«Відьмак від Netflix» — це погана адаптація з безліччю жахливих рішень. Творці серіалу взагалі не відчувають першоджерело, не люблять книжковий всесвіт та відверто знущаються з творів Сапковського. Але навіть якщо закрити очі на всі розбіжності (яких тут тьма) між серіалом та книгами — "Відьмак" від Netflix все ще залишиться просто поганим фентезі-серіалом в якому належним чином не працює майже нічого, і одна з головних проблем серіалу — це спотворені до невпізнаваності персонажі. Ні, розбіжність зовнішності акторів з описом зовнішності персонажів у книгах — це не на стільки велика проблема, як дехто її малює (роблячи здебільшого акцент на расі акторів). Найголовніша проблема з персонажами в серіалі від Netflix полягає в тому, що їх майже повністю переписали (переробили). Шоуранерка проєкту (Лорен Гіссріх) разом зі сценаристами переробила деяких ключових (та гарно прописаних у книгах) персонажів майже до невпізнаваності, спотворивши їх характери та повністю зневолювавши їх в ... плив на сюжет (на догоду трійці Ґеральт-Цірі-Йеннефер). І вже на це все, як бонусом, накладається тотальний "міскаст" акторів, деякі з котрих ще й відверто погано грають. Бо дійсно — актори у "Відьмаку від Netflix", якщо брати їх оригінальний опис з книг та порівнювати з зовнішністю акторів, погано підібрані всі без виключень. Шоуранерка просто не зрозуміла про що і для чого ці персонажі в книгах Сапковського, тому показала їх на свій лад і, як на мене, повністю їх зіпсувавши.

Я також не погоджуюсь з тим, що костюмери та композитори зробили якусь якісну роботу, а про сценаристів мені навіть і говорити окремо не хочеться — їм та шоуранерці просто не місце в індустрії.

Дав серіалу шанс після жахливого першого сезону та подивився другий. Це, звісно, було помилкою. Варто було після першого ж сезону назавжди похоронити для себе цей серіал. Але хто ж знав, що можна зробити ще гірше?

5 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Мабуть жодний з серіалів я не дивився через силу цілих три сезони, хоча третій ще і не закінчився та можна кидати вже, до появи нового каста та переробки концепції це все безталанна "тягомотина" за якою навіть фоном слідкувати неможливо. Я не можу назвати себе великим фанатом, книги прочитані років тринадцять назад та більшість тонкостей вже забулась, тому разом з переробленим сценарієм історія сприймається як щось нове... та безкінечно нудне. Але головна проблема для мене це каст. Кастингові деректора придумали концепцію де різні фракції мають виділятись расово, окей, най буде, та чому майже половину магічок вирішили зробити циганами? Причому сорока літніми та не дуже привабливими, здається вони мають собі начакловувати привабливу зовнішність але хтось в аретузі має специфічні смаки. Тільки Єн підходить дуже круто разом з тим сама актриса насправді гарно гра. На відміну від бездарного Генрі Кавіла та Фреї Аллан.
І якщо погана гра Кавіла ще виглядає як не розуміння режисера ... яким має бути персонаж, 90% екранного часу з насупленими бровами та чимось невдоволеним обличчям (мабуть теж своє бачення відьмачих мутацій) не найкращим чином демонструють акторський потенціал нового Шварценегера, то переколена ботоксом Цирі котра і до цього півтори емоції на два сезони показала, то тепер вона просто схожа на посміховисько коли пробує хоч якось скривитись, єдине коли на це можна дивитись це сцени Єніфер Цирі, де досвідчена чаклунка в діалогах ставить на місце нерозумне та вперте дитя, нажаль ці сцени не коштують перегляду всього сезону. Взагалі відчувається що у всіх працюючих над проектом зник до нього інтерес/запал/натхнення. Це не дивно за три сезони нічого путнього так і не вийшло.

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Дивовижна історія про те, як роботу композиторів, костюмерів та акторів можна невілювати сценарієм "свого бачення" роману. Серіал, який починається як історія відьмака Ґеральда поступово перетворюється на історію відьми Йеніфер та княжни Цірілли. В останній серії першого сезону відьмак взагалі з'являється у декількох епізодах по хвилині. Це при тому що жіночим персонажам у романі навіть і близько не приділялося стільки уваги, а здібності деяких героїнь - чиста вигадка сценаристів. Тому виникає питання, якщо у центрі серіалу персонажі другого плану роману, то чому серіал називається "Відьмак"?

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: