JackParry

Свого часу цей фільм був справжнім проривом, і я думаю про нього чули всі. Я не був винятком, хоча на той час можна було сказати я був ще дитиною і мало, що розумів. Однак вирішив повноцінно ознайомитись з оригіналом. І можу сказати, що навіть зараз він мене вразив.

Сюжет нам розповідає про хлопця, який пересувається на інвалідному візку та він колишній морпіх. У нього вмирає брат, який управляє деякими аватарами й доступ до них відбувається через ДНК. Тому його запрошують замінити свого брата та самому взятися за це. Без особливого ентузіазму він погоджується на це. Варто відзначити, що все це починається з метою впровадження його на іншу планету, щоб увійти в контакт з іншою расою істот. На папері все виглядає досить цікаво, а насправді це ще цікавіше. Плюсом до всього по ходу дії нам розкриватимуться різні деталі сюжету та навколишнього світу.

Головним плюсом фільму є його візуальні ефекти та атмосфера. Я можу сказати, шкода мені не вдалося побачити це безпосередньо у кінотеатрі, адже це ідеальний фільм для цього. Але навіть дивлячись удома я зміг відчути всю неперевершеність стрічки. Вигаданий світ і картинка виглядають неймовірно і в ньому заворожує кожен кадр. Навіть сьогодні я не можу сказати, щоб щось підняло планку якості вище за цей візуальний ансамбль. Але навіть якщо не брати сам візуал та дизайн персонажів, то саме наповнення також вражає. Тут продемонстровано дуже багато різних незвичайних істот, які по-різному індивідуальні. Попри те, що стрічка триває понад дві з половиною години, ти все одно хочеш ще довше залишатися в цій атмосфері.

Але фільм хороший не тільки як фантастика та бойовик, він ще й чудова драма. Тут розглядаються багато важливих питань людяності, цінностей та осмислення себе. Певною мірою тут показані технології, які в теорії можуть колись з'явиться і в нас і це наштовхує на роздуми. Ну і за героїв ти справді переживаєш і віриш їм. Вони по-справжньому живі на екрані. Підтвердженням цьому є нагорода золотого глобусу за найкращий драматичний фільм, що я вважаю, абсолютно заслужено.

Підсумок. Це дивовижне занурення у фантастичний світ, але котрий торкається всіх наших людських почуттів. Якщо раптом не бачили картину або дивилися давно, рекомендую до перегляду, особливо на великому екрані за можливості. 10/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: