JackParry

Цей мультфільм я вже одного разу бачив і він мені сподобався. За збігом часу він від частини вилетів з голови і я вирішив освіжити свої спогади. Можу сказати, що я відчуваю до нього ті самі почуття, що й тоді. Для мене це гарна розважальна та мила історія. І трохи шкода, що робота не стала великим успіхом та була прийнята досить середньо.

Сюжет розповідає про собаку, на ім'я Вольт. Він є відомим героєм серіалу, що йде по телевізору. Однак сам пес не здогадуватиметься про це і думає, що по-справжньому володіє спеціальними здібностями, як його герой на екрані. Але одного разу він потрапляє у відкритий світ за кадром, і йому потрібно зіткнутися з реальністю. Як на мене, зав'язка непогана. На початку нам показують видовище, щоб захопити увагу, а потім знайомлять з персонажами. Єдине спочатку може здатися, що це щось схоже на шоу Трумена, проте це лише в частині зав'язки, а далі перетинів немає. Для мультфільму це хороша історія, яка далі порушує важливі питання, але в дитячій формі для будь-якого віку.

Найбільше мені імпонує те, як взаємодіє тріо наших дійових осіб. А саме я говорю про власне Вольта, кішку, а також хом'яка. Кожен з них має свій шарм і їх образи засідають у голові. Спочатку між ними не все так гладко, але потім вони доповнюють одне одного. Ще що хочу відзначити це ставлення між дівчинкою та своїм вихованцем. Нам показують, що байдуже унікальний ти чи ні, головне бути відданим. Ми спостерігаємо приклад справжньої дружби між господинею та твариною. Вони не замінні один для одного і це чудовий аспект стрічки, який дуже зворушливий. Але й легкість картини додає приємний гумор. Він швидше актуальний для молодшої аудиторії, але й дорослі також зможуть посміхнутися. Особливо у цьому амплуа виділяється хом'як.

Підсумок. Це дуже добрий проєкт про дружбу та пригоди. Для дітей це особливо класний мультфільм, який говорить про важливі речі. Але і водночас він чудово підходить, щоб згаяти час і відпочити. Рекомендую до перегляду, думаю задоволення ви отримаєте сповна. 8/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: