Софі Куксон

Sophie Cookson

Дата народження: 15 травня 1990 (34 роки)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Сассекс, Англія, Великобританія

Зріст: 161 см

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

The Confessions of Frannie Langton (2022) актриса у ролі Madame Marguerite Benham 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) It explores the beautiful and haunting tale about one woman's fight to tell her story.
Трейлер

The Confessions of Frannie Langton (2022)

The Confessions of Frannie Langton

Поновлений серіал
актриса у ролі Madame Marguerite Benham
Велика Британія
Читати опис (англ.) It explores the beautiful and haunting tale about one woman's fight to tell her story.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (984)
Моя оцінка:
/10
Нескінченність
Нескінченність (2021) актриса у ролі Nora Brightman  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.5
Сюжет Чоловік, якого переслідують видіння про минулі життя, разом із такими самими воїнами вступає в битву з ворогом, який прагне знищити людство.
Нескінченність Трейлер

Нескінченність (2021)

Infinite

актриса у ролі Nora Brightman
США   1 год 46 хв
Читати опис Чоловік, якого переслідують видіння про минулі життя, разом із такими самими воїнами вступає в битву з ворогом, який прагне знищити людство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (93)  IMDb: 5.5 (61120)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 140 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Жадібність
Жадібність (2019) актриса у ролі Lily  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 5.8
Сюжет Мільярдер, власник наймодніших брендів одягу, який заробив статок за допомогою дешевої робочої сили і авантюрних маніпуляцій, з помпою відзначає 60-річчя на грецькому острові Міконос, де збирається весь світовий бомонд. Які сюрпризи приготував своїм зірковим гостям цинічний ювіляр?
Жадібність Трейлер

Жадібність (2019)

Greed

16+
актриса у ролі Lily
Велика Британія   1 год 44 хв
Читати опис Мільярдер, власник наймодніших брендів одягу, який заробив статок за допомогою дешевої робочої сили і авантюрних маніпуляцій, з помпою відзначає 60-річчя на грецькому острові Міконос, де збирається весь світовий бомонд. Які сюрпризи приготував своїм зірковим гостям цинічний ювіляр?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (4)  IMDb: 5.8 (8493)
Моя оцінка:
/10
The Trial of Christine Keeler (2019—2020) актриса у ролі Christine Keeler 5.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Story of Christine Keeler, who found herself at the heart of a political sex scandal that rocked British government in the 1960s.
Трейлер

The Trial of Christine Keeler (2019—2020)

The Trial of Christine Keeler

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Christine Keeler
Велика Британія   5 год 52 хв
Читати опис (англ.) Story of Christine Keeler, who found herself at the heart of a political sex scandal that rocked British government in the 1960s.
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 6.9 (2072)
Моя оцінка:
/10
Ashes in the Snow (2018) актриса у ролі Ona 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) In 1941, a 16-year-old aspiring artist and her family are deported to Siberia amidst Stalin's brutal dismantling of the Baltic region. One girl's passion for art and her never-ending hope will break the silence of history.
Трейлер

Ashes in the Snow (2018)

Ashes in the Snow

актриса у ролі Ona
Литва   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) In 1941, a 16-year-old aspiring artist and her family are deported to Siberia amidst Stalin's brutal dismantling of the Baltic region. One girl's passion for art and her never-ending hope will break the silence of history.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (6907)
Моя оцінка:
/10
Код «Червоний»
Код «Червоний» (2018) актриса у ролі Young Joan  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.4
Сюжет Шпигуни існують не тільки в фільмах, а й у реальному житті навколо нас. Звичайно ж, ніхто про них не повинен знати, адже все їхнє існування оточене таємничістю. Джоан Стенлі залишила свої молоді роки далеко позаду – але яке цікава життя у неї була в той час! Дівчина навчалася в Кембриджі, що для представниці її статі було вже досягненням. Одна пропозиція роботи змінила її життя. Джоан була дуже близько до створення першої атомної бомби – і цією інформацією вона ділилася десятиліттями з радянським урядом. Не заради грошей або влади – Джоан хотіла, щоб на всій планеті не правили країни, а правив мир.
Код «Червоний» Трейлер

Код «Червоний» (2018)

Red Joan

16+
актриса у ролі Young Joan
Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис Шпигуни існують не тільки в фільмах, а й у реальному житті навколо нас. Звичайно ж, ніхто про них не повинен знати, адже все їхнє існування оточене таємничістю. Джоан Стенлі залишила свої молоді роки далеко позаду – але яке цікава життя у неї була в той час! Дівчина навчалася в Кембриджі, що для представниці її статі було вже досягненням. Одна пропозиція роботи змінила її життя. Джоан була дуже близько до створення першої атомної бомби – і цією інформацією вона ділилася десятиліттями з радянським урядом. Не заради грошей або влади – Джоан хотіла, щоб на всій планеті не правили країни, а правив мир.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (18)  IMDb: 6.4 (14450)
Моя оцінка:
/10
Кінґсмен. Золоте Кільце
Кінґсмен. Золоте Кільце (2017) актриса у ролі Roxy  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінґсменів» зруйновано, а усе людство опинилося у заручниках. Мандруючи світом, Еґґсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінґсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства.
Кінґсмен. Золоте Кільце Трейлер

Кінґсмен. Золоте Кільце (2017)

Kingsman: The Golden Circle

16+
актриса у ролі Roxy
Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінґсменів» зруйновано, а усе людство опинилося у заручниках. Мандруючи світом, Еґґсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінґсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (347)  IMDb: 6.7 (363848)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Циганка
Циганка (2017) актриса у ролі Sidney Pierce 5.5 imdb 6.7
Сюжет Драматичний серіал розповідає про психіатра Джин Голловей. За сюжетом, вона починає розвивати небезпечні та інтимні взаємини з людьми, пов'язаними з життям її пацієнтів.
Циганка Трейлер

Циганка (2017)

Gypsy

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса у ролі Sidney Pierce
США, Велика Британія   51 хв
Читати опис Драматичний серіал розповідає про психіатра Джин Голловей. За сюжетом, вона починає розвивати небезпечні та інтимні взаємини з людьми, пов'язаними з життям її пацієнтів.
КіноБаза: 5.5 (6)  IMDb: 6.7 (18759)
Моя оцінка:
/10
Закляття. Наші дні
Закляття. Наші дні (2017) актриса у ролі Nicole Rawlins  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 5.1
Сюжет П'ятеро священиків католицької церкви провели обряд екзорцизму над черницею. На жаль, вона не змогла пережити це все... Духовенство звинуватили у вбивстві, і одного з них, Отця Антона, ув'язнили за скоєне. Розібратися в цій ситуації вирішила молода безстрашна журналістка Ніколь Роулінс. Вона знаходить священика і розпитує його про ті страшні події. Усі думають, що він убив психічно хвору жінку, а він же вірить, що програв битву за черницю справжньому демону. Ніколь хоче зрозуміти, хто ж усе-таки має рацію і чи існує ця демонічна сутність. І якщо так, її потрібно знищити будь-яким способом.
Закляття. Наші дні Трейлер

Закляття. Наші дні (2017)

The Crucifixion

16+
актриса у ролі Nicole Rawlins
Румунія, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис П'ятеро священиків католицької церкви провели обряд екзорцизму над черницею. На жаль, вона не змогла пережити це все... Духовенство звинуватили у вбивстві, і одного з них, Отця Антона, ув'язнили за скоєне. Розібратися в цій ситуації вирішила молода безстрашна журналістка Ніколь Роулінс. Вона знаходить священика і розпитує його про ті страшні події. Усі думають, що він убив психічно хвору жінку, а він же вірить, що програв битву за черницю справжньому демону. Ніколь хоче зрозуміти, хто ж усе-таки має рацію і чи існує ця демонічна сутність. І якщо так, її потрібно знищити будь-яким способом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (14)  IMDb: 5.1 (9449)
Моя оцінка:
/10
Мисливець і снігова королева 2
Мисливець і снігова королева 2 (2016) актриса у ролі Pippa  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет Дві могутні лихі сестри: Королева Темряви (Шарліз Терон) і Снігова Королева (Емілі Блант) об'єднують свої чисельні армії, і на світ людей наступить страшна, незнана досі, сила. Лише двоє відступників Мисливець (Кріс Хемсворт) і його таємна хоробра обраниця (Джессіка Честейн) здатні їх зупинити.
Мисливець і снігова королева 2 Трейлер

Мисливець і снігова королева 2 (2016)

The Huntsman: Winter's War

16+
актриса у ролі Pippa
США   1 год 54 хв
Читати опис Дві могутні лихі сестри: Королева Темряви (Шарліз Терон) і Снігова Королева (Емілі Блант) об'єднують свої чисельні армії, і на світ людей наступить страшна, незнана досі, сила. Лише двоє відступників Мисливець (Кріс Хемсворт) і його таємна хоробра обраниця (Джессіка Честейн) здатні їх зупинити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (124)  IMDb: 6.1 (119631)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Кінґсмен: Таємна служба
Кінґсмен: Таємна служба (2014) актриса у ролі Roxy  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Еґсі — молодий хлопака, який пройшов вишкіл у морській піхоті і геть не дурний. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Якось він знайомиться з Гаррі Гартом, якому його батько колись врятував життя. Гарт вирішує зробити усе, щоб покращити життя Еґсі і відкрити для нього нові обрії. Він розповів йому, що є агентом таємної служби, яка стоїть на захисті усього світу. І запропонував хлопцеві пройти навчання і стати новим членом їхньої команди. Еґсі прийняв пропозицію Гарта, але чи зможе він упоратися з усіма випробуваннями і виправдати його надії?
Кінґсмен: Таємна служба Трейлер

Кінґсмен: Таємна служба (2014)

Kingsman: The Secret Service

16+
актриса у ролі Roxy
Велика Британія, США   2 год 9 хв
Читати опис Еґсі — молодий хлопака, який пройшов вишкіл у морській піхоті і геть не дурний. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Якось він знайомиться з Гаррі Гартом, якому його батько колись врятував життя. Гарт вирішує зробити усе, щоб покращити життя Еґсі і відкрити для нього нові обрії. Він розповів йому, що є агентом таємної служби, яка стоїть на захисті усього світу. І запропонував хлопцеві пройти навчання і стати новим членом їхньої команди. Еґсі прийняв пропозицію Гарта, але чи зможе він упоратися з усіма випробуваннями і виправдати його надії?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (499)  IMDb: 7.7 (717197)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Moonfleet (2013) актриса у ролі Grace Mohune 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) John Trenchard is an orphan who dreams of finding Blackbeard's riches. But a friendship with a notorious smuggler soon forces him into hiding with a price on his head, wondering if he'll ever see Moonfleet again.

Moonfleet (2013)

Moonfleet

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Grace Mohune
Велика Британія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) John Trenchard is an orphan who dreams of finding Blackbeard's riches. But a friendship with a notorious smuggler soon forces him into hiding with a price on his head, wondering if he'll ever see Moonfleet again.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (572)
Моя оцінка:
/10
Portrait Artist of the Year (2013—) актриса у ролі Self - Sitter 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Artists around the UK come together to compete for who has the best original celebrity portrait.

Portrait Artist of the Year (2013—)

Portrait Artist of the Year

Серіал 9 сезонів, 90 епізодів Реаліті-шоу Поновлений серіал
актриса у ролі Self - Sitter
Велика Британія
Читати опис (англ.) Artists around the UK come together to compete for who has the best original celebrity portrait.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (401)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграла саму себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 211 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (445)
Моя оцінка:
/10
Rosamunde Pilcher (1993) актриса у ролі Millie Lancaster 0.0 imdb 3.8
Сюжет (англ.) A series of television movies based on the works of Rosamunde Pilcher, a popular British writer of romance novels and short stories.

Rosamunde Pilcher (1993)

Rosamunde Pilcher

Серіал 1 сезон, 0 епізодів В ефірі
актриса у ролі Millie Lancaster
Німеччина, Австрія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A series of television movies based on the works of Rosamunde Pilcher, a popular British writer of romance novels and short stories.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.8 (284)
Моя оцінка:
/10
Імператор
Імператор (2022) актриса у ролі Johanna 'Of Ghent' 0.0 imdb 6.8
Сюжет Молода дівчина прагне помститися Карлу V, імператору Священної Римської імперії, за смерть свого батька.
Імператор

Імператор (2022)

Emperor

актриса у ролі Johanna 'Of Ghent'
Нідерланди, Чехія, Бельгія
Читати опис Молода дівчина прагне помститися Карлу V, імператору Священної Римської імперії, за смерть свого батька.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (12)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: