Xavier Gens

Xavier Gens

Дата народження: 27 квітня 1975 (49 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Дюнкекерк, Норд, Франція

Всього фільмів (на сайті): 24

Ролі: режисер ★ 6.37 (13), актор (6), продюсер (6), сценарист ★ 6.27 (3)

Фільмографія

Знайдено 24 результати

У глибинах Сени
У глибинах Сени (2024) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.2
Сюжет У Сені з’являється гігантська акула. Щоб урятувати мешканців і гостей Парижа від кривавої бані, згорьована науковиця змушена зіткнутися зі своїм трагічним минулим.
У глибинах Сени Трейлер

У глибинах Сени (2024)

Under Paris

режисер, сценарист
Франція   1 год 44 хв
Читати опис У Сені з’являється гігантська акула. Щоб урятувати мешканців і гостей Парижа від кривавої бані, згорьована науковиця змушена зіткнутися зі своїм трагічним минулим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (12)  IMDb: 5.2 (19240)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фаранґ
Фаранґ (2023) режисер, продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.3
Сюжет Сем - професійний боксер, якого нещодавно випустили з в'язниці. Під час умовно-дострокового звільнення його наздоганяє минуле, і йому нічого не залишається, як тікати. Через п’ять років він відновив звичайне життя на екзотичному острові в Таїланді зі своєю дружиною та її донькою, але коли його шантажує небезпечний місцевий хрещений батько, він повинен почати небезпечну місію з контрабанди наркотиків, яка закінчується трагедією. Тепер має лише одну мету: шукати безжальної помсти.
Фаранґ Трейлер

Фаранґ (2023)

Farang

18+
режисер, продюсер, сценарист
Франція   1 год 39 хв
Читати опис Сем - професійний боксер, якого нещодавно випустили з в'язниці. Під час умовно-дострокового звільнення його наздоганяє минуле, і йому нічого не залишається, як тікати. Через п’ять років він відновив звичайне життя на екзотичному острові в Таїланді зі своєю дружиною та її донькою, але коли його шантажує небезпечний місцевий хрещений батько, він повинен почати небезпечну місію з контрабанди наркотиків, яка закінчується трагедією. Тепер має лише одну мету: шукати безжальної помсти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (11)  IMDb: 6.3 (1789)
Моя оцінка:
/10
Houria (2022) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A young woman who is passionate about ballet dancing and experiences a trauma, and then she meets other women who have experienced similar situations and they find a creative way to pursue their passion.

Houria (2022)

Houria

продюсер
Алжир   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) A young woman who is passionate about ballet dancing and experiences a trauma, and then she meets other women who have experienced similar situations and they find a creative way to pursue their passion.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (417)
Моя оцінка:
/10
Люпен
Люпен (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.5
Сюжет Фільм за мотивами історій про благородного злочинця Арсена Люпена розповідає про Ассане Діопа, який вирішує помститися заможній родині за кривду, нанесену його батькові.
Люпен Трейлер

Люпен (2021)

Lupin

Серіал 3 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
режисер
Франція, США   45 хв
Читати опис Фільм за мотивами історій про благородного злочинця Арсена Люпена розповідає про Ассане Діопа, який вирішує помститися заможній родині за кривду, нанесену його батькові.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (95)  IMDb: 7.5 (140065)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Банди Лондона
Банди Лондона (2020—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 8.0
Сюжет Події кримінальної драми розгортаються в сучасному Лондоні, за владу над яким борються відразу кілька міжнародних злочинних угруповань. Сюжетної зав'язкою стане вбивство голови лондонського криміналітету - інцидент порушує крихку рівновагу в злочинному світі мегаполісу.
Банди Лондона Трейлер

Банди Лондона (2020—)

Gangs of London

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   55 хв
Читати опис Події кримінальної драми розгортаються в сучасному Лондоні, за владу над яким борються відразу кілька міжнародних злочинних угруповань. Сюжетної зав'язкою стане вбивство голови лондонського криміналітету - інцидент порушує крихку рівновагу в злочинному світі мегаполісу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (22)  IMDb: 8.0 (40688)
Моя оцінка:
/10
Убивча сила
Убивча сила (2019—) режисер 4.0 imdb 6.5
Сюжет Уклавши угоду із загадковою особою, двоє школярів здобувають надприродні здібності й об’єднуються, щоб розкрити вбивство.
Убивча сила

Убивча сила (2019—)

Mortel

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
Франція   40 хв
Читати опис Уклавши угоду із загадковою особою, двоє школярів здобувають надприродні здібності й об’єднуються, щоб розкрити вбивство.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.5 (1772)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Papicha (2019) продюсер 5.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) In 1997 Algiersm terrorists wanting an archaic Islamic state are everywhere. They oppress women, determined to control their bodies, clothing, and public space. Young student Nedjma is passionate about creating a fashion show.
Трейлер

Papicha (2019)

Papicha

16+
продюсер
Франція, Алжир   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) In 1997 Algiersm terrorists wanting an archaic Islamic state are everywhere. They oppress women, determined to control their bodies, clothing, and public space. Young student Nedjma is passionate about creating a fashion show.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.1 (3675)
Моя оцінка:
/10
Surrealistic Nightmares: An In-depth Look at Walloon Horror Cinema (2021) зіграв самого себе 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) After researching the Flemish horror cinema in "Forgotten Scares", director Steve De Roover digs deeper in the follow-up documentary "Surrealistic Nightmares" and shows the beginning of Walloon horror cinema in the '20s (!) and how t

Surrealistic Nightmares: An In-depth Look at Walloon Horror Cinema (2021)

Surrealistic Nightmares: An In-depth Look at Walloon Horror Cinema

зіграв самого себе
Бельгія   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) After researching the Flemish horror cinema in "Forgotten Scares", director Steve De Roover digs deeper in the follow-up documentary "Surrealistic Nightmares" and shows the beginning of Walloon horror cinema in the '20s (!) and how t
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Шалений Будапешт
Шалений Будапешт (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 5.5
Сюжет Те, що відбувається в Будапешті, залишається в Будапешті. Що говорите? Ніколи не чули такої фрази? І взагалі там повинен бути Лас-Вегас? Неважливо. Двоє друзів Арно та Вінсен задовбалися від цього повсякденного життя у своїй Франції. Їх робота вже стоїть поперек горла кожному з них, чому б її тоді не кинути і не змотатися в Будапешт і відірватися по повній? Їх чекає все саме те, що потрібно: оголені красуні, багато грошей, екстравагантні розваги, річки алкоголю та такі ж неадекватні люди навколо. Така відпустка ніколи не забудеться.
Шалений Будапешт Трейлер

Шалений Будапешт (2018)

Budapest

16+
режисер
Франція, Бельгія   1 год 42 хв
Читати опис Те, що відбувається в Будапешті, залишається в Будапешті. Що говорите? Ніколи не чули такої фрази? І взагалі там повинен бути Лас-Вегас? Неважливо. Двоє друзів Арно та Вінсен задовбалися від цього повсякденного життя у своїй Франції. Їх робота вже стоїть поперек горла кожному з них, чому б її тоді не кинути і не змотатися в Будапешт і відірватися по повній? Їх чекає все саме те, що потрібно: оголені красуні, багато грошей, екстравагантні розваги, річки алкоголю та такі ж неадекватні люди навколо. Така відпустка ніколи не забудеться.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (9)  IMDb: 5.5 (3624)
Моя оцінка:
/10
Ті, що вижили
Ті, що вижили (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.3
Сюжет Майже все населення Землі знищено раптовою епідемією. Ті, що вижили - вдень намагаються знайти їжу, а вночі - ховаються від страшних потвор, які полюють на все живе. Головна героїня, вирушивши за провізією, потрапляє в аварію і опиняється одна посеред пустелі. Із завмиранням серця, вона стежить за сонцем, що скоро сяде за горизонт ...
Ті, що вижили

Ті, що вижили (2017)

Hostile

16+
продюсер
Франція   1 год 23 хв
Читати опис Майже все населення Землі знищено раптовою епідемією. Ті, що вижили - вдень намагаються знайти їжу, а вночі - ховаються від страшних потвор, які полюють на все живе. Головна героїня, вирушивши за провізією, потрапляє в аварію і опиняється одна посеред пустелі. Із завмиранням серця, вона стежить за сонцем, що скоро сяде за горизонт ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (18)  IMDb: 5.3 (7283)
Моя оцінка:
/10
Атлантида
Атлантида (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.0
Сюжет Головний герой приймає запрошення попрацювати протягом року метеорологом на віддаленому острові серед океану. Єдиний мешканець острова – наглядач маяка – навіть не виходить його привітати. Але це виявиться дрібницею після ночі, проведеної у місцевому дерев’яному будиночку. З приходом темряви дивні водяні створіння починають облогу острова…
Атлантида Трейлер

Атлантида (2017)

Cold Skin

16+
режисер
Іспанія, Франція   1 год 46 хв
Читати опис Головний герой приймає запрошення попрацювати протягом року метеорологом на віддаленому острові серед океану. Єдиний мешканець острова – наглядач маяка – навіть не виходить його привітати. Але це виявиться дрібницею після ночі, проведеної у місцевому дерев’яному будиночку. З приходом темряви дивні водяні створіння починають облогу острова…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (51)  IMDb: 6.0 (18206)
Моя оцінка:
/10
Закляття. Наші дні
Закляття. Наші дні (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 4.5 imdb 5.1
Сюжет П'ятеро священиків католицької церкви провели обряд екзорцизму над черницею. На жаль, вона не змогла пережити це все... Духовенство звинуватили у вбивстві, і одного з них, Отця Антона, ув'язнили за скоєне. Розібратися в цій ситуації вирішила молода безстрашна журналістка Ніколь Роулінс. Вона знаходить священика і розпитує його про ті страшні події. Усі думають, що він убив психічно хвору жінку, а він же вірить, що програв битву за черницю справжньому демону. Ніколь хоче зрозуміти, хто ж усе-таки має рацію і чи існує ця демонічна сутність. І якщо так, її потрібно знищити будь-яким способом.
Закляття. Наші дні Трейлер

Закляття. Наші дні (2017)

The Crucifixion

16+
режисер
Румунія, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис П'ятеро священиків католицької церкви провели обряд екзорцизму над черницею. На жаль, вона не змогла пережити це все... Духовенство звинуватили у вбивстві, і одного з них, Отця Антона, ув'язнили за скоєне. Розібратися в цій ситуації вирішила молода безстрашна журналістка Ніколь Роулінс. Вона знаходить священика і розпитує його про ті страшні події. Усі думають, що він убив психічно хвору жінку, а він же вірить, що програв битву за черницю справжньому демону. Ніколь хоче зрозуміти, хто ж усе-таки має рацію і чи існує ця демонічна сутність. І якщо так, її потрібно знищити будь-яким способом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.5 (14)  IMDb: 5.1 (9496)
Моя оцінка:
/10
Мобільник
Мобільник (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 4.4
Сюжет Історія художника Клайтона Рідделла, який стає свідком руйнівної дії якогось небезпечного імпульсу, що розточують стільникові телефони (швидкість його поширення неймовірно висока) і перетворює на божевільних людей, що потрапили під його вплив. У компанії декількох незаражених герой вирушає на пошуки своєї дружини і сина, щоб з'ясувати, чи вдалося врятуватися його сім'ї.
Мобільник Трейлер

Мобільник (2016)

Cell

18+
продюсер
США   1 год 38 хв
Читати опис Історія художника Клайтона Рідделла, який стає свідком руйнівної дії якогось небезпечного імпульсу, що розточують стільникові телефони (швидкість його поширення неймовірно висока) і перетворює на божевільних людей, що потрапили під його вплив. У компанії декількох незаражених герой вирушає на пошуки своєї дружини і сина, щоб з'ясувати, чи вдалося врятуватися його сім'ї.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (47)  IMDb: 4.4 (30826)
Моя оцінка:
/10
Where is Rocky II? (2016) продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Pierre Bismuth hires a private detective and a duo of screenwriters to investigate on an enigmatic artwork.

Where is Rocky II? (2016)

Where is Rocky II?

продюсер
Франція, Німеччина, Бельгія, Італія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Pierre Bismuth hires a private detective and a duo of screenwriters to investigate on an enigmatic artwork.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (117)
Моя оцінка:
/10
Перетинаючи межу
Перетинаючи межу (2013—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Після того, як був сформований Європейський Союз, виникли складнощі з подорожами для людей з різних країн, а також з ввезенням і вивезенням продукції. Для спрощення кордони відкрили. Але злочинці не забули скористатися такою можливістю, і їм стало простіше переховуватися від правосуддя. Ті, котрі порушили закон в одному місті, в одній країні, змогли втекти в інше місто чи країну. Для боротьби з міжнародною злочинністю було створено спецпідрозділ, до складу якого увійшли кращі бійці, з прекрасною фізичною та бойової підготовкою.
Перетинаючи межу Трейлер

Перетинаючи межу (2013—2015)

Crossing Lines

16+
Серіал 3 сезони, 34 епізоди Скасований
режисер
Франція, Німеччина, США, Бельгія   43 хв
Читати опис Після того, як був сформований Європейський Союз, виникли складнощі з подорожами для людей з різних країн, а також з ввезенням і вивезенням продукції. Для спрощення кордони відкрили. Але злочинці не забули скористатися такою можливістю, і їм стало простіше переховуватися від правосуддя. Ті, котрі порушили закон в одному місті, в одній країні, змогли втекти в інше місто чи країну. Для боротьби з міжнародною злочинністю було створено спецпідрозділ, до складу якого увійшли кращі бійці, з прекрасною фізичною та бойової підготовкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (6)  IMDb: 7.3 (13867)
Моя оцінка:
/10
The ABCs of Death (2013) режисер 3.8 imdb 4.7
Сюжет (англ.) An ambitious anthology film featuring segments directed by over two dozen of the world's leading talents in contemporary genre film. Inspired by children's educational ABC books, the motion picture is comprised of 26 individual chapters, each helmed by a different director assigned a letter of the alphabet. The directors were then given free reign in choosing a word to create a story involving death. Provocative, shocking, funny and ultimately confrontational; THE ABC's OF DEATH is the definitive snapshot of the diversity of modern horror.
Трейлер

The ABCs of Death (2013)

The ABCs of Death

18+
режисер
США, Нова Зеландія   2 год 3 хв
Читати опис (англ.) An ambitious anthology film featuring segments directed by over two dozen of the world's leading talents in contemporary genre film. Inspired by children's educational ABC books, the motion picture is comprised of 26 individual chapters, each helmed by a different director assigned a letter of the alphabet. The directors were then given free reign in choosing a word to create a story involving death. Provocative, shocking, funny and ultimately confrontational; THE ABC's OF DEATH is the definitive snapshot of the diversity of modern horror.
КіноБаза: 3.8 (13)  IMDb: 4.7 (20484)
Моя оцінка:
/10
Among Friends (2012) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) AMONG FRIENDS is a twisted horror about a dinner party gone wrong. Set against an 80s backdrop, good times take a dark turn when one in the group hijacks the evening in the name of Integrity. Through an attempt to help the others come clean about secret betrayals against one another, it's revealed who's willing to cut through the bone to expose the truth. This feature directorial debut of Scream Queen Danielle Harris stars Christopher Backus, Jennifer Blanc, AJ Bowen, Dana Daurey, Brianne Davis, Kane Hodder, Kamala Jones, Alyssa Lobit and Chris Meyer.
Трейлер

Among Friends (2012)

Among Friends

зіграв самого себе
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) AMONG FRIENDS is a twisted horror about a dinner party gone wrong. Set against an 80s backdrop, good times take a dark turn when one in the group hijacks the evening in the name of Integrity. Through an attempt to help the others come clean about secret betrayals against one another, it's revealed who's willing to cut through the bone to expose the truth. This feature directorial debut of Scream Queen Danielle Harris stars Christopher Backus, Jennifer Blanc, AJ Bowen, Dana Daurey, Brianne Davis, Kane Hodder, Kamala Jones, Alyssa Lobit and Chris Meyer.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (1828)
Моя оцінка:
/10
Розділювач
Розділювач (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Події фільму розгортаються в підвалі одного з будинків у Нью-Йорку, який став свого роду рятувальним бункером для вісьмох людей, коли місто було зруйноване в результаті потужного вибуху невідомого походження.
Розділювач Трейлер

Розділювач (2011)

The Divide

16+
режисер
Німеччина, США, Канада, Франція   1 год 52 хв
Читати опис Події фільму розгортаються в підвалі одного з будинків у Нью-Йорку, який став свого роду рятувальним бункером для вісьмох людей, коли місто було зруйноване в результаті потужного вибуху невідомого походження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (40)  IMDb: 5.8 (38756)
Моя оцінка:
/10
Lady Blood (2008) актор у ролі L'homme tabassé 0.0 imdb 2.7
Сюжет (англ.) 15 years after the birth of her monster, Yanka turned her life around and became a policewoman. But new murders and bloody crime scenes put her on the trail of a new evil. And he's coming to get her.

Lady Blood (2008)

Lady Blood

актор у ролі L'homme tabassé
Франція   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) 15 years after the birth of her monster, Yanka turned her life around and became a policewoman. But new murders and bloody crime scenes put her on the trail of a new evil. And he's coming to get her.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.7 (186)
Моя оцінка:
/10
Хітмен
Хітмен (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Режисер Кзавьєр Генс представляє экшн-бойовика за мотивами відомої комп'ютерної гри. В ролі клонованого лисого кілера з штрих-кодом на потилиці - Тімоті Оліфант.
Найманий вбивця сам стає мішенню, коли виявляється втягнутим в політичний переворот. По його слідах йде Інтерпол і ФСБ. Затиснений між двох вогнів, він шукатиме, хто і чому його підставив.
Хітмен Трейлер

Хітмен (2007)

Hitman

16+
режисер
Франція, США   1 год 40 хв
Читати опис Режисер Кзавьєр Генс представляє экшн-бойовика за мотивами відомої комп'ютерної гри. В ролі клонованого лисого кілера з штрих-кодом на потилиці - Тімоті Оліфант.
Найманий вбивця сам стає мішенню, коли виявляється втягнутим в політичний переворот. По його слідах йде Інтерпол і ФСБ. Затиснений між двох вогнів, він шукатиме, хто і чому його підставив.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (145)  IMDb: 6.2 (178348)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Кордон
Кордон (2007) сценарист, режисер 6.7 imdb 6.2
Сюжет Злочинна банда після ряду зухвалих пограбувань ховається від правосуддя в прилеглих лісах. Скитаючись у пошуках тимчасово притулку, вони виходять до давно занедбаної і забутої всіма фабриці, яка на диво гостей виявляється населеною. Хазяї рятівного пристановища не відрізняються гостинністю. Але навіть найстрашніші фантазії не в змозі зрівнятися з реальністю, яка очікує нещасних. Зовсім незабаром невдалі бандити зрозуміють, що стали бранцями канібалів, які підготували своїм постояльцям жахливу смерть...
Кордон Трейлер

Кордон (2007)

Frontier(s)

18+
сценарист, режисер
Франція, Швейцарія   1 год 48 хв
Читати опис Злочинна банда після ряду зухвалих пограбувань ховається від правосуддя в прилеглих лісах. Скитаючись у пошуках тимчасово притулку, вони виходять до давно занедбаної і забутої всіма фабриці, яка на диво гостей виявляється населеною. Хазяї рятівного пристановища не відрізняються гостинністю. Але навіть найстрашніші фантазії не в змозі зрівнятися з реальністю, яка очікує нещасних. Зовсім незабаром невдалі бандити зрозуміють, що стали бранцями канібалів, які підготували своїм постояльцям жахливу смерть...
КіноБаза: 6.7 (28)  IMDb: 6.2 (28945)
Моя оцінка:
/10
Le bon, la brute et les zombies (2004) актор у ролі Zombie Empalé 0.0 imdb 4.2

Le bon, la brute et les zombies (2004)

Le bon, la brute et les zombies

актор у ролі Zombie Empalé
Франція   10 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (45)
Моя оцінка:
/10
Through the Night with... (2002—) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Two celebrities meet for the first time to spend an evening in each others and the camera's company.

Through the Night with... (2002—)

Through the Night with...

Серіал 1 сезон, 144 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Німеччина, Франція
Читати опис (англ.) Two celebrities meet for the first time to spend an evening in each others and the camera's company.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (222)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (336)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: