Kurai Majestic

Для чого знімають ремейки? Щоб якось інакше розповісти відому нам історію, наприклад, з погляду іншого персонажу; щоб осучаснити історію, зробивши її більш близькою теперішньому поколінню глядачів; щоб ще раз поринути у дитинство та поностальгувати за минулим. І звісно ж заради грошей - якщо глядач один раз сходив у кіно, то він ще раз розкриє свій товстий гаманець заради видовища.

Новий "Король Лев" саме з останніх. Жодної свіжої ідеї, жодного переосмислення історії, це просто повтор кадр за кадром культового мультфільму.

Дуже дивним є вибір гіперреалістичної графіки та отваринення тварин. У мультфільмі тварини були схожими на людей - вони ходили на задніх лапах, співали пісень, танцювали. У ремейку ж співають і танцюють саме тварини с тваринячою мімікою. І від цього стає моторошно - настільки це не природно та відразливо.

З точки зору сюжету, тут повна (покадрова) копія мультфільму - ті ж пісні (але більш пласкі), ті ж персонажі (але менш цікаві), той самий сюжет (але ми це вже бачили).

Кому потрібний такий ремейк?

Касові збори в світі: 1 656 313 097 $

Ой, та ну вас усіх!
3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: