JackParry

Вирішив переглянути один з улюблених моїх мультфільмів. Ця історія вважається одним із шедеврів студії Піксар і я можу сказати, що це заслужено. Тут ідеальний баланс різних елементів, які з'єднані в одну стрічку. Але чим саме чіпляє даний проєкт і чому не можна залишитися байдужим, спробую розписати нижче.

Сюжет розповідає нам про старого, який прожив довге життя, але так і не зміг здійснити мрію разом зі своєю дружиною. І, крім того, він навіть не може залишитися в спокої у власному будинку, бо його виселяють забудовники. У такій ситуації він вирішує спорудити конструкцію з повітряних куль і буквально злетіти разом із будинком до місця своєї мрії. Можу сказати, що опис не передає всього того розжарення, що є в картині. Я можу впевнено заявляти, що нам показали одну із найсильніших зав'язок сюжету в мультфільмі. Вона навіть, мабуть, є найкращою частиною стрічки. За дуже стислі терміни творці встигають нам показати буквально все життя головного героя. І це виконано настільки душевно та кінематографічно, що неможливо передати словами. Без зайвих слів все стане ясно для глядача різного віку і з різним досвідом перегляду. Загалом перші пів години це щось не схоже на звичний продукт студії, але виконано чудово.

Однак далі мультфільм трохи змінює вектор з драматичного напруження на кумедну пригоду. І ми знову поринемо вже в інший спектр емоцій. Ми зустрічаємо нових персонажів, рідкісного птаха і пса, що говорить. Також відбувається розвиток відносин між нашим старим і хлопцем шкільного віку, що таємно проникнув у будинок власника. Чудово в цьому всьому те, що наші герої потребують один одного. Глибоко всередині вони розуміють, що їм потрібні друзі, що наповнять їхнє життя позитивом. А також по ходу дії виникають кумедні моменти, що викликають посмішку. Тому занудьгувати ви точно не зможете.

Услід хочу відзначити саундтрек та візуальні ефекти. Головна тема мультфільму має зворушливі нотки й пробирає до мурашок. Тобі стає відразу так тепло та одночасно наздоганяє наснагу. Це по-справжньому чарівні почуття. Що ж до картинки, то насамперед мене радує образ нашого старого. Він виглядає справжнім і кожна його емоція на обличчі дуже детальна і промальовування доведено до ідеалу. Тварини також виконані креативно та без питань. І просто весь мультфільм виконано художньо та у приємних тонах.

Підсумок. Це справді чудовий продукт, який говорить нам про те, що ніколи не пізно рухатися до мрії. Попри всі негаразди, потрібно бути відкритим до світу і він буде відкритий до нас. Подібні проєкти виконані з трепетом та любов'ю і я рекомендую повертатися до них частіше. Якщо ви раптом його пропустили, раджу надолужити втрачене, або ж переглянути його, якщо бачили давно. Ця робота буде чудовим вибором для перегляду в компанії або тихого самотнього вечора. 10 / 10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: