатися Таємницю Феї разом з Барбі ? Вас чекають дивовижні пригоди і вражаючі відкриття , адже ці крихітні чарівниці таємно живуть серед нас ! Коли Кен несподівано зникає разом з невідомими феями , дві модниці - подружки Барбі виявляють , що теж володіють магією , і летять на пошуки Кена в чарівну країну . Барбі і її суперниця Ракель намагаються випередити фей і відправляються в захоплюючу подорож , щоб повернути Кена додому. В дорозі їм не раз доводиться виручати один одного і вони , нарешті , розуміють , що справжні чудеса творить не магія , а міцна дружба!
Барбі: Таємниця феї Трейлер

Барбі: Таємниця феї (2011)

Barbie: A Fairy Secret

режисер
США   1 год 12 хв
Читати опис Ви готові дізнатися Таємницю Феї разом з Барбі ? Вас чекають дивовижні пригоди і вражаючі відкриття , адже ці крихітні чарівниці таємно живуть серед нас ! Коли Кен несподівано зникає разом з невідомими феями , дві модниці - подружки Барбі виявляють , що теж володіють магією , і летять на пошуки Кена в чарівну країну . Барбі і її суперниця Ракель намагаються випередити фей і відправляються в захоплюючу подорож , щоб повернути Кена додому. В дорозі їм не раз доводиться виручати один одного і вони , нарешті , розуміють , що справжні чудеса творить не магія , а міцна дружба!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 5.9 (2598)
Моя оцінка:
/10
Барбі: Казкова країна моди
Барбі: Казкова країна моди (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.4
Сюжет Приєднуйся до Барбі в барвистій, сучасній казці, яка заповнена веселощами і модою! Барбі і її собака приїжджають до Парижа до тітки, яка володіє дивовижним будинком моди, але на жаль він ось-ось буде закритий назавжди! Після того як вона знаходить трьох дивних фей, Барбі вирішує зберегти бізнес. Вона навіть надихає Алісу, сором'язливого модельєра і разом вони створюють сліпучий показ мод!
Барбі: Казкова країна моди Трейлер

Барбі: Казкова країна моди (2010)

Barbie: A Fashion Fairytale

режисер
США   1 год 19 хв
Читати опис Приєднуйся до Барбі в барвистій, сучасній казці, яка заповнена веселощами і модою! Барбі і її собака приїжджають до Парижа до тітки, яка володіє дивовижним будинком моди, але на жаль він ось-ось буде закритий назавжди! Після того як вона знаходить трьох дивних фей, Барбі вирішує зберегти бізнес. Вона навіть надихає Алісу, сором'язливого модельєра і разом вони створюють сліпучий показ мод!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 6.4 (3190)
Моя оцінка:
/10
Барбі і три мушкетери
Барбі і три мушкетери (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.3
Сюжет У цій історії немає ніякої принцеси, яка повинна бути врятована. Барбі і її друзі мушкетери рятують принца! Барбі - красива 16-річна дівчинка, яка залишає свій будинок і прямує до Парижу, оскільки вона повна рішучості виконати свою мрію - стати мушкетером і захистити королівську сім'ю. Як тільки вона опиняється в палаці, знайомиться з трьома молодими дівчатами - Вівеса, Рене і Араміна.
Барбі і три мушкетери Трейлер

Барбі і три мушкетери (2009)

Barbie and the Three Musketeers

режисер
США   1 год 21 хв
Читати опис У цій історії немає ніякої принцеси, яка повинна бути врятована. Барбі і її друзі мушкетери рятують принца! Барбі - красива 16-річна дівчинка, яка залишає свій будинок і прямує до Парижу, оскільки вона повна рішучості виконати свою мрію - стати мушкетером і захистити королівську сім'ю. Як тільки вона опиняється в палаці, знайомиться з трьома молодими дівчатами - Вівеса, Рене і Араміна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 6.3 (4202)
Моя оцінка:
/10
Барбі у
Барбі у "Різдвяній пісні" (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.3
Сюжет Разом зі своїм самозакоханим котом Чезлвітом, Іден змушує всіх акторів репетирувати на Різдво! Навіть Кетрін, подруга дитинства і костюмерша Іден, не може відмовити її від цієї егоїстичної ідеї. І лише три незвичайних різдвяних духа здатні пом’якшити серце Іден і вселити в неї святковий настрій, влаштувавши їй фантастичну подорож.
Барбі у Трейлер

Барбі у "Різдвяній пісні" (2008)

Barbie in 'A Christmas Carol'

режисер
США, Канада   1 год 16 хв
Читати опис Разом зі своїм самозакоханим котом Чезлвітом, Іден змушує всіх акторів репетирувати на Різдво! Навіть Кетрін, подруга дитинства і костюмерша Іден, не може відмовити її від цієї егоїстичної ідеї. І лише три незвичайних різдвяних духа здатні пом’якшити серце Іден і вселити в неї святковий настрій, влаштувавши їй фантастичну подорож.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.3 (3310)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Барбі: Країна фей. Чари веселки
Барбі: Країна фей. Чари веселки (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.2
Сюжет Це останній третій мультфільм в Чарівній країні Фейрітопія! Приєднуйся до Барбі в ролі Еліни у новій пригоді в казковій країні Фейрітопія! Еліна подорожує зі своїм другом Пушком. Там вона знайомиться з іншими новачками. Жорстока Лаверна намагається зупинити Прихід Весни, погрожуючи залучити Казкову Країну в десятиліття холодної темної зими, Еліна і її нові друзі-чарівники розуміють, що разом вони сильна команда. Але чи достатньо вони сильні, щоб запобігти каверзам Лаверни і повернути Чарівну Веселку до життя?
Барбі: Країна фей. Чари веселки

Барбі: Країна фей. Чари веселки (2007)

Barbie Fairytopia: Magic of the Rainbow

режисер
США   1 год 15 хв
Читати опис Це останній третій мультфільм в Чарівній країні Фейрітопія! Приєднуйся до Барбі в ролі Еліни у новій пригоді в казковій країні Фейрітопія! Еліна подорожує зі своїм другом Пушком. Там вона знайомиться з іншими новачками. Жорстока Лаверна намагається зупинити Прихід Весни, погрожуючи залучити Казкову Країну в десятиліття холодної темної зими, Еліна і її нові друзі-чарівники розуміють, що разом вони сильна команда. Але чи достатньо вони сильні, щоб запобігти каверзам Лаверни і повернути Чарівну Веселку до життя?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.2 (3125)
Моя оцінка:
/10
Барбі: Країна фей. Мермедія
Барбі: Країна фей. Мермедія (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 9.3 imdb 6.3
Сюжет Еліна вирушає до Мермедії — країни русалок, щоб врятувати свого друга Налу, принца русалок. Налу був викрадений, намагаючись знайти магічну ягоду - ключ, який дає доступ до чаклунських чар злої чарівниці Лаверни. Щоб врятувати друга, Еліні знадобиться допомога.
Барбі: Країна фей. Мермедія Трейлер

Барбі: Країна фей. Мермедія (2006)

Barbie Fairytopia: Mermaidia

режисер
США   1 год 15 хв
Читати опис Еліна вирушає до Мермедії — країни русалок, щоб врятувати свого друга Налу, принца русалок. Налу був викрадений, намагаючись знайти магічну ягоду - ключ, який дає доступ до чаклунських чар злої чарівниці Лаверни. Щоб врятувати друга, Еліні знадобиться допомога.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.3 (3)  IMDb: 6.3 (4417)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 129 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Барбі: Країна фей
Барбі: Країна фей (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.1
Сюжет Відразу за веселкою, в казковій країні фей живе Еліна, прекрасна фея квітів, яка дуже хоче мати крила. Її будинок - велика квітка на Чарівному лужку. Вона живе в ньому разом з дивним, але милим Пушком. Одного разу, прокинувшись, Еліна дізнається, що її будинок-квітка захворів, а її казкові друзі не можуть літати! Вона збирається з духом і вирушає у фантастичну подорож, на пошуки феї Азури - Феї-берегині і зможе допомогти їй і її друзям. В дорозі Еліна зустрічає нових людей, які відчувають її самовідданість і вчать цінувати справжню дружбу. Чи вдасться маленькій феї без крил врятувати всю чарівну країну?
Барбі: Країна фей Трейлер

Барбі: Країна фей (2005)

Barbie: Fairytopia

режисер
США   1 год 10 хв
Читати опис Відразу за веселкою, в казковій країні фей живе Еліна, прекрасна фея квітів, яка дуже хоче мати крила. Її будинок - велика квітка на Чарівному лужку. Вона живе в ньому разом з дивним, але милим Пушком. Одного разу, прокинувшись, Еліна дізнається, що її будинок-квітка захворів, а її казкові друзі не можуть літати! Вона збирається з духом і вирушає у фантастичну подорож, на пошуки феї Азури - Феї-берегині і зможе допомогти їй і її друзям. В дорозі Еліна зустрічає нових людей, які відчувають її самовідданість і вчать цінувати справжню дружбу. Чи вдасться маленькій феї без крил врятувати всю чарівну країну?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.1 (5163)
Моя оцінка:
/10
Барбі: Принцеса і Жебрачка
Барбі: Принцеса і Жебрачка (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Долі двох абсолютно різних красунь переплітаються неймовірним чином після того, як Принцеса Анеліз опиняється у неволі, а її двійник, чарівна Еріка, збирається врятувати дівчину. На Еріку, яка тепер мусить прикидатися королівською особою​​, чекає безліч пригод і кохання прекрасного Принца Доменіка, який переконаний, що перед ним Принцеса Анеліз!
Барбі: Принцеса і Жебрачка Трейлер

Барбі: Принцеса і Жебрачка (2004)

Barbie as The Princess & the Pauper

режисер
США   1 год 25 хв
Читати опис Долі двох абсолютно різних красунь переплітаються неймовірним чином після того, як Принцеса Анеліз опиняється у неволі, а її двійник, чарівна Еріка, збирається врятувати дівчину. На Еріку, яка тепер мусить прикидатися королівською особою​​, чекає безліч пригод і кохання прекрасного Принца Доменіка, який переконаний, що перед ним Принцеса Анеліз!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 7.0 (9235)
Моя оцінка:
/10
Hot Wheels Highway 35 World Race (2003) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A young teen driver joins an other-dimensional car racing which the mystic Wheel of Power is the prize.

Hot Wheels Highway 35 World Race (2003)

Hot Wheels Highway 35 World Race

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
режисер
Канада, США   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) A young teen driver joins an other-dimensional car racing which the mystic Wheel of Power is the prize.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (593)
Моя оцінка:
/10
Action Man (2000) режисер 7.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Alex Mann is a top competitor for the Acceleration Games, a worldwide extreme sports competition tour. During a deadly accident, he discovers his special ability called the AMP Factor, which is the ability, in extremely dangerous situations, to suddenly be able to examine his surroundings and computate mathematically the best possible action. This makes him capable of performing complex and daring stunts to save the day that are normally impossible. This discovery vastly complicates his and his support team's lives as they find themselves facing villians like Dr. X, who want to exploit Alex's power to his own end.

Action Man (2000)

Action Man

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) Alex Mann is a top competitor for the Acceleration Games, a worldwide extreme sports competition tour. During a deadly accident, he discovers his special ability called the AMP Factor, which is the ability, in extremely dangerous situations, to suddenly be able to examine his surroundings and computate mathematically the best possible action. This makes him capable of performing complex and daring stunts to save the day that are normally impossible. This discovery vastly complicates his and his support team's lives as they find themselves facing villians like Dr. X, who want to exploit Alex's power to his own end.
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 6.3 (401)
Моя оцінка:
/10
Beast Wars: Transformers (1996—1999) режисер 7.3 imdb 8.1
Сюжет (англ.) The Transformers' war continues in an older time, through a new generation. On pliocenic Earth, the heroic Maximals and the evil Predacons battle for survival against each other and against a violent planet.
Трейлер

Beast Wars: Transformers (1996—1999)

Beast Wars: Transformers

Серіал 3 сезони, 52 епізоди Завершений
режисер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) The Transformers' war continues in an older time, through a new generation. On pliocenic Earth, the heroic Maximals and the evil Predacons battle for survival against each other and against a violent planet.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 8.1 (8626)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: