Том Гарпер

Tom Harper

Дата народження: 7 січня 1980 (44 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 18

Ролі: режисер ★ 7.68 (16), продюсер (4), актор (2), сценарист ★ 7 (1)

Фільмографія

Знайдено 18 результатів

Місія Стоун
Місія Стоун (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.7
Сюжет Агентка загадкової миротворчої організації повинна якнайшвидше зупинити хакерку, яка намагається викрасти її найціннішу й найнебезпечнішу зброю.
Місія Стоун Трейлер

Місія Стоун (2023)

Heart of Stone

режисер, продюсер
США   2 год 2 хв
Читати опис Агентка загадкової миротворчої організації повинна якнайшвидше зупинити хакерку, яка намагається викрасти її найціннішу й найнебезпечнішу зброю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (72)  IMDb: 5.7 (58953)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Аеронавти
Аеронавти (2019) продюсер, сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет ХІХ століття – епоха доленосних відкриттів та винаходів. Безстрашний пілот Амелія Рен (Фелісіті Джонс) та вчений Джеймс Глейшер (Едді Редмейн) відправляються у подорож на повітряній кулі. Ані до того, ані після ніхто з людей не зміг піднятися у такий спосіб настільки високо. У верхніх шарах атмосфери Амелія та Джеймс роблять чимало важливих для науки відкриттів. Та аби мати змогу поділитися цим зі світом їм потрібно вдало повернутися на землю, а це не так просто, як хотілося б.

Пригодницька драма «Аеронавти» описує політ на повітряній кулі, якій дійсно відбувся 5 вересня 1862 року. Насправді, у літальному пристрої піднялися в повітря Джеймс Глейшер разом з Генрі Коксвеллом, якого замінили вигаданим жіночим персонажем, у якому поєднали риси одразу кількох реальних жінок, що захоплювались польотами. Серед прототипів головної героїні Софі Бланшар, Маргарет Грем та Амелі Ерхарт. Кожна жінка зробила вагомий внесок у розвиток галузі.
Аеронавти Трейлер

Аеронавти (2019)

The Aeronauts

12+
продюсер, сценарист, режисер
Велика Британія, США   1 год 40 хв
Читати опис ХІХ століття – епоха доленосних відкриттів та винаходів. Безстрашний пілот Амелія Рен (Фелісіті Джонс) та вчений Джеймс Глейшер (Едді Редмейн) відправляються у подорож на повітряній кулі. Ані до того, ані після ніхто з людей не зміг піднятися у такий спосіб настільки високо. У верхніх шарах атмосфери Амелія та Джеймс роблять чимало важливих для науки відкриттів. Та аби мати змогу поділитися цим зі світом їм потрібно вдало повернутися на землю, а це не так просто, як хотілося б.

Пригодницька драма «Аеронавти» описує політ на повітряній кулі, якій дійсно відбувся 5 вересня 1862 року. Насправді, у літальному пристрої піднялися в повітря Джеймс Глейшер разом з Генрі Коксвеллом, якого замінили вигаданим жіночим персонажем, у якому поєднали риси одразу кількох реальних жінок, що захоплювались польотами. Серед прототипів головної героїні Софі Бланшар, Маргарет Грем та Амелі Ерхарт. Кожна жінка зробила вагомий внесок у розвиток галузі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (45)  IMDb: 6.6 (37348)
Моя оцінка:
/10
Дика троянда
Дика троянда (2018) режисер 6.6 imdb 7.1
Сюжет Роза-Лінн Гарлан — талановита, нехай і трохи навіжена, співачка, яка мріє стати зіркою кантрі-музики. Є тільки кілька заковик, що заважають дістатися до мети. По-перше, вона живе в Шотландії. По-друге, вона недавно вийшла з в’язниці, і тепер їй швидше треба думати про дітей, ніж переживати через кар'єру. Але Роза-Лінн не збирається здаватися без бою.
Дика троянда Трейлер

Дика троянда (2018)

Wild Rose

16+
режисер
Велика Британія   1 год 41 хв
Читати опис Роза-Лінн Гарлан — талановита, нехай і трохи навіжена, співачка, яка мріє стати зіркою кантрі-музики. Є тільки кілька заковик, що заважають дістатися до мети. По-перше, вона живе в Шотландії. По-друге, вона недавно вийшла з в’язниці, і тепер їй швидше треба думати про дітей, ніж переживати через кар'єру. Але Роза-Лінн не збирається здаватися без бою.
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.1 (15304)
Моя оцінка:
/10
The IMDb Show (2017) зіграв самого себе 10.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.

The IMDb Show (2017)

The IMDb Show

Серіал 5 сезонів, 0 епізодів В ефірі
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.2 (1916)
Моя оцінка:
/10
Електричні сни Філіпа К. Діка
Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Електричні сни Філіпа К. Діка Трейлер

Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018)

Philip K. Dick's Electric Dreams

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США, Велика Британія   1 год 2 хв
Читати опис Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (44)  IMDb: 7.2 (18735)
Моя оцінка:
/10
Син
Син (2017—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Син Трейлер

Син (2017—2019)

The Son

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (9)  IMDb: 7.5 (7291)
Моя оцінка:
/10
Війна і мир
Війна і мир (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.1
Сюжет «Війна і мир» - екранізація одноіменного роману-епопеї Льва Толстого, виробництвом якої займався британський канал BBC, який подарував глядачам такі хіти «класики на новий лад», як «Шерлок» (Sherlock) і «Мушкетери» (The Musketeers). У новому творінні ветерана телебачення, сценариста Ендрю Девіса, акцент зроблений на інтриги у відносинах персонажів, видовищні батальні сцени, автентичні інтер'єри (серіал знімався в тому числі в старовинних російських палацах і садибах), а також на точне відтворення епохи - від розшитих вручну костюмів до манери поведінки героїв. Укупі з проникливою грою акторів це зробило сучасну версію «Війни і миру» захоплюючою й глибокою історією, яка припаде до душі як пристрасним шанувальникам роману, так і абсолютно не знайомій з оригіналом публіці.
Війна і мир Трейлер

Війна і мир (2016)

War & Peace

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   6 год 19 хв
Читати опис «Війна і мир» - екранізація одноіменного роману-епопеї Льва Толстого, виробництвом якої займався британський канал BBC, який подарував глядачам такі хіти «класики на новий лад», як «Шерлок» (Sherlock) і «Мушкетери» (The Musketeers). У новому творінні ветерана телебачення, сценариста Ендрю Девіса, акцент зроблений на інтриги у відносинах персонажів, видовищні батальні сцени, автентичні інтер'єри (серіал знімався в тому числі в старовинних російських палацах і садибах), а також на точне відтворення епохи - від розшитих вручну костюмів до манери поведінки героїв. Укупі з проникливою грою акторів це зробило сучасну версію «Війни і миру» захоплюючою й глибокою історією, яка припаде до душі як пристрасним шанувальникам роману, так і абсолютно не знайомій з оригіналом публіці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (36)  IMDb: 8.1 (26569)
Моя оцінка:
/10
War Book (2014) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Government officials practice their response and decisions in a simulated escalation of nuclear threat.
Трейлер

War Book (2014)

War Book

режисер, продюсер
Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Government officials practice their response and decisions in a simulated escalation of nuclear threat.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (708)
Моя оцінка:
/10
Жінка в чорному: Ангел смерті
Жінка в чорному: Ангел смерті (2014) режисер 5.2 imdb 4.8
Сюжет Діти завжди несуть із собою радість та веселощі. Ніхто і не міг здогадатися, що вони можуть також розбудити дрімаючу силу зла. І сталося саме так, коли в період Другої світової війни в старовинний будинок, в мирний час — лікарня для душевнохворих, евакуюють групу дітей. Згодом медсестра Єва починає розуміти, що відбувається щось жахливе…
Жінка в чорному: Ангел смерті Трейлер

Жінка в чорному: Ангел смерті (2014)

The Woman in Black 2: Angel of Death

16+
режисер
Велика Британія, США, Канада   1 год 38 хв
Читати опис Діти завжди несуть із собою радість та веселощі. Ніхто і не міг здогадатися, що вони можуть також розбудити дрімаючу силу зла. І сталося саме так, коли в період Другої світової війни в старовинний будинок, в мирний час — лікарня для душевнохворих, евакуюють групу дітей. Згодом медсестра Єва починає розуміти, що відбувається щось жахливе…
КіноБаза: 5.2 (17)  IMDb: 4.8 (29555)
Моя оцінка:
/10
Гострі картузи
Гострі картузи (2013—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.8
Сюжет Бірмінгем, Англія, 1919 р. Сумнозвісну вуличну банду очолює безжальний Томмі Шелбі — кримінальний авторитет, який вирішив досягти нових висот за будь-яку ціну.
Гострі картузи Трейлер

Гострі картузи (2013—2022)

Peaky Blinders

18+
Серіал 6 сезонів, 36 епізодів Завершений
Топ #37 серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Бірмінгем, Англія, 1919 р. Сумнозвісну вуличну банду очолює безжальний Томмі Шелбі — кримінальний авторитет, який вирішив досягти нових висот за будь-яку ціну.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (242)  IMDb: 8.8 (647725)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Злодюжки / Позичайки
Злодюжки / Позичайки (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.2
Сюжет У вас зникають цукерки, печиво та речі, що, здавалося б, нікому не потрібні? Тоді у вас живуть крихітні люди. Вони не крадуть, вони добувають і таким чином виживають. Допоки їх не викриють. Тоді здобувайки вимушені покинути будинок, залишивши в дурнях людей з їх божевільними розповідями про казкових малят, що мешкають у них вдома. Але все ускладнюється, коли нав’язливий професор зоології вирішує роздобути живі докази мініатюрного життя, щоби показати світові наукову сенсацію...
Злодюжки / Позичайки Трейлер

Злодюжки / Позичайки (2011)

The Borrowers

режисер
Велика Британія, ПАР   1 год 30 хв
Читати опис У вас зникають цукерки, печиво та речі, що, здавалося б, нікому не потрібні? Тоді у вас живуть крихітні люди. Вони не крадуть, вони добувають і таким чином виживають. Допоки їх не викриють. Тоді здобувайки вимушені покинути будинок, залишивши в дурнях людей з їх божевільними розповідями про казкових малят, що мешкають у них вдома. Але все ускладнюється, коли нав’язливий професор зоології вирішує роздобути живі докази мініатюрного життя, щоби показати світові наукову сенсацію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.2 (1727)
Моя оцінка:
/10
Це — Англія '86
Це — Англія '86 (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.3
Сюжет 1986 рік. Поки легендарний Марадона забиває руками збірній Англії з футболу, добре відома нам за стрічкою «Це — Англія» (This is England) ватага скінхедів з невеликого портового містечка живе яскравим життям. Вони кохають та зраджують одне одного, товаришують і сваряться, проявляють шляхетність і ницість, тікають з дому від батьків і роблять багато інших речей. Втім, дивіться самі.
Це — Англія '86 Трейлер

Це — Англія '86 (2010)

This Is England '86

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   47 хв
Читати опис 1986 рік. Поки легендарний Марадона забиває руками збірній Англії з футболу, добре відома нам за стрічкою «Це — Англія» (This is England) ватага скінхедів з невеликого портового містечка живе яскравим життям. Вони кохають та зраджують одне одного, товаришують і сваряться, проявляють шляхетність і ницість, тікають з дому від батьків і роблять багато інших речей. Втім, дивіться самі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (10)  IMDb: 8.3 (14479)
Моя оцінка:
/10
The Scouting Book for Boys (2009) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Best friends David and Emily enjoy their carefree life in a coastal caravan park. When they learn that Emily is being forced to move away, David he agrees to help her hide out in a remote cave on the beach. Emily's absence soon becomes complicated, as David watches the effect on her family and police suspect one of their neighbors of involvement. When Emily tells David the real reason she wants to hide, his world is shattered. With his complex feelings for Emily growing stronger due to their shared hidden existence, David takes action.
Трейлер

The Scouting Book for Boys (2009)

The Scouting Book for Boys

режисер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Best friends David and Emily enjoy their carefree life in a coastal caravan park. When they learn that Emily is being forced to move away, David he agrees to help her hide out in a remote cave on the beach. Emily's absence soon becomes complicated, as David watches the effect on her family and police suspect one of their neighbors of involvement. When Emily tells David the real reason she wants to hide, his world is shattered. With his complex feelings for Emily growing stronger due to their shared hidden existence, David takes action.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1033)
Моя оцінка:
/10
Покидьки
Покидьки (2009—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.2
Сюжет Британський комедійно-фантастичний телесеріал про групу молодих правопорушників, яких відправили на громадські роботи, де вони, після дивної грози, отримали надприродні здібності. Прем'єра відбулася 12 листопада 2009 року на британському телеканалі E4.
Покидьки Трейлер

Покидьки (2009—2013)

Misfits

18+
Серіал 5 сезонів, 38 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Британський комедійно-фантастичний телесеріал про групу молодих правопорушників, яких відправили на громадські роботи, де вони, після дивної грози, отримали надприродні здібності. Прем'єра відбулася 12 листопада 2009 року на британському телеканалі E4.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (187)  IMDb: 8.2 (107210)
Моя оцінка:
/10
Demons (2009) режисер 4.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Luke Rutherford is your average teenager - until his dead father's best friend, Rupert Galvin turns up to reveal his secret destiny: he's the great-grandson of Abraham Van Helsing, the ...

Demons (2009)

Demons

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Luke Rutherford is your average teenager - until his dead father's best friend, Rupert Galvin turns up to reveal his secret destiny: he's the great-grandson of Abraham Van Helsing, the ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.9 (1710)
Моя оцінка:
/10
Dis/Connected (2008) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A sad occasion when the group of students gather around at the funeral soon turns into the opportunity to share their life stories with the rest of us.

Dis/Connected (2008)

Dis/Connected

Серіал 1 сезон, 1 епізод Пілот
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A sad occasion when the group of students gather around at the funeral soon turns into the opportunity to share their life stories with the rest of us.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (111)
Моя оцінка:
/10
Coming Up (2003) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.

Coming Up (2003)

Coming Up

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (192)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Director
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (418)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: