Род Лурі

Rod Lurie

Дата народження: 15 травня 1962 (62 роки)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Ізраїль

Всього фільмів (на сайті): 24

Ролі: режисер ★ 6.81 (13), актор (11), продюсер (10), сценарист ★ 6.66 (7), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 24 результати

Форпост
Форпост (2020) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет Невелика група солдатів США бореться в Афганістані проти кількох сотень талібів.
Форпост Трейлер

Форпост (2020)

The Outpost

16+
режисер
Болгарія, США   2 год 3 хв
Читати опис Невелика група солдатів США бореться в Афганістані проти кількох сотень талібів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (27)  IMDb: 6.8 (40829)
Моя оцінка:
/10
Проклята нація
Проклята нація (2017—2018) режисер  ✓ укр. субтитри 5.2 imdb 7.6
Сюжет Дія розгортається в маленькому містечку в Айові в 1930-і. Туди практично одночасно прибувають молодий пастор, який закликає бідноту виступити проти багатіїв, і лихий штрейкбрехер, найнятий цими ж багатіями, щоб перешкодити планам пастора. Ніхто в місті не здогадується, що ці двоє - рідні брати...
Проклята нація Трейлер

Проклята нація (2017—2018)

Damnation

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Дія розгортається в маленькому містечку в Айові в 1930-і. Туди практично одночасно прибувають молодий пастор, який закликає бідноту виступити проти багатіїв, і лихий штрейкбрехер, найнятий цими ж багатіями, щоб перешкодити планам пастора. Ніхто в місті не здогадується, що ці двоє - рідні брати...
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 7.6 (9034)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чорний метелик
Чорний метелик (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.1
Сюжет Письменник Пол (Антоніо Бандерас) давно не отримував хороших гонорарів за свої книги. Пише він все менше, намагаючись заглушити свою творчу кризу алкоголем. Одного разу в придорожньому кафе він стає учасником бійки. Випадковий відвідувач Джек (Джонатан Різ-Майерс) втручається і тим самим рятує Пола. Дізнавшись, що Джеку ніде переночувати, Пол із вдячності пропонує зупинитися у нього вдома. Тут, далеко від цивілізації, у загубленому в горах будиночку, Джек заохочує Пола написати цікаву розповідь, зі зникненнями людей і вбивствами. Але це не просто слова, незнайомець діє відповідно до запропонованої історії. І фінал, який він запланував, зовсім не влаштовує письменника.
Чорний метелик Трейлер

Чорний метелик (2017)

Black Butterfly

16+
продюсер
США   1 год 33 хв
Читати опис Письменник Пол (Антоніо Бандерас) давно не отримував хороших гонорарів за свої книги. Пише він все менше, намагаючись заглушити свою творчу кризу алкоголем. Одного разу в придорожньому кафе він стає учасником бійки. Випадковий відвідувач Джек (Джонатан Різ-Майерс) втручається і тим самим рятує Пола. Дізнавшись, що Джеку ніде переночувати, Пол із вдячності пропонує зупинитися у нього вдома. Тут, далеко від цивілізації, у загубленому в горах будиночку, Джек заохочує Пола написати цікаву розповідь, зі зникненнями людей і вбивствами. Але це не просто слова, незнайомець діє відповідно до запропонованої історії. І фінал, який він запланував, зовсім не влаштовує письменника.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (32)  IMDb: 6.1 (14949)
Моя оцінка:
/10
Убивство Рейгана
Убивство Рейгана (2016) режисер, актор у ролі Sergeant at Arms 7.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A look at John Hinkley's 1981 assassination attempt against U.S. President Ronald Reagan.
Убивство Рейгана

Убивство Рейгана (2016)

Killing Reagan

режисер, актор у ролі Sergeant at Arms
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A look at John Hinkley's 1981 assassination attempt against U.S. President Ronald Reagan.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.7 (968)
Моя оцінка:
/10
Американська одіссея
Американська одіссея (2015) режисер 6.7 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Three families are torn apart when a stranded female soldier, a disillusioned corporate attorney and a disrespected political activist are pulled into the same shocking international military conspiracy.
Американська одіссея Трейлер

Американська одіссея (2015)

American Odyssey

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three families are torn apart when a stranded female soldier, a disillusioned corporate attorney and a disrespected political activist are pulled into the same shocking international military conspiracy.
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 7.3 (6306)
Моя оцінка:
/10
Louder Than Words (2013) продюсер 6.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) After the Fall is inspired by true events and tells the poignant story of grieving parents who used the unexpected death of their young daughter as inspiration to build a world class children's hospital. The hospital not only keeps their daughter's memory alive, but has also gone on to help thousands of children and their families, eventually becoming the template for all children's hospitals built thereafter.
Трейлер

Louder Than Words (2013)

Louder Than Words

продюсер
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) After the Fall is inspired by true events and tells the poignant story of grieving parents who used the unexpected death of their young daughter as inspiration to build a world class children's hospital. The hospital not only keeps their daughter's memory alive, but has also gone on to help thousands of children and their families, eventually becoming the template for all children's hospitals built thereafter.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.0 (1189)
Моя оцінка:
/10
Пекло на колесах
Пекло на колесах (2011—2016) режисер, актор у ролі Bystander #2 7.2 imdb 8.3
Сюжет У центрі сюжету вестерну — колишній солдатів Конфедерації Каллен Боханнан, рішуче який налаштований помститися згвалтування і смерть своїй єдиній коханій дружини, вистеживши і вбивши солдатів Союзу, які зробили. У підсумку, він перебувають у Небрасці, одному з ділянок будівництва трансконтинентальної залізниці.
Пекло на колесах

Пекло на колесах (2011—2016)

Hell on Wheels

16+
Серіал 5 сезонів, 57 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Bystander #2
Канада, Велика Британія   42 хв
Читати опис У центрі сюжету вестерну — колишній солдатів Конфедерації Каллен Боханнан, рішуче який налаштований помститися згвалтування і смерть своїй єдиній коханій дружини, вистеживши і вбивши солдатів Союзу, які зробили. У підсумку, він перебувають у Небрасці, одному з ділянок будівництва трансконтинентальної залізниці.
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 8.3 (55903)
Моя оцінка:
/10
Солом'яні пси
Солом'яні пси (2011) режисер, сценарист, актор у ролі Logger #1  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.8
Сюжет Журналіст з Лос-Анджелеса разом з дружиною переїжджає на Південь, де і без того невдалий шлюб, стає причиною трагічної катастрофи: селяни ставляться до новачків з неповагою, провокуючи насильство.
Солом'яні пси Трейлер

Солом'яні пси (2011)

Straw Dogs

18+
режисер, сценарист, актор у ролі Logger #1
США   1 год 50 хв
Читати опис Журналіст з Лос-Анджелеса разом з дружиною переїжджає на Південь, де і без того невдалий шлюб, стає причиною трагічної катастрофи: селяни ставляться до новачків з неповагою, провокуючи насильство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (42)  IMDb: 5.8 (35854)
Моя оцінка:
/10
Нічого, крім правди
Нічого, крім правди (2008) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Larry  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Журналістка, що розсекретила у своїх статтях агента ЦРУ, під погрозою тюремного ув'язнення, відмовляється розкривати джерело інформації, що повідомив їй ім'я цього агента.
Нічого, крім правди Трейлер

Нічого, крім правди (2008)

Nothing But the Truth

18+
режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Larry
США   1 год 48 хв
Читати опис Журналістка, що розсекретила у своїх статтях агента ЦРУ, під погрозою тюремного ув'язнення, відмовляється розкривати джерело інформації, що повідомив їй ім'я цього агента.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (18)  IMDb: 7.1 (39913)
Моя оцінка:
/10
Що тебе не вбиває
Що тебе не вбиває (2008) продюсер 6.5 imdb 6.5
Сюжет Це історія двох друзів дитинства з неблагополучних родин. Ще в школі вони почали займатися збройними грабежами, що в підсумку не вберегло їх від наркотиків і в'язниці. По закінченні строку друзі міняються, але доля підкидає їм «пограбування століття».
Що тебе не вбиває Трейлер

Що тебе не вбиває (2008)

What Doesn't Kill You

18+
продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис Це історія двох друзів дитинства з неблагополучних родин. Ще в школі вони почали займатися збройними грабежами, що в підсумку не вберегло їх від наркотиків і в'язниці. По закінченні строку друзі міняються, але доля підкидає їм «пограбування століття».
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 6.5 (13254)
Моя оцінка:
/10
Воскресити чемпіона
Воскресити чемпіона (2007) режисер, продюсер, актор у ролі Toby Eagleburger  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Спортивний журналіст у пошуках себе зустрічає на вулиці бродягу, в якому впізнає легенду боксу, про якого всі думали, що він вже помер.
Воскресити чемпіона Трейлер

Воскресити чемпіона (2007)

Resurrecting the Champ

16+
режисер, продюсер, актор у ролі Toby Eagleburger
США   1 год 52 хв
Читати опис Спортивний журналіст у пошуках себе зустрічає на вулиці бродягу, в якому впізнає легенду боксу, про якого всі думали, що він вже помер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (12)  IMDb: 6.7 (21340)
Моя оцінка:
/10
Heckler (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) HECKLER is a comedic feature documentary exploring the increasingly critical world we live in. After starring in a film that was critically bashed, Jamie Kennedy takes on hecklers and critics and ask some interesting questions of people such as George Lucas, Bill Maher, Mike Ditka, Rob Zombie, Howie Mandel and many more. This fast moving, hilarious documentary pulls no punches as you see an uncensored look at just how nasty and mean the fight is between those in the spotlight and those in the dark.

Heckler (2007)

Heckler

зіграв самого себе
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) HECKLER is a comedic feature documentary exploring the increasingly critical world we live in. After starring in a film that was critically bashed, Jamie Kennedy takes on hecklers and critics and ask some interesting questions of people such as George Lucas, Bill Maher, Mike Ditka, Rob Zombie, Howie Mandel and many more. This fast moving, hilarious documentary pulls no punches as you see an uncensored look at just how nasty and mean the fight is between those in the spotlight and those in the dark.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (2831)
Моя оцінка:
/10
Головнокомандувач
Головнокомандувач (2005—2006) продюсер, ідея, сценарист, режисер 8.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) MacKenzie Allen becomes the first woman American president after she ascends to the job following the death of president Teddy Bridges.
Головнокомандувач Трейлер

Головнокомандувач (2005—2006)

Commander in Chief

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Скасований
продюсер, ідея, сценарист, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) MacKenzie Allen becomes the first woman American president after she ascends to the job following the death of president Teddy Bridges.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.9 (3567)
Моя оцінка:
/10
Столичне місто
Столичне місто (2004) сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.9
Столичне місто

Столичне місто (2004)

Capital City

сценарист, продюсер
США   1 год 23 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (88)
Моя оцінка:
/10
Line of Fire (2003—2004) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A "political drama" that juxtaposes the stories of a young female F.B.I. agent (Bibb) and a mobster (Paymer).

Line of Fire (2003—2004)

Line of Fire

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) A "political drama" that juxtaposes the stories of a young female F.B.I. agent (Bibb) and a mobster (Paymer).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (318)
Моя оцінка:
/10
Сцени злочину
Сцени злочину (2001) продюсер 0.0 imdb 5.7
Сюжет Щоб заробити небагато готівки перед весіллям, молода людина Ленні влаштовується на роботу водієм до бандита, який працює на одного з головних злочинних босів Лос-Анжелеса. Бандит бере заручника, як потім виявляється, - дуже велику шишку, щоб розв'язати грошову проблему свого боса - борг в 7 мільйонів доларів іншого мафіозі. Проте всі речі сплутуються, коли бандит, що найняв його, застрелений конкуруючим мафіозним босом. Ленні виявляється між двох вогнів - двох мафіозних кланів.
Сцени злочину Трейлер

Сцени злочину (2001)

Scenes of the Crime

18+
продюсер
Німеччина, США   1 год 31 хв
Читати опис Щоб заробити небагато готівки перед весіллям, молода людина Ленні влаштовується на роботу водієм до бандита, який працює на одного з головних злочинних босів Лос-Анжелеса. Бандит бере заручника, як потім виявляється, - дуже велику шишку, щоб розв'язати грошову проблему свого боса - борг в 7 мільйонів доларів іншого мафіозі. Проте всі речі сплутуються, коли бандит, що найняв його, застрелений конкуруючим мафіозним босом. Ленні виявляється між двох вогнів - двох мафіозних кланів.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (2052)
Моя оцінка:
/10
The Search for John Gissing (2001) продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Matthew Barnes is a young exec on the move up who finds himself a pawn in corporate in-fighting when he's sent to London to oversee a merger. He's to replace John Gissing; Gissing's gotten ...
Трейлер

The Search for John Gissing (2001)

The Search for John Gissing

продюсер
Велика Британія, США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Matthew Barnes is a young exec on the move up who finds himself a pawn in corporate in-fighting when he's sent to London to oversee a merger. He's to replace John Gissing; Gissing's gotten ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (965)
Моя оцінка:
/10
Останній замок
Останній замок (2001) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.9
Сюжет Легендарний генерал Ірвін (Редфорд) не підкорився наказу і опинився у військовій в’язниці, якою керує полковник Вінтер (Гандолфіні). Повага, яку тюремник відчуває до героя війни, швидко перетворюється на відверту ненависть. Обурений жорстокістю Вінтера, Ірвін завойовує авторитет серед в’язнів, згуртовує їх і починає справжню війну...
Останній замок Трейлер

Останній замок (2001)

The Last Castle

18+
режисер
США   2 год 11 хв
Читати опис Легендарний генерал Ірвін (Редфорд) не підкорився наказу і опинився у військовій в’язниці, якою керує полковник Вінтер (Гандолфіні). Повага, яку тюремник відчуває до героя війни, швидко перетворюється на відверту ненависть. Обурений жорстокістю Вінтера, Ірвін завойовує авторитет серед в’язнів, згуртовує їх і починає справжню війну...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (26)  IMDb: 6.9 (85426)
Моя оцінка:
/10
Претендент
Претендент (2000) сценарист, режисер 7.0 imdb 6.9
Сюжет Президент США Джексон Івенс, якому незабаром треба буде покинути Білий дім, бажаючи назавжди залишитися в історії країни, висуває на пост віце-президента, який помер, жінку, сенатора Лейн Хенсон, викликаючи цим сенсаційним рішенням бурхливі дебати в уряді й суспільстві.
Йому рішуче протистоїть конгресмен Шелдон Раньон, у якого є свій кандидат на цей пост.
Претендент Трейлер

Претендент (2000)

The Contender

18+
сценарист, режисер
США, Німеччина, Велика Британія   2 год 6 хв
Читати опис Президент США Джексон Івенс, якому незабаром треба буде покинути Білий дім, бажаючи назавжди залишитися в історії країни, висуває на пост віце-президента, який помер, жінку, сенатора Лейн Хенсон, викликаючи цим сенсаційним рішенням бурхливі дебати в уряді й суспільстві.
Йому рішуче протистоїть конгресмен Шелдон Раньон, у якого є свій кандидат на цей пост.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (25055)
Моя оцінка:
/10
Ексгумація
Ексгумація (1999) сценарист, режисер, актор у ролі John Desimio 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) After the death of the President, his successor is on the campaign trail to be re-elected. On a stop in Colorado, he is suddenly snowed in and he and his entourage are forced to take shelter in a small diner. Of course, the group completely take over from the diner's owner and his French-Canadian waitress. Also in the diner is a local redneck and a married couple. Suddenly, the movie moves into a suspense film as the President learns that Iraq has invaded Kuwait and slaughtered hundreds of American soldiers. Setting up temporary communications, the President announces that he will launch a nuclear attack on Iraq immediately if the country does not withdraw. Iraq reacts that they have 23 nuclear missiles trained on the US that they are ready to launch. Tensions mount with the involved civilians offering a different viewpoint to the President from the normal opinions of his advisers.
Ексгумація Трейлер

Ексгумація (1999)

Deterrence

сценарист, режисер, актор у ролі John Desimio
Франція, США   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) After the death of the President, his successor is on the campaign trail to be re-elected. On a stop in Colorado, he is suddenly snowed in and he and his entourage are forced to take shelter in a small diner. Of course, the group completely take over from the diner's owner and his French-Canadian waitress. Also in the diner is a local redneck and a married couple. Suddenly, the movie moves into a suspense film as the President learns that Iraq has invaded Kuwait and slaughtered hundreds of American soldiers. Setting up temporary communications, the President announces that he will launch a nuclear attack on Iraq immediately if the country does not withdraw. Iraq reacts that they have 23 nuclear missiles trained on the US that they are ready to launch. Tensions mount with the involved civilians offering a different viewpoint to the President from the normal opinions of his advisers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (2842)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (484)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1171)
Моя оцінка:
/10
Голлівудський бульвар 2
Голлівудський бульвар 2 (1990) актор у ролі Who Are You? 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A studio finds itself in the middle of a bizarre murder mystery when an exploding teddy bear kills the latest star. Soon more actresses get violently eliminated as the desparate search for ...
Голлівудський бульвар 2 Трейлер

Голлівудський бульвар 2 (1990)

Hollywood Boulevard II

актор у ролі Who Are You?
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A studio finds itself in the middle of a bizarre murder mystery when an exploding teddy bear kills the latest star. Soon more actresses get violently eliminated as the desparate search for ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (126)
Моя оцінка:
/10
Hardball with Chris Matthews (1997—) актор у ролі Himself - Guest 5.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Starting on CNBC in 1997 and changing to MSNBC in 1999, Chris Matthews asks the tough questions in gut-renching political and social debates with celebrity and non-celebrity guests.

Hardball with Chris Matthews (1997—)

Hardball with Chris Matthews

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Himself - Guest
США   60 хв
Читати опис (англ.) Starting on CNBC in 1997 and changing to MSNBC in 1999, Chris Matthews asks the tough questions in gut-renching political and social debates with celebrity and non-celebrity guests.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.7 (701)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: