Бен Мендельсон

Ben Mendelsohn

Дата народження: 3 квітня 1969 (55 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Мельбурн, Вікторія, Австралія

Зріст: 180 см

Всього фільмів (на сайті): 101

Ролі: актор (101), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 101 результат

Новий образ
Новий образ (2024) актор у ролі Christian Dior 9.0 imdb 7.4
Сюжет Цей емоційно насичений серіал розповідає, як ікона моди Крістіан Діор і його сучасники Баленсьяґа і Коко Шанель жили в часи Другої світової війни й започаткували сучасну моду.
Новий образ Трейлер

Новий образ (2024)

The New Look

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Christian Dior
США
Читати опис Цей емоційно насичений серіал розповідає, як ікона моди Крістіан Діор і його сучасники Баленсьяґа і Коко Шанель жили в часи Другої світової війни й започаткували сучасну моду.
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 7.4 (5172)
Моя оцінка:
/10
Freaky Tales (2024) актор у ролі The Guy 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Four interconnected stories set in 1987 Oakland, CA. will tell about the love of music, movies, people, places and memories beyond our knowable universe.

Freaky Tales (2024)

Freaky Tales

актор у ролі The Guy
США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) Four interconnected stories set in 1987 Oakland, CA. will tell about the love of music, movies, people, places and memories beyond our knowable universe.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (135)
Моя оцінка:
/10
Далекі пагорби
Далекі пагорби (2023) актор у ролі Captain Dutton 7.0 imdb 6.9
Сюжет Історія англійської аристократки, леді Сари Ешлі, яка після смерті чоловіка успадковує велике скотарське ранчо в Австралії. Коли австралійські скотарські барони планують забрати її землю, вона об'єднує зусилля зі скотарем, щоб захистити своє ранчо.
Далекі пагорби Трейлер

Далекі пагорби (2023)

Faraway Downs

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Captain Dutton
Австралія, США   3 год 45 хв
Читати опис Історія англійської аристократки, леді Сари Ешлі, яка після смерті чоловіка успадковує велике скотарське ранчо в Австралії. Коли австралійські скотарські барони планують забрати її землю, вона об'єднує зусилля зі скотарем, щоб захистити своє ранчо.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (2961)
Моя оцінка:
/10
Дочка болотного короля
Дочка болотного короля (2023) актор у ролі Jacob  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.9
Сюжет Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Дочка болотного короля Трейлер

Дочка болотного короля (2023)

The Marsh King's Daughter

16+
актор у ролі Jacob
США   1 год 49 хв
Читати опис Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (32)  IMDb: 5.9 (9670)
Моя оцінка:
/10
Таємне вторгнення
Таємне вторгнення (2023) актор у ролі Талос  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.9
Сюжет Багато років тому Нік Ф'юрі дав іншопланетянам скруллам прихисток на Землі. З того часу становище прибульців лишається невтішним. Група скруллів-екстремістів планує захопити владу на планеті, щоб більше не жити, переховуючись. Ніку Ф'юрі доводиться повернутися до незавершених справ, коли будь-хто може виявитися замаскованим скруллом.

Перший телевізійний серіал п’ятої фази Кіновсесвіту Marvel.
Таємне вторгнення Трейлер

Таємне вторгнення (2023)

Secret Invasion

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Талос
США   4 год 21 хв
Читати опис Багато років тому Нік Ф'юрі дав іншопланетянам скруллам прихисток на Землі. З того часу становище прибульців лишається невтішним. Група скруллів-екстремістів планує захопити владу на планеті, щоб більше не жити, переховуючись. Ніку Ф'юрі доводиться повернутися до незавершених справ, коли будь-хто може виявитися замаскованим скруллом.

Перший телевізійний серіал п’ятої фази Кіновсесвіту Marvel.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (66)  IMDb: 5.9 (76658)
Моя оцінка:
/10
Мізантроп
Мізантроп (2023) актор у ролі Geoffrey Lammark 6.6 imdb 6.6
Сюжет Десятки жертв, яких нічого не пов'язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати - треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на Його примарний слід…
Мізантроп Трейлер

Мізантроп (2023)

To Catch a Killer

16+
актор у ролі Geoffrey Lammark
США   1 год 59 хв
Читати опис Десятки жертв, яких нічого не пов'язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати - треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на Його примарний слід…
КіноБаза: 6.6 (23)  IMDb: 6.6 (37444)
Моя оцінка:
/10
Сірано
Сірано (2021) актор у ролі De Guiche  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.4
Сюжет Головний герой Сірано де Бержерак безмовно закоханий у кузину Роксану. Він страждає комплексом неповноцінності через зовнішність і боїться розкрити їй свої почуття. Коли біля Роксани з'являється симпатичний залицяльник, Сірано допомагає красеневі зачарувати Роксану, використовуючи свій гострий розум і творчий талант.
Сірано Трейлер

Сірано (2021)

Cyrano

актор у ролі De Guiche
Велика Британія, США, Канада, Італія   2 год 3 хв
Читати опис Головний герой Сірано де Бержерак безмовно закоханий у кузину Роксану. Він страждає комплексом неповноцінності через зовнішність і боїться розкрити їй свої почуття. Коли біля Роксани з'являється симпатичний залицяльник, Сірано допомагає красеневі зачарувати Роксану, використовуючи свій гострий розум і творчий талант.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 6.4 (14848)
Моя оцінка:
/10
Зоряні війни: Погана партія
Зоряні війни: Погана партія (2021—) актор у ролі Orson Krennic  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.8
Сюжет Серіал розповідає про пригоди загону експериментальних клонів, що генетично відрізняються від армії клонів.
Зоряні війни: Погана партія Трейлер

Зоряні війни: Погана партія (2021—)

Star Wars: The Bad Batch

Серіал 3 сезони, 47 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Orson Krennic
США   30 хв
Читати опис Серіал розповідає про пригоди загону експериментальних клонів, що генетично відрізняються від армії клонів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (25)  IMDb: 7.8 (52025)
Моя оцінка:
/10
Молочні зуби
Молочні зуби (2019) актор у ролі Henry 6.6 imdb 7.2
Сюжет Важко хвора дівчина Мілла втомилася від надмірної опіки з боку постійно стурбованих батьків. Намагаючись відчути смак життя, вона знайомиться з дрібним наркоторговцем Мозесом, в якого закохується без пам'яті. Ці відносини не влаштовують батьків і привносять хаос в життя всіх оточуючих.
Молочні зуби Трейлер

Молочні зуби (2019)

Babyteeth

актор у ролі Henry
Австралія   1 год 58 хв
Читати опис Важко хвора дівчина Мілла втомилася від надмірної опіки з боку постійно стурбованих батьків. Намагаючись відчути смак життя, вона знайомиться з дрібним наркоторговцем Мозесом, в якого закохується без пам'яті. Ці відносини не влаштовують батьків і привносять хаос в життя всіх оточуючих.
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 7.2 (19039)
Моя оцінка:
/10
Аутсайдер
Аутсайдер (2020) актор у ролі Ralph Anderson, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.6
Сюжет Коли відбувається жорстоке вбивство одинадцятирічного хлопчика, то слідчі першим ділом починають підозрювати тренера місцевої бейсбольної команди Террі Мейтленда, так як багато непрямих доказів вказують на його причетність до цього злочину. Але в процесі розслідування, зіткнувшись з дуже дивними речами, вони несподівано починають замислюватися про втручання потойбічних сил.
Аутсайдер Трейлер

Аутсайдер (2020)

The Outsider

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Ralph Anderson, продюсер
США   60 хв
Читати опис Коли відбувається жорстоке вбивство одинадцятирічного хлопчика, то слідчі першим ділом починають підозрювати тренера місцевої бейсбольної команди Террі Мейтленда, так як багато непрямих доказів вказують на його причетність до цього злочину. Але в процесі розслідування, зіткнувшись з дуже дивними речами, вони несподівано починають замислюватися про втручання потойбічних сил.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (82)  IMDb: 7.6 (96748)
Моя оцінка:
/10
Шпигуни під прикриттям
Шпигуни під прикриттям (2019) актор у ролі Killian  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.8
Сюжет У цьому мультфільмі в усій красі постає неперевершений шпигун Ленс Стерлінґ, який рятує світ від серйозних загроз. Він впевнений у своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Утім він часто залежить від технічного розуму молодого, але геніального винахідника Волтера Беккета. Усі розроблені ним пристрої використовує у своїй роботі Ленс. Але більш незграбного хлопця годі й шукати...
Шпигуни під прикриттям Трейлер

Шпигуни під прикриттям (2019)

Spies in Disguise

2+
актор у ролі Killian
США   1 год 42 хв
Читати опис У цьому мультфільмі в усій красі постає неперевершений шпигун Ленс Стерлінґ, який рятує світ від серйозних загроз. Він впевнений у своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Утім він часто залежить від технічного розуму молодого, але геніального винахідника Волтера Беккета. Усі розроблені ним пристрої використовує у своїй роботі Ленс. Але більш незграбного хлопця годі й шукати...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (102)  IMDb: 6.8 (56454)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Gorillaz: Reject False Icons (2019) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Focused on the life of the band and their collaborators over the 3 vital years in which they developed critically acclaimed albums, 'Humanz' and 'The Now Now', and undertook their most ambitious world tour to date.
Трейлер

Gorillaz: Reject False Icons (2019)

Gorillaz: Reject False Icons

зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Focused on the life of the band and their collaborators over the 3 vital years in which they developed critically acclaimed albums, 'Humanz' and 'The Now Now', and undertook their most ambitious world tour to date.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (423)
Моя оцінка:
/10
Король
Король (2019) актор у ролі Henry IV  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Хел (Тімоті Шаламе), норовливий принц і спадкоємець англійського престолу, відвернувся від королівського життя і живе серед народу. Але коли його деспотичний батько вмирає, Хел коронується королем Генріхом V і змушений прийняти життя, яке він раніше намагався уникнути. Тепер молодий король повинен орієнтуватися в політиці, хаосі і війні, які залишив після себе його батько, а також в емоційних струнах свого минулого життя - включаючи відносини з його найближчим другом і наставником, старіючим лицарем-алкоголіком Джоном Фальстафом (Джоел Едґертон).
Король Трейлер

Король (2019)

The King

16+
актор у ролі Henry IV
Велика Британія, Угорщина, Австралія   2 год 20 хв
Читати опис Хел (Тімоті Шаламе), норовливий принц і спадкоємець англійського престолу, відвернувся від королівського життя і живе серед народу. Але коли його деспотичний батько вмирає, Хел коронується королем Генріхом V і змушений прийняти життя, яке він раніше намагався уникнути. Тепер молодий король повинен орієнтуватися в політиці, хаосі і війні, які залишив після себе його батько, а також в емоційних струнах свого минулого життя - включаючи відносини з його найближчим другом і наставником, старіючим лицарем-алкоголіком Джоном Фальстафом (Джоел Едґертон).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (92)  IMDb: 7.3 (152384)
Моя оцінка:
/10
Нескінченний поїзд
Нескінченний поїзд (2019—2021) актор у ролі Agent Mace  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.4
Сюжет Серіал розповідає про пригоди різних людей, які під час складних життєвих обставин опинилися на загадковому поїзді з нескінченною кількістю вагонів. І кожен вагон - це окремий світ, повний випробувань.
Нескінченний поїзд

Нескінченний поїзд (2019—2021)

Infinity Train

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Скасований
Топ #82 серіал
актор у ролі Agent Mace
США   11 хв
Читати опис Серіал розповідає про пригоди різних людей, які під час складних життєвих обставин опинилися на загадковому поїзді з нескінченною кількістю вагонів. І кожен вагон - це окремий світ, повний випробувань.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (20)  IMDb: 8.4 (9623)
Моя оцінка:
/10
Людина-павук: Далеко від дому
Людина-павук: Далеко від дому (2019) актор у ролі Talos  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Навіть дружній сусід-супергерой може взяти відпустку. Але нова небезпека змушує Пітера Паркера рятувати світ просто під час шкільної подорожі Європою.
Людина-павук: Далеко від дому Трейлер

Людина-павук: Далеко від дому (2019)

Spider-Man: Far from Home

12+
актор у ролі Talos
США   2 год 9 хв
Читати опис Навіть дружній сусід-супергерой може взяти відпустку. Але нова небезпека змушує Пітера Паркера рятувати світ просто під час шкільної подорожі Європою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (435)  IMDb: 7.4 (555521)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Капітан Марвел
Капітан Марвел (2019) актор у ролі Талос / Келлер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Капітан Марвел Трейлер

Капітан Марвел (2019)

Captain Marvel

12+
актор у ролі Талос / Келлер
США, Австралія   2 год 3 хв
Читати опис Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (411)  IMDb: 6.8 (609997)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Окремо
Окремо (2018) актор у ролі Martin  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.1
Сюжет Все своє дитинство і юність Андреа подавала великі надії і була справжнім вундеркіндом. Всі були впевнені, що в неї буде велике майбутнє, проте незабаром в житті героїні з'явилися наркотики, які зламали її. Вона усвідомила що губить себе і зав'язала з наркотиками, вирішивши присвятити себе людям і стати письменницею.
Окремо Трейлер

Окремо (2018)

Untogether

актор у ролі Martin
США   1 год 38 хв
Читати опис Все своє дитинство і юність Андреа подавала великі надії і була справжнім вундеркіндом. Всі були впевнені, що в неї буде велике майбутнє, проте незабаром в житті героїні з'явилися наркотики, які зламали її. Вона усвідомила що губить себе і зав'язала з наркотиками, вирішивши присвятити себе людям і стати письменницею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (1728)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Робін Гуд
Робін Гуд (2018) актор у ролі Sheriff of Nottingham  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.3
Сюжет Середньовічна Англія. Загартований війною Робін із Локслі (Тарон Еджертон) разом зі своїм вірним мавританським другом Маленьким Джоном (Джеймі Фокс) готують повстання. Корумповані представники королівської родини отруюють життя усім своїм підданим, тож настав час припинити жорстоку експлуатацію людей.
Робін Гуд Трейлер

Робін Гуд (2018)

Robin Hood

12+
актор у ролі Sheriff of Nottingham
США   1 год 56 хв
Читати опис Середньовічна Англія. Загартований війною Робін із Локслі (Тарон Еджертон) разом зі своїм вірним мавританським другом Маленьким Джоном (Джеймі Фокс) готують повстання. Корумповані представники королівської родини отруюють життя усім своїм підданим, тож настав час припинити жорстоку експлуатацію людей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (90)  IMDb: 5.3 (79434)
Моя оцінка:
/10
The Land of Steady Habits (2018) актор у ролі Anders Hill 5.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Anders Hill, long ensconced in "the land of steady habits"-the affluent hamlets of Connecticut that dot the commuter rail line-is finally ready to reap the rewards of a sensible life. Into ...
Трейлер

The Land of Steady Habits (2018)

The Land of Steady Habits

актор у ролі Anders Hill
США   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Anders Hill, long ensconced in "the land of steady habits"-the affluent hamlets of Connecticut that dot the commuter rail line-is finally ready to reap the rewards of a sensible life. Into ...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (8982)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1412)
Моя оцінка:
/10
Першому гравцю приготуватися
Першому гравцю приготуватися (2018) актор у ролі Sorrento  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.4
Сюжет Події фільму відбуваються у 2045 році, коли світ стоїть на межі хаосу. Люди шукають порятунку в ОАЗИСІ, дорогій системі віртуальної реальності, створеній геніальним та ексцентричним Джеймсом Голлідеєм. Коли Голлідей помирає, він залишає усі свої величезні статки людині, яка знайде Великоднє яйце, сховане десь у ОАЗИСІ. Відтоді увесь світ занурюється у цей неймовірний квест. Коли юнак на ім’я Вейд Воттс вирішує приєднатись до змагання, він потрапляє у небезпечне полювання на скарб у фантастичному всесвіті таємниць, відкриттів та ризику.
Першому гравцю приготуватися Трейлер

Першому гравцю приготуватися (2018)

Ready Player One

12+
актор у ролі Sorrento
США, Індія   2 год 20 хв
Читати опис Події фільму відбуваються у 2045 році, коли світ стоїть на межі хаосу. Люди шукають порятунку в ОАЗИСІ, дорогій системі віртуальної реальності, створеній геніальним та ексцентричним Джеймсом Голлідеєм. Коли Голлідей помирає, він залишає усі свої величезні статки людині, яка знайде Великоднє яйце, сховане десь у ОАЗИСІ. Відтоді увесь світ занурюється у цей неймовірний квест. Коли юнак на ім’я Вейд Воттс вирішує приєднатись до змагання, він потрапляє у небезпечне полювання на скарб у фантастичному всесвіті таємниць, відкриттів та ризику.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (423)  IMDb: 7.4 (485235)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Темні часи
Темні часи (2017) актор у ролі King George VI  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.4
Сюжет Історія про перший і вирішальний крок Вінстона Черчилля на посаді прем'єр-міністра Великобританії, який отримав владу при надзвичайних обставинах. Успіхи нацистської армії розбурхали британське співтовариство, але всупереч тиску і страху інших політиків Черчилль відмовляється йти на угоду з Гітлером.
Темні часи Трейлер

Темні часи (2017)

Darkest Hour

12+
актор у ролі King George VI
Велика Британія, США   2 год 5 хв
Читати опис Історія про перший і вирішальний крок Вінстона Черчилля на посаді прем'єр-міністра Великобританії, який отримав владу при надзвичайних обставинах. Успіхи нацистської армії розбурхали британське співтовариство, але всупереч тиску і страху інших політиків Черчилль відмовляється йти на угоду з Гітлером.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (230)  IMDb: 7.4 (220442)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Я — Гіт Леджер
Я — Гіт Леджер (2017) зіграв самого себе 8.0 imdb 7.3
Сюжет Документальний фільм про життя актора, художника Гіта Леджера.
Я — Гіт Леджер Трейлер

Я — Гіт Леджер (2017)

I Am Heath Ledger

зіграв самого себе
Канада   1 год 30 хв
Читати опис Документальний фільм про життя актора, художника Гіта Леджера.
КіноБаза: 8.0 (13)  IMDb: 7.3 (6896)
Моя оцінка:
/10
Уна
Уна (2016) актор у ролі Ray  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.2
Сюжет 15 років тому юна Уна втекла з дому з дорослим Реєм ... Через роки в одному з журналів Уні потрапляє на очі фото колишнього: у нього нове життя, нова сім'я і нове ім'я. Їх раптова зустріч відкриє не тільки поховані назавжди спогади, а й витягне на поверхню потаємні бажання, які загрожують зруйнувати їхнє життя вщент.
Уна Трейлер

Уна (2016)

Una

16+
актор у ролі Ray
Велика Британія, США, Канада   1 год 34 хв
Читати опис 15 років тому юна Уна втекла з дому з дорослим Реєм ... Через роки в одному з журналів Уні потрапляє на очі фото колишнього: у нього нове життя, нова сім'я і нове ім'я. Їх раптова зустріч відкриє не тільки поховані назавжди спогади, а й витягне на поверхню потаємні бажання, які загрожують зруйнувати їхнє життя вщент.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (14)  IMDb: 6.2 (11557)
Моя оцінка:
/10
David Stratton: A Cinematic Life (2017) актор у ролі Ned Kendall 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) For most people, movies are entertainment. For one man, they're a way of life.
Трейлер

David Stratton: A Cinematic Life (2017)

David Stratton: A Cinematic Life

актор у ролі Ned Kendall
Австралія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) For most people, movies are entertainment. For one man, they're a way of life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (158)
Моя оцінка:
/10
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія (2016) актор у ролі Orson Krennic  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Група повстанців намагається захопити креслення «Зірки Смерті» – досконалої зброї Імперії, здатної знищувати цілі планети. Кілька сміливців, ризикуючи життям, кидають виклик Імператору і загонам могутнього Дарта Вейдера.
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія Трейлер

Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія (2016)

Rogue One: A Star Wars Story

12+
актор у ролі Orson Krennic
США   2 год 13 хв
Читати опис Група повстанців намагається захопити креслення «Зірки Смерті» – досконалої зброї Імперії, здатної знищувати цілі планети. Кілька сміливців, ризикуючи життям, кидають виклик Імператору і загонам могутнього Дарта Вейдера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (331)  IMDb: 7.8 (685751)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
The Star Wars Show (2016) актор у ролі Self - Orson Krennic: Rogue One 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Weekly web series discussing all things Star Wars.

The Star Wars Show (2016)

The Star Wars Show

Серіал 5 сезонів, 0 епізодів В ефірі
актор у ролі Self - Orson Krennic: Rogue One
США   2 хв
Читати опис (англ.) Weekly web series discussing all things Star Wars.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (235)
Моя оцінка:
/10
Guns for Hire (2015) актор у ролі Kyle Sullivan 2.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) Beatle is a quirky loner who refuses to live by society's rules. Her business cards read "Towing/Assassination," and she even has a hit man infomercial to go along with it. Her only human contact is with her psychiatrist and the stripper/hooker she employs once a week. Everything changes the night she meets Athena Klendon, a suicidal blonde with a secret. With a demented killer on their tail, courtesy of Athena's crooked former employer, the two quickly strike a bargain. Athena will change her life insurance policy to reflect Beatle as the beneficiary in exchange for her own execution. And while they wait for the paperwork to come through, Beatle will provide room and board and get some extra help on her infomercial. The two have no idea that Detective Holt has been on their case reviewing their every move. Just when he thinks he's got Beatle pinned beyond a shadow of a doubt, this comedic mystery takes a wild and unexpected turn.
Трейлер

Guns for Hire (2015)

Guns for Hire

актор у ролі Kyle Sullivan
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) Beatle is a quirky loner who refuses to live by society's rules. Her business cards read "Towing/Assassination," and she even has a hit man infomercial to go along with it. Her only human contact is with her psychiatrist and the stripper/hooker she employs once a week. Everything changes the night she meets Athena Klendon, a suicidal blonde with a secret. With a demented killer on their tail, courtesy of Athena's crooked former employer, the two quickly strike a bargain. Athena will change her life insurance policy to reflect Beatle as the beneficiary in exchange for her own execution. And while they wait for the paperwork to come through, Beatle will provide room and board and get some extra help on her infomercial. The two have no idea that Detective Holt has been on their case reviewing their every move. Just when he thinks he's got Beatle pinned beyond a shadow of a doubt, this comedic mystery takes a wild and unexpected turn.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 4.4 (1224)
Моя оцінка:
/10
Прогулянка по Міссісіпі
Прогулянка по Міссісіпі (2015) актор у ролі Gerry 6.0 imdb 6.4
Сюжет Фільм розповість про старіючого картяра, який разом з молодим колегою подорожує по півдню Америки.
Прогулянка по Міссісіпі Трейлер

Прогулянка по Міссісіпі (2015)

Mississippi Grind

18+
актор у ролі Gerry
США   1 год 48 хв
Читати опис Фільм розповість про старіючого картяра, який разом з молодим колегою подорожує по півдню Америки.
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 6.4 (25976)
Моя оцінка:
/10
Повільно на захід
Повільно на захід (2015) актор у ролі Payne  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.9
Сюжет Історія авантюриста на ім'я Сайлас, що супроводжує 16-річного хлопця на ім'я Джей Кавендіш у небезпечній подорожі уздовж всього американського кордону. Джей розшукує дівчину, в яку закоханий.
Повільно на захід Трейлер

Повільно на захід (2015)

Slow West

16+
актор у ролі Payne
Велика Британія, Нова Зеландія   1 год 24 хв
Читати опис Історія авантюриста на ім'я Сайлас, що супроводжує 16-річного хлопця на ім'я Джей Кавендіш у небезпечній подорожі уздовж всього американського кордону. Джей розшукує дівчину, в яку закоханий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (39)  IMDb: 6.9 (47933)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: