Кейт Шортланд

Cate Shortland

Дата народження: 10 серпня 1968 (55 років)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Темора, Новий Південний Уельс, Австралія

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: режисерка ★ 6.37 (9), сценаристка ★ 6.44 (6), актриса (2)

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

Three Women (2023) режисерка 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) This is an intimate, moving, uplifting portrait of real women reclaiming their lives for themselves.

Three Women (2023)

Three Women

Поновлений серіал
режисерка
США
Читати опис (англ.) This is an intimate, moving, uplifting portrait of real women reclaiming their lives for themselves.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (412)
Моя оцінка:
/10
Чорна вдова
Чорна вдова (2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.7
Сюжет Наташа Романова, відома як Чорна Вдова, подивиться у вічі темним сторінкам книги свого життя, коли зіткнеться з небезпечною змовою, пов’язаною з власним минулим. Наташу переслідує небезпечна сила, яка ні перед чим не зупиниться на шляху до її знищення. Тепер вона має розібратись і зі своїм шпигунським минулим, і зі стосунками, які зруйнувала ще до того, як приєдналась до Месників.

http://kinomania.com.ua/chorna-vdova
Чорна вдова Трейлер

Чорна вдова (2021)

Black Widow

16+
режисерка
США   2 год 14 хв
Читати опис Наташа Романова, відома як Чорна Вдова, подивиться у вічі темним сторінкам книги свого життя, коли зіткнеться з небезпечною змовою, пов’язаною з власним минулим. Наташу переслідує небезпечна сила, яка ні перед чим не зупиниться на шляху до її знищення. Тепер вона має розібратись і зі своїм шпигунським минулим, і зі стосунками, які зруйнувала ще до того, як приєдналась до Месників.

http://kinomania.com.ua/chorna-vdova
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (319)  IMDb: 6.7 (420413)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Marvel Studios: Загальний збір
Marvel Studios: Загальний збір (2021) зіграла саму себе  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 7.9
Сюжет Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Marvel Studios: Загальний збір Трейлер

Marvel Studios: Загальний збір (2021)

Marvel Studios: Assembled

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Документальний Скасований
зіграла саму себе
США   58 хв
Читати опис Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (9)  IMDb: 7.9 (3009)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1403)
Моя оцінка:
/10
Смілф
Смілф (2017—2019) режисерка 6.0 imdb 6.8
Сюжет Самотня молода матуся намагається знайти баланс між роботою та особистим життям.
Смілф Трейлер

Смілф (2017—2019)

SMILF

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
режисерка
США   30 хв
Читати опис Самотня молода матуся намагається знайти баланс між роботою та особистим життям.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 6.8 (5455)
Моя оцінка:
/10
Берлінський синдром
Берлінський синдром (2017) режисерка, сценаристка 6.1 imdb 6.3
Сюжет Клер приїхала з сонячної Австралії в Берлін у пошуках нових відчуттів. Вона – талановита фотожурналістка, яка цінує красу кожної миті. Волею випадку дівчина знайомиться з молодим харизматичним берлінцем Енді, який із першого погляду полонив Клер. Вони провели цілий день разом, гуляли, говорили про життя. День плавно перетік у ніч удома в Енді. Це була щаслива мить для Клер, коли Вона не хотіла б ніколи залишати Берлін. Прокинувшись на наступний день, вона розуміє, що замкнута в цьому непримітному будинку. Уся любов до Енді швидко розвіялася у дівчини, і тепер вона думає тільки про те, як втекти, врятувати своє життя. За маскою прекрасного незнайомця може ховатися справжній диявол.
Берлінський синдром Трейлер

Берлінський синдром (2017)

Berlin Syndrome

18+
режисерка, сценаристка
Австралія   1 год 56 хв
Читати опис Клер приїхала з сонячної Австралії в Берлін у пошуках нових відчуттів. Вона – талановита фотожурналістка, яка цінує красу кожної миті. Волею випадку дівчина знайомиться з молодим харизматичним берлінцем Енді, який із першого погляду полонив Клер. Вони провели цілий день разом, гуляли, говорили про життя. День плавно перетік у ніч удома в Енді. Це була щаслива мить для Клер, коли Вона не хотіла б ніколи залишати Берлін. Прокинувшись на наступний день, вона розуміє, що замкнута в цьому непримітному будинку. Уся любов до Енді швидко розвіялася у дівчини, і тепер вона думає тільки про те, як втекти, врятувати своє життя. За маскою прекрасного незнайомця може ховатися справжній диявол.
КіноБаза: 6.1 (16)  IMDb: 6.3 (27396)
Моя оцінка:
/10
The Kettering Incident (2016) сценаристка 7.6 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Anna Macy (played by Elizabeth Debicki) is a highly-regarded doctor, working at a hospital in London. Suffering from frequent headaches and other ill-health, she returns to her home town of Kettering, Tasmania. She left the town under a cloud 15 years earlier after her best friend Gillian disappeared. Back now, she finds that the old animosities remain. Moreover, the strange phenomena that accompanied Gillian's disappearance remain and another girl has disappeared.
Трейлер

The Kettering Incident (2016)

The Kettering Incident

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
сценаристка
Австралія   51 хв
Читати опис (англ.) Anna Macy (played by Elizabeth Debicki) is a highly-regarded doctor, working at a hospital in London. Suffering from frequent headaches and other ill-health, she returns to her home town of Kettering, Tasmania. She left the town under a cloud 15 years earlier after her best friend Gillian disappeared. Back now, she finds that the old animosities remain. Moreover, the strange phenomena that accompanied Gillian's disappearance remain and another girl has disappeared.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 6.7 (3853)
Моя оцінка:
/10
Deadline Gallipoli (2015) сценаристка 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Three journalists, Charles Bean, Ellis Ashmead Bartlett and Phillip Schuler, arrive at Gallipoli with the invading British and Allied troops in 1915. They will report the war but are ...
Трейлер

Deadline Gallipoli (2015)

Deadline Gallipoli

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
сценаристка
Австралія   3 год 17 хв
Читати опис (англ.) Three journalists, Charles Bean, Ellis Ashmead Bartlett and Phillip Schuler, arrive at Gallipoli with the invading British and Allied troops in 1915. They will report the war but are ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.2 (863)
Моя оцінка:
/10
Devil's Playground (2014) сценаристка 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Deals with the issue of crimes committed by Australian Catholic clergy.

Devil's Playground (2014)

Devil's Playground

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
сценаристка
Австралія   45 хв
Читати опис (англ.) Deals with the issue of crimes committed by Australian Catholic clergy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (336)
Моя оцінка:
/10
Лоре
Лоре (2012) сценаристка, режисерка  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Коли їх батьки, переконані нацисти та учасники СС, вмирають з волі власних союзників, дівчинка Лоре разом з сестрами і братиком відправляється в подорож. Кінцевою точкою їх шляху є будинок бабусі, до якої не так просто буде добратися. Це період кінця 1945 року, коли війна підходить до фіналу і Німеччина в переживає свій не найкращий період.
Лоре Трейлер

Лоре (2012)

Lore

сценаристка, режисерка
Німеччина, Австралія, Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Коли їх батьки, переконані нацисти та учасники СС, вмирають з волі власних союзників, дівчинка Лоре разом з сестрами і братиком відправляється в подорож. Кінцевою точкою їх шляху є будинок бабусі, до якої не так просто буде добратися. Це період кінця 1945 року, коли війна підходить до фіналу і Німеччина в переживає свій не найкращий період.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (9)  IMDb: 7.1 (15858)
Моя оцінка:
/10
The Silence (2006) режисерка 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A police officer traumatized by a recent crime is reassigned as a curator for a police photographic exhibition. In his new role, he discovers connections between a series of murders that ...

The Silence (2006)

The Silence

режисерка
Австралія   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) A police officer traumatized by a recent crime is reassigned as a curator for a police photographic exhibition. In his new role, he discovers connections between a series of murders that ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (296)
Моя оцінка:
/10
Somersault (2004) режисерка, сценаристка 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Coming of age: Heidi, 15, runs away from home after her mom sees her kissing mom's boyfriend. She goes to a Snowy River resort where a vague job offer doesn't pan out. She manages to find a place to live and a job at a convenience store. She's between childhood -- nursery rimes and a scrapbook of glittery unicorns - and adulthood - working, sorting out emotions and sexuality, and dealing with social slights and false charges of bad behavior. She's attractive and her loneliness makes her vulnerable. She sleeps with Joe, the son of local ranchers, and she awakens in him feelings he can't express. Is there any way she can put off adulthood and be a kid awhile longer?

Somersault (2004)

Somersault

режисерка, сценаристка
Австралія   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) Coming of age: Heidi, 15, runs away from home after her mom sees her kissing mom's boyfriend. She goes to a Snowy River resort where a vague job offer doesn't pan out. She manages to find a place to live and a job at a convenience store. She's between childhood -- nursery rimes and a scrapbook of glittery unicorns - and adulthood - working, sorting out emotions and sexuality, and dealing with social slights and false charges of bad behavior. She's attractive and her loneliness makes her vulnerable. She sleeps with Joe, the son of local ranchers, and she awakens in him feelings he can't express. Is there any way she can put off adulthood and be a kid awhile longer?
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 6.7 (8175)
Моя оцінка:
/10
Bad Cop, Bad Cop (2002—2003) режисерка 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A comedy about the working lives of plainclothes detectives Red Lilywhite and Lou Knutt who work in an outer suburban police station in Sydney.

Bad Cop, Bad Cop (2002—2003)

Bad Cop, Bad Cop

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   26 хв
Читати опис (англ.) A comedy about the working lives of plainclothes detectives Red Lilywhite and Lou Knutt who work in an outer suburban police station in Sydney.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (53)
Моя оцінка:
/10
The Secret Life of Us (2001—2005) режисерка 5.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) 20-30 somethings living in St Kilda and their dramas in life.

The Secret Life of Us (2001—2005)

The Secret Life of Us

Серіал 4 сезони, 86 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) 20-30 somethings living in St Kilda and their dramas in life.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.6 (1460)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: