Марк Роулі

Mark Rowley

Дата народження: 29 січня 1990 (34 роки)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Пейслі, Ренфрюшир, Шотландія, Великобританія

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

Один день
Один день (2024) актор у ролі Phil Godalming 8.2 imdb 8.1
Сюжет After spending graduation night together, Emma and Dexter go their separate ways — but their lives remain intertwined. Based on David Nicholls' novel.
Один день Трейлер

Один день (2024)

One Day

Серіал 1 сезон, 14 епізодів Завершений
актор у ролі Phil Godalming
Велика Британія   6 год 34 хв
Читати опис After spending graduation night together, Emma and Dexter go their separate ways — but their lives remain intertwined. Based on David Nicholls' novel.
КіноБаза: 8.2 (9)  IMDb: 8.1 (39644)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

T.I.M. (2023) актор 7.2 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Prosthetics engineer Abi moves to the countryside to work on Integrate Robotic's latest product - a humanoid artificial intelligence called T.I.M. - Technologically. Integrated. Manservant.

T.I.M. (2023)

T.I.M.

актор
Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) Prosthetics engineer Abi moves to the countryside to work on Integrate Robotic's latest product - a humanoid artificial intelligence called T.I.M. - Technologically. Integrated. Manservant.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 5.5 (2366)
Моя оцінка:
/10
Смерть семи королів
Смерть семи королів (2023) актор у ролі Finan  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Після смерті короля Едварда Утред із Беббанбурга сподівається нарешті об’єднати Англію, тому разом із товаришами вирушає в подорож роздробленим королівством.
Смерть семи королів Трейлер

Смерть семи королів (2023)

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

актор у ролі Finan
Велика Британія   1 год 51 хв
Читати опис Після смерті короля Едварда Утред із Беббанбурга сподівається нарешті об’єднати Англію, тому разом із товаришами вирушає в подорож роздробленим королівством.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (34)  IMDb: 6.9 (35492)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Відьмак: Кровне походження
Відьмак: Кровне походження (2022) актор у ролі Alvitir  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 4.9
Сюжет Більш ніж за тисячу років до подій «Відьмака» семеро вигнанців у світі ельфів об’єднують свої сили заради боротьби проти всемогутньої імперії.
Відьмак: Кровне походження Трейлер

Відьмак: Кровне походження (2022)

The Witcher: Blood Origin

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Alvitir
США, Польща   50 хв
Читати опис Більш ніж за тисячу років до подій «Відьмака» семеро вигнанців у світі ельфів об’єднують свої сили заради боротьби проти всемогутньої імперії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (49)  IMDb: 4.9 (44765)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Північні води
Північні води (2021) актор у ролі Bain  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет У центрі сюжету – знеславлений військовий хірург Патрік Самнер, який стає лікарем на китобійному судні, що вирушає в експедицію за Північне полярне коло. На борту він знайомиться з гарпунником Генрі Драксом, жорстоким і аморальним вбивцею. Замість того, щоб втекти від жахіть свого минулого, Самнер змушений стати учасником брутальної боротьби за виживання посеред арктичної пустелі.
Північні води Трейлер

Північні води (2021)

The North Water

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Bain
Велика Британія, Канада   5 год 0 хв
Читати опис У центрі сюжету – знеславлений військовий хірург Патрік Самнер, який стає лікарем на китобійному судні, що вирушає в експедицію за Північне полярне коло. На борту він знайомиться з гарпунником Генрі Драксом, жорстоким і аморальним вбивцею. Замість того, щоб втекти від жахіть свого минулого, Самнер змушений стати учасником брутальної боротьби за виживання посеред арктичної пустелі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (28)  IMDb: 7.6 (16273)
Моя оцінка:
/10
Доміна
Доміна (2021) актор у ролі Varica  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 7.2
Сюжет Історія Лівії Друзілли, дружини імператора Октавіана Авґуста, яка пройшла шлях від юної наївної дівчини до впливової фігури своєї доби.
Доміна Трейлер

Доміна (2021)

Domina

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Поновлений серіал
актор у ролі Varica
Велика Британія, Італія   60 хв
Читати опис Історія Лівії Друзілли, дружини імператора Октавіана Авґуста, яка пройшла шлях від юної наївної дівчини до впливової фігури своєї доби.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 7.2 (6354)
Моя оцінка:
/10
Стволи Акімбо
Стволи Акімбо (2019) актор у ролі Dane  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Хлопець Майлз день у день ходить на нудну роботу та досі кохає свою колишню дівчину Нову. Таємна банда, відома як SKIZM обирає його учасником безжалісної гри. За її умовами випадкові люди мають битися за своє життя. Усі двобої транслюються через мережу на радість безлічі фанатів. Першого бою Майлз уникає та рятується втечею. Але коли організатори викрадають Нову, він розуміє, що втеча цього разу не допоможе. Йому доведеться боротися з останніх сил, аби врятувати себе та свою кохану від безжальних та фанатичних глядачів.
Стволи Акімбо Трейлер

Стволи Акімбо (2019)

Guns Akimbo

18+
актор у ролі Dane
Велика Британія, Німеччина, Нова Зеландія   1 год 38 хв
Читати опис Хлопець Майлз день у день ходить на нудну роботу та досі кохає свою колишню дівчину Нову. Таємна банда, відома як SKIZM обирає його учасником безжалісної гри. За її умовами випадкові люди мають битися за своє життя. Усі двобої транслюються через мережу на радість безлічі фанатів. Першого бою Майлз уникає та рятується втечею. Але коли організатори викрадають Нову, він розуміє, що втеча цього разу не допоможе. Йому доведеться боротися з останніх сил, аби врятувати себе та свою кохану від безжальних та фанатичних глядачів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (131)  IMDb: 6.3 (69728)
Моя оцінка:
/10
Іспанська принцеса
Іспанська принцеса (2019—2020) актор у ролі Alexander Stewart 6.8 imdb 6.9
Сюжет Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
Іспанська принцеса Трейлер

Іспанська принцеса (2019—2020)

The Spanish Princess

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
актор у ролі Alexander Stewart
США   55 хв
Читати опис Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 6.9 (10662)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Macbeth (2018) актор у ролі Macbeth 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Adventurous new adaption. A compelling tale of unchecked ambition, soured friendship, lost intimacy and the descent into nihilism. A brand new re-telling of the classic Shakespeare novel, Macbeth.
Трейлер

Macbeth (2018)

Macbeth

актор у ролі Macbeth
Велика Британія   2 год 1 хв
Читати опис (англ.) Adventurous new adaption. A compelling tale of unchecked ambition, soured friendship, lost intimacy and the descent into nihilism. A brand new re-telling of the classic Shakespeare novel, Macbeth.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (1029)
Моя оцінка:
/10
Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) актор у ролі Finan  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
актор у ролі Finan
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (54)  IMDb: 8.5 (165283)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Домашні вогнища
Домашні вогнища (2015—2016) актор у ролі Stephen Banks  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 8.2
Сюжет Серіал про період, коли Англія ось-ось вступить в Другу світову війну. Головні персонажі живуть в селі Грейт Паксфорд, графства Чешир, і їх долі також не омине стороною прихід війни. Незабаром почнуться активні військові дії, а домашні вогнища, які так оберігалися, тепер ніколи не будуть такими як раніше. У всю міць працюють приймальні комісаріатів, чоловіки можуть відправитися на війну за першим покликом, і важко уявити які труднощі ляжуть на їхні плечі. Тепер жінки повинні розраховувати тільки на самих себе.
Домашні вогнища Трейлер

Домашні вогнища (2015—2016)

Home Fires

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
актор у ролі Stephen Banks
Велика Британія   45 хв
Читати опис Серіал про період, коли Англія ось-ось вступить в Другу світову війну. Головні персонажі живуть в селі Грейт Паксфорд, графства Чешир, і їх долі також не омине стороною прихід війни. Незабаром почнуться активні військові дії, а домашні вогнища, які так оберігалися, тепер ніколи не будуть такими як раніше. У всю міць працюють приймальні комісаріатів, чоловіки можуть відправитися на війну за першим покликом, і важко уявити які труднощі ляжуть на їхні плечі. Тепер жінки повинні розраховувати тільки на самих себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (4350)
Моя оцінка:
/10
Case Histories (2011—2013) актор у ролі Josh Fairlie 6.5 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Former soldier and policeman, Jackson Brodie, becomes a private investigator.
Трейлер

Case Histories (2011—2013)

Case Histories

Серіал 2 сезони, 9 епізодів Завершений
актор у ролі Josh Fairlie
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Former soldier and policeman, Jackson Brodie, becomes a private investigator.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 7.9 (4835)
Моя оцінка:
/10
Лютер
Лютер (2010—2019) актор у ролі Callum  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Історія про видатного детектива Джона Лютера, що показує, що брудний поліцейський і брудні методи - різні речі. Успішність Лютера полягає у високому рівні розкриття злочинів, завдяки його нестандартним методам, які він використовує для упіймання найнебезпечніших злочинців Лондона. Але чи зійдуть з рук головному героєві його власні правила серед букв закону?
Лютер Трейлер

Лютер (2010—2019)

Luther

16+
Серіал 5 сезонів, 21 епізод Завершений
актор у ролі Callum
Велика Британія   60 хв
Читати опис Історія про видатного детектива Джона Лютера, що показує, що брудний поліцейський і брудні методи - різні речі. Успішність Лютера полягає у високому рівні розкриття злочинів, завдяки його нестандартним методам, які він використовує для упіймання найнебезпечніших злочинців Лондона. Але чи зійдуть з рук головному героєві його власні правила серед букв закону?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (99)  IMDb: 8.4 (154088)
Моя оцінка:
/10
Молодий Дракула
Молодий Дракула (2006—2014) актор у ролі Piers 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Single dad Count Dracula moves to modern-day Britain from Transylvania with his two children, Vlad and Ingrid. To his father's horror, Vlad - the show's eponymous hero - wants not to bite, but rather to fit in with his new-found British friends, but it's not easy when you are one of the undead.
Молодий Дракула

Молодий Дракула (2006—2014)

Young Dracula

Серіал 5 сезонів, 66 епізодів Завершений
актор у ролі Piers
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Single dad Count Dracula moves to modern-day Britain from Transylvania with his two children, Vlad and Ingrid. To his father's horror, Vlad - the show's eponymous hero - wants not to bite, but rather to fit in with his new-found British friends, but it's not easy when you are one of the undead.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (1848)
Моя оцінка:
/10
River City (2002—) актор у ролі Jamie McAllister 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Drama series set in a close-knit Glasgow community.

River City (2002—)

River City

Серіал 2 сезони, 3 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Jamie McAllister
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Drama series set in a close-knit Glasgow community.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (295)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) актор у ролі Kenny Laughlin 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Kenny Laughlin
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (1695)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: