David Nicholls

Дата народження: 1 січня 1966 (58 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Гемпшир, Англія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: сценарист ★ 7.31 (15), актор (5), ідея (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Один день
Один день (2024) сценарист, продюсер 8.2 imdb 8.1
Сюжет After spending graduation night together, Emma and Dexter go their separate ways — but their lives remain intertwined. Based on David Nicholls' novel.
Один день Трейлер

Один день (2024)

One Day

Серіал 1 сезон, 14 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
Велика Британія   6 год 34 хв
Читати опис After spending graduation night together, Emma and Dexter go their separate ways — but their lives remain intertwined. Based on David Nicholls' novel.
КіноБаза: 8.2 (9)  IMDb: 8.1 (40354)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ми
Ми (2020) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The poignant and hilarious story of the Petersens during their vacation across Europe where the father Douglas tries to win back the love of his wife Connie and become reconciled with their son Albie.
Ми Трейлер

Ми (2020)

Us

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист
Велика Британія   3 год 52 хв
Читати опис (англ.) The poignant and hilarious story of the Petersens during their vacation across Europe where the father Douglas tries to win back the love of his wife Connie and become reconciled with their son Albie.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 7.4 (3125)
Моя оцінка:
/10
Патрік Мелроуз
Патрік Мелроуз (2018) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.0
Сюжет Патрік Мелроуз — плейбой, аристократ, наркоман та алкоголік. Незважаючи на гроші, життя Патріка складно назвати легким і безтурботним. Все дитинство йому довелося терпіти жорстоке ставлення батька, поки мати вважала за краще не втручатися. Дорослий Патрік знаходить в собі сили пробратися в вищий світ, але разом з цим починається його шлях до саморуйнування.
Патрік Мелроуз Трейлер

Патрік Мелроуз (2018)

Patrick Melrose

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист
Велика Британія, США   5 год 2 хв
Читати опис Патрік Мелроуз — плейбой, аристократ, наркоман та алкоголік. Незважаючи на гроші, життя Патріка складно назвати легким і безтурботним. Все дитинство йому довелося терпіти жорстоке ставлення батька, поки мати вважала за краще не втручатися. Дорослий Патрік знаходить в собі сили пробратися в вищий світ, але разом з цим починається його шлях до саморуйнування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (70)  IMDb: 8.0 (32418)
Моя оцінка:
/10
Подалі від шаленої юрми
Подалі від шаленої юрми (2015) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.1
Сюжет Зворушлива, мелодраматична історія по мотивам однойменного роману Томаса Гарді, який увійшов до списку кращих любовних історії за версією видання The Guardian. Головна героїня – молода Батшеба Евердін, яка отримує у спадок багату ферму. Вона рішуче береться працювати на ній, найнявши різних робітників. Руки моторної Батшеби просять і бідний фермер Ґабріель Оук, і заможній сусід Вільям Болдвуд, але справжнім випробуванням для дівчини стає знайомство з самозакоханим красенем сержантом Френком Троєм…
Подалі від шаленої юрми Трейлер

Подалі від шаленої юрми (2015)

Far from the Madding Crowd

16+
сценарист
Велика Британія, США   1 год 59 хв
Читати опис Зворушлива, мелодраматична історія по мотивам однойменного роману Томаса Гарді, який увійшов до списку кращих любовних історії за версією видання The Guardian. Головна героїня – молода Батшеба Евердін, яка отримує у спадок багату ферму. Вона рішуче береться працювати на ній, найнявши різних робітників. Руки моторної Батшеби просять і бідний фермер Ґабріель Оук, і заможній сусід Вільям Болдвуд, але справжнім випробуванням для дівчини стає знайомство з самозакоханим красенем сержантом Френком Троєм…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (35)  IMDb: 7.1 (53665)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
The 7.39 (2014) сценарист 8.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) After fighting for a seat on their morning commute, Sally and Carl begin talking and suddenly their daily train journey becomes a lot more interesting. Carl is happily married, Sally's engaged - where's the harm? Yet they find themse
Трейлер

The 7.39 (2014)

The 7.39

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
сценарист
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) After fighting for a seat on their morning commute, Sally and Carl begin talking and suddenly their daily train journey becomes a lot more interesting. Carl is happily married, Sally's engaged - where's the harm? Yet they find themse
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 7.0 (2592)
Моя оцінка:
/10
Великі надії
Великі надії (2012) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.3
Сюжет Сирота Піп був вихований навіженою сестрою і готувався провести своє життя в селі, працюючи ковалем. Сіре життя Піпа круто змінюється, коли він допомагає на кладовищі звільнитися від кайданів утікачу каторжнику. Саме цей вчинок незабаром призводить до низки запаморочливих подій в житті молодої людини.
Великі надії Трейлер

Великі надії (2012)

Great Expectations

сценарист
Велика Британія, США   2 год 8 хв
Читати опис Сирота Піп був вихований навіженою сестрою і готувався провести своє життя в селі, працюючи ковалем. Сіре життя Піпа круто змінюється, коли він допомагає на кладовищі звільнитися від кайданів утікачу каторжнику. Саме цей вчинок незабаром призводить до низки запаморочливих подій в житті молодої людини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (12)  IMDb: 6.3 (13726)
Моя оцінка:
/10
Один день
Один день (2011) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.0
Сюжет Емма - романтична, гостра на язик і хоче змінити світ на краще. Декстер - плейбой, улюбленець долі і хоче, щоб світ належав йому. Вперше Ем і Декс зустрілися 15 липня на випускному в коледжі і провели разом лише один день. А потім прийшла ніч, і вони... вирішили залишитися друзями. Вони будуть зустрічатися в той же день через рік, через два. Але скільки років має пройти, щоб вони повірили в свою любов і зрозуміли, як багато значив для них цей ОДИН ДЕНЬ?
Один день Трейлер

Один день (2011)

One Day

16+
сценарист
США, Велика Британія   1 год 47 хв
Читати опис Емма - романтична, гостра на язик і хоче змінити світ на краще. Декстер - плейбой, улюбленець долі і хоче, щоб світ належав йому. Вперше Ем і Декс зустрілися 15 липня на випускному в коледжі і провели разом лише один день. А потім прийшла ніч, і вони... вирішили залишитися друзями. Вони будуть зустрічатися в той же день через рік, через два. Але скільки років має пройти, щоб вони повірили в свою любов і зрозуміли, як багато значив для них цей ОДИН ДЕНЬ?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (129)  IMDb: 7.0 (167512)
Моя оцінка:
/10
Тесс з роду Д’Ербервіллів
Тесс з роду Д’Ербервіллів (2008) сценарист 4.3 imdb 7.6
Сюжет 4-серійна телеадаптація книжки де йдеться про безпорадність жінки, інтимний зв’язок, позашлюбну дитину і подвійні стандарти тодішнього суспільства. Серіал не лише тонко відтворює текст, він знятий довершено з естетичної точки зору. Щемка, трагічна історія юної Тесс представлена інтригуюче і жваво, поєднання розкішних краєвидів, архітектури, прекрасних костюмів та переконливих привабливих акторів робить міні-серіал справжньою насолодою для очей.
Тесс з роду Д’Ербервіллів Трейлер

Тесс з роду Д’Ербервіллів (2008)

Tess of the D'Urbervilles

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
сценарист
Велика Британія, США   4 год 0 хв
Читати опис 4-серійна телеадаптація книжки де йдеться про безпорадність жінки, інтимний зв’язок, позашлюбну дитину і подвійні стандарти тодішнього суспільства. Серіал не лише тонко відтворює текст, він знятий довершено з естетичної точки зору. Щемка, трагічна історія юної Тесс представлена інтригуюче і жваво, поєднання розкішних краєвидів, архітектури, прекрасних костюмів та переконливих привабливих акторів робить міні-серіал справжньою насолодою для очей.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 7.6 (6620)
Моя оцінка:
/10
Коли ти востаннє бачив свого батька?
Коли ти востаннє бачив свого батька? (2007) сценарист 6.3 imdb 6.8
Сюжет Коли Блейк Моррісон довідається про те, що його батько - Артур, хворий на рак, він, не дивлячись на їхню сварку, їде у своє рідне місто, щоб провести з ним його останні дні. За цей час Блейк кардинально переосмислює свої взаємини з Артуром і намагається вирішити вічну проблему батьків і дітей.
Коли ти востаннє бачив свого батька? Трейлер

Коли ти востаннє бачив свого батька? (2007)

When Did You Last See Your Father?

16+
сценарист
Велика Британія, Ірландія   1 год 32 хв
Читати опис Коли Блейк Моррісон довідається про те, що його батько - Артур, хворий на рак, він, не дивлячись на їхню сварку, їде у своє рідне місто, щоб провести з ним його останні дні. За цей час Блейк кардинально переосмислює свої взаємини з Артуром і намагається вирішити вічну проблему батьків і дітей.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.8 (4679)
Моя оцінка:
/10
Влучити в десятку
Влучити в десятку (2006) сценарист  ✓ укр. субтитри 7.0 imdb 6.7
Сюжет Це історія хлопця Брайана, який з самого дитинства намагався бути розумніше всіх, дивився науково популярні ток-шоу по телевізору й міг відповісти практично на будь-яке питання. Коли Брайан виріс, прийшов час отримати вищу освіту і головний герой поступає до Бристольського університету, де спершу він вчиться на відмінно, але незабаром знайомиться з двома повністю протилежними за стилем життя дівчатами Еліс та Ребеккою, що докорінно змінює його життя...
Влучити в десятку Трейлер

Влучити в десятку (2006)

Starter for 10

16+
сценарист
Велика Британія, США   1 год 32 хв
Читати опис Це історія хлопця Брайана, який з самого дитинства намагався бути розумніше всіх, дивився науково популярні ток-шоу по телевізору й міг відповісти практично на будь-яке питання. Коли Брайан виріс, прийшов час отримати вищу освіту і головний герой поступає до Бристольського університету, де спершу він вчиться на відмінно, але незабаром знайомиться з двома повністю протилежними за стилем життя дівчатами Еліс та Ребеккою, що докорінно змінює його життя...
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 6.7 (25065)
Моя оцінка:
/10
Aftersun (2006) сценарист 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Jim and Sue married young and 20 years later find themselves on holiday in Spain - an anniversary present from their children - with very little to say to each other. Jim can't bear to be separated from his mobile and his business...

Aftersun (2006)

Aftersun

сценарист
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Jim and Sue married young and 20 years later find themselves on holiday in Spain - an anniversary present from their children - with very little to say to each other. Jim can't bear to be separated from his mobile and his business...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (159)
Моя оцінка:
/10
The One Show (2006—) актор у ролі Self - One Million Book Giveaway Launcher 0.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) A live magazine programme featuring topical stories and big name studio guests.

The One Show (2006—)

The One Show

Серіал 9 сезонів, 944 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - One Million Book Giveaway Launcher
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A live magazine programme featuring topical stories and big name studio guests.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (621)
Моя оцінка:
/10
ShakespeaRe-Told (2005) сценарист 6.7 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A modern re-telling of four William Shakespeare stories.

ShakespeaRe-Told (2005)

ShakespeaRe-Told

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
сценарист
Велика Британія   6 год 0 хв
Читати опис (англ.) A modern re-telling of four William Shakespeare stories.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.8 (1472)
Моя оцінка:
/10
The Deal (2003) актор у ролі Production Assistant 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Follows the rise to power of Tony Blair, and his friendship and rivalry with his contemporary, Gordon Brown.

The Deal (2003)

The Deal

актор у ролі Production Assistant
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Follows the rise to power of Tony Blair, and his friendship and rivalry with his contemporary, Gordon Brown.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1479)
Моя оцінка:
/10
Rescue Me (2002) ідея, сценарист 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Romantic comedy drama series about a thirtysomething writer who, while writing about love and romance for a glossy women's magazine, is trying to salvage her own crumbling marriage.

Rescue Me (2002)

Rescue Me

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
ідея, сценарист
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Romantic comedy drama series about a thirtysomething writer who, while writing about love and romance for a glossy women's magazine, is trying to salvage her own crumbling marriage.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (94)
Моя оцінка:
/10
Річард і Джуді
Річард і Джуді (2001—2008) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) Magazine programme featuring news items, expert advice and celebrity interviews.
Річард і Джуді

Річард і Джуді (2001—2008)

Richard & Judy

Серіал 9 сезонів, 991 епізод Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   48 хв
Читати опис (англ.) Magazine programme featuring news items, expert advice and celebrity interviews.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.6 (437)
Моя оцінка:
/10
Лоррейн
Лоррейн (2001—) зіграв самого себе 0.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Early morning chat show presented by Lorraine Kelly, with celebrity interviews, cooking tips, fashion features and musical guests.
Лоррейн

Лоррейн (2001—)

Lorraine

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   56 хв
Читати опис (англ.) Early morning chat show presented by Lorraine Kelly, with celebrity interviews, cooking tips, fashion features and musical guests.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.1 (255)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актор у ролі Self - Author 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Author
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (418)
Моя оцінка:
/10
Симпатіко
Симпатіко (1999) сценарист 0.0 imdb 4.7
Сюжет Що спільного в мультиміліонера Лайла Картера, власника великого кінного заводу, його дружини Рози й спившегося невдахи Вінні Вебба? Ця трійця на все життя зв'язана кримінальним минулим.
Двадцять років тому вони задумали й провернули складне шахрайство навколо кінських перегонів. Тоді їм усе вдалося на славу: вони заробили купу грошей. І от тепер Вінні вирішив покаятися в минулих гріхах.
Довідавшись про це, Картер по першому дзвінку колишнього друга кидає все й мчиться до старого приятеля.
Симпатіко Трейлер

Симпатіко (1999)

Simpatico

16+
сценарист
Велика Британія, Франція, США   1 год 46 хв
Читати опис Що спільного в мультиміліонера Лайла Картера, власника великого кінного заводу, його дружини Рози й спившегося невдахи Вінні Вебба? Ця трійця на все життя зв'язана кримінальним минулим.
Двадцять років тому вони задумали й провернули складне шахрайство навколо кінських перегонів. Тоді їм усе вдалося на славу: вони заробили купу грошей. І от тепер Вінні вирішив покаятися в минулих гріхах.
Довідавшись про це, Картер по першому дзвінку колишнього друга кидає все й мчиться до старого приятеля.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (3717)
Моя оцінка:
/10
Cold Feet (1997—2020) сценарист 6.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
Трейлер

Cold Feet (1997—2020)

Cold Feet

Серіал 9 сезонів, 61 епізод Завершений
сценарист
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.2 (4806)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: