No Image

Peter Carlton

Всього фільмів (на сайті): 39

Ролі: продюсер

Фільмографія

Знайдено 39 результатів

Усі говорять про Джеймі
Усі говорять про Джеймі (2021) продюсер 6.5 imdb 6.5
Сюжет 16-річний хлопець Джеймі Нью живе в тихому англійському містечку Шеффілд, де йому належить кинути виклик упередженням в суспільстві, перемогти тих, хто над ним знущається, та вийти на сцену, щоб здійснити свою головну мрію — стати відомою драг-квін, про яку усі будуть говорити.
Усі говорять про Джеймі Трейлер

Усі говорять про Джеймі (2021)

Everybody's Talking About Jamie

продюсер
Велика Британія, США   1 год 55 хв
Читати опис 16-річний хлопець Джеймі Нью живе в тихому англійському містечку Шеффілд, де йому належить кинути виклик упередженням в суспільстві, перемогти тих, хто над ним знущається, та вийти на сцену, щоб здійснити свою головну мрію — стати відомою драг-квін, про яку усі будуть говорити.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.5 (7746)
Моя оцінка:
/10
Маленькі пташки
Маленькі пташки (2020) продюсер 5.7 imdb 5.9
Сюжет Історія двох геть не схожих між собою жінок, які опинилися у міжнародній зоні Танжер в 1955 році — напередодні її ліквідації, після якої Танжер став частиною Королівства Марокко. Молода американка Люсі Севідж відправляється в унікальне місце у Ґібралтарську протоку в надії розібратися в особистому житті, так і в прийдешніх суспільно-політичних змінах. Одна з найвпливовіших жінок Марокко Черіф Ламур намагається змінити світ навколо, чим ще більше привертає місцевого чиновника, до нестями в неї закоханого.
Маленькі пташки Трейлер

Маленькі пташки (2020)

Little Birds

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Скасований
продюсер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Історія двох геть не схожих між собою жінок, які опинилися у міжнародній зоні Танжер в 1955 році — напередодні її ліквідації, після якої Танжер став частиною Королівства Марокко. Молода американка Люсі Севідж відправляється в унікальне місце у Ґібралтарську протоку в надії розібратися в особистому житті, так і в прийдешніх суспільно-політичних змінах. Одна з найвпливовіших жінок Марокко Черіф Ламур намагається змінити світ навколо, чим ще більше привертає місцевого чиновника, до нестями в неї закоханого.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 5.9 (3035)
Моя оцінка:
/10
Смерть та життя Джона Ф. Донована
Смерть та життя Джона Ф. Донована (2018) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.1
Сюжет У центрі сюжету - зоряний американський актор Джон Донован, який вступив в листування з 11-річним, що живе з мамою, актором з Англії. Це призвело до непоправних наслідків в житті обох і спровокувало бурхливу реакцію громадськості.
Смерть та життя Джона Ф. Донована Трейлер

Смерть та життя Джона Ф. Донована (2018)

The Death and Life of John F. Donovan

16+
продюсер
Канада, Велика Британія   2 год 3 хв
Читати опис У центрі сюжету - зоряний американський актор Джон Донован, який вступив в листування з 11-річним, що живе з мамою, актором з Англії. Це призвело до непоправних наслідків в житті обох і спровокувало бурхливу реакцію громадськості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (17)  IMDb: 6.1 (7796)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $0.99 / купівля від $1.99
Жаль
Жаль (2017) продюсер 5.0 imdb 6.7
Сюжет Чоловік після 40 років живе з сином у заможному домі. Його дружина впала в кому після аварії і вже давно знаходиться в приватній лікарні. Така біда раптом змусила всіх співчувати йому. Одного дня дружина виходить з коми – і на місце суму приходить радість, але чоловіком заволодіває прагнення повернутися до попереднього стану скорботи. Він починає вигадувати способи привернення жалю, який так його тішив. Намагаючись руйнувати будь-які приємні звістки, він повністю втрачає контроль над собою.
Жаль

Жаль (2017)

Pity

продюсер
Греція   1 год 37 хв
Читати опис Чоловік після 40 років живе з сином у заможному домі. Його дружина впала в кому після аварії і вже давно знаходиться в приватній лікарні. Така біда раптом змусила всіх співчувати йому. Одного дня дружина виходить з коми – і на місце суму приходить радість, але чоловіком заволодіває прагнення повернутися до попереднього стану скорботи. Він починає вигадувати способи привернення жалю, який так його тішив. Намагаючись руйнувати будь-які приємні звістки, він повністю втрачає контроль над собою.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (3644)
Моя оцінка:
/10
Останні пантери
Останні пантери (2015) продюсер 6.6 imdb 6.7
Сюжет Поглинаючий екшн, захоплюючі персонажі та розумно побудований сюжет – усе це Останні Пантери. Назва серіалу – присвята групі крадіїв коштовностей, відомих як «Рожеві Пантери», які спланували зухвале викрадення діамантів, щоб проникнути до темної європейської мережі наркодилерів, гангстерів та банківської мафії, і все це ви побачите очима поліцейського, страховика та злочинця. Сценарій Джека Торна (Це Англія '86, '88 і '90) та режисура Йохана Ренка (Пуститися берега) триматимуть вас у напруженні до самого кінця.
Останні пантери Трейлер

Останні пантери (2015)

The Last Panthers

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія, Франція   48 хв
Читати опис Поглинаючий екшн, захоплюючі персонажі та розумно побудований сюжет – усе це Останні Пантери. Назва серіалу – присвята групі крадіїв коштовностей, відомих як «Рожеві Пантери», які спланували зухвале викрадення діамантів, щоб проникнути до темної європейської мережі наркодилерів, гангстерів та банківської мафії, і все це ви побачите очима поліцейського, страховика та злочинця. Сценарій Джека Торна (Це Англія '86, '88 і '90) та режисура Йохана Ренка (Пуститися берега) триматимуть вас у напруженні до самого кінця.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.7 (2477)
Моя оцінка:
/10
Southcliffe (2013) продюсер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Following a raft of shootings in an English market town, the crimes are retold through the eyes of a journalist and the tragedies' victims.
Трейлер

Southcliffe (2013)

Southcliffe

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія   3 год 8 хв
Читати опис (англ.) Following a raft of shootings in an English market town, the crimes are retold through the eyes of a journalist and the tragedies' victims.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (2943)
Моя оцінка:
/10
Confession of a Child of the Century (2012) продюсер 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) Paris, 1830: Octave, betrayed by his mistress, sinks into despair and debauchery. His father's death leads him to the country where he meets Brigitte, a widow who is ten years his elder. Octave falls in love passionately, but will he have the courage to believe in it?
Трейлер

Confession of a Child of the Century (2012)

Confession of a Child of the Century

продюсер
Франція, Німеччина, Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Paris, 1830: Octave, betrayed by his mistress, sinks into despair and debauchery. His father's death leads him to the country where he meets Brigitte, a widow who is ten years his elder. Octave falls in love passionately, but will he have the courage to believe in it?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (667)
Моя оцінка:
/10
Плейгауз
Плейгауз (2012—2014) продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет Одинадцять сюжетно відокремлених драматичних історій.
Плейгауз

Плейгауз (2012—2014)

Playhouse Presents

Серіал 3 сезони, 32 епізоди Завершений
продюсер
Велика Британія   30 хв
Читати опис Одинадцять сюжетно відокремлених драматичних історій.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (324)
Моя оцінка:
/10
L (2012) продюсер 8.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) It's absurd not to trust me.
Трейлер

L (2012)

L

продюсер
Греція   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) It's absurd not to trust me.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 5.4 (808)
Моя оцінка:
/10
Swimmer (2012) продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A young man swims across the rivers and lakes of Britain to a soundtrack of assorted nationalistic music. As he passes people on the banksides including children,lovers and a tramp their ...

Swimmer (2012)

Swimmer

продюсер
Велика Британія   18 хв
Читати опис (англ.) A young man swims across the rivers and lakes of Britain to a soundtrack of assorted nationalistic music. As he passes people on the banksides including children,lovers and a tramp their ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (888)
Моя оцінка:
/10
Тиранозавр
Тиранозавр (2011) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Джозеф зустрічає Ханну, і вони явно симпатизують один одному. Чим не початок для тихої ліричної історії, якщо не знати Джозефа — завсідника пабів, після відвідування яких він перетворюється на неприборканого доісторичного ящера, загрозу для всього мікрорайону.
Тиранозавр Трейлер

Тиранозавр (2011)

Tyrannosaur

18+
продюсер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Джозеф зустрічає Ханну, і вони явно симпатизують один одному. Чим не початок для тихої ліричної історії, якщо не знати Джозефа — завсідника пабів, після відвідування яких він перетворюється на неприборканого доісторичного ящера, загрозу для всього мікрорайону.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (20)  IMDb: 7.5 (33873)
Моя оцінка:
/10
The Organ Grinder's Monkey (2011) продюсер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) The short is deliberately made complex: Rhys, a failed painter meets in a pub with some friends to discuss their methods for creating revolutionary paintings. His talk is carefully listened...

The Organ Grinder's Monkey (2011)

The Organ Grinder's Monkey

продюсер
Велика Британія   15 хв
Читати опис (англ.) The short is deliberately made complex: Rhys, a failed painter meets in a pub with some friends to discuss their methods for creating revolutionary paintings. His talk is carefully listened...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (108)
Моя оцінка:
/10
A Gun for George (2011) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) An author of a book series called "The Reprisaliser", lives a lonely life which he can't seem to seperate from from his fiction. At the end of his tether, he comes into the possession of a gun.

A Gun for George (2011)

A Gun for George

продюсер
Велика Британія   17 хв
Читати опис (англ.) An author of a book series called "The Reprisaliser", lives a lonely life which he can't seem to seperate from from his fiction. At the end of his tether, he comes into the possession of a gun.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (317)
Моя оцінка:
/10
Субмарина
Субмарина (2010) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Олівер Тейт, 15-річний школяр з Вельсу, закохується у свою однокласницю. Тепер у його житті з’являється мета — втратити незайманість до наступного дня народження. Проте у той же час його батьки знаходиться на межі розлучення. Тому у нього додається ще одна мета — возз’єднати родину.
Субмарина Трейлер

Субмарина (2010)

Submarine

16+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 37 хв
Читати опис Олівер Тейт, 15-річний школяр з Вельсу, закохується у свою однокласницю. Тепер у його житті з’являється мета — втратити незайманість до наступного дня народження. Проте у той же час його батьки знаходиться на межі розлучення. Тому у нього додається ще одна мета — возз’єднати родину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (73)  IMDb: 7.3 (96800)
Моя оцінка:
/10
Відморозки
Відморозки (2010) продюсер 7.1 imdb 6.9
Сюжет (англ.) NEDs (Non Educated Delinquents) is the story of a young man’s journey from prize-winning schoolboy to knife-carrying teenager. Struggling against the low expectations of those around him, John McGill changes from victim to avenger, scholar to NED, altar boy to glue sniffer. When he attempts to change back again, his new reality and recent past make conformity near impossible and violent self determination near inevitable.
Відморозки Трейлер

Відморозки (2010)

NEDs

продюсер
Велика Британія, Франція, Італія   2 год 4 хв
Читати опис (англ.) NEDs (Non Educated Delinquents) is the story of a young man’s journey from prize-winning schoolboy to knife-carrying teenager. Struggling against the low expectations of those around him, John McGill changes from victim to avenger, scholar to NED, altar boy to glue sniffer. When he attempts to change back again, his new reality and recent past make conformity near impossible and violent self determination near inevitable.
КіноБаза: 7.1 (9)  IMDb: 6.9 (8822)
Моя оцінка:
/10
Чотири леви
Чотири леви (2010) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.3
Сюжет Кінострічка «Чотири леви» оповідає про чотирьох шахідів, які проживають на території Великобританії. Кожен з них одержимий мрією стати знаменитим і помститися за те, що інші не визнають їх інтереси. Вони готові зробити будь-який теракт, тільки от не знають, з чого почати. Вмирати ж не дуже хочеться... Головні герої картини «Чотири лева» подумують, а чи не підірвати їм Інтернет...
Чотири леви Трейлер

Чотири леви (2010)

Four Lions

16+
продюсер
Велика Британія, Франція   1 год 37 хв
Читати опис Кінострічка «Чотири леви» оповідає про чотирьох шахідів, які проживають на території Великобританії. Кожен з них одержимий мрією стати знаменитим і помститися за те, що інші не визнають їх інтереси. Вони готові зробити будь-який теракт, тільки от не знають, з чого почати. Вмирати ж не дуже хочеться... Головні герої картини «Чотири лева» подумують, а чи не підірвати їм Інтернет...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (27)  IMDb: 7.3 (85680)
Моя оцінка:
/10
Unmade Beds (2009) продюсер 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Axl wants to find his long-lost father and rediscover his past. Vera just wants to forget hers as she tries to move on from heartbreak. Their stories come together in the melting-pot of 21st century London.
Трейлер

Unmade Beds (2009)

Unmade Beds

продюсер
Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Axl wants to find his long-lost father and rediscover his past. Vera just wants to forget hers as she tries to move on from heartbreak. Their stories come together in the melting-pot of 21st century London.
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 6.4 (2584)
Моя оцінка:
/10
She, a Chinese (2009) продюсер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) This is the story of Mei, a young woman on a trip from East to West after her escape from her provincial Chinese village. Beginning in Chongqing and a disastrous factory job, Mei soon heads out for London and a marriage to an older man where her entrapment begins anew.

She, a Chinese (2009)

She, a Chinese

продюсер
Велика Британія, Франція, Німеччина, Китай   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) This is the story of Mei, a young woman on a trip from East to West after her escape from her provincial Chinese village. Beginning in Chongqing and a disastrous factory job, Mei soon heads out for London and a marriage to an older man where her entrapment begins anew.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (643)
Моя оцінка:
/10
All Tomorrow's Parties (2009) продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A kaleidoscopic journey into the parallel musical universe of cult music festival All Tomorrow's Parties.

All Tomorrow's Parties (2009)

All Tomorrow's Parties

продюсер
Велика Британія   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A kaleidoscopic journey into the parallel musical universe of cult music festival All Tomorrow's Parties.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (665)
Моя оцінка:
/10
Франклін
Франклін (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.0
Сюжет В основі сюжету покладені долі чотирьох головних героїв... Ессер - старий зломлений життям чоловік, що скитається по переповненим безхатченками й жебраками вулицям міста в пошуках свого зниклого сина. Майло - тридцятирічний чоловік, що запекло намагається повернути собі чистоту першої любові. Емілія - прекрасна студентка факультету мистецтв, чиї роботи наповнені суїцидальними думками й смертю. Пріст - безжалісний детектив, що шукає відплати на вулицях метрополіса за назвою "Meanwhile City", гігантського моноліту, керованого релігійними фанатиками. Ці четверо людей - радикально різні, але в результаті їхні світи зіштовхнуться один з одним і в стрімкому фіналі політ однієї-єдиної кулі вирішить долю героїв...
Франклін Трейлер

Франклін (2008)

Franklyn

16+
продюсер
Франція, Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис В основі сюжету покладені долі чотирьох головних героїв... Ессер - старий зломлений життям чоловік, що скитається по переповненим безхатченками й жебраками вулицям міста в пошуках свого зниклого сина. Майло - тридцятирічний чоловік, що запекло намагається повернути собі чистоту першої любові. Емілія - прекрасна студентка факультету мистецтв, чиї роботи наповнені суїцидальними думками й смертю. Пріст - безжалісний детектив, що шукає відплати на вулицях метрополіса за назвою "Meanwhile City", гігантського моноліту, керованого релігійними фанатиками. Ці четверо людей - радикально різні, але в результаті їхні світи зіштовхнуться один з одним і в стрімкому фіналі політ однієї-єдиної кулі вирішить долю героїв...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (12)  IMDb: 6.0 (18199)
Моя оцінка:
/10
Душа
Душа (2008) продюсер 9.0 imdb 5.3
Сюжет Жанет і Пауль не можуть упокоритися з думкою, що їхній маленький син загинув під час цунамі 2005 року, адже тіла його так і не знайшли. Вони не вірять у смерть дитини й відправляються на пошуки.
Душа Трейлер

Душа (2008)

Vinyan

16+
продюсер
Франція, Бельгія, Велика Британія, Австралія   1 год 36 хв
Читати опис Жанет і Пауль не можуть упокоритися з думкою, що їхній маленький син загинув під час цунамі 2005 року, адже тіла його так і не знайшли. Вони не вірять у смерть дитини й відправляються на пошуки.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 5.3 (6042)
Моя оцінка:
/10
Шепіт дороги жахів
Шепіт дороги жахів (2008) продюсер 5.6 imdb 6.0
Сюжет Молода пара, подорожуючи автострадою, утягнена в гру «кішки-мишки» з водієм вантажівки, який жорстоко убив дівчину. Та як переконати інших людей у таємниці, що ледь відкрилася для тебе? Як уникнути долі, яку вже приготував для тебе убивця?
Шепіт дороги жахів Трейлер

Шепіт дороги жахів (2008)

Hush

продюсер
Велика Британія   1 год 31 хв
Читати опис Молода пара, подорожуючи автострадою, утягнена в гру «кішки-мишки» з водієм вантажівки, який жорстоко убив дівчину. Та як переконати інших людей у таємниці, що ледь відкрилася для тебе? Як уникнути долі, яку вже приготував для тебе убивця?
КіноБаза: 5.6 (8)  IMDb: 6.0 (7243)
Моя оцінка:
/10
Морська прогулянка
Морська прогулянка (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.2
Сюжет Троє дівчат, що приїхали на Ібіцу розважитися, знайомляться в нічному клубі із хлопцями, чий рівень доходу помітно перевищує їх власний. Прийнявши запрошення відпочити на борті розкішної яхти, одна з них, після рясного узливання, гине. Суперечки, що почалися, про те, що робити далі, приводять до безжалісної боротьби за виживання.
Морська прогулянка Трейлер

Морська прогулянка (2008)

Donkey Punch

18+
продюсер
Велика Британія   1 год 39 хв
Читати опис Троє дівчат, що приїхали на Ібіцу розважитися, знайомляться в нічному клубі із хлопцями, чий рівень доходу помітно перевищує їх власний. Прийнявши запрошення відпочити на борті розкішної яхти, одна з них, після рясного узливання, гине. Суперечки, що почалися, про те, що робити далі, приводять до безжалісної боротьби за виживання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 5.2 (11600)
Моя оцінка:
/10
Better Things (2008) продюсер 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) A group of young people grow up together in a small, rural community in the Cotswolds.
Трейлер

Better Things (2008)

Better Things

продюсер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A group of young people grow up together in a small, rural community in the Cotswolds.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (744)
Моя оцінка:
/10
Голод
Голод (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Голод Трейлер

Голод (2008)

Hunger

16+
продюсер
Велика Британія, Ірландія   1 год 36 хв
Читати опис Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (35)  IMDb: 7.5 (73742)
Моя оцінка:
/10
Повна історія моїх сексуальних поразок
Повна історія моїх сексуальних поразок (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 6.2
Сюжет Кріс Уейт — класичний невдаха. Його кидають всі його дівчата. І тепер він твердо має намір з'ясувати чому це відбувається. Кріс із камерою й мікрофоном у руках відправляється брати інтерв'ю у всіх своїх «колишніх». Його цікавить головне питання: «Що із мною не так?».
Повна історія моїх сексуальних поразок Трейлер

Повна історія моїх сексуальних поразок (2008)

A Complete History of My Sexual Failures

продюсер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Кріс Уейт — класичний невдаха. Його кидають всі його дівчата. І тепер він твердо має намір з'ясувати чому це відбувається. Кріс із камерою й мікрофоном у руках відправляється брати інтерв'ю у всіх своїх «колишніх». Його цікавить головне питання: «Що із мною не так?».
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (3)  IMDb: 6.2 (3859)
Моя оцінка:
/10
Faintheart (2008) продюсер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A romantic comedy set in the world of battle re-enactments, about an irresponsible guy who has to shape up in order to win back his wife.
Трейлер

Faintheart (2008)

Faintheart

продюсер
Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) A romantic comedy set in the world of battle re-enactments, about an irresponsible guy who has to shape up in order to win back his wife.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1176)
Моя оцінка:
/10
Hell Bent for Leather (2007) продюсер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A coming-of-age story of a boy's journey to adulthood surrounded by Glam Rock and an unsupportive father.

Hell Bent for Leather (2007)

Hell Bent for Leather

продюсер
Велика Британія   15 хв
Читати опис (англ.) A coming-of-age story of a boy's journey to adulthood surrounded by Glam Rock and an unsupportive father.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (20)
Моя оцінка:
/10
Garage (2007) продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Tragi-comedy from the margins of contemporary Irish life. Regarded by his neighbors as a harmless misfit, eliciting idle kindness, benign tolerance and occasional abuse, Josie has spent all his adult life as the caretaker of a crumbling petrol station on the outskirts of a small town in the mid-west of Ireland. He is limited, lonely, yet relentlessly optimistic and, in his own peculiar way, happy. But then over the course of a summer, Josie's world shifts. A teenager, David, comes to work with him. David likes him. They open up to each other and suddenly the lonely adult is drinking cans down at the railway tracks with the local kids. He is awakened to needs in himself that have never been met. And Carmel, from the local shop, who has always been kind to him, stirs feelings within him that he struggles to name. And then one thoughtless moment unravels the threads of faltering friendship. Events spiral. Josie's life is changed, forever.
Трейлер

Garage (2007)

Garage

продюсер
Ірландія   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Tragi-comedy from the margins of contemporary Irish life. Regarded by his neighbors as a harmless misfit, eliciting idle kindness, benign tolerance and occasional abuse, Josie has spent all his adult life as the caretaker of a crumbling petrol station on the outskirts of a small town in the mid-west of Ireland. He is limited, lonely, yet relentlessly optimistic and, in his own peculiar way, happy. But then over the course of a summer, Josie's world shifts. A teenager, David, comes to work with him. David likes him. They open up to each other and suddenly the lonely adult is drinking cans down at the railway tracks with the local kids. He is awakened to needs in himself that have never been met. And Carmel, from the local shop, who has always been kind to him, stirs feelings within him that he struggles to name. And then one thoughtless moment unravels the threads of faltering friendship. Events spiral. Josie's life is changed, forever.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (3148)
Моя оцінка:
/10
Повернені
Повернені (2007) продюсер 6.2 imdb 5.5
Сюжет Вольова бізнес - вумен спокушає 23-х річного хлопчину, який ставить в її будинку систему відеонагляду. Вона бере його з собою на світську вечірку, де вони зливаються в нестримній пристрасній прелюдії. По дорозі з вечірки додому вони збивають оленя на лісовій дорозі. У той час поки пара вирішує, що робити з оленем, на них нападають чотири агресивні накокаінених чоловіки. Вони звірячо б'ють хлопця і не менше звірячо насилують жінку...
Через місяць жінка, що оправилася від травм, випадково зустрічає одного із злочинців і її долає БАЖАННЯ ПОМСТИ.
Повернені Трейлер

Повернені (2007)

Straightheads

16+
продюсер
Велика Британія   1 год 20 хв
Читати опис Вольова бізнес - вумен спокушає 23-х річного хлопчину, який ставить в її будинку систему відеонагляду. Вона бере його з собою на світську вечірку, де вони зливаються в нестримній пристрасній прелюдії. По дорозі з вечірки додому вони збивають оленя на лісовій дорозі. У той час поки пара вирішує, що робити з оленем, на них нападають чотири агресивні накокаінених чоловіки. Вони звірячо б'ють хлопця і не менше звірячо насилують жінку...
Через місяць жінка, що оправилася від травм, випадково зустрічає одного із злочинців і її долає БАЖАННЯ ПОМСТИ.
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 5.5 (7449)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: