Метью Ґуд

Matthew Goode

Дата народження: 3 квітня 1978 (46 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Ексетер, Девон, Англія, Великобританія

Зріст: 188 см

Всього фільмів (на сайті): 62

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 62 результати

Ебіґейл
Ебіґейл (2024) актор у ролі Father 0.0 imdb 6.8
Сюжет Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
Ебіґейл Трейлер

Ебіґейл (2024)

Abigail

18+
актор у ролі Father
Ірландія, США   1 год 49 хв
Читати опис Після викрадення 12-річної доньки впливової кримінальної фігури викрадачі намагаються отримати викуп у розмірі 50 мільйонів доларів. Усе, що їм потрібно, — простежити за дитиною протягом ночі. Проте замкнені в будинку грабіжники починають таємниче зникати. На свій жах вони виявляють, що залишилися сам-на-сам не зі звичайною дівчинкою…
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (888)
Моя оцінка:
/10
Freud's Last Session (2023) актор у ролі C. S. Lewis 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) The movie's story sees Freud invite iconic author C.S. Lewis to debate the existence of God. And his unique relationship with his daughter, and Lewis' unconventional relationship with his best friend's mother.
Трейлер

Freud's Last Session (2023)

Freud's Last Session

актор у ролі C. S. Lewis
США, Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) The movie's story sees Freud invite iconic author C.S. Lewis to debate the existence of God. And his unique relationship with his daughter, and Lewis' unconventional relationship with his best friend's mother.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (2010)
Моя оцінка:
/10
Середньовіччя
Середньовіччя (2022) актор у ролі King Sigismund 6.2 imdb 5.9
Сюжет Історія чеського ікони та воєначальника XIV століття Яна Жижки, який переміг війська Тевтонського ордену та Священної Римської імперії.
Середньовіччя Трейлер

Середньовіччя (2022)

Medieval

актор у ролі King Sigismund
Чехія   2 год 6 хв
Читати опис Історія чеського ікони та воєначальника XIV століття Яна Жижки, який переміг війська Тевтонського ордену та Священної Римської імперії.
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 5.9 (12494)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пропозиція
Пропозиція (2022) актор у ролі Robert Evans 8.2 imdb 8.6
Сюжет Мінісеріал про створення фільму «Хрещений батько».
Пропозиція Трейлер

Пропозиція (2022)

The Offer

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Robert Evans
США   59 хв
Читати опис Мінісеріал про створення фільму «Хрещений батько».
КіноБаза: 8.2 (28)  IMDb: 8.6 (39804)
Моя оцінка:
/10
Будинок
Будинок (2022) актор у ролі Raymond (segment "I")  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.8
Сюжет Похмура анімаційна комедія про загадковий зв’язок злиденної родини, заклопотаного підрядника й примхливої землевласниці з таємничим будинком у різні епохи.
Будинок Трейлер

Будинок (2022)

The House

Завершений
актор у ролі Raymond (segment "I")
Велика Британія, США   1 год 37 хв
Читати опис Похмура анімаційна комедія про загадковий зв’язок злиденної родини, заклопотаного підрядника й примхливої землевласниці з таємничим будинком у різні епохи.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (19)  IMDb: 6.8 (22540)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Кінґс Мен
Кінґс Мен (2021) актор у ролі Morton  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет «Kingsman» — організація супершпигунів, яка діє на благо людства подалі від допитливих очей. Один з перших і найбільш талановитих оперативників в історії організації — Конрад, молодий і нахабний син герцога Оксфордського. Як і більшість його друзів, він мріяв служити на благо Англії, але в результаті виявився втягнутим у таємний світ шпигунів і вбивць.
Кінґс Мен Трейлер

Кінґс Мен (2021)

The King's Man

16+
актор у ролі Morton
Велика Британія, США   2 год 11 хв
Читати опис «Kingsman» — організація супершпигунів, яка діє на благо людства подалі від допитливих очей. Один з перших і найбільш талановитих оперативників в історії організації — Конрад, молодий і нахабний син герцога Оксфордського. Як і більшість його друзів, він мріяв служити на благо Англії, але в результаті виявився втягнутим у таємний світ шпигунів і вбивць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (178)  IMDb: 6.3 (173110)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Тиха ніч
Тиха ніч (2021) актор у ролі Simon  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.8
Сюжет Велика родина збирає друзів у англійському заміському маєтку, щоб весело відсвяткувати Різдво. Ідеально все, за винятком одного: усі помруть…
Тиха ніч Трейлер

Тиха ніч (2021)

Silent Night

16+
актор у ролі Simon
Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис Велика родина збирає друзів у англійському заміському маєтку, щоб весело відсвяткувати Різдво. Ідеально все, за винятком одного: усі помруть…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (32)  IMDb: 5.8 (19919)
Моя оцінка:
/10
Кольорова кімната
Кольорова кімната (2021) актор у ролі Colley Shorter  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.8
Сюжет Дія відбувається у двадцяті роки, на одній фабриці працює життєрадісна Кларисса Кліфф. Амбітна дівчина переходить з однієї посади на іншу завдяки своїй креативності й не сумує, незважаючи на те, що живе овдовілою матір’ю та сестрою, і відчуває нестачу грошей. Проте невдовзі вона добивається прихильності власника підприємства.
Кольорова кімната Трейлер

Кольорова кімната (2021)

The Colour Room

актор у ролі Colley Shorter
Велика Британія   1 год 52 хв
Читати опис Дія відбувається у двадцяті роки, на одній фабриці працює життєрадісна Кларисса Кліфф. Амбітна дівчина переходить з однієї посади на іншу завдяки своїй креативності й не сумує, незважаючи на те, що живе овдовілою матір’ю та сестрою, і відчуває нестачу грошей. Проте невдовзі вона добивається прихильності власника підприємства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 6.8 (1660)
Моя оцінка:
/10
Герцог
Герцог (2020) актор у ролі Jeremy Hutchinson 6.0 imdb 6.9
Сюжет Події фільму The Duke відбуваються у 1961 році, коли Кемптон Бантон (Джим Бродбент), 60-річний таксист, краде портрет герцога Веллінгтона роботи Гої з Лондонської національної галереї. Це перша (і поки що остання) крадіжка в історії галереї. Кемптон надсилає листи, де обіцяє повернути картину, якщо уряд погодиться надати доступ до телебачення літнім людям безкоштовно. Подальші події стали легендарними. Лише 50 років тому сплила повна історія цих дивовижних подій, коли добра людина спробувала врятувати світ і таким чином урятувала свого сина (Фінн Вайтгед) і шлюб із Дороті Бантон (Гелен Міррен).
Герцог Трейлер

Герцог (2020)

The Duke

актор у ролі Jeremy Hutchinson
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис Події фільму The Duke відбуваються у 1961 році, коли Кемптон Бантон (Джим Бродбент), 60-річний таксист, краде портрет герцога Веллінгтона роботи Гої з Лондонської національної галереї. Це перша (і поки що остання) крадіжка в історії галереї. Кемптон надсилає листи, де обіцяє повернути картину, якщо уряд погодиться надати доступ до телебачення літнім людям безкоштовно. Подальші події стали легендарними. Лише 50 років тому сплила повна історія цих дивовижних подій, коли добра людина спробувала врятувати світ і таким чином урятувала свого сина (Фінн Вайтгед) і шлюб із Дороті Бантон (Гелен Міррен).
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.9 (13142)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 60 грн / купівля від 375 грн
Сем: Пісочний ельф
Сем: Пісочний ельф (2020) актор у ролі David 6.6 imdb 5.1
Сюжет Чарівний ельф Сем має магічну силу. Він виконує будь-які бажання. Четверо дітей знайомляться з ним і отримують все, про що мріяли: рожевий вертоліт, здатність лазити по будь-яким скелям, літати і навіть стати поп-зіркою і кумиром мільйонів. Але ельфа чекає небезпека. Злий Трістан вирішив викрасти його і отримати золото і багатства. Дітям доведеться проявити всю свою відвагу, а головне зрозуміти, що перемогти ворога вони можуть лише об’єднавши зусилля.
Сем: Пісочний ельф Трейлер

Сем: Пісочний ельф (2020)

Four Kids and It

2+
актор у ролі David
Велика Британія   1 год 50 хв
Читати опис Чарівний ельф Сем має магічну силу. Він виконує будь-які бажання. Четверо дітей знайомляться з ним і отримують все, про що мріяли: рожевий вертоліт, здатність лазити по будь-яким скелям, літати і навіть стати поп-зіркою і кумиром мільйонів. Але ельфа чекає небезпека. Злий Трістан вирішив викрасти його і отримати золото і багатства. Дітям доведеться проявити всю свою відвагу, а головне зрозуміти, що перемогти ворога вони можуть лише об’єднавши зусилля.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 5.1 (1777)
Моя оцінка:
/10
Абатство Даунтон
Абатство Даунтон (2019) актор у ролі Henry Talbot  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Епічна екранізація від творців одного з найуспішніших серіалів сучасності. Інтриги, кохання і тонкий гумор в захопливій історії.
Абатство Даунтон Трейлер

Абатство Даунтон (2019)

Downton Abbey

12+
актор у ролі Henry Talbot
Велика Британія, США   2 год 2 хв
Читати опис Епічна екранізація від творців одного з найуспішніших серіалів сучасності. Інтриги, кохання і тонкий гумор в захопливій історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (44)  IMDb: 7.4 (63265)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Державні таємниці
Державні таємниці (2019) актор у ролі Peter Beaumont  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.3
Сюжет Фільм розкаже реальну сторію інформаторки, яка повідомила пресі про нелегальну шпигунську операцію Агентства національної безпеки, метою якої було змусити Раду Безпеки ООН санкціонувати вторгнення до Іраку у 2003 році.
Державні таємниці Трейлер

Державні таємниці (2019)

Official Secrets

16+
актор у ролі Peter Beaumont
Велика Британія, США   1 год 52 хв
Читати опис Фільм розкаже реальну сторію інформаторки, яка повідомила пресі про нелегальну шпигунську операцію Агентства національної безпеки, метою якої було змусити Раду Безпеки ООН санкціонувати вторгнення до Іраку у 2003 році.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (40)  IMDb: 7.3 (54455)
Моя оцінка:
/10
Відкриття відьом
Відкриття відьом (2018—2022) актор у ролі Matthew Clairmont  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.8
Сюжет Британський телесеріал, заснований на романі «Сповідь відьом» з трилогії Дебори Гаркнесс «Усі душі».

Діана Бішоп — історик і відьма мимоволі — випадково виявляє зачарований манускрипт у бібліотеці. Щоб розкрити таємні знання про магічних істот, вона змушена знову зануритися у світ чарів. Їй пропонує свою допомогу Меттью Клермонт, таємничий генетик і за сумісництвом вампір. Усупереч багатовіковій недовірі між відьмами і вампірами, вони вирішують разом захистити книгу і розкрити її таємниці, та протистояти загрозам надприродного світу.
Відкриття відьом Трейлер

Відкриття відьом (2018—2022)

A Discovery of Witches

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Matthew Clairmont
Велика Британія   60 хв
Читати опис Британський телесеріал, заснований на романі «Сповідь відьом» з трилогії Дебори Гаркнесс «Усі душі».

Діана Бішоп — історик і відьма мимоволі — випадково виявляє зачарований манускрипт у бібліотеці. Щоб розкрити таємні знання про магічних істот, вона змушена знову зануритися у світ чарів. Їй пропонує свою допомогу Меттью Клермонт, таємничий генетик і за сумісництвом вампір. Усупереч багатовіковій недовірі між відьмами і вампірами, вони вирішують разом захистити книгу і розкрити її таємниці, та протистояти загрозам надприродного світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (22)  IMDb: 7.8 (60732)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1412)
Моя оцінка:
/10
Таємний клуб Ґернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння
Таємний клуб Ґернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння (2018) актор у ролі Sidney Stark  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.3
Сюжет Лондон у 1946 році тільки відновлювався після жахливих наслідків Другої світової війни. Джулієт ось уже який час робить усе можливе, щоб знайти натхнення для своєї нової книги. Багато тем їй здаються абсолютно невідповідними або просто нудними, а про саму війну писати зовсім немає бажання. Але допомога прийшла звідки не чекали — один свинар із острова Ґернсі надіслав дівчині лист. Його звуть Доусен, і він коротко розповів історію літературного клубу в ті часи, коли острів був під окупацією. Джулієт вирішує відвідати те місце, щоб більше дізнатися про Клуб любителів книг і пирогів із картопляного лушпиння. Саме ці люди та їх історії надихнуть письменницю на нову книгу.
Таємний клуб Ґернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння Трейлер

Таємний клуб Ґернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння (2018)

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

12+
актор у ролі Sidney Stark
США   2 год 4 хв
Читати опис Лондон у 1946 році тільки відновлювався після жахливих наслідків Другої світової війни. Джулієт ось уже який час робить усе можливе, щоб знайти натхнення для своєї нової книги. Багато тем їй здаються абсолютно невідповідними або просто нудними, а про саму війну писати зовсім немає бажання. Але допомога прийшла звідки не чекали — один свинар із острова Ґернсі надіслав дівчині лист. Його звуть Доусен, і він коротко розповів історію літературного клубу в ті часи, коли острів був під окупацією. Джулієт вирішує відвідати те місце, щоб більше дізнатися про Клуб любителів книг і пирогів із картопляного лушпиння. Саме ці люди та їх історії надихнуть письменницю на нову книгу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (38)  IMDb: 7.3 (52557)
Моя оцінка:
/10
Birthmarked (2018) актор у ролі Ben 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Two scientists raise 3 children contrarily to their genetic tendencies to prove the ultimate power of nurture over nature.
Трейлер

Birthmarked (2018)

Birthmarked

актор у ролі Ben
Канада   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Two scientists raise 3 children contrarily to their genetic tendencies to prove the ultimate power of nurture over nature.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (3649)
Моя оцінка:
/10
Пограбування століття
Пограбування століття (2017) актор у ролі XXX  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет Відомим можна стати, навіть здійснивши пограбування. Але не просте, а наймасштабніше у Великобританії — пограбування століття. Захисні системи надійного сховища банку не завадили злочинцям забрати 200 мільйонів фунтів цінностями та готівкою. Розрахунок по хвилинам, відмінний продуманий до найменших дрібниць план, ідеальне виконання задуманого — і ти вже в історії на віки.
Пограбування століття Трейлер

Пограбування століття (2017)

The Hatton Garden Job

актор у ролі XXX
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Відомим можна стати, навіть здійснивши пограбування. Але не просте, а наймасштабніше у Великобританії — пограбування століття. Захисні системи надійного сховища банку не завадили злочинцям забрати 200 мільйонів фунтів цінностями та готівкою. Розрахунок по хвилинам, відмінний продуманий до найменших дрібниць план, ідеальне виконання задуманого — і ти вже в історії на віки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 5.6 (6369)
Моя оцінка:
/10
The Sense of an Ending (2017) актор у ролі Mr. Hunt 6.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A man becomes haunted by his past and is presented with a mysterious legacy that causes him to re-think his current situation in life.
Трейлер

The Sense of an Ending (2017)

The Sense of an Ending

12+
актор у ролі Mr. Hunt
Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) A man becomes haunted by his past and is presented with a mysterious legacy that causes him to re-think his current situation in life.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.4 (7322)
Моя оцінка:
/10
Шпигуни-союзники
Шпигуни-союзники (2016) актор у ролі Guy Sangster  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.1
Сюжет Часи Другої світової війни. Агент Макс Ватан закохується у французьку шпигунку. Дізнавшись, що вона може бути подвійним агентом, він намагається довести її невинність.
Шпигуни-союзники Трейлер

Шпигуни-союзники (2016)

Allied

18+
актор у ролі Guy Sangster
Велика Британія, США   2 год 4 хв
Читати опис Часи Другої світової війни. Агент Макс Ватан закохується у французьку шпигунку. Дізнавшись, що вона може бути подвійним агентом, він намагається довести її невинність.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (158)  IMDb: 7.1 (169520)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Корона
Корона (2016—2023) актор у ролі Tony Armstrong-Jones  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Корона Трейлер

Корона (2016—2023)

The Crown

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Завершений
актор у ролі Tony Armstrong-Jones
Велика Британія   58 хв
Читати опис Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (93)  IMDb: 8.6 (256283)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Коріння
Коріння (2016) актор у ролі Dr. William Waller 7.5 imdb 7.9
Сюжет Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
Коріння Трейлер

Коріння (2016)

Roots

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Dr. William Waller
США   1 год 30 хв
Читати опис Події міні-серіалу беруть свій початок у XVIII столітті і оповідають про повну драматизму історію кількох поколінь родини американського письменника Алекса Хейлі, на долю яких випало безліч випробувань. Пізнавши рабство, позбавлення та несправедливість, предки Хейлі являють собою справжній портрет американської історії..
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.9 (8457)
Моя оцінка:
/10
The Wine Show (2016—) актор у ролі Himself - Presenter 0.0 imdb 8.8
Сюжет (англ.) The Wine Show is a innovative and practical study of the world of wine. Featuring short films on a variety of wine related topics ranging from wine fraud to food matching. Running through ...

The Wine Show (2016—)

The Wine Show

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Himself - Presenter
Велика Британія
Читати опис (англ.) The Wine Show is a innovative and practical study of the world of wine. Featuring short films on a variety of wine related topics ranging from wine fraud to food matching. Running through ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.8 (445)
Моя оцінка:
/10
Ціна безсмертя
Ціна безсмертя (2015) актор у ролі Albright  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет В майбутньому стає можливим перемогти смерть за допомогою імплантації своєї свідомості в молоде тіло, створене методом генної інженерії. Операція ця дорога і проводиться підпільно, а тому доступна лише обмеженому колу осіб. Вмираючий літній бізнесмен наважується на це і отримує можливість прожити ще одне життя. Однак, коли йому відкривається таємниця походження нового тіла, за ним починає полювати секретна організація, яка не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свої інтереси...
Ціна безсмертя Трейлер

Ціна безсмертя (2015)

Self/less

16+
актор у ролі Albright
США   1 год 57 хв
Читати опис В майбутньому стає можливим перемогти смерть за допомогою імплантації своєї свідомості в молоде тіло, створене методом генної інженерії. Операція ця дорога і проводиться підпільно, а тому доступна лише обмеженому колу осіб. Вмираючий літній бізнесмен наважується на це і отримує можливість прожити ще одне життя. Однак, коли йому відкривається таємниця походження нового тіла, за ним починає полювати секретна організація, яка не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свої інтереси...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (172)  IMDb: 6.5 (103875)
Моя оцінка:
/10
Небезпечне занурення
Небезпечне занурення (2015) актор у ролі Mitchell  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.6
Сюжет Маленька капсула з чотирьма водолазами застрягла на дні східноафриканських вод на глибині п'яти кілометрів. Кисню з кожним вдихом стає все менше, а надія на чудесний порятунок тане з кожною хвилиною. Кинутим напризволяще, їм нічого не залишається, окрім як спробувати врятуватися самотужки, покладаючись лише на власну хоробрість і відчайдушне бажання вижити.
Небезпечне занурення Трейлер

Небезпечне занурення (2015)

Pressure

16+
актор у ролі Mitchell
Велика Британія   1 год 31 хв
Читати опис Маленька капсула з чотирьма водолазами застрягла на дні східноафриканських вод на глибині п'яти кілометрів. Кисню з кожним вдихом стає все менше, а надія на чудесний порятунок тане з кожною хвилиною. Кинутим напризволяще, їм нічого не залишається, окрім як спробувати врятуватися самотужки, покладаючись лише на власну хоробрість і відчайдушне бажання вижити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (26)  IMDb: 5.6 (6066)
Моя оцінка:
/10
Гра в імітацію
Гра в імітацію (2014) актор у ролі Hugh Alexander  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.0
Сюжет Біографічна стрічка про британського математика, логіка, криптоаналітика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінґа, який був ключовою фігурою в зламі нацистської шифрувальної машини "Еніґма", що допомогло Антигітлерівській коаліції перемогти у Другій світовій війні.
Гра в імітацію Трейлер

Гра в імітацію (2014)

The Imitation Game

12+
актор у ролі Hugh Alexander
Велика Британія, США   1 год 53 хв
Читати опис Біографічна стрічка про британського математика, логіка, криптоаналітика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінґа, який був ключовою фігурою в зламі нацистської шифрувальної машини "Еніґма", що допомогло Антигітлерівській коаліції перемогти у Другій світовій війні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (432)  IMDb: 8.0 (824001)
Моя оцінка:
/10
Death Comes to Pemberley (2013) актор у ролі George Wickham 7.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Elizabeth and Darcy, now six years married, are preparing for their annual ball when festivities are brought to an abrupt halt. An adaptation of PD James's homage to Pride and Prejudice.
Трейлер

Death Comes to Pemberley (2013)

Death Comes to Pemberley

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі George Wickham
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) Elizabeth and Darcy, now six years married, are preparing for their annual ball when festivities are brought to an abrupt halt. An adaptation of PD James's homage to Pride and Prejudice.
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.1 (8441)
Моя оцінка:
/10
Portrait Artist of the Year (2013—) актор у ролі Self - Sitter 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Artists around the UK come together to compete for who has the best original celebrity portrait.

Portrait Artist of the Year (2013—)

Portrait Artist of the Year

Серіал 9 сезонів, 90 епізодів Реаліті-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Self - Sitter
Велика Британія
Читати опис (англ.) Artists around the UK come together to compete for who has the best original celebrity portrait.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (397)
Моя оцінка:
/10
Белль
Белль (2013) актор у ролі Captain Sir John Lindsay  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Сюжет фільму заснований на житті Дайдо Елізабет Белль. Вона була позашлюбною дочкою капітана королівського флоту Джона Ліндсі, а її мати - чорношкіра жінка по йменню Марія Белль.
Белль Трейлер

Белль (2013)

Belle

12+
актор у ролі Captain Sir John Lindsay
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис Сюжет фільму заснований на житті Дайдо Елізабет Белль. Вона була позашлюбною дочкою капітана королівського флоту Джона Ліндсі, а її мати - чорношкіра жінка по йменню Марія Белль.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (16)  IMDb: 7.3 (33113)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Стокер
Стокер (2013) актор у ролі Charles Stoker  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Після смерті батька Індії, її дядько Чарлі, про існування якого вона й не здогадувалась, приїжджає пожити з нею та її неврівноваженою матір'ю. В неї з'являються підозри, що цей загадковий та чарівний чоловік, має приховані мотиви, які вона прагне розкрити.
Стокер Трейлер

Стокер (2013)

Stoker

16+
актор у ролі Charles Stoker
Велика Британія, США, Південна Корея   1 год 39 хв
Читати опис Після смерті батька Індії, її дядько Чарлі, про існування якого вона й не здогадувалась, приїжджає пожити з нею та її неврівноваженою матір'ю. В неї з'являються підозри, що цей загадковий та чарівний чоловік, має приховані мотиви, які вона прагне розкрити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (96)  IMDb: 6.7 (114471)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
The Poison Tree (2012) актор у ролі Rex Clarke 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A haunted woman will go to any lengths necessary to protect her family and the secrets she keeps from them.
Трейлер

The Poison Tree (2012)

The Poison Tree

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Rex Clarke
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A haunted woman will go to any lengths necessary to protect her family and the secrets she keeps from them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (3185)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: