Ruby Bentall

Дата народження: 3 квітня 1988 (36 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 29

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 29 результатів

Гамбіт королеви
Гамбіт королеви (2023) актриса у ролі Cat  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.2
Сюжет Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Гамбіт королеви Трейлер

Гамбіт королеви (2023)

Firebrand

16+
актриса у ролі Cat
Велика Британія, США   2 год 0 хв
Читати опис Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 6.2 (1479)
Моя оцінка:
/10
Королева Змій
Королева Змій (2022) актриса у ролі Angelica  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Перша половина XVI століття. 14-річна кругла сирота Катерина Медічі завдяки зусиллям свого родича, Папи Римського Климента VII, виходить заміж за Генріха де Валуа, другого сина короля Клод. Дівчина, яка намагається влитися у ворожий французький королівський двір, стикається з труднощами при зачатті дитини і дізнається, що її чоловік зраджує їй з більш дорослою коханкою Діаною де Пуатьє. На зло всім ворогам і заздрісникам Катерина зберігає свій шлюб і править Францією кілька десятків років.
Королева Змій

Королева Змій (2022)

The Serpent Queen

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Angelica
США
Читати опис Перша половина XVI століття. 14-річна кругла сирота Катерина Медічі завдяки зусиллям свого родича, Папи Римського Климента VII, виходить заміж за Генріха де Валуа, другого сина короля Клод. Дівчина, яка намагається влитися у ворожий французький королівський двір, стикається з труднощами при зачатті дитини і дізнається, що її чоловік зраджує їй з більш дорослою коханкою Діаною де Пуатьє. На зло всім ворогам і заздрісникам Катерина зберігає свій шлюб і править Францією кілька десятків років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.7 (7783)
Моя оцінка:
/10
Операція
Операція "М'ясний фарш" (2021) актриса у ролі Connie Bukes  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет Друга світова війна у розпалі. Кожен крок союзних військ противник аналізує з особливою ретельністю. Вкрай необхідний наступ на острів Сицилію не можливо втілити раптово, оскільки німецьке командування відслідковує пересування військ. Таємна група фахівців британської розвідки розробляє операцію, за якою до рук Третього рейху мають потрапити документи щодо подальших дій британських військ. Очікується, що фальшиві документи введуть в оману супротивника та відволічуть його увагу. Аби папери не викликали підозр, обставини їхнього потрапляння до рук німецької розвідки продумували до найменших дрібниць.
Операція Трейлер

Операція "М'ясний фарш" (2021)

Operation Mincemeat

актриса у ролі Connie Bukes
США, Велика Британія   2 год 8 хв
Читати опис Друга світова війна у розпалі. Кожен крок союзних військ противник аналізує з особливою ретельністю. Вкрай необхідний наступ на острів Сицилію не можливо втілити раптово, оскільки німецьке командування відслідковує пересування військ. Таємна група фахівців британської розвідки розробляє операцію, за якою до рук Третього рейху мають потрапити документи щодо подальших дій британських військ. Очікується, що фальшиві документи введуть в оману супротивника та відволічуть його увагу. Аби папери не викликали підозр, обставини їхнього потрапляння до рук німецької розвідки продумували до найменших дрібниць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (30)  IMDb: 6.6 (36046)
Моя оцінка:
/10
Індустрія
Індустрія (2020—) актриса у ролі Lucinda Young  ✓ укр. аудіо 3.6 imdb 7.2
Сюжет Молоді банкіри та трейдери пробиваються у фінансовому світі після колапсу 2008 року.
Індустрія Трейлер

Індустрія (2020—)

Industry

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Lucinda Young
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис Молоді банкіри та трейдери пробиваються у фінансовому світі після колапсу 2008 року.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.6 (3)  IMDb: 7.2 (12698)
Моя оцінка:
/10
Погана поведінка
Погана поведінка (2020) актриса у ролі Sarah  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет 1970-ті роки, Англія. Сексуальна революція… Пошуки нової свободи… Конкурс «Міс Світу». На величезному лондонському подіумі найкрасивіших дівчат зустрічає велика кількість глядачів. Від спалахів фотокамер у них паморочиться в голові, але вони гідно виходять у різних вбраннях. Та в один момент на Альберт-хол вриваються інші дівчата – представниці феміністичної організації, які в корені змінять історію конкурсу.
Погана поведінка Трейлер

Погана поведінка (2020)

Misbehaviour

актриса у ролі Sarah
Велика Британія, Франція   1 год 46 хв
Читати опис 1970-ті роки, Англія. Сексуальна революція… Пошуки нової свободи… Конкурс «Міс Світу». На величезному лондонському подіумі найкрасивіших дівчат зустрічає велика кількість глядачів. Від спалахів фотокамер у них паморочиться в голові, але вони гідно виходять у різних вбраннях. Та в один момент на Альберт-хол вриваються інші дівчата – представниці феміністичної організації, які в корені змінять історію конкурсу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (11)  IMDb: 6.3 (10655)
Моя оцінка:
/10
Історія Девіда Копперфілда
Історія Девіда Копперфілда (2019) актриса у ролі Janet  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.4
Сюжет Девід Копперфілд з'явився на світі в Лондоні в ті роки, коли там було всього потроху – убогість і багатство були зовсім поруч, елітні райони межували з бідними, а кожна людина намагалася в цьому світі вижити, як могла. Батька хлопець не пам'ятає, а мати померла, коли той був ще зовсім молодим. Сироті довелося чіплятися за кожен шанс у його житті, щоб не бути викинутим на якийсь смітник. Доля завжди вела його до неймовірно цікавих людей, кожна з яких внесла свою частину в формування особистості Девіда. Саме так була створена його історія – історія сироти, який став одним із найпопулярніших письменником своєї епохи.
Історія Девіда Копперфілда Трейлер

Історія Девіда Копперфілда (2019)

The Personal History of David Copperfield

12+
актриса у ролі Janet
Велика Британія, США   1 год 59 хв
Читати опис Девід Копперфілд з'явився на світі в Лондоні в ті роки, коли там було всього потроху – убогість і багатство були зовсім поруч, елітні райони межували з бідними, а кожна людина намагалася в цьому світі вижити, як могла. Батька хлопець не пам'ятає, а мати померла, коли той був ще зовсім молодим. Сироті довелося чіплятися за кожен шанс у його житті, щоб не бути викинутим на якийсь смітник. Доля завжди вела його до неймовірно цікавих людей, кожна з яких внесла свою частину в формування особистості Девіда. Саме так була створена його історія – історія сироти, який став одним із найпопулярніших письменником своєї епохи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (22)  IMDb: 6.4 (22647)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 89 грн
Амнезія
Амнезія (2017—2020) актриса у ролі Lolly 7.4 imdb 7.2
Сюжет Безслідно зникає агент ФБР Емілі Бірн, яка розслідує справу одного з найвідоміших серійних вбивць Бостона. Шість років потому, її знаходять в покинутому будинку. Емілі майже нічого не пам'ятає про час, проведений в ув'язненні. Героїня шукає розгадку таємниці свого викрадення і намагається знову з'єднатися зі своєю сім'єю, у якої тепер нове життя.
Амнезія Трейлер

Амнезія (2017—2020)

Absentia

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
актриса у ролі Lolly
Ізраїль, США   60 хв
Читати опис Безслідно зникає агент ФБР Емілі Бірн, яка розслідує справу одного з найвідоміших серійних вбивць Бостона. Шість років потому, її знаходять в покинутому будинку. Емілі майже нічого не пам'ятає про час, проведений в ув'язненні. Героїня шукає розгадку таємниці свого викрадення і намагається знову з'єднатися зі своєю сім'єю, у якої тепер нове життя.
КіноБаза: 7.4 (7)  IMDb: 7.2 (17473)
Моя оцінка:
/10
Interlude in Prague (2017) актриса у ролі Barbarina 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Prague, 1786. Wolfgang Amadeus Mozart spends a few turbulent months escaping the frustrating, privileged elite of Vienna. However his unconventional presence soon unleashes a series of dramatic and tragic events. Overwhelmed by the tangled web of violence and intrigue that surrounds him and with his mind affected, Mozart creates the astonishing music and drama that becomes 'Don Giovanni'.
Written by
>AnonymousB

Interlude in Prague (2017)

Interlude in Prague

актриса у ролі Barbarina
Чехія, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Prague, 1786. Wolfgang Amadeus Mozart spends a few turbulent months escaping the frustrating, privileged elite of Vienna. However his unconventional presence soon unleashes a series of dramatic and tragic events. Overwhelmed by the tangled web of violence and intrigue that surrounds him and with his mind affected, Mozart creates the astonishing music and drama that becomes 'Don Giovanni'.
Written by
>AnonymousB

КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (797)
Моя оцінка:
/10
Interlude in Prague (2017) актриса у ролі Barbarina 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) The incredible tale of Mozart's Prague years.

Interlude in Prague (2017)

Interlude in Prague

актриса у ролі Barbarina
Чехія, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) The incredible tale of Mozart's Prague years.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (739)
Моя оцінка:
/10
Bikini Blue (2017) актриса у ролі Nurse 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) BIKINI BLUE is a UK based Post War drama, where an English-Polish couple look to build a new life in Britain, only for his past to come back to haunt them.

Bikini Blue (2017)

Bikini Blue

актриса у ролі Nurse
Польща   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) BIKINI BLUE is a UK based Post War drama, where an English-Polish couple look to build a new life in Britain, only for his past to come back to haunt them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (198)
Моя оцінка:
/10
Poldark Revealed (2016) актриса у ролі Self / Verity Poldark 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A behind the scenes look at the TV series.

Poldark Revealed (2016)

Poldark Revealed

актриса у ролі Self / Verity Poldark
США
Читати опис (англ.) A behind the scenes look at the TV series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (742)
Моя оцінка:
/10
Джекілл і Гайд
Джекілл і Гайд (2015) актриса у ролі Hils  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.7
Сюжет Події відбуваються в тридцятих роках минулого століття в Лондоні. Тут живе Роберт Джекіл, якого виховали на Цейлоні названі батьки. Герой намагається дізнатися правду про справжніх батька й матір і з'ясувати причину своїх незвичайних нападів. До всього іншого за ним полює британська служба й агенти зі спільноти Тенебрі.
Джекілл і Гайд Трейлер

Джекілл і Гайд (2015)

Jekyll & Hyde

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса у ролі Hils
Велика Британія   60 хв
Читати опис Події відбуваються в тридцятих роках минулого століття в Лондоні. Тут живе Роберт Джекіл, якого виховали на Цейлоні названі батьки. Герой намагається дізнатися правду про справжніх батька й матір і з'ясувати причину своїх незвичайних нападів. До всього іншого за ним полює британська служба й агенти зі спільноти Тенебрі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (10)  IMDb: 6.7 (3052)
Моя оцінка:
/10
Полдарк
Полдарк (2015—2019) актриса у ролі Verity Blamey  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.3
Сюжет Росс Полдарк повертається додому з війни, сподіваючись на спокійне і щасливе життя в колі сім'ї, і виявляє, що батько помер, управляють будинком слуги-п'яниці, а наречена Елізабет, впевнена, що він загинув, побралася з його кузеном..
Полдарк Трейлер

Полдарк (2015—2019)

Poldark

16+
Серіал 5 сезонів, 43 епізоди Завершений
актриса у ролі Verity Blamey
Велика Британія   60 хв
Читати опис Росс Полдарк повертається додому з війни, сподіваючись на спокійне і щасливе життя в колі сім'ї, і виявляє, що батько помер, управляють будинком слуги-п'яниці, а наречена Елізабет, впевнена, що він загинув, побралася з його кузеном..
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (14)  IMDb: 8.3 (36501)
Моя оцінка:
/10
Містер Тернер
Містер Тернер (2014) актриса у ролі Unhappy Couple 6.5 imdb 6.8
Сюжет Історія життя і творчості британського живописця Вільяма Тернера.
Містер Тернер Трейлер

Містер Тернер (2014)

Mr. Turner

12+
актриса у ролі Unhappy Couple
Велика Британія, Франція, Німеччина   2 год 30 хв
Читати опис Історія життя і творчості британського живописця Вільяма Тернера.
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 6.8 (27321)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Blandings (2013—2014) актриса у ролі Linda 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Blandings Castle is dysfunction junction, the home of a chaotic family struggling to keep itself in order. Clarence Threepwood, Ninth Earl of Emsworth and master of Blandings Castle, yearns...
Трейлер

Blandings (2013—2014)

Blandings

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Linda
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Blandings Castle is dysfunction junction, the home of a chaotic family struggling to keep itself in order. Clarence Threepwood, Ninth Earl of Emsworth and master of Blandings Castle, yearns...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1407)
Моя оцінка:
/10
Дамське щастя
Дамське щастя (2012—2013) актриса у ролі Pauline  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.7
Сюжет Серіал адаптація роману Еміля Золя, дія якого перенесено з Парижу до Англії 1890-х років і розповідає історію дівчини на ім'я Деніз.
Дамське щастя Трейлер

Дамське щастя (2012—2013)

The Paradise

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
актриса у ролі Pauline
Велика Британія   60 хв
Читати опис Серіал адаптація роману Еміля Золя, дія якого перенесено з Парижу до Англії 1890-х років і розповідає історію дівчини на ім'я Деніз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 7.7 (12691)
Моя оцінка:
/10
Робін Гуд
Робін Гуд (2010) актриса у ролі Margaret - Walter's Maid  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет Великобюджетна екранізація історії, у якій солдат Робін бачить смерть Роберта Локслі та обіцяє повернути його меч родині в Ноттінгемі.
Робін Гуд Трейлер

Робін Гуд (2010)

Robin Hood

16+
актриса у ролі Margaret - Walter's Maid
США, Велика Британія   2 год 20 хв
Читати опис Великобюджетна екранізація історії, у якій солдат Робін бачить смерть Роберта Локслі та обіцяє повернути його меч родині в Ноттінгемі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (201)  IMDb: 6.6 (284772)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Понівечений
Понівечений (2009) актриса у ролі Emily  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 5.1
Сюжет Не витримавши знущань однолітків, відлюдник класу Дарен Малет покінчив життя самогубством. Проте згодом він повертається з того світу, аби помститися своїм кривдникам...
Понівечений Трейлер

Понівечений (2009)

Tormented

актриса у ролі Emily
Велика Британія   1 год 31 хв
Читати опис Не витримавши знущань однолітків, відлюдник класу Дарен Малет покінчив життя самогубством. Проте згодом він повертається з того світу, аби помститися своїм кривдникам...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (5)  IMDb: 5.1 (6561)
Моя оцінка:
/10
The Courageous Heart of Irena Sendler (2009) актриса у ролі Stefania 6.7 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The story of Irena Sendler, a social worker who was part of the Polish underground during World War II and was arrested by the Nazis for saving the lives of nearly 2,500 Jewish children by smuggling them out of the Warsaw ghetto.

The Courageous Heart of Irena Sendler (2009)

The Courageous Heart of Irena Sendler

12+
актриса у ролі Stefania
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) The story of Irena Sendler, a social worker who was part of the Polish underground during World War II and was arrested by the Nazis for saving the lives of nearly 2,500 Jewish children by smuggling them out of the Warsaw ghetto.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.2 (4690)
Моя оцінка:
/10
The Alchemistic Suitcase (2009) актриса у ролі Girl 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A nervous and unsettling young boy takes a mysterious old suitcase across London... to a twisted and surreal conclusion.

The Alchemistic Suitcase (2009)

The Alchemistic Suitcase

актриса у ролі Girl
Велика Британія   7 хв
Читати опис (англ.) A nervous and unsettling young boy takes a mysterious old suitcase across London... to a twisted and surreal conclusion.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (24)
Моя оцінка:
/10
Lost in Austen (2008) актриса у ролі Mary Bennet 6.4 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Amanda, an ardent Jane Austen fan, lives in present day London with her boyfriend Michael, until she finds she's swapped places with Austen's fictional creation Elizabeth Bennet.

Lost in Austen (2008)

Lost in Austen

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Mary Bennet
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) Amanda, an ardent Jane Austen fan, lives in present day London with her boyfriend Michael, until she finds she's swapped places with Austen's fictional creation Elizabeth Bennet.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.4 (11525)
Моя оцінка:
/10
Lark Rise to Candleford (2008—2011) актриса у ролі Minnie Mude 8.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) An adaptation of Flora Thompson's autobiographical novel "Lark Rise To Candleford", set in 19 century Oxfordshire, in which a young girl moves to the local market town to begin an apprenticeship as a postmistress.
Трейлер

Lark Rise to Candleford (2008—2011)

Lark Rise to Candleford

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
актриса у ролі Minnie Mude
Велика Британія   53 хв
Читати опис (англ.) An adaptation of Flora Thompson's autobiographical novel "Lark Rise To Candleford", set in 19 century Oxfordshire, in which a young girl moves to the local market town to begin an apprenticeship as a postmistress.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.2 (8494)
Моя оцінка:
/10
Олівер Твіст
Олівер Твіст (2007) актриса у ролі Charlotte 8.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The adventures of the orphaned Oliver Twist in Victorian London.
Олівер Твіст Трейлер

Олівер Твіст (2007)

Oliver Twist

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Charlotte
Велика Британія, США   2 год 56 хв
Читати опис (англ.) The adventures of the orphaned Oliver Twist in Victorian London.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.3 (3147)
Моя оцінка:
/10
Згадати молодість
Згадати молодість (2003—2015) актриса у ролі Heidi 5.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Three retired police officers are drafted in to solve cold cases, with a touch of comedy and drama
Згадати молодість

Згадати молодість (2003—2015)

New Tricks

Серіал 12 сезонів, 107 епізодів Завершений
актриса у ролі Heidi
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Three retired police officers are drafted in to solve cold cases, with a touch of comedy and drama
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.9 (8950)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актриса у ролі Self - Actress 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актриса у ролі Self - Actress
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (426)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) актриса у ролі Poppy Foster 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Poppy Foster
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1727)
Моя оцінка:
/10
Holby City (1999—2022) актриса у ролі Cassie Lincombe 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
Трейлер

Holby City (1999—2022)

Holby City

Серіал 23 сезони, 909 епізодів Завершений
актриса у ролі Cassie Lincombe
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (2717)
Моя оцінка:
/10
Суто англійські вбивства
Суто англійські вбивства (1997—) актриса у ролі Stella Starling  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.9
Сюжет Суто англійський серіал за суто англійським романом Кароліни Грем. Від зміни місць доданків сума англійського детективу не змінюється, і час не владний над істинними цінностями. Манірні остров'яни, як і раніше здійснюють найвитонченіші злочини, за ними з ґрунтовним і шанобливим виглядом слідують елегантні нишпорки, а тлом для цих стриманих пристрастей залишаються зелені галявини й тінисті алеї, похмурі кабінети й холодні спальні. Майже вся дія відбувається в селах невеликого, зразково безтурботного графства Мідсамер. Іноді на цьому пасторальному тлі відбувається таке, чого і в столицях не бачили. А службу, яка небезпечна і важка, сільські поліціанти не вибирають.
Суто англійські вбивства Трейлер

Суто англійські вбивства (1997—)

Midsomer Murders

12+
Серіал 23 сезони, 138 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Stella Starling
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Суто англійський серіал за суто англійським романом Кароліни Грем. Від зміни місць доданків сума англійського детективу не змінюється, і час не владний над істинними цінностями. Манірні остров'яни, як і раніше здійснюють найвитонченіші злочини, за ними з ґрунтовним і шанобливим виглядом слідують елегантні нишпорки, а тлом для цих стриманих пристрастей залишаються зелені галявини й тінисті алеї, похмурі кабінети й холодні спальні. Майже вся дія відбувається в селах невеликого, зразково безтурботного графства Мідсамер. Іноді на цьому пасторальному тлі відбувається таке, чого і в столицях не бачили. А службу, яка небезпечна і важка, сільські поліціанти не вибирають.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (15)  IMDb: 7.9 (40091)
Моя оцінка:
/10
The Bill (1984—2010) актриса у ролі Kim Patterson 8.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.

The Bill (1984—2010)

The Bill

Серіал 26 сезонів, 2349 епізодів Скасований
актриса у ролі Kim Patterson
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.7 (4168)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: