No Image

Badria Timimi

Зріст: 173 см

Всього фільмів (на сайті): 33

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 33 результати

Ви мене не знаєте
Ви мене не знаєте (2021) актриса у ролі Prosecution Barrister 6.0 imdb 6.8
Сюжет Усі докази вказують на його провину. Обвинувачуваний у вбивстві використовує свій останній виступ у суді, щоб згадати про роман із загадковою жінкою.
Ви мене не знаєте Трейлер

Ви мене не знаєте (2021)

You Don't Know Me

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
актриса у ролі Prosecution Barrister
Велика Британія   60 хв
Читати опис Усі докази вказують на його провину. Обвинувачуваний у вбивстві використовує свій останній виступ у суді, щоб згадати про роман із загадковою жінкою.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 6.8 (8050)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Триґонометрія
Триґонометрія (2020) актриса у ролі Gwen 4.6 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A London couple struggling with an expensive apartment agree to take on a roommate.
Триґонометрія Трейлер

Триґонометрія (2020)

Trigonometry

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Gwen
Велика Британія   44 хв
Читати опис (англ.) A London couple struggling with an expensive apartment agree to take on a roommate.
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 7.2 (1432)
Моя оцінка:
/10
Traces (2019—) актриса у ролі Dean Jean Bruzzi 6.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) While attending an online forensic course, young lab assistant discovers that the fictitious case study has a link to her past. With a help of two female professors she works on bringing a killer to justice.
Трейлер

Traces (2019—)

Traces

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Dean Jean Bruzzi
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) While attending an online forensic course, young lab assistant discovers that the fictitious case study has a link to her past. With a help of two female professors she works on bringing a killer to justice.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.0 (6974)
Моя оцінка:
/10
Карнівал Роу
Карнівал Роу (2019—2023) актриса у ролі Mima Roosan  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Карнівал Роу Трейлер

Карнівал Роу (2019—2023)

Carnival Row

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
актриса у ролі Mima Roosan
США   56 хв
Читати опис У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (79)  IMDb: 7.7 (83125)
Моя оцінка:
/10
Дім дивних дітей Міс Сапсан
Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016) актриса у ролі Police Woman  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.7
Сюжет Після смерті коханого дідуся Джейк отримує від нього листа з ключами до таємниці, яка поєднує різні світи та епохи. Відтак, хлопчик потрапляє до таємничого місця, відомого як «Дім дивних дітей». Таємничість та небезпека посилюються, коли Джейк знайомиться з мешканцями цього «Дому» та дізнається про їхні особливі можливості… та могутніх ворогів. Нарешті Джейк усвідомлює, що лише його власні «особливі якості» можуть врятувати його нових друзів.
Дім дивних дітей Міс Сапсан Трейлер

Дім дивних дітей Міс Сапсан (2016)

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

16+
актриса у ролі Police Woman
Велика Британія, Бельгія, США   2 год 7 хв
Читати опис Після смерті коханого дідуся Джейк отримує від нього листа з ключами до таємниці, яка поєднує різні світи та епохи. Відтак, хлопчик потрапляє до таємничого місця, відомого як «Дім дивних дітей». Таємничість та небезпека посилюються, коли Джейк знайомиться з мешканцями цього «Дому» та дізнається про їхні особливі можливості… та могутніх ворогів. Нарешті Джейк усвідомлює, що лише його власні «особливі якості» можуть врятувати його нових друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (277)  IMDb: 6.7 (190323)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Незабутий
Незабутий (2015—) актриса у ролі Sara Mahmoud 6.6 imdb 8.4
Сюжет У кожному відділенні поліції є офіцери, які насправді не хочуть допомагати людям. Саме вони намагаються якнайшвидше закрити справу, беруть хабарі, і всіляко заважають проведенню чесного розслідування. На щастя, головні герої цього серіалу не мають ніякого відношення до таких офіцерам. Вони завжди готові розслідувати навіть самі заплутані історії. Все починається на звичайному будівництві, де кілька працівників знаходять кістяк. Незабаром експертиза показує, що це труп молодої людини, яка померла насильницькою смертю. Напевно, ніхто б не взявся розслідувати цю справу, якби за нього не взялися професійні слідчі з власним кодексом честі. Вони обов'язково знайдуть убивцю, і покарають винного, навіть якщо ним виявиться відомий політик, небезпечний мафіозі, або просто пенсіонер.
Незабутий Трейлер

Незабутий (2015—)

Unforgotten

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Sara Mahmoud
Велика Британія   45 хв
Читати опис У кожному відділенні поліції є офіцери, які насправді не хочуть допомагати людям. Саме вони намагаються якнайшвидше закрити справу, беруть хабарі, і всіляко заважають проведенню чесного розслідування. На щастя, головні герої цього серіалу не мають ніякого відношення до таких офіцерам. Вони завжди готові розслідувати навіть самі заплутані історії. Все починається на звичайному будівництві, де кілька працівників знаходять кістяк. Незабаром експертиза показує, що це труп молодої людини, яка померла насильницькою смертю. Напевно, ніхто б не взявся розслідувати цю справу, якби за нього не взялися професійні слідчі з власним кодексом честі. Вони обов'язково знайдуть убивцю, і покарають винного, навіть якщо ним виявиться відомий політик, небезпечний мафіозі, або просто пенсіонер.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 8.4 (31188)
Моя оцінка:
/10
Killing Jesus (2015) актриса у ролі Elizabeth 5.5 imdb 4.6
Сюжет (англ.) A miniseries chronicling the life of Jesus of Nazareth.
Трейлер

Killing Jesus (2015)

Killing Jesus

актриса у ролі Elizabeth
США   2 год 12 хв
Читати опис (англ.) A miniseries chronicling the life of Jesus of Nazareth.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 4.6 (2109)
Моя оцінка:
/10
Drifters (2013—2016) актриса у ролі Shami 4.6 imdb 7.0
Сюжет (англ.) After graduating from university, twenty something year-olds Meg, her cousin Bunny and their friend Laura share a flat and face the ups and downs of love and life.
Трейлер

Drifters (2013—2016)

Drifters

Серіал 4 сезони, 21 епізод Завершений
актриса у ролі Shami
Велика Британія   23 хв
Читати опис (англ.) After graduating from university, twenty something year-olds Meg, her cousin Bunny and their friend Laura share a flat and face the ups and downs of love and life.
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 7.0 (1907)
Моя оцінка:
/10
Отець Браун
Отець Браун (2013—) актриса у ролі Matron Sophia  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Серіал створено на основі оповідань Ґ.К.Честертона про католицького священика — отця Брауна, який, намагаючись розібратися в різного роду загадках, виступає також у ролі детектива.
Отець Браун Трейлер

Отець Браун (2013—)

Father Brown

Серіал 10 сезонів, 110 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Matron Sophia
Велика Британія   52 хв
Читати опис Серіал створено на основі оповідань Ґ.К.Честертона про католицького священика — отця Брауна, який, намагаючись розібратися в різного роду загадках, виступає також у ролі детектива.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (8)  IMDb: 7.8 (15340)
Моя оцінка:
/10
Дилер
Дилер (2012) актриса у ролі Senior Officer  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.5
Сюжет Ремейк фільму 1996 року. Тепер на дворі 2012, Лондон, Велика Британія. Дрібного, але цілком успішного, баригу Френка «перекинув» колишній товариш по тюрмі, в результаті чого його забрали в поліцію, звідки він все-таки пішов «чистеньким». Здавалося б, що такого? Нічого, крім того, що тепер він винен 55 тисяч фунтів місцевому великому постачальнику Майло і на все про все у Френка зовсім мало часу. Гроші брати ніде, так що Френк опиняється в патовій ситуації.
Дилер Трейлер

Дилер (2012)

Pusher

актриса у ролі Senior Officer
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис Ремейк фільму 1996 року. Тепер на дворі 2012, Лондон, Велика Британія. Дрібного, але цілком успішного, баригу Френка «перекинув» колишній товариш по тюрмі, в результаті чого його забрали в поліцію, звідки він все-таки пішов «чистеньким». Здавалося б, що такого? Нічого, крім того, що тепер він винен 55 тисяч фунтів місцевому великому постачальнику Майло і на все про все у Френка зовсім мало часу. Гроші брати ніде, так що Френк опиняється в патовій ситуації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.5 (5000)
Моя оцінка:
/10
DCI Banks (2010—2016) актриса у ролі Dr. Allen 8.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.

DCI Banks (2010—2016)

DCI Banks

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Завершений
актриса у ролі Dr. Allen
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.7 (9244)
Моя оцінка:
/10
The Shadow Line (2011) актриса у ролі Julie's Doctor 8.5 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Chiwetel Ejifor leads an all-star cast in this gritty conspiracy thriller in which he plays a cop searching for the murderer of a crime boss. Detective Inspector Jonah Gabriel returns to ...
Трейлер

The Shadow Line (2011)

The Shadow Line

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Julie's Doctor
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Chiwetel Ejifor leads an all-star cast in this gritty conspiracy thriller in which he plays a cop searching for the murderer of a crime boss. Detective Inspector Jonah Gabriel returns to ...
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.9 (5048)
Моя оцінка:
/10
The Little House (2010) актриса у ролі Agnes 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A reluctant mother, young Ruth Clee's post natal vulnerability and failure to bond with her baby is exploited by Elizabeth, her manipulative mother-in-law in a battle to seize control of the child.

The Little House (2010)

The Little House

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Завершений
актриса у ролі Agnes
Велика Британія   47 хв
Читати опис (англ.) A reluctant mother, young Ruth Clee's post natal vulnerability and failure to bond with her baby is exploited by Elizabeth, her manipulative mother-in-law in a battle to seize control of the child.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (142)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: Лондон
Закон і порядок: Лондон (2009—2014) актриса у ролі D.P.S. Officer 6.2 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
Закон і порядок: Лондон Трейлер

Закон і порядок: Лондон (2009—2014)

Law & Order: UK

Серіал 8 сезонів, 53 епізоди Завершений
актриса у ролі D.P.S. Officer
Велика Британія   46 хв
Читати опис (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.7 (4903)
Моя оцінка:
/10
Жорстокі таємниці Лондона
Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013) актриса у ролі Doctor  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 7.8
Сюжет У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Жорстокі таємниці Лондона Трейлер

Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013)

Whitechapel

Серіал 4 сезони, 18 епізодів Скасований
актриса у ролі Doctor
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (6)  IMDb: 7.8 (15000)
Моя оцінка:
/10
Покоління вбивць
Покоління вбивць (2008) актриса у ролі Bedouin Mother  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.5
Сюжет Військова драма про журналіста, який супроводжує армію піхотинців США під час вторгнення в Ірак в 2003 році. Все, що відбувається, показано очима очевидців. Без цензури і без прикрас.
Покоління вбивць Трейлер

Покоління вбивць (2008)

Generation Kill

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
актриса у ролі Bedouin Mother
США, Велика Британія   1 год 10 хв
Читати опис Військова драма про журналіста, який супроводжує армію піхотинців США під час вторгнення в Ірак в 2003 році. Все, що відбувається, показано очима очевидців. Без цензури і без прикрас.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (34)  IMDb: 8.5 (59893)
Моя оцінка:
/10
Каратель
Каратель (2008—2009) актриса у ролі Adelina Sokoli 5.0 imdb 7.3
Сюжет Колишній спецназівець Джон Мерсер опиняється у в'язниці за вбивство своєї рідні. Його історія вражає главу секретної організації і йому пропонують свободу в обмін на... Тепер Джону світить доля кілера на службі в уряду і рабство в організації, що займається фізичним усуненням нелегалів і злочинців. Чи зуміє він переграти всіх? Чи зуміє знайти свій шлях?
Каратель Трейлер

Каратель (2008—2009)

The Fixer

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Adelina Sokoli
Велика Британія   60 хв
Читати опис Колишній спецназівець Джон Мерсер опиняється у в'язниці за вбивство своєї рідні. Його історія вражає главу секретної організації і йому пропонують свободу в обмін на... Тепер Джону світить доля кілера на службі в уряду і рабство в організації, що займається фізичним усуненням нелегалів і злочинців. Чи зуміє він переграти всіх? Чи зуміє знайти свій шлях?
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.3 (1174)
Моя оцінка:
/10
Secret Smile (2005) актриса у ролі D.I. Jean Holmes 5.8 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Charming Brendan Block dates Miranda Cotton and gets seriously committed. But she dumps him, claiming he invaded her privacy. A few weeks later, Brendan gets engaged to Miranda's sister and is welcomed as ideal son-in-law by everyone else. From then on, nasty things keep happening to her loved-ones.

Secret Smile (2005)

Secret Smile

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
актриса у ролі D.I. Jean Holmes
Канада, Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) Charming Brendan Block dates Miranda Cotton and gets seriously committed. But she dumps him, claiming he invaded her privacy. A few weeks later, Brendan gets engaged to Miranda's sister and is welcomed as ideal son-in-law by everyone else. From then on, nasty things keep happening to her loved-ones.
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 6.8 (1830)
Моя оцінка:
/10
Сіріана
Сіріана (2005) актриса у ролі Nasir's Wife  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.9
Сюжет Картину знято за опублікованим невдовзі після подій 11 вересня бестселером Роберта Баера “Нічого не бачу: правдива історія простого солдата на війні ЦРУ проти тероризму”. Кадровий оперативник, який працював на ЦРУ понад 20 років, з гіркотою розповів, що необачна політика Вашингтона після “холодної війни” позбавила фінансування і врешті-решт розвалила агентурну мережу американської розвідки в Сіріані (збірний геополітичний термін, яким у ЦРУ позначають особливо ворожі до США близькосхідні регіони), що й дозволило комфортно розташуватись там ядру світового тероризму на чолі з “Аль-Каїдою”.
Сіріана Трейлер

Сіріана (2005)

Syriana

16+
актриса у ролі Nasir's Wife
США, Об'єднані Арабські Емірати   2 год 8 хв
Читати опис Картину знято за опублікованим невдовзі після подій 11 вересня бестселером Роберта Баера “Нічого не бачу: правдива історія простого солдата на війні ЦРУ проти тероризму”. Кадровий оперативник, який працював на ЦРУ понад 20 років, з гіркотою розповів, що необачна політика Вашингтона після “холодної війни” позбавила фінансування і врешті-решт розвалила агентурну мережу американської розвідки в Сіріані (збірний геополітичний термін, яким у ЦРУ позначають особливо ворожі до США близькосхідні регіони), що й дозволило комфортно розташуватись там ядру світового тероризму на чолі з “Аль-Каїдою”.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (29)  IMDb: 6.9 (134817)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Afterlife (2005—2006) актриса у ролі Dr. Lalita Sharma 6.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) University lecturer Robert Bridge (Andrew Lincoln) becomes involved in a series of supernatural events surrounding medium Alison Mundy (Lesley Sharp) in this chilling TV series.

Afterlife (2005—2006)

Afterlife

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
актриса у ролі Dr. Lalita Sharma
Велика Британія   47 хв
Читати опис (англ.) University lecturer Robert Bridge (Andrew Lincoln) becomes involved in a series of supernatural events surrounding medium Alison Mundy (Lesley Sharp) in this chilling TV series.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.9 (2254)
Моя оцінка:
/10
Messiah: The Promise (2004) актриса у ролі Pharmacist 7.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) As a prison riot erupts into violence, Red comes face to face with the ring leader: the man who once held him hostage and nearly drove him mad. But what they don't know is a killer's amongst them, preying on their weaknesses.

Messiah: The Promise (2004)

Messiah: The Promise

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актриса у ролі Pharmacist
Велика Британія, США   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) As a prison riot erupts into violence, Red comes face to face with the ring leader: the man who once held him hostage and nearly drove him mad. But what they don't know is a killer's amongst them, preying on their weaknesses.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.4 (806)
Моя оцінка:
/10
Крокуючи з печерною людиною
Крокуючи з печерною людиною (2003) актриса у ролі Various hominids 8.3 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The story of human evolution is told through the stories of representative members of the various species leading up to modern homo sapiens. It is ongoing climate changes that force human ancestors to develop, one by one, the unique characteristics of the modern humans. Though earlier species were superbly successful in their environments they were unsustainable when the environment changes.
Крокуючи з печерною людиною Трейлер

Крокуючи з печерною людиною (2003)

Walking with Cavemen

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
актриса у ролі Various hominids
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) The story of human evolution is told through the stories of representative members of the various species leading up to modern homo sapiens. It is ongoing climate changes that force human ancestors to develop, one by one, the unique characteristics of the modern humans. Though earlier species were superbly successful in their environments they were unsustainable when the environment changes.
КіноБаза: 8.3 (3)  IMDb: 7.6 (1454)
Моя оцінка:
/10
Spooks (2002—2011) актриса у ролі Khatera Abuzeid 5.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
Трейлер

Spooks (2002—2011)

Spooks

16+
Серіал 10 сезонів, 86 епізодів Завершений
актриса у ролі Khatera Abuzeid
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.3 (18666)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) актриса у ролі Layla Darwish 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Layla Darwish
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1729)
Моя оцінка:
/10
Holby City (1999—2022) актриса у ролі Nancy Andrews 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
Трейлер

Holby City (1999—2022)

Holby City

Серіал 23 сезони, 909 епізодів Завершений
актриса у ролі Nancy Andrews
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (2718)
Моя оцінка:
/10
Cold Feet (1997—2020) актриса у ролі Dinner Guest 6.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
Трейлер

Cold Feet (1997—2020)

Cold Feet

Серіал 9 сезонів, 61 епізод Завершений
актриса у ролі Dinner Guest
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.2 (4861)
Моя оцінка:
/10
Trial & Retribution (1997—2009) актриса у ролі Alia Yazeed 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The team of Det. Supt. Michael Walker, DI North, and DCI Connor follows each case from crime committed, through the pursuit of justice, to the law courts where the efforts of the force will be tested--sometimes to the breaking point.

Trial & Retribution (1997—2009)

Trial & Retribution

Серіал 12 сезонів, 44 епізоди Завершений
актриса у ролі Alia Yazeed
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The team of Det. Supt. Michael Walker, DI North, and DCI Connor follows each case from crime committed, through the pursuit of justice, to the law courts where the efforts of the force will be tested--sometimes to the breaking point.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1240)
Моя оцінка:
/10
Мовчазний свідок
Мовчазний свідок (1996—) актриса у ролі Ravinder Theara  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.9
Сюжет Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Мовчазний свідок Трейлер

Мовчазний свідок (1996—)

Silent Witness

Серіал 26 сезонів, 238 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Ravinder Theara
Велика Британія   60 хв
Читати опис Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.9 (12939)
Моя оцінка:
/10
Голіокс
Голіокс (1995—) актриса у ролі Doctor Abraham 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Hollyoaks takes a look at the lives, loves, and careers of a group of teenage friends and their families as they graduate through GCSEs, A-Levels, and College into the world of work.
Голіокс Трейлер

Голіокс (1995—)

Hollyoaks

Серіал 29 сезонів, 3367 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Doctor Abraham
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Hollyoaks takes a look at the lives, loves, and careers of a group of teenage friends and their families as they graduate through GCSEs, A-Levels, and College into the world of work.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (4537)
Моя оцінка:
/10
999 (1992) актриса у ролі Ingrid 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Recreations of dramatic rescues, where people cheat death through either sheer luck or outstanding bravery.

999 (1992)

999

Серіал 14 сезонів, 0 епізодів Завершений
актриса у ролі Ingrid
Велика Британія
Читати опис (англ.) Recreations of dramatic rescues, where people cheat death through either sheer luck or outstanding bravery.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (63)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: