Дейн ДеГаан

Dane DeHaan

Дата народження: 6 лютого 1986 (38 років)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Аллентаун, Пенсильванія, США

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 47

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 47 результатів

Шалені гроші
Шалені гроші (2023) актор у ролі Brad  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
актор у ролі Brad
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35031)
Моя оцінка:
/10
Оппенгеймер
Оппенгеймер (2023) актор у ролі Kenneth Nichols  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Оппенгеймер Трейлер

Оппенгеймер (2023)

Oppenheimer

актор у ролі Kenneth Nichols
США, Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (322)  IMDb: 8.4 (645360)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
Сходи
Сходи (2022) актор у ролі Clayton Peterson  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.1
Сюжет Історія Майкла Петерсона, кримінального романіста, звинуваченого у вбивстві своєї дружини Кетлін, яку знайшли мертвою на під’їзді їхнього дому, і 16-річну судову тяганину, яка послідувала за цим.
Сходи Трейлер

Сходи (2022)

The Staircase

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Clayton Peterson
США   1 год 5 хв
Читати опис Історія Майкла Петерсона, кримінального романіста, звинуваченого у вбивстві своєї дружини Кетлін, яку знайшли мертвою на під’їзді їхнього дому, і 16-річну судову тяганину, яка послідувала за цим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (9)  IMDb: 7.1 (33246)
Моя оцінка:
/10
Історія Лізі
Історія Лізі (2021) актор у ролі Jim Dooley  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.9
Сюжет Восьмисерійний серіал розповість про вдову відомого письменника, який за життя знайшов прохід у паралельний вимір, звідки черпав творчу енергію для своїх творів. Він розповів правду лише дружині, але їй було складно зрозуміти цю дивовижу. Тепер, коли чоловік помер, дехто готовий піти на усе, щоб отримати доступ до неопублікованих творів письменника, навіть якщо це означає знищення жінки, яка була для нього важливішою за все.
Історія Лізі Трейлер

Історія Лізі (2021)

Lisey's Story

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Jim Dooley
Чилі, США
Читати опис Восьмисерійний серіал розповість про вдову відомого письменника, який за життя знайшов прохід у паралельний вимір, звідки черпав творчу енергію для своїх творів. Він розповів правду лише дружині, але їй було складно зрозуміти цю дивовижу. Тепер, коли чоловік помер, дехто готовий піти на усе, щоб отримати доступ до неопублікованих творів письменника, навіть якщо це означає знищення жінки, яка була для нього важливішою за все.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (11)  IMDb: 5.9 (6666)
Моя оцінка:
/10
The Stranger (2020) актор у ролі Carl E. 6.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) An unassuming young rideshare driver is thrown into her worst nightmare when a mysterious Hollywood Hills passenger enters her car.
Трейлер

The Stranger (2020)

The Stranger

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Carl E.
США   8 хв
Читати опис (англ.) An unassuming young rideshare driver is thrown into her worst nightmare when a mysterious Hollywood Hills passenger enters her car.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 6.3 (1546)
Моя оцінка:
/10
НульНульНуль
НульНульНуль (2019—2020) актор 7.3 imdb 8.1
Сюжет Масштабний проект майстра сучасного італійського кримінального фільму Стефано Солліма, правдоподібно показує механізми роботи світового наркотрафіку. В основі серіалу «НульНульНуль» лежить бестселер Роберто Сав'яно.
НульНульНуль Трейлер

НульНульНуль (2019—2020)

ZeroZeroZero

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актор
Італія   60 хв
Читати опис Масштабний проект майстра сучасного італійського кримінального фільму Стефано Солліма, правдоподібно показує механізми роботи світового наркотрафіку. В основі серіалу «НульНульНуль» лежить бестселер Роберто Сав'яно.
КіноБаза: 7.3 (10)  IMDb: 8.1 (29020)
Моя оцінка:
/10
Біллі Кід
Біллі Кід (2019) актор у ролі Billy 'The Kid' Bonney  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.9
Сюжет Історія молодого хлопця Біллі, який стає свідком кривавої війни між легендарним бандитом Дикого Заходу Біллі Кідом на прізвисько Малюк Кід і жорстоким шерифом Петом Гарреттом (Кріс Пратт і Ітан Гоук). Підліток пройшов через довгу низку зрад родичів, загибель батька, зникнення сестри і тільки зустріч з кривавим тезкою Малюком Кідом дозволить знайти вихід з цієї ситуації. Але на їх шляху встає місцевий шериф ...
Біллі Кід Трейлер

Біллі Кід (2019)

The Kid

16+
актор у ролі Billy 'The Kid' Bonney
США   1 год 40 хв
Читати опис Історія молодого хлопця Біллі, який стає свідком кривавої війни між легендарним бандитом Дикого Заходу Біллі Кідом на прізвисько Малюк Кід і жорстоким шерифом Петом Гарреттом (Кріс Пратт і Ітан Гоук). Підліток пройшов через довгу низку зрад родичів, загибель батька, зникнення сестри і тільки зустріч з кривавим тезкою Малюком Кідом дозволить знайти вихід з цієї ситуації. Але на їх шляху встає місцевий шериф ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (14)  IMDb: 5.9 (9413)
Моя оцінка:
/10
The Boxcar Children: Surprise Island (2018) актор у ролі John Joseph Alden 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) The continuing adventures of Henry, Jessie, Violet, and Benny as they spend the summer on their grandfather's private island.
Трейлер

The Boxcar Children: Surprise Island (2018)

The Boxcar Children: Surprise Island

актор у ролі John Joseph Alden
США   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) The continuing adventures of Henry, Jessie, Violet, and Benny as they spend the summer on their grandfather's private island.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (212)
Моя оцінка:
/10
Валеріан та місто тисячі планет
Валеріан та місто тисячі планет (2017) актор у ролі Major Valerian  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.4
Сюжет 2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.
Валеріан та місто тисячі планет Трейлер

Валеріан та місто тисячі планет (2017)

Valerian and the City of a Thousand Planets

12+
актор у ролі Major Valerian
Франція, Китай, Бельгія, Німеччина, Об'єднані Арабські Емірати, США   2 год 16 хв
Читати опис 2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (265)  IMDb: 6.4 (195503)
Моя оцінка:
/10
Тюльпанова лихоманка
Тюльпанова лихоманка (2017) актор у ролі Jan Van Loos  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.2
Сюжет Події фільму відбуваються в Амстердамі 17 століття. Молода жінка Софія (Алісія Вікандер) виходить заміж за старшого чоловіка на ім’я Корнеліус (Крістоф Вальц). Коли чоловік замовляє серію родинних портретів, Софія закохується в художника та вирішує ризикнути усім заради кохання.
Тюльпанова лихоманка Трейлер

Тюльпанова лихоманка (2017)

Tulip Fever

16+
актор у ролі Jan Van Loos
Велика Британія, США   1 год 45 хв
Читати опис Події фільму відбуваються в Амстердамі 17 століття. Молода жінка Софія (Алісія Вікандер) виходить заміж за старшого чоловіка на ім’я Корнеліус (Крістоф Вальц). Коли чоловік замовляє серію родинних портретів, Софія закохується в художника та вирішує ризикнути усім заради кохання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (35)  IMDb: 6.2 (22758)
Моя оцінка:
/10
Ліки від щастя
Ліки від щастя (2017) актор у ролі Lockhart  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет Молодий амбітний співробітник відправляється в загублений в швейцарських Альпах оздоровчий центр, щоб повернути звідти керівника своєї компанії. Але після прибуття він розуміє, що чудодійні процедури спа-салону зовсім не ті, що здаються. У той час як хлопець починає розплутувати страшні таємниці цього місця, його здоровий глузд проходить справжню перевірку на міцність. Схоже, тепер він страждає тією ж дивною хворобою, через яку тут залишаються інші гості центру, охочі отримати свою дозу ліків.
Ліки від щастя Трейлер

Ліки від щастя (2017)

A Cure for Wellness

16+
актор у ролі Lockhart
США   2 год 26 хв
Читати опис Молодий амбітний співробітник відправляється в загублений в швейцарських Альпах оздоровчий центр, щоб повернути звідти керівника своєї компанії. Але після прибуття він розуміє, що чудодійні процедури спа-салону зовсім не ті, що здаються. У той час як хлопець починає розплутувати страшні таємниці цього місця, його здоровий глузд проходить справжню перевірку на міцність. Схоже, тепер він страждає тією ж дивною хворобою, через яку тут залишаються інші гості центру, охочі отримати свою дозу ліків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (132)  IMDb: 6.4 (108684)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Балерина
Балерина (2016) актор у ролі Victor  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Історія розповість нам про маленьку 11-річну сирітку Фелісі Міллінер, яка дуже мріє стати балериною, а тому приїжджає в Париж у 1879 році разом зі своїм другом, винахідником Віктором. Дівчинка йде в престижну школу балету, де їй доведеться дуже багато працювати. Одного бажання для втілення мрії мало, коли доводиться боротися з талановитими і підготовленими суперницями. Коли кожен день зі школи вилітає по одній дівчинці, Фелісі повинна працювати більше всіх, щоб довести, що вона – справжня балерина.
Балерина Трейлер

Балерина (2016)

Leap!

0+
актор у ролі Victor
Франція, Канада   1 год 29 хв
Читати опис Історія розповість нам про маленьку 11-річну сирітку Фелісі Міллінер, яка дуже мріє стати балериною, а тому приїжджає в Париж у 1879 році разом зі своїм другом, винахідником Віктором. Дівчинка йде в престижну школу балету, де їй доведеться дуже багато працювати. Одного бажання для втілення мрії мало, коли доводиться боротися з талановитими і підготовленими суперницями. Коли кожен день зі школи вилітає по одній дівчинці, Фелісі повинна працювати більше всіх, щоб довести, що вона – справжня балерина.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (44)  IMDb: 6.7 (24151)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Двоє закоханих та ведмідь
Двоє закоханих та ведмідь (2016) актор у ролі Roman  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.0
Сюжет Дія відбувається в невеликому містечку, недалеко від Північного полюса, де дороги ведуть в нікуди. Роман і Люсі - дві палаючі душі, які разом роблять стрибок в житті і внутрішній світ.
Двоє закоханих та ведмідь Трейлер

Двоє закоханих та ведмідь (2016)

Two Lovers and a Bear

актор у ролі Roman
Канада   1 год 36 хв
Читати опис Дія відбувається в невеликому містечку, недалеко від Північного полюса, де дороги ведуть в нікуди. Роман і Люсі - дві палаючі душі, які разом роблять стрибок в житті і внутрішній світ.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.0 (2137)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн
Життя
Життя (2015) актор у ролі James Dean  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.0
Сюжет Історія сходження до слави культового американського актора Джеймса Діна. Фотографу журналу «Life» дають завдання - зробити фотографії Джеймса Діна.
Життя Трейлер

Життя (2015)

Life

18+
актор у ролі James Dean
Велика Британія, США, Німеччина, Канада, Австралія   1 год 52 хв
Читати опис Історія сходження до слави культового американського актора Джеймса Діна. Фотографу журналу «Life» дають завдання - зробити фотографії Джеймса Діна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (7)  IMDb: 6.0 (8822)
Моя оцінка:
/10
Лицар кубків
Лицар кубків (2015) актор у ролі Paul 5.2 imdb 5.6
Сюжет Сценарист, що живе в Лос- Анджелесі намагається розібратися в дивних подіях, що відбуваються навколо нього.
Лицар кубків Трейлер

Лицар кубків (2015)

Knight of Cups

16+
актор у ролі Paul
США   1 год 58 хв
Читати опис Сценарист, що живе в Лос- Анджелесі намагається розібратися в дивних подіях, що відбуваються навколо нього.
КіноБаза: 5.2 (18)  IMDb: 5.6 (29215)
Моя оцінка:
/10
Якщо твоя дівчина – зомбі
Якщо твоя дівчина – зомбі (2014) актор у ролі Zach Orfman  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 5.6
Сюжет Після смерті своєї дівчини Бет, Зак – сам не свій. Він живе тільки спогадами про неї і навіть переїжджає у будинок до її батьків. І ось одного дня прийшовши на могилу він бачить там порожню яму. А Бет, ніби нічого й не трапилось, прогулюється поряд. Виявляється, вона тепер зомбі. З усіма можливими наслідками. Правда, сама вона цього не розуміє. І пояснити їй таку безглузду істину дуже не просто. Більше того – такі спроби можуть бути небезпечні і для самого закоханого. Незважаючи на взаємне кохання красуні.
Якщо твоя дівчина – зомбі Трейлер

Якщо твоя дівчина – зомбі (2014)

Life After Beth

16+
актор у ролі Zach Orfman
США   1 год 30 хв
Читати опис Після смерті своєї дівчини Бет, Зак – сам не свій. Він живе тільки спогадами про неї і навіть переїжджає у будинок до її батьків. І ось одного дня прийшовши на могилу він бачить там порожню яму. А Бет, ніби нічого й не трапилось, прогулюється поряд. Виявляється, вона тепер зомбі. З усіма можливими наслідками. Правда, сама вона цього не розуміє. І пояснити їй таку безглузду істину дуже не просто. Більше того – такі спроби можуть бути небезпечні і для самого закоханого. Незважаючи на взаємне кохання красуні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (25)  IMDb: 5.6 (23580)
Моя оцінка:
/10
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014) актор у ролі Green Goblin / Harry Osborn  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет Пітер Паркер під маскою Людини-Павука як і раніше рятує світ від лиходіїв і злочинців, а вільний час проводить зі своєю коханою Ґвен, але шкільна пора наближається до кінця, і попереду героїв чекає доросле життя. Пітер пам'ятає про те, що дав батькові Ґвен слово назавжди піти з життя дівчини, тим самим не піддавати її життя небезпеці. Однак стримати цю обіцянку не так просто. Доля готує Пітеру сюрпризи: на шляху героя з'явиться новий ворог - Електро, він знову зустрінеться з давнім приятелем Гаррі Озборном і дізнається багато нового про минуле своєї сім'ї.
Нова Людина-Павук 2: Висока напруга Трейлер

Нова Людина-Павук 2: Висока напруга (2014)

The Amazing Spider-Man 2

12+
актор у ролі Green Goblin / Harry Osborn
США   2 год 22 хв
Читати опис Пітер Паркер під маскою Людини-Павука як і раніше рятує світ від лиходіїв і злочинців, а вільний час проводить зі своєю коханою Ґвен, але шкільна пора наближається до кінця, і попереду героїв чекає доросле життя. Пітер пам'ятає про те, що дав батькові Ґвен слово назавжди піти з життя дівчини, тим самим не піддавати її життя небезпеці. Однак стримати цю обіцянку не так просто. Доля готує Пітеру сюрпризи: на шляху героя з'явиться новий ворог - Електро, він знову зустрінеться з давнім приятелем Гаррі Озборном і дізнається багато нового про минуле своєї сім'ї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (325)  IMDb: 6.6 (533239)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пізнє шоу з Сетом Маєрсом
Пізнє шоу з Сетом Маєрсом (2014) актор у ролі Himself - Guest 6.7 imdb 6.3
Сюжет Ток-шоу відомого американського коміка і телеведучого Сета Маєрса.
Пізнє шоу з Сетом Маєрсом Трейлер

Пізнє шоу з Сетом Маєрсом (2014)

Late Night with Seth Meyers

Серіал 20 сезонів, 1939 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Himself - Guest
США   60 хв
Читати опис Ток-шоу відомого американського коміка і телеведучого Сета Маєрса.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.3 (7821)
Моя оцінка:
/10
Нічне шоу з Джиммі Феллоном
Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014) актор у ролі Himself - Guest 7.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
Нічне шоу з Джиммі Феллоном Трейлер

Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Серіал 20 сезонів, 2806 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актор у ролі Himself - Guest
США   60 хв
Читати опис (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 7.1 (18934)
Моя оцінка:
/10
Metallica: Крізь неможливе
Metallica: Крізь неможливе (2013) актор у ролі Trip  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.1
Сюжет Учасник технічної команди групи Metallica отримує завдання - привезти сумку, вміст якої необхідний групі для виступу. Супроводжуючи таємничу сумку, він потрапляє в неймовірні халепи. Картина являє собою суміш ігрового фільму і концерту.
Metallica: Крізь неможливе Трейлер

Metallica: Крізь неможливе (2013)

Metallica: Through the Never

16+
актор у ролі Trip
США   1 год 33 хв
Читати опис Учасник технічної команди групи Metallica отримує завдання - привезти сумку, вміст якої необхідний групі для виступу. Супроводжуючи таємничу сумку, він потрапляє в неймовірні халепи. Картина являє собою суміш ігрового фільму і концерту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (34)  IMDb: 7.1 (18130)
Моя оцінка:
/10
Metallica: Amped for IMAX (2013) актор у ролі Trip 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Find out what it takes to get one of the biggest-selling acts in American history amped. Metallica stars in this IMAX original short, directed by Reynier Molenaar.

Metallica: Amped for IMAX (2013)

Metallica: Amped for IMAX

актор у ролі Trip
США   2 хв
Читати опис (англ.) Find out what it takes to get one of the biggest-selling acts in American history amped. Metallica stars in this IMAX original short, directed by Reynier Molenaar.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (313)
Моя оцінка:
/10
Убий своїх коханих
Убий своїх коханих (2013) актор у ролі Lucien Carr 6.7 imdb 6.4
Сюжет Кінострічка оповідає про уривок студентського життя чотирьох друзів: Аллена Гінсберга (Деніел Редкліфф), Люсьєна Карра (Дейн ДеГаан), Вільяма Барроуза (Бен Фостер) і Джека Керуака (Джек Г'юстон) і як убивство в 1944 році об'єднує великих поетів покоління бітників. Так само головним персонажем є герой Майкла Голла — Девід Каммерер.
Убий своїх коханих Трейлер

Убий своїх коханих (2013)

Kill Your Darlings

16+
актор у ролі Lucien Carr
США   1 год 44 хв
Читати опис Кінострічка оповідає про уривок студентського життя чотирьох друзів: Аллена Гінсберга (Деніел Редкліфф), Люсьєна Карра (Дейн ДеГаан), Вільяма Барроуза (Бен Фостер) і Джека Керуака (Джек Г'юстон) і як убивство в 1944 році об'єднує великих поетів покоління бітників. Так само головним персонажем є герой Майкла Голла — Девід Каммерер.
КіноБаза: 6.7 (45)  IMDb: 6.4 (41046)
Моя оцінка:
/10
Вузол диявола
Вузол диявола (2013) актор у ролі Chris Morgan  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 6.1
Сюжет Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Вузол диявола Трейлер

Вузол диявола (2013)

Devil's Knot

актор у ролі Chris Morgan
США   1 год 54 хв
Читати опис Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (10)  IMDb: 6.1 (23706)
Моя оцінка:
/10
Місце під соснами
Місце під соснами (2013) актор у ролі Jason  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Люк (Райан Гослінг) професійний гонщик і працює в одному з небезпечних атракціонів містечка Скенектаді. Коли хлопець випадково дізнається, що у нього є новонароджений син, він вирішує допомогти своїй колишній дівчині з фінансами. Для цього він вирішує грабувати банки. Але на його шляху став поліцейський Евері Кросс (Бредлі Купер).
Місце під соснами Трейлер

Місце під соснами (2013)

The Place Beyond the Pines

16+
актор у ролі Jason
США   2 год 20 хв
Читати опис Люк (Райан Гослінг) професійний гонщик і працює в одному з небезпечних атракціонів містечка Скенектаді. Коли хлопець випадково дізнається, що у нього є новонароджений син, він вирішує допомогти своїй колишній дівчині з фінансами. Для цього він вирішує грабувати банки. Але на його шляху став поліцейський Евері Кросс (Бредлі Купер).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (169)  IMDb: 7.3 (288162)
Моя оцінка:
/10
Лінкольн
Лінкольн (2012) актор у ролі Second White Soldier  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Біографічна стрічка, яка охоплює останні чотири місяці життя Авраама Лінкольна, шістнадцятого президента США, приділяючи особливу увагу зусиллям президента в січні 1865 року, щоб прийняти Тринадцяту поправку до Конституції Сполучених Штатів, яка забороняє рабство і будь-яку примусову працю, крім тих випадків, коли така праця є покаранням за злочин.
Лінкольн Трейлер

Лінкольн (2012)

Lincoln

16+
актор у ролі Second White Soldier
США, Індія   2 год 29 хв
Читати опис Біографічна стрічка, яка охоплює останні чотири місяці життя Авраама Лінкольна, шістнадцятого президента США, приділяючи особливу увагу зусиллям президента в січні 1865 року, щоб прийняти Тринадцяту поправку до Конституції Сполучених Штатів, яка забороняє рабство і будь-яку примусову працю, крім тих випадків, коли така праця є покаранням за злочин.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (91)  IMDb: 7.3 (271249)
Моя оцінка:
/10
Джек та Діана
Джек та Діана (2012) актор у ролі Chris 4.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) Diane's feelings for Jack -- the girl she met over the summer -- begin to manifest themselves in terrifying ways when she learns that her friend will soon be moving away.
Джек та Діана Трейлер

Джек та Діана (2012)

Jack & Diane

актор у ролі Chris
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Diane's feelings for Jack -- the girl she met over the summer -- begin to manifest themselves in terrifying ways when she learns that her friend will soon be moving away.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 4.4 (3179)
Моя оцінка:
/10
Найп'янкіший округ у світі
Найп'янкіший округ у світі (2012) актор у ролі Cricket Pate  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Сім’я Бондурант займається забороненим бізнесом. Вони бутлегери на амереканському Півдні за часів сухого закону і Великої Деперсії. Наймолодший з братів Бондурант Джек сподівається заробити грошей і вразити свою кохану Берту.Але його старший брат Форрест на такий оптиміст. Він мовчазний і підозрілий, а третьому братові Говарду часто доводиться мати справу з ворогами незаконного сімейного бізнесу – корумпованими місцевими поліцейськими.
Найп'янкіший округ у світі Трейлер

Найп'янкіший округ у світі (2012)

Lawless

18+
актор у ролі Cricket Pate
США   1 год 55 хв
Читати опис Сім’я Бондурант займається забороненим бізнесом. Вони бутлегери на амереканському Півдні за часів сухого закону і Великої Деперсії. Наймолодший з братів Бондурант Джек сподівається заробити грошей і вразити свою кохану Берту.Але його старший брат Форрест на такий оптиміст. Він мовчазний і підозрілий, а третьому братові Говарду часто доводиться мати справу з ворогами незаконного сімейного бізнесу – корумпованими місцевими поліцейськими.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (190)  IMDb: 7.2 (252358)
Моя оцінка:
/10
Хроніка
Хроніка (2012) актор у ролі Andrew Detmer  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.0
Сюжет Три школяра отримують супер здібності після виявлення впавшого метеорита. Скоро вони потраплять у вир подій, в якому відкриються їх темні сторони.
Хроніка Трейлер

Хроніка (2012)

Chronicle

16+
актор у ролі Andrew Detmer
США   1 год 24 хв
Читати опис Три школяра отримують супер здібності після виявлення впавшого метеорита. Скоро вони потраплять у вир подій, в якому відкриються їх темні сторони.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (140)  IMDb: 7.0 (263191)
Моя оцінка:
/10
The Layla Project (2010) актор у ролі Eric 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Does your best friend want to make out with you? Layla's does.

The Layla Project (2010)

The Layla Project

актор у ролі Eric
США   18 хв
Читати опис (англ.) Does your best friend want to make out with you? Layla's does.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (57)
Моя оцінка:
/10
Amigo (2010) актор у ролі Gil 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) AMIGO, the 17th feature film from Academy Award-nominated writer-director John Sayles, stars legendary Filipino actor Joel Torre as Rafael, a village mayor caught in the murderous crossfire of the Philippine-American War. When U.S. troops occupy his village, Rafael comes under pressure from a tough-as-nails officer (Chris Cooper) to help the Americans in their hunt for Filipino guerilla fighters. But Rafael's brother (Ronnie Lazaro) is the head of the local guerillas, and considers anyone who cooperates with the Americans to be a traitor. Rafael quickly finds himself forced to make the impossible, potentially deadly decisions faced by ordinary civilians in an occupied country. A powerful drama of friendship, betrayal, romance and heartbreaking violence, AMIGO is a page torn from the untold history of the Philippines, and a mirror of today's unresolvable conflicts.
Трейлер

Amigo (2010)

Amigo

актор у ролі Gil
США   2 год 4 хв
Читати опис (англ.) AMIGO, the 17th feature film from Academy Award-nominated writer-director John Sayles, stars legendary Filipino actor Joel Torre as Rafael, a village mayor caught in the murderous crossfire of the Philippine-American War. When U.S. troops occupy his village, Rafael comes under pressure from a tough-as-nails officer (Chris Cooper) to help the Americans in their hunt for Filipino guerilla fighters. But Rafael's brother (Ronnie Lazaro) is the head of the local guerillas, and considers anyone who cooperates with the Americans to be a traitor. Rafael quickly finds himself forced to make the impossible, potentially deadly decisions faced by ordinary civilians in an occupied country. A powerful drama of friendship, betrayal, romance and heartbreaking violence, AMIGO is a page torn from the untold history of the Philippines, and a mirror of today's unresolvable conflicts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (659)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: