Bezvidkhodko Bezvidkhodko


Коментар до списку Золота Дзиґа. Лауреати

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
у назву списку. ось приклад https://kinobaza.com.ua/lists/onnrq щоб було видно збоку за який рік дзиґа. бо тут і фільм 2016 і 2017
 

Коментар до теми Сповістити про помилку

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
Можливо мене не буде найближчі місяці. Якщо через півроку не вийду на зв'язок, отже мені не пощастило. Ще одне пару дні тому написав сінематико. ми потеревенили, вони кажуть що їхній сайт на фінальній стадії. хтозна скільки це триватиме, але у будь-якому разі просю не закидувати кінобазу.
 

Коментар до теми Публікації Новини

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
тут https://kinobaza.com.ua/titles/stranger-things Пов'язані новини перша новина - мертва веде на ютую де відео вже немає. знову ж таки, неможливість модераторам максимально редагувати сайт - уповільнює процес розвитку. я би чи хтось і ший прибрав. і не писав стопятсот коментарів)
 

Коментар до теми Місце народження

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
а як його змінити коли воно прописано? https://kinobaza.com.ua/admin/persons/268246/edit тут редагувати назву місця тільки можна. а ви брати інше місце - ні.
 

Коментар до теми коментарі

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
https://kinobaza.com.ua/titles/luna-odessa було б добре якби їх десь було видно, як рецензії. я би запропонував замість блоку Рецензії - Тексти і там що були рецензії і коментарі до фільмів.

до речі у самому фільмі теж можна не побачити. треба гортати у самісінький низ, що робитиме далеко не кожен. а тому на панелі там де Інфо можна було б додати також Тексти або Коментарі/Рецензії - місце там є
 

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
Надибав на рецензію 2008 року

Андрій Кокотюха: Для показу в Україні титри фільму зробили українською мовою.
https://detector.media/kritika/article/37888/2008-04-17-ukraina-vzhe-ne-rosiya-khocha-shche-y-ne-ukraina/

офігезне досягнення як на 2008 рік, для українського кіна (сарказм) Оце все, що дали для української культури такі фільми зняті в Україні. Титри українською мовою для показу в Україні. Очевидно для раші були російські. Пожинаємо тепер плоди бездумного братання з тими, хто НЕ визнавав Голодомор та інші злочини росіян проти українського народу.
 

Коментар до теми особи виправити, дублікати можливо


Коментар до теми обєднання

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
я забув при обєднанні поставити пташку https://kinobaza.com.ua/titles/dzhamayka копіювати акторів та каст . як тепер бути? знову на базу серіал не додає . у тому що я додав було 16 акторів.
 

Коментар до списку Путівник данськими фільмами. A Guide to Danish Film: 12 Films to Watch

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
за що купив, за те продав)
1  

Коментар до списку Кіновсесвіт Marvel. Кінопрокатні фільми.

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
Дякую за нагадування! Додав, і прибрав з назви сага нескінченості. Хай буде повна збірка)
 

Коментар до теми thetvdb

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
звідси неможливо витягувати? https://thetvdb.com/series/krysolov що цікаво російський серіал. у нас Україна https://dzygamdb.com/uk/site/films-single?id=3528 і геть інша назва. мутили гівнюки, щоб показувати як український серіал. на імдб немає
 

Коментар до теми незрозуміло


Коментар до теми моск фільми

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
треба в них поскорочувати автоматом опис https://kinobaza.com.ua/titles/v2-escape-from-hell і заблокувати надалі додавання/розширення, навіть модерам. бо незрозуміло нащо IxI_JOKER_IxI пише такі полотна. витрачає свій час, а я потім гаю свій час на скорочення.

видаляти повністю опис з моск фільмів мабуть не варто. я чимало поскорочував.

і обмеження поставити на описи для країни раши.
 

Коментар до теми форум

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
чи можливо до https://kinobaza.com.ua/trailers та інших блоків, коли на них заходиш додати форум? за прикладом як у фільмах. збоку кнопку обговорення (форум)

до тих що є привязати наявні
до світ тв це https://kinobaza.com.ua/forum/threads/lxcrt
нетфлікс https://kinobaza.com.ua/forum/threads/kiqdk
ракутен https://kinobaza.com.ua/forum/threads/nctji

є ще кіноновини https://kinobaza.com.ua/forum/threads/fxofo але куди його привзяти не знаю. до інших блоків можна створити порожню першу шапку.

і щоб була можливість додавати декілька тем обговорення чи щоб вони висвітлювались збоку у блоках. і можна було їх переміщати і прикріплювати та відкріплювати.
 

Коментар до теми коментарі

Bezvidkhodko
Bezvidkhodko
вже бачу є під фільмами коменти. давно? і краще їх поставити першими . а потім рецензії
 
Нещодавно переглянуті: