Iain Canning

Місце народження: Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 43

Ролі: продюсер (41), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 43 результати

Одне життя
Одне життя (2023) продюсер 7.6 imdb 7.5
Сюжет Ніколас Вінтон відомий публіці як скромний джентльмен. Якось чоловік отримує запрошення взяти участь у телевізійному ток-шоу. Ставши учасником передачі, герой дізнається про реальні події, що відбуваються під час Другої світової війни. На той час він намагався допомогти сотням дітей уникнути смерті...
Одне життя Трейлер

Одне життя (2023)

One Life

16+
продюсер
Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Ніколас Вінтон відомий публіці як скромний джентльмен. Якось чоловік отримує запрошення взяти участь у телевізійному ток-шоу. Ставши учасником передачі, герой дізнається про реальні події, що відбуваються під час Другої світової війни. На той час він намагався допомогти сотням дітей уникнути смерті...
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 7.5 (19540)
Моя оцінка:
/10
Ворог
Ворог (2023) продюсер 8.0 imdb 5.4
Сюжет Ген і Джуніор обробляють відокремлену ділянку землі, яка належала сім’ї Джуніора протягом кількох поколінь, але їхнє спокійне життя перетворюється на хаос, коли біля їхніх дверей з’являється непроханий незнайомець із приголомшливою пропозицією.
Ворог Трейлер

Ворог (2023)

Foe

продюсер
США, Австралія, Велика Британія   1 год 50 хв
Читати опис Ген і Джуніор обробляють відокремлену ділянку землі, яка належала сім’ї Джуніора протягом кількох поколінь, але їхнє спокійне життя перетворюється на хаос, коли біля їхніх дверей з’являється непроханий незнайомець із приголомшливою пропозицією.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 5.4 (10196)
Моя оцінка:
/10
Wizards! (2023) продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) The problems of two unlucky beach bar operators starts when they find stolen loot that they really should have left alone.

Wizards! (2023)

Wizards!

Пост-продакшн
продюсер
США
Читати опис (англ.) The problems of two unlucky beach bar operators starts when they find stolen loot that they really should have left alone.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Син
Син (2022) продюсер 7.3 imdb 6.4
Сюжет Нью-Йорк. Пітер переживає напружений період стосунків з його новою партнеркою Бет та їхньою маленькою дитиною. Ситуація ускладнюється, коли з’являється його колишня дружина з сином-підлітком Ніколасом. Той стривожений, відсторонений і злий, він місяцями прогулює школу. Пітер прагне бути добрим батьком, намагаючись допомогти своєму синові у здобутті моментів сімейного щастя. Але тяжкість стану Ніколаса ставить сім’ю на небезпечний курс.
Син Трейлер

Син (2022)

The Son

продюсер
Велика Британія, Франція   2 год 3 хв
Читати опис Нью-Йорк. Пітер переживає напружений період стосунків з його новою партнеркою Бет та їхньою маленькою дитиною. Ситуація ускладнюється, коли з’являється його колишня дружина з сином-підлітком Ніколасом. Той стривожений, відсторонений і злий, він місяцями прогулює школу. Пітер прагне бути добрим батьком, намагаючись допомогти своєму синові у здобутті моментів сімейного щастя. Але тяжкість стану Ніколаса ставить сім’ю на небезпечний курс.
КіноБаза: 7.3 (9)  IMDb: 6.4 (16218)
Моя оцінка:
/10
Омана
Омана (2022) продюсер  ✓ укр. субтитри 6.3 imdb 6.6
Сюжет Поліцейський під прикриттям будує близькі стосунки з підозрюваним у вбивстві, щоб завоювати його довіру й змусити його зізнатися.
Омана Трейлер

Омана (2022)

The Stranger

продюсер
Австралія   1 год 57 хв
Читати опис Поліцейський під прикриттям будує близькі стосунки з підозрюваним у вбивстві, щоб завоювати його довіру й змусити його зізнатися.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 6.6 (26796)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ессекський Змій
Ессекський Змій (2022) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.3
Сюжет Кора Сіборн, вдова з Лондона, переїжджає в Ессекс розслідувати чутки про міфічного змія. Несподівано наука й скептицизм зближують її з сільським священником, а через трагічну подію місцеві заявляють, що це вона привабила створіння.
Ессекський Змій Трейлер

Ессекський Змій (2022)

The Essex Serpent

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія   50 хв
Читати опис Кора Сіборн, вдова з Лондона, переїжджає в Ессекс розслідувати чутки про міфічного змія. Несподівано наука й скептицизм зближують її з сільським священником, а через трагічну подію місцеві заявляють, що це вона привабила створіння.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (17)  IMDb: 6.3 (7512)
Моя оцінка:
/10
Коли завмирає серце
Коли завмирає серце (2022—) продюсер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.6
Сюжет У цьому серіалі про дорослішання підлітки Чарлі й Нік пізнають шкільне життя та перше кохання, а також усвідомлюють, що їх поєднує дещо більше, ніж незвична дружба.
Коли завмирає серце Трейлер

Коли завмирає серце (2022—)

Heartstopper

Серіал 3 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
продюсер
Велика Британія   30 хв
Читати опис У цьому серіалі про дорослішання підлітки Чарлі й Нік пізнають шкільне життя та перше кохання, а також усвідомлюють, що їх поєднує дещо більше, ніж незвична дружба.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (49)  IMDb: 8.6 (77588)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Операція
Операція "М'ясний фарш" (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет Друга світова війна у розпалі. Кожен крок союзних військ противник аналізує з особливою ретельністю. Вкрай необхідний наступ на острів Сицилію не можливо втілити раптово, оскільки німецьке командування відслідковує пересування військ. Таємна група фахівців британської розвідки розробляє операцію, за якою до рук Третього рейху мають потрапити документи щодо подальших дій британських військ. Очікується, що фальшиві документи введуть в оману супротивника та відволічуть його увагу. Аби папери не викликали підозр, обставини їхнього потрапляння до рук німецької розвідки продумували до найменших дрібниць.
Операція Трейлер

Операція "М'ясний фарш" (2021)

Operation Mincemeat

продюсер
США, Велика Британія   2 год 8 хв
Читати опис Друга світова війна у розпалі. Кожен крок союзних військ противник аналізує з особливою ретельністю. Вкрай необхідний наступ на острів Сицилію не можливо втілити раптово, оскільки німецьке командування відслідковує пересування військ. Таємна група фахівців британської розвідки розробляє операцію, за якою до рук Третього рейху мають потрапити документи щодо подальших дій британських військ. Очікується, що фальшиві документи введуть в оману супротивника та відволічуть його увагу. Аби папери не викликали підозр, обставини їхнього потрапляння до рук німецької розвідки продумували до найменших дрібниць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (30)  IMDb: 6.6 (35810)
Моя оцінка:
/10
Повільні коні
Повільні коні (2022—) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.1
Сюжет Іронічний шпигунський серіал про команду агентів британської контррозвідки та їхнього нестерпного шефа Джексона Лемба. Розплутуючи звичайні для світу шпигунства підступи та підтасовування, вони захищають Англію від ворогів.
Повільні коні Трейлер

Повільні коні (2022—)

Slow Horses

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
продюсер
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис Іронічний шпигунський серіал про команду агентів британської контррозвідки та їхнього нестерпного шефа Джексона Лемба. Розплутуючи звичайні для світу шпигунства підступи та підтасовування, вони захищають Англію від ворогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (54)  IMDb: 8.1 (73451)
Моя оцінка:
/10
Firebite (2021—) продюсер 4.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Following two indigenous Australian hunters to battle the last colony of vampires in the South-Australian desert.

Firebite (2021—)

Firebite

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
продюсер
Велика Британія, Австралія   42 хв
Читати опис (англ.) Following two indigenous Australian hunters to battle the last colony of vampires in the South-Australian desert.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.4 (924)
Моя оцінка:
/10
У руках пса
У руках пса (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.8
Сюжет Деспотичний, проте харизматичний фермер оголошує війну новій дружині брата та її сину-підлітку й знущається з них, доки назовні не виходить одна давня таємниця.
У руках пса Трейлер

У руках пса (2021)

The Power of the Dog

продюсер
Велика Британія, Австралія, США, Канада, Нова Зеландія   2 год 6 хв
Читати опис Деспотичний, проте харизматичний фермер оголошує війну новій дружині брата та її сину-підлітку й знущається з них, доки назовні не виходить одна давня таємниця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (100)  IMDb: 6.8 (194881)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Північні води
Північні води (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет У центрі сюжету – знеславлений військовий хірург Патрік Самнер, який стає лікарем на китобійному судні, що вирушає в експедицію за Північне полярне коло. На борту він знайомиться з гарпунником Генрі Драксом, жорстоким і аморальним вбивцею. Замість того, щоб втекти від жахіть свого минулого, Самнер змушений стати учасником брутальної боротьби за виживання посеред арктичної пустелі.
Північні води Трейлер

Північні води (2021)

The North Water

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія, Канада   5 год 0 хв
Читати опис У центрі сюжету – знеславлений військовий хірург Патрік Самнер, який стає лікарем на китобійному судні, що вирушає в експедицію за Північне полярне коло. На борту він знайомиться з гарпунником Генрі Драксом, жорстоким і аморальним вбивцею. Замість того, щоб втекти від жахіть свого минулого, Самнер змушений стати учасником брутальної боротьби за виживання посеред арктичної пустелі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (28)  IMDb: 7.6 (16549)
Моя оцінка:
/10
Амоніт
Амоніт (2020) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.5
Сюжет Британська палеонтологиня Мері Еннінґ знайомиться з багатою жителькою Лондона на ім’я Шарлотт, яка нещодавно пережила трагічні події. З часом між ними виникають стосунки, що назавжди змінюють хід їхнього життя…
Амоніт Трейлер

Амоніт (2020)

Ammonite

16+
продюсер
Велика Британія, Австралія, США   2 год 0 хв
Читати опис Британська палеонтологиня Мері Еннінґ знайомиться з багатою жителькою Лондона на ім’я Шарлотт, яка нещодавно пережила трагічні події. З часом між ними виникають стосунки, що назавжди змінюють хід їхнього життя…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (13)  IMDb: 6.5 (23625)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 35 грн
The End (2020) продюсер 6.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) THE END is where life begins in a dark new comedy series about three generations of a family trying to figure out how to live with meaning, die with dignity and find the beauty that lies in between.
Трейлер

The End (2020)

The End

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
продюсер
Австралія, Велика Британія
Читати опис (англ.) THE END is where life begins in a dark new comedy series about three generations of a family trying to figure out how to live with meaning, die with dignity and find the beauty that lies in between.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.4 (1050)
Моя оцінка:
/10
Настане день
Настане день (2019) продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет Жебрак священик намагається врятувати своїх рідних від виселення. Його паства - всього чотири людини, але вони уважно слухають його дивні напівбожевільні проповіді і разом з ним готуються до революції. Саме останнє привертає увагу агента ФБР, який розраховує виставити його небезпечним терористом.
Настане день Трейлер

Настане день (2019)

The Day Shall Come

продюсер
Велика Британія, США   1 год 27 хв
Читати опис Жебрак священик намагається врятувати своїх рідних від виселення. Його паства - всього чотири людини, але вони уважно слухають його дивні напівбожевільні проповіді і разом з ним готуються до революції. Саме останнє привертає увагу агента ФБР, який розраховує виставити його небезпечним терористом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (4191)
Моя оцінка:
/10
Стан союзу
Стан союзу (2019—) продюсер 8.2 imdb 7.7
Сюжет Том і Луїза ходять на сеанси сімейної психотерапії. У кожному з епізодів вони з’ясовують, чому стали парою і чому вирішили розійтися.
Стан союзу Трейлер

Стан союзу (2019—)

State of the Union

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
продюсер
Велика Британія   10 хв
Читати опис Том і Луїза ходять на сеанси сімейної психотерапії. У кожному з епізодів вони з’ясовують, чому стали парою і чому вирішили розійтися.
КіноБаза: 8.2 (14)  IMDb: 7.7 (6560)
Моя оцінка:
/10
Вдови
Вдови (2018) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.8
Сюжет Історія про чотирьох жінок, які не мають нічого спільного, окрім боргів, залишених їхніми загиблими чоловіками-злочинцями. Напруга зростає, коли Вероніка, Еліс, Лінда і Бель беруть долю у власні руки і вступають у змову, щоб будувати майбутнє на своїх умовах...
Вдови Трейлер

Вдови (2018)

Widows

16+
продюсер
Велика Британія, США   2 год 9 хв
Читати опис Історія про чотирьох жінок, які не мають нічого спільного, окрім боргів, залишених їхніми загиблими чоловіками-злочинцями. Напруга зростає, коли Вероніка, Еліс, Лінда і Бель беруть долю у власні руки і вступають у змову, щоб будувати майбутнє на своїх умовах...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (75)  IMDb: 6.8 (104443)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
IMDb on the Scene - Interviews (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.

IMDb on the Scene - Interviews (2017)

IMDb on the Scene - Interviews

Серіал 6 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Читати опис (англ.) IMDb takes you on the scene in interviews with the cast and filmmakers of upcoming films.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (661)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
Марія Маґдалина
Марія Маґдалина (2018) продюсер 6.6 imdb 5.9
Сюжет Кинувши виклик забобонам свого часу, Марія залишає близьких і приєднується до групи однодумців, лідером яких є Ісус з Назарету. Тут вона знайде своє місце та піде доленосною стежкою до Єрусалиму.
Марія Маґдалина Трейлер

Марія Маґдалина (2018)

Mary Magdalene

16+
продюсер
Велика Британія, США, Австралія   2 год 0 хв
Читати опис Кинувши виклик забобонам свого часу, Марія залишає близьких і приєднується до групи однодумців, лідером яких є Ісус з Назарету. Тут вона знайде своє місце та піде доленосною стежкою до Єрусалиму.
КіноБаза: 6.6 (11)  IMDb: 5.9 (11614)
Моя оцінка:
/10
The Legend of Monkey
The Legend of Monkey (2018—2020) продюсер 6.0 imdb 6.5
Сюжет Новий погляд на історію Царя Мавп, Пігсі, Сенді і ченця Трипитаки і їх шляху до відновлення миру.
The Legend of Monkey

The Legend of Monkey (2018—2020)

The New Legends of Monkey

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
продюсер
Австралія, Нова Зеландія   28 хв
Читати опис Новий погляд на історію Царя Мавп, Пігсі, Сенді і ченця Трипитаки і їх шляху до відновлення миру.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.5 (5019)
Моя оцінка:
/10
Як розмовляти з дівчатами на вечірках
Як розмовляти з дівчатами на вечірках (2017) продюсер 6.0 imdb 5.7
Сюжет 1977 рік: одного разу трійця панків знаходить дивний будинок, де грає чудернацька музика. Там вони зустрічають дівчину-прибульця: подорожуючи галактикою, вона загубила своїх друзів та опинилась у найнебезпечнішому місці Всесвіту – лондонському Кройдені.
Як розмовляти з дівчатами на вечірках Трейлер

Як розмовляти з дівчатами на вечірках (2017)

How to Talk to Girls at Parties

16+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 42 хв
Читати опис 1977 рік: одного разу трійця панків знаходить дивний будинок, де грає чудернацька музика. Там вони зустрічають дівчину-прибульця: подорожуючи галактикою, вона загубила своїх друзів та опинилась у найнебезпечнішому місці Всесвіту – лондонському Кройдені.
КіноБаза: 6.0 (19)  IMDb: 5.7 (12461)
Моя оцінка:
/10
Лев
Лев (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.0
Сюжет Екранізація автобіографічного роману Сару Брірлі. Фільм "Лев" розповідає про індійського хлопця, який загубився в Калькутті у віці 5 років. Йому довелось пережити безліч випробувань. Хлопчика усиновило подружжя з Австралії, а через 25 років він вирішив зробити усе, щоб знайти своїх біологічних батьків.
Лев Трейлер

Лев (2016)

Lion

12+
продюсер
Австралія, Велика Британія, США   1 год 58 хв
Читати опис Екранізація автобіографічного роману Сару Брірлі. Фільм "Лев" розповідає про індійського хлопця, який загубився в Калькутті у віці 5 років. Йому довелось пережити безліч випробувань. Хлопчика усиновило подружжя з Австралії, а через 25 років він вирішив зробити усе, щоб знайти своїх біологічних батьків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (120)  IMDb: 8.0 (252322)
Моя оцінка:
/10
Любов, Ніна
Любов, Ніна (2016) продюсер 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A glimpse of 80s literary London based on Nina Stibbe's letters to her sister.
Любов, Ніна Трейлер

Любов, Ніна (2016)

Love, Nina

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія   28 хв
Читати опис (англ.) A glimpse of 80s literary London based on Nina Stibbe's letters to her sister.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 7.1 (1068)
Моя оцінка:
/10
Макбет
Макбет (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Макбет Трейлер

Макбет (2015)

Macbeth

продюсер
Велика Британія, Франція, США   1 год 53 хв
Читати опис Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (59)  IMDb: 6.6 (59639)
Моя оцінка:
/10
Життя
Життя (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.0
Сюжет Історія сходження до слави культового американського актора Джеймса Діна. Фотографу журналу «Life» дають завдання - зробити фотографії Джеймса Діна.
Життя Трейлер

Життя (2015)

Life

18+
продюсер
Велика Британія, США, Німеччина, Канада, Австралія   1 год 52 хв
Читати опис Історія сходження до слави культового американського актора Джеймса Діна. Фотографу журналу «Life» дають завдання - зробити фотографії Джеймса Діна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (8)  IMDb: 6.0 (8915)
Моя оцінка:
/10
Містер Голмс
Містер Голмс (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Час бере своє: легендарний 93-річний Шерлок Голмс 30 років як у відставці. Він здійснив свою мрію і став розводити бджіл. Голмс оселився у маленькому селі у Сассексі разом з покоївкою місіс Манро та її сином Роджером. У новому і розміреному житті на старості років він ніяк не може знайти спокій, його переслідує думка про так і не розкриту справу 30-річної давності. На зміну енергійності і рішучості, з якими Шерлок колись брався за нові розслідування, прийшла втрата пам'яті і тілесне згасання. Голмс розуміє, що смерть неминуча, ставиться до цього зі спокоєм і мудрістю, але не хоче йти без почуття завершеності. Його останнє бажання — розкрити свою найостаннішу справу.
Містер Голмс Трейлер

Містер Голмс (2015)

Mr. Holmes

продюсер
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Час бере своє: легендарний 93-річний Шерлок Голмс 30 років як у відставці. Він здійснив свою мрію і став розводити бджіл. Голмс оселився у маленькому селі у Сассексі разом з покоївкою місіс Манро та її сином Роджером. У новому і розміреному житті на старості років він ніяк не може знайти спокій, його переслідує думка про так і не розкриту справу 30-річної давності. На зміну енергійності і рішучості, з якими Шерлок колись брався за нові розслідування, прийшла втрата пам'яті і тілесне згасання. Голмс розуміє, що смерть неминуча, ставиться до цього зі спокоєм і мудрістю, але не хоче йти без почуття завершеності. Його останнє бажання — розкрити свою найостаннішу справу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (54)  IMDb: 6.8 (68211)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Повільно на захід
Повільно на захід (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.9
Сюжет Історія авантюриста на ім'я Сайлас, що супроводжує 16-річного хлопця на ім'я Джей Кавендіш у небезпечній подорожі уздовж всього американського кордону. Джей розшукує дівчину, в яку закоханий.
Повільно на захід Трейлер

Повільно на захід (2015)

Slow West

16+
продюсер
Велика Британія, Нова Зеландія   1 год 24 хв
Читати опис Історія авантюриста на ім'я Сайлас, що супроводжує 16-річного хлопця на ім'я Джей Кавендіш у небезпечній подорожі уздовж всього американського кордону. Джей розшукує дівчину, в яку закоханий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (40)  IMDb: 6.9 (48133)
Моя оцінка:
/10
Вигнанці
Вигнанці (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.4
Сюжет Події розгортаються в Австралії у 1788 році. Через відділення американських земель від Британії та проголошення незалежності, уряд Британії прийняв рішення про переселення до колонії Новий Південний Вельс різних злочинців у якості покарання. Перша партія каторжників, чоловіків та жінок, прибуває до безплідної та незвіданої Австралії. Засуджених наказано охороняти британським морським піхотинцям. На п'ятьох чоловіків у поселенні припадає одна жінка. Починається пристосування до нелегких умов життя каторжників та солдат, які їх охороняють. У запеклій боротьбі за існування «розмінними монетами» стають найслабкіші...
Вигнанці Трейлер

Вигнанці (2015)

Banished

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Скасований
продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Події розгортаються в Австралії у 1788 році. Через відділення американських земель від Британії та проголошення незалежності, уряд Британії прийняв рішення про переселення до колонії Новий Південний Вельс різних злочинців у якості покарання. Перша партія каторжників, чоловіків та жінок, прибуває до безплідної та незвіданої Австралії. Засуджених наказано охороняти британським морським піхотинцям. На п'ятьох чоловіків у поселенні припадає одна жінка. Починається пристосування до нелегких умов життя каторжників та солдат, які їх охороняють. У запеклій боротьбі за існування «розмінними монетами» стають найслабкіші...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.4 (4192)
Моя оцінка:
/10
Стежки
Стежки (2014) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет У 1977 році Робін Девідсон вирушила з центру австралійського континенту (місто Аліс-Спрінгс) у подорож довжиною в 2700 км, через малонаселені райони й пустелі Австралії до берегів Індійського океану, у супроводі собаки Дігіті й чотирьох верблюдів. По дорозі її періодично відвідує фотограф «National Geographic» Рік Смолан, який робив про неї репортажі.
Стежки Трейлер

Стежки (2014)

Tracks

12+
продюсер
Австралія   1 год 52 хв
Читати опис У 1977 році Робін Девідсон вирушила з центру австралійського континенту (місто Аліс-Спрінгс) у подорож довжиною в 2700 км, через малонаселені райони й пустелі Австралії до берегів Індійського океану, у супроводі собаки Дігіті й чотирьох верблюдів. По дорозі її періодично відвідує фотограф «National Geographic» Рік Смолан, який робив про неї репортажі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (30)  IMDb: 7.1 (31859)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: