Шайлін Вудлі

Shailene Woodley

Дата народження: 15 листопада 1991 (32 роки)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Сімі-Веллі, Каліфорнія, США

Зріст: 173 см

Всього фільмів (на сайті): 83

Ролі: актриса (82), продюсерка (4)

Фільмографія

Знайдено 83 результати

Феррарі
Феррарі (2023) актриса у ролі Lina Lardi  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Літо 1957 року. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, після – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культову гонку довжиною 1000 миль Італією.
Феррарі Трейлер

Феррарі (2023)

Ferrari

16+
актриса у ролі Lina Lardi
США, Велика Британія, Італія, Китай   2 год 4 хв
Читати опис Літо 1957 року. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, після – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культову гонку довжиною 1000 миль Італією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (16)  IMDb: 6.5 (29399)
Моя оцінка:
/10
Three Women (2023) актриса у ролі Gia 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) This is an intimate, moving, uplifting portrait of real women reclaiming their lives for themselves.

Three Women (2023)

Three Women

Поновлений серіал
актриса у ролі Gia
США
Читати опис (англ.) This is an intimate, moving, uplifting portrait of real women reclaiming their lives for themselves.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (461)
Моя оцінка:
/10
Шалені гроші
Шалені гроші (2023) актриса у ролі Caroline Gill  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
актриса у ролі Caroline Gill
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35649)
Моя оцінка:
/10
Мій двійник-робот
Мій двійник-робот (2023) актриса у ролі Elaine / E2 / E3 7.2 imdb 5.5
Сюжет У світі майбутнього приватним особам мати робота-двійника заборонено. Різними шляхами Чарльзу та Елен вдається зробити собі копії: Чарльзу — щоб кадрити дівчат, а Елейн — щоб отримувати гроші та подарунки від багатих чоловіків. Але одного разу копії героїв зустрічаються, закохуються одна в одну і вирішують втекти. Щоб не опинитися за ґратами, Елен та Чарльз разом вирушають у погоню за двійниками.
Мій двійник-робот Трейлер

Мій двійник-робот (2023)

Robots

16+
актриса у ролі Elaine / E2 / E3
США   1 год 33 хв
Читати опис У світі майбутнього приватним особам мати робота-двійника заборонено. Різними шляхами Чарльзу та Елен вдається зробити собі копії: Чарльзу — щоб кадрити дівчат, а Елейн — щоб отримувати гроші та подарунки від багатих чоловіків. Але одного разу копії героїв зустрічаються, закохуються одна в одну і вирішують втекти. Щоб не опинитися за ґратами, Елен та Чарльз разом вирушають у погоню за двійниками.
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 5.5 (6727)
Моя оцінка:
/10
Мізантроп
Мізантроп (2023) актриса у ролі Eleanor Falco, продюсерка 6.7 imdb 6.6
Сюжет Десятки жертв, яких нічого не пов'язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати - треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на Його примарний слід…
Мізантроп Трейлер

Мізантроп (2023)

To Catch a Killer

16+
актриса у ролі Eleanor Falco, продюсерка
США   1 год 59 хв
Читати опис Десятки жертв, яких нічого не пов'язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати - треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на Його примарний слід…
КіноБаза: 6.7 (21)  IMDb: 6.6 (35671)
Моя оцінка:
/10
Останній лист від твого коханого
Останній лист від твого коханого (2021) актриса у ролі Jennifer Stirling, продюсерка  ✓ укр. субтитри 7.6 imdb 6.7
Сюжет Англія 1960-го року. Дженніфер Стерлінґ приходить до тями на лікарняному ліжку після страшної автомобільної катастрофи. Вона не може згадати ні обставин аварії, ні свого багатого чоловіка, ні навіть те, як її звуть. Навколишній світ був чужим для неї до тих пір, поки вона не натрапила на листи, адресовані їй і підписані просто буквою "Б". Їх автор зізнавався Дженніфер в коханні і благав її піти від чоловіка. Уже в XXI столітті Еллі, молодий репортер, знаходить один з листів в архіві своєї газети...
Останній лист від твого коханого Трейлер

Останній лист від твого коханого (2021)

The Last Letter from Your Lover

актриса у ролі Jennifer Stirling, продюсерка
Велика Британія, Франція   1 год 50 хв
Читати опис Англія 1960-го року. Дженніфер Стерлінґ приходить до тями на лікарняному ліжку після страшної автомобільної катастрофи. Вона не може згадати ні обставин аварії, ні свого багатого чоловіка, ні навіть те, як її звуть. Навколишній світ був чужим для неї до тих пір, поки вона не натрапила на листи, адресовані їй і підписані просто буквою "Б". Їх автор зізнавався Дженніфер в коханні і благав її піти від чоловіка. Уже в XXI столітті Еллі, молодий репортер, знаходить один з листів в архіві своєї газети...
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.6 (6)  IMDb: 6.7 (21907)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Наслідки
Наслідки (2021) актриса у ролі Anna 6.3 imdb 7.0
Сюжет Старшокласниця Вада справляється з емоційними наслідками, яких вона зазнала після шкільної трагедії. Відносини із сім'єю, друзями та погляд на світ назавжди змінилися для неї.
Наслідки Трейлер

Наслідки (2021)

The Fallout

актриса у ролі Anna
США   1 год 36 хв
Читати опис Старшокласниця Вада справляється з емоційними наслідками, яких вона зазнала після шкільної трагедії. Відносини із сім'єю, друзями та погляд на світ назавжди змінилися для неї.
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 7.0 (32856)
Моя оцінка:
/10
Мавританець
Мавританець (2021) актриса у ролі Teri Duncan  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.5
Сюжет Фільм розповідає реальну історію в’язня, якого більше десяти років тримають в тюрмі Гуантанамо без пред’явлення звинувачень. Щоб вибратися з в’язниці, герой звертається за допомогою до адвоката.
Мавританець Трейлер

Мавританець (2021)

The Mauritanian

16+
актриса у ролі Teri Duncan
Велика Британія, США   2 год 9 хв
Читати опис Фільм розповідає реальну історію в’язня, якого більше десяти років тримають в тюрмі Гуантанамо без пред’явлення звинувачень. Щоб вибратися з в’язниці, герой звертається за допомогою до адвоката.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (119)  IMDb: 7.5 (60641)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Коханці
Коханці (2019) актриса у ролі Daphne  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет 30-річна жінка проходить через кохання і горе протягом одного року. За цей час вона розкриє таємниці свого життя в несподіваному повороті подій і в найнеочікуваніших місцях.
Коханці Трейлер

Коханці (2019)

Endings, Beginnings

16+
актриса у ролі Daphne
США, Південна Корея   1 год 50 хв
Читати опис 30-річна жінка проходить через кохання і горе протягом одного року. За цей час вона розкриє таємниці свого життя в несподіваному повороті подій і в найнеочікуваніших місцях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (6)  IMDb: 5.6 (7165)
Моя оцінка:
/10
У полоні стихії
У полоні стихії (2018) актриса у ролі Tami Oldham, продюсерка  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет Їхня несподівана зустріч на Таїті стала початком великого кохання. Молоді та вільні, вони відправляються в подорож по Тихому океану на розкішній яхті. Несподівано судно наздоганяє один з найпотужніших ураганів в історії, і відтепер не тільки їхнє майбутнє, а й саме життя знаходиться у полоні стихії.
У полоні стихії Трейлер

У полоні стихії (2018)

Adrift

16+
актриса у ролі Tami Oldham, продюсерка
США   1 год 36 хв
Читати опис Їхня несподівана зустріч на Таїті стала початком великого кохання. Молоді та вільні, вони відправляються в подорож по Тихому океану на розкішній яхті. Несподівано судно наздоганяє один з найпотужніших ураганів в історії, і відтепер не тільки їхнє майбутнє, а й саме життя знаходиться у полоні стихії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (70)  IMDb: 6.6 (61354)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $1.99
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1405)
Моя оцінка:
/10
The IMDb Show (2017) зіграла саму себе 10.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.

The IMDb Show (2017)

The IMDb Show

Серіал 5 сезонів, 0 епізодів В ефірі
зіграла саму себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.2 (1899)
Моя оцінка:
/10
Awake, a Dream from Standing Rock (2017) продюсерка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The Standing Rock Sioux Tribe in North Dakota captures world attention through their peaceful resistance against the U.S. government's plan to construct an oil pipeline through their land.

Awake, a Dream from Standing Rock (2017)

Awake, a Dream from Standing Rock

продюсерка
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) The Standing Rock Sioux Tribe in North Dakota captures world attention through their peaceful resistance against the U.S. government's plan to construct an oil pipeline through their land.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (226)
Моя оцінка:
/10
Велика маленька брехня
Велика маленька брехня (2017—2019) актриса у ролі Jane Chapman  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.4
Сюжет Історія про трьох матерів, яких об'єднує загадкове вбивство, що сталося на батьківських зборах в дитячому садку.
Велика маленька брехня Трейлер

Велика маленька брехня (2017—2019)

Big Little Lies

16+
Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
актриса у ролі Jane Chapman
США   60 хв
Читати опис Історія про трьох матерів, яких об'єднує загадкове вбивство, що сталося на батьківських зборах в дитячому садку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (127)  IMDb: 8.4 (222207)
Моя оцінка:
/10
Сноуден
Сноуден (2016) актриса у ролі Lindsay Mills  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.3
Сюжет Головний герой мріяв продовжити сімейну традицію і присвятити своє життя служінню Батьківщині. На зорі його кар'єри у спецслужбах ніхто, не міг би припустити, що саме він, Едвард Сноуден, зробить найбільше викриття у світовій історії, оприлюднивши секретні документи, що стосуються стеження США за своїми громадянами та громадянами інших держав.

з 2013 Сноуден живе в раші.
Сноуден Трейлер

Сноуден (2016)

Snowden

16+
актриса у ролі Lindsay Mills
Франція, Німеччина, США   2 год 14 хв
Читати опис Головний герой мріяв продовжити сімейну традицію і присвятити своє життя служінню Батьківщині. На зорі його кар'єри у спецслужбах ніхто, не міг би припустити, що саме він, Едвард Сноуден, зробить найбільше викриття у світовій історії, оприлюднивши секретні документи, що стосуються стеження США за своїми громадянами та громадянами інших держав.

з 2013 Сноуден живе в раші.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (108)  IMDb: 7.3 (161931)
Моя оцінка:
/10
Дивергент. Глава 3: Віддана
Дивергент. Глава 3: Віддана (2016) актриса у ролі Tris  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.7
Сюжет Третій фільм серії "Дивергент". Це перша з двох картин, заснована на романі "Allegiant", який завершує трилогію Вероніки Рот. Після подій попередніх частин, Тріс вирушає разом із Фором за межі стіни, яка охоплює Чикаго. Вперше їм доведеться залишити свої родини і рідне місто, щоб знайти вирішення важливої проблеми. Але світ за стіною виявляється куди складніше, ніж герої могли подумати. Беатріс і Фор повинні вирішити, кому вони можуть довіряти. Починається битва, в якій може загинути все людство. Тріс, для того, щоб залишитися в живих, змушена зробити складний вибір щодо вірності, хоробрості і жертовності.
Дивергент. Глава 3: Віддана Трейлер

Дивергент. Глава 3: Віддана (2016)

Allegiant

16+
актриса у ролі Tris
США   2 год 0 хв
Читати опис Третій фільм серії "Дивергент". Це перша з двох картин, заснована на романі "Allegiant", який завершує трилогію Вероніки Рот. Після подій попередніх частин, Тріс вирушає разом із Фором за межі стіни, яка охоплює Чикаго. Вперше їм доведеться залишити свої родини і рідне місто, щоб знайти вирішення важливої проблеми. Але світ за стіною виявляється куди складніше, ніж герої могли подумати. Беатріс і Фор повинні вирішити, кому вони можуть довіряти. Починається битва, в якій може загинути все людство. Тріс, для того, щоб залишитися в живих, змушена зробити складний вибір щодо вірності, хоробрості і жертовності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (126)  IMDb: 5.7 (132819)
Моя оцінка:
/10
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером (2015) зіграла саму себе 7.7 imdb 7.2
Сюжет Американське нічне ток-шоу з ведучим Стівеном Кольбером, що виходить на каналі CBS з 8 вересня 2015 року. До Кольбера, 22 роки поспіль шоу вів відомий американський тележурналіст Девід Леттерман («Пізнє шоу з Девідом Леттерманом»).
Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером Трейлер

Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером (2015)

The Late Show with Stephen Colbert

Серіал 17 сезонів, 2580 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   41 хв
Читати опис Американське нічне ток-шоу з ведучим Стівеном Кольбером, що виходить на каналі CBS з 8 вересня 2015 року. До Кольбера, 22 роки поспіль шоу вів відомий американський тележурналіст Девід Леттерман («Пізнє шоу з Девідом Леттерманом»).
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.2 (14748)
Моя оцінка:
/10
Nature Is Speaking (2014—2016) актриса у ролі Forest 0.0 imdb 8.6
Сюжет (англ.) In this series of short films, Nature is given a voice to raise awareness that people need nature in order to survive.

Nature Is Speaking (2014—2016)

Nature Is Speaking

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Документальний Завершений
актриса у ролі Forest
США   2 хв
Читати опис (англ.) In this series of short films, Nature is given a voice to raise awareness that people need nature in order to survive.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.6 (304)
Моя оцінка:
/10
Дивергент, розділ 2: Інсургент
Дивергент, розділ 2: Інсургент (2015) актриса у ролі Tris  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.2
Сюжет У суспільстві, де все розставлено по поличках, а будь-яка індивідуальність підлягає викоріненню, Тріс повинна знайти спосіб побороти страшну систему, яка нищить її близьких. Хто з них на черзі? Вона дізнається все більше страшних подробиць, які стоять за уявним порядком, і вже не може заперечувати, що в її світі пора щось змінювати. Але головне в цій боротьбі - впоратися з розколом, який ворог породжує в її власній душі.
Дивергент, розділ 2: Інсургент Трейлер

Дивергент, розділ 2: Інсургент (2015)

Insurgent

12+
актриса у ролі Tris
США   1 год 59 хв
Читати опис У суспільстві, де все розставлено по поличках, а будь-яка індивідуальність підлягає викоріненню, Тріс повинна знайти спосіб побороти страшну систему, яка нищить її близьких. Хто з них на черзі? Вона дізнається все більше страшних подробиць, які стоять за уявним порядком, і вже не може заперечувати, що в її світі пора щось змінювати. Але головне в цій боротьбі - впоратися з розколом, який ворог породжує в її власній душі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (170)  IMDb: 6.2 (253166)
Моя оцінка:
/10
9 Kisses (2014) актриса у ролі Boxing Girl 8.2 imdb 6.3
Сюжет (англ.) The 2014th most prominent actors pair up in a series of intimate encounters.
Трейлер

9 Kisses (2014)

9 Kisses

актриса у ролі Boxing Girl
США   9 хв
Читати опис (англ.) The 2014th most prominent actors pair up in a series of intimate encounters.
КіноБаза: 8.2 (5)  IMDb: 6.3 (1067)
Моя оцінка:
/10
Білий птах у хуртовині
Білий птах у хуртовині (2014) актриса у ролі Kat Connors 6.4 imdb 6.4
Сюжет Кет Конор — сімнадцятирічна старшокласниця, яка живе звичайним життям підлітка: ходить в школу, захоплюється старшими хлопцями, проводить час з друзями і переживає безліч різних почуттів та емоцій. У неї абсолютно нормальні стосунки з батьком, а от з мамою Ів вони абсолютно не складаються, особливо після того, як Кет завела роман з сусідським хлопцем. Одного разу жінка відправилася за покупками, після чого вона так і не повернулася додому.
Білий птах у хуртовині Трейлер

Білий птах у хуртовині (2014)

White Bird in a Blizzard

18+
актриса у ролі Kat Connors
Франція, США   1 год 31 хв
Читати опис Кет Конор — сімнадцятирічна старшокласниця, яка живе звичайним життям підлітка: ходить в школу, захоплюється старшими хлопцями, проводить час з друзями і переживає безліч різних почуттів та емоцій. У неї абсолютно нормальні стосунки з батьком, а от з мамою Ів вони абсолютно не складаються, особливо після того, як Кет завела роман з сусідським хлопцем. Одного разу жінка відправилася за покупками, після чого вона так і не повернулася додому.
КіноБаза: 6.4 (19)  IMDb: 6.4 (29908)
Моя оцінка:
/10
Винні зірки
Винні зірки (2014) актриса у ролі Hazel  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Гейзел хвора на рак. Незважаючи на те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить у групу підтримки, де одного разу знайомиться з Авґустом Вотерсом і миттєво закохується в нього. Авґуст і Гейзел занурюються у сповнену пристрасті і життя подорож, яка зайвий раз покаже їм, що сенс життя можна знайти завжди.
Винні зірки Трейлер

Винні зірки (2014)

The Fault in Our Stars

12+
актриса у ролі Hazel
США   2 год 6 хв
Читати опис Гейзел хвора на рак. Незважаючи на те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить у групу підтримки, де одного разу знайомиться з Авґустом Вотерсом і миттєво закохується в нього. Авґуст і Гейзел занурюються у сповнену пристрасті і життя подорож, яка зайвий раз покаже їм, що сенс життя можна знайти завжди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (157)  IMDb: 7.7 (398799)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $6.99
Дивергент
Дивергент (2014) актриса у ролі Tris  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет Світ майбутнього, у ньому суспільство поділено на 5 фракцій, виходячи з рис людини: Щирість, Зречення, Безстрашність, Дружелюбність, Ерудиція. Досягнувши 16 років, кожен підліток проходить тест, яким визначається, у якій фракції людина перебуватиме до кінця свого життя. Беатріс Прайер — шістнадцятирічна дівчина з сім'ї Зречення не отримує остаточного результату, тому що вона є Дивергентом — людиною, що не може належати лише до однієї фракції. Влада міста вважає, що такі нестандартні, відмінні від інших, люди, становлять загрозу для вибудованої системи Фракцій. Дівчина робить вибір, який дивує всіх, в тому числі і її саму – обирає фракцію Безстрашних. Її життя змінюється остаточно і безповоротно. Тепер її основна мета – вижити, довести, що вона гідна бути Безстрашною. Кожен її день – це боротьба з іншими претендентами на ініціювання, але найголовніша битва, звичайно ж, з собою, зі своїми страхами.
Дивергент Трейлер

Дивергент (2014)

Divergent

12+
актриса у ролі Tris
США   2 год 19 хв
Читати опис Світ майбутнього, у ньому суспільство поділено на 5 фракцій, виходячи з рис людини: Щирість, Зречення, Безстрашність, Дружелюбність, Ерудиція. Досягнувши 16 років, кожен підліток проходить тест, яким визначається, у якій фракції людина перебуватиме до кінця свого життя. Беатріс Прайер — шістнадцятирічна дівчина з сім'ї Зречення не отримує остаточного результату, тому що вона є Дивергентом — людиною, що не може належати лише до однієї фракції. Влада міста вважає, що такі нестандартні, відмінні від інших, люди, становлять загрозу для вибудованої системи Фракцій. Дівчина робить вибір, який дивує всіх, в тому числі і її саму – обирає фракцію Безстрашних. Її життя змінюється остаточно і безповоротно. Тепер її основна мета – вижити, довести, що вона гідна бути Безстрашною. Кожен її день – це боротьба з іншими претендентами на ініціювання, але найголовніша битва, звичайно ж, з собою, зі своїми страхами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (281)  IMDb: 6.6 (485572)
Моя оцінка:
/10
Пізнє шоу з Сетом Маєрсом
Пізнє шоу з Сетом Маєрсом (2014) зіграла саму себе 6.7 imdb 6.3
Сюжет Ток-шоу відомого американського коміка і телеведучого Сета Маєрса.
Пізнє шоу з Сетом Маєрсом Трейлер

Пізнє шоу з Сетом Маєрсом (2014)

Late Night with Seth Meyers

Серіал 20 сезонів, 1942 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис Ток-шоу відомого американського коміка і телеведучого Сета Маєрса.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.3 (7821)
Моя оцінка:
/10
Нічне шоу з Джиммі Феллоном
Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014) зіграла саму себе 7.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
Нічне шоу з Джиммі Феллоном Трейлер

Нічне шоу з Джиммі Феллоном (2014)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Серіал 20 сезонів, 2810 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Jimmy Fallon hosts the Tonight Show and interviews celebrities, plays games with them and has a musical or comedic guest perform.
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 7.1 (18936)
Моя оцінка:
/10
Unscripted (2011) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Movie stars answer questions from fans, and ask Unscripted questions from one another.

Unscripted (2011)

Unscripted

Серіал 2 сезони, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис (англ.) Movie stars answer questions from fans, and ask Unscripted questions from one another.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (42)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Page (2013—2011) зіграла саму себе 3.0 imdb 2.4
Сюжет (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.

Celebrity Page (2013—2011)

Celebrity Page

Серіал 1 сезон, 53 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 2.4 (393)
Моя оцінка:
/10
Неймовірний час
Неймовірний час (2013) актриса у ролі Aimee  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.0
Сюжет Старшокласник Саттер Кілі, чарівний і холоднокровний, заводила вечірок, живе сьогоденням. Він любить свою роботу в магазині чоловічого одягу, і не будує ніяких планів на майбутнє. Він ніколи не розлучається зі своєю флягою з віскі. Коли його кидає подруга, Саттер напивається і прокидається біля будинку Еймі. Вона інша: мила дівчина, захоплива фантастикою, та до того ж без хлопця. У той час як Еймі мріє про майбутнє, Саттер проживає в невіданні неймовірний час, але якимось чином, вони зближуються
Неймовірний час Трейлер

Неймовірний час (2013)

The Spectacular Now

16+
актриса у ролі Aimee
США   1 год 35 хв
Читати опис Старшокласник Саттер Кілі, чарівний і холоднокровний, заводила вечірок, живе сьогоденням. Він любить свою роботу в магазині чоловічого одягу, і не будує ніяких планів на майбутнє. Він ніколи не розлучається зі своєю флягою з віскі. Коли його кидає подруга, Саттер напивається і прокидається біля будинку Еймі. Вона інша: мила дівчина, захоплива фантастикою, та до того ж без хлопця. У той час як Еймі мріє про майбутнє, Саттер проживає в невіданні неймовірний час, але якимось чином, вони зближуються
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (50)  IMDb: 7.0 (160740)
Моя оцінка:
/10
CBS This Morning (2012—) зіграла саму себе 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) A mix of news, features and interviews with notable figures in politics, business and entertainment.

CBS This Morning (2012—)

CBS This Morning

Серіал 7 сезонів, 6 епізодів Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A mix of news, features and interviews with notable figures in politics, business and entertainment.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (701)
Моя оцінка:
/10
The Chew (2011—2017) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) It's a party in the kitchen each and every afternoon, as "The Chew" celebrates and explores life through food. Each show brings viewers smart and intelligent talk that engages the audience ...

The Chew (2011—2017)

The Chew

Серіал 7 сезонів, 1229 епізодів Завершений
зіграла саму себе
США   36 хв
Читати опис (англ.) It's a party in the kitchen each and every afternoon, as "The Chew" celebrates and explores life through food. Each show brings viewers smart and intelligent talk that engages the audience ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (977)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: