Шон Дуркін

Sean Durkin

Дата народження: 9 грудня 1981 (42 роки)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Канада

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: продюсер (12), режисер ★ 6.46 (6), актор (6), сценарист ★ 6.43 (4)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Залізний кіготь
Залізний кіготь (2023) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет Неймовірна історія, заснована на реальних подіях, про сімейне прокляття, яке переслідувало родину найвидатніших реслерів на шляху від стрімкого злету до повного краху.
Залізний кіготь Трейлер

Залізний кіготь (2023)

The Iron Claw

16+
режисер, сценарист, продюсер
США, Велика Британія   2 год 12 хв
Читати опис Неймовірна історія, заснована на реальних подіях, про сімейне прокляття, яке переслідувало родину найвидатніших реслерів на шляху від стрімкого злету до повного краху.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 7.7 (63585)
Моя оцінка:
/10
Зв’язані до смерті
Зв’язані до смерті (2023) режисер, продюсер 8.0 imdb 6.5
Сюжет У центрі сюжету сестри-близнюки Еліот і Беверлі Ментл, у яких є все: наркотики, коханці і пристрасне бажання зробити все, що потрібно — включно з розсуванням кордонів медичної етики — у спробі кинути виклик застарілій практиці та вивести на передній план турботу про здоров'я жінок.
Зв’язані до смерті Трейлер

Зв’язані до смерті (2023)

Dead Ringers

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США
Читати опис У центрі сюжету сестри-близнюки Еліот і Беверлі Ментл, у яких є все: наркотики, коханці і пристрасне бажання зробити все, що потрібно — включно з розсуванням кордонів медичної етики — у спробі кинути виклик застарілій практиці та вивести на передній план турботу про здоров'я жінок.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.5 (8167)
Моя оцінка:
/10
Під наглядом
Під наглядом (2020) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.7
Сюжет Дві молоді пари вирішили відпочити на березі океану і орендували розкішну віллу. Вони не знали, що в кожній кімнаті встановлені відеокамери, і за ними пильно стежать.
Під наглядом Трейлер

Під наглядом (2020)

The Rental

16+
продюсер
США   1 год 28 хв
Читати опис Дві молоді пари вирішили відпочити на березі океану і орендували розкішну віллу. Вони не знали, що в кожній кімнаті встановлені відеокамери, і за ними пильно стежать.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (33)  IMDb: 5.7 (38317)
Моя оцінка:
/10
Гніздо
Гніздо (2020) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Розкішний маєток, успішний бізнес, красуня дружина і слухняні діти - все це є у талановитого підприємця Рорі. Але йому хочеться більшого. І ось в гонитві за наживою він кидає все і вирушає до Англії підкорювати нові вершини. Але Старий світ не такий простий. І Рорі доводиться викручуватися, брехати і зраджувати, щоб зберегти свій розкішний стиль життя. На що він готовий заради своєї спраги влади і грошей?
Гніздо Трейлер

Гніздо (2020)

The Nest

16+
сценарист, режисер, продюсер
Велика Британія, Канада   1 год 47 хв
Читати опис Розкішний маєток, успішний бізнес, красуня дружина і слухняні діти - все це є у талановитого підприємця Рорі. Але йому хочеться більшого. І ось в гонитві за наживою він кидає все і вирушає до Англії підкорювати нові вершини. Але Старий світ не такий простий. І Рорі доводиться викручуватися, брехати і зраджувати, щоб зберегти свій розкішний стиль життя. На що він готовий заради своєї спраги влади і грошей?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 6.3 (18546)
Моя оцінка:
/10
Пірсинг
Пірсинг (2018) продюсер 4.5 imdb 5.5
Сюжет Рід збирається у відрядження по роботі. Чоловік цілує дружину, прощається з сином і відправляється робити те, що запланував. І ні, це не бізнес-поїздка. Замість валізи з одягом Рід узяв із собою зубну пасту і набір для вбивства. Він усе спланував: поселяється в готель і вбиває жертву, яка не очікує нічого поганого. Наприклад, повію. Тільки після цього Рід, може трохи заспокоїтися, позбутися від своїх інстинктів вбивці і повернутися до свого звичайного життя старанного чоловіка та батька. Але чи зможе Рід таке зробити? Або, можливо, він тільки розігріє свій апетит?Детальніше
Пірсинг Трейлер

Пірсинг (2018)

Piercing

18+
продюсер
США   1 год 21 хв
Читати опис Рід збирається у відрядження по роботі. Чоловік цілує дружину, прощається з сином і відправляється робити те, що запланував. І ні, це не бізнес-поїздка. Замість валізи з одягом Рід узяв із собою зубну пасту і набір для вбивства. Він усе спланував: поселяється в готель і вбиває жертву, яка не очікує нічого поганого. Наприклад, повію. Тільки після цього Рід, може трохи заспокоїтися, позбутися від своїх інстинктів вбивці і повернутися до свого звичайного життя старанного чоловіка та батька. Але чи зможе Рід таке зробити? Або, можливо, він тільки розігріє свій апетит?Детальніше
КіноБаза: 4.5 (9)  IMDb: 5.5 (8628)
Моя оцінка:
/10
Katie Says Goodbye (2016) продюсер 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A kindhearted seventeen-year-old in the American Southwest turns to prostitution to fulfill her dream of a new life in San Francisco.
Трейлер

Katie Says Goodbye (2016)

Katie Says Goodbye

продюсер
США, Франція   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A kindhearted seventeen-year-old in the American Southwest turns to prostitution to fulfill her dream of a new life in San Francisco.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (2368)
Моя оцінка:
/10
Очі моєї матері
Очі моєї матері (2016) продюсер 3.0 imdb 6.2
Сюжет Маленька Франциска жила з мамою і татом у відокремленому будинку в сільській місцевості. Все було добре і спокійно, поки одного разу з їх родиною не відбулася трагедія, після чого дівчина виросла трохи дивною.
Очі моєї матері Трейлер

Очі моєї матері (2016)

The Eyes of My Mother

продюсер
США   1 год 16 хв
Читати опис Маленька Франциска жила з мамою і татом у відокремленому будинку в сільській місцевості. Все було добре і спокійно, поки одного разу з їх родиною не відбулася трагедія, після чого дівчина виросла трохи дивною.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 6.2 (14496)
Моя оцінка:
/10
Крістін
Крістін (2016) продюсер 7.0 imdb 6.9
Сюжет Крістін Чаббак дуже хоче зробити кар'єру телерепортера, але змушена животіти на маленькій телестудії новин в заштатному містечку. Жінка зі шкіри геть лізе, щоб зняти сенсаційний репортаж, але з новинами в глушині не густо, та ще й з начальником знайти спільну мову не вдається. Масла у вогонь підливає приїзд власника телестанції, який хоче вибрати кращого працівника і з підвищенням відправити його в Балтімор.
Крістін Трейлер

Крістін (2016)

Christine

16+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 59 хв
Читати опис Крістін Чаббак дуже хоче зробити кар'єру телерепортера, але змушена животіти на маленькій телестудії новин в заштатному містечку. Жінка зі шкіри геть лізе, щоб зняти сенсаційний репортаж, але з новинами в глушині не густо, та ще й з начальником знайти спільну мову не вдається. Масла у вогонь підливає приїзд власника телестанції, який хоче вибрати кращого працівника і з підвищенням відправити його в Балтімор.
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 6.9 (16930)
Моя оцінка:
/10
James White (2015) продюсер 6.6 imdb 7.1
Сюжет (англ.) James, a twenty-something New Yorker, struggles to take control of his self-destructive behavior in the face of momentous family challenges.
Трейлер

James White (2015)

James White

16+
продюсер
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) James, a twenty-something New Yorker, struggles to take control of his self-destructive behavior in the face of momentous family challenges.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 7.1 (7114)
Моя оцінка:
/10
Southcliffe (2013) режисер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Following a raft of shootings in an English market town, the crimes are retold through the eyes of a journalist and the tragedies' victims.
Трейлер

Southcliffe (2013)

Southcliffe

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   3 год 8 хв
Читати опис (англ.) Following a raft of shootings in an English market town, the crimes are retold through the eyes of a journalist and the tragedies' victims.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (2936)
Моя оцінка:
/10
Simon Killer (2012) продюсер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A recent college graduate goes to Paris after breaking up with his girlfriend of five years. His life should be open-ended and full of promise, but he can’t shake his feelings of loss. Being a stranger in a strange land only aggravates his situation. When he falls in love with a young mysterious prostitute, a fateful journey begins, though we soon learn that Simon is the one with deeper secrets.
Трейлер

Simon Killer (2012)

Simon Killer

продюсер
США, Франція   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A recent college graduate goes to Paris after breaking up with his girlfriend of five years. His life should be open-ended and full of promise, but he can’t shake his feelings of loss. Being a stranger in a strange land only aggravates his situation. When he falls in love with a young mysterious prostitute, a fateful journey begins, though we soon learn that Simon is the one with deeper secrets.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (5017)
Моя оцінка:
/10
Марта, Марсі Мей, Марлен
Марта, Марсі Мей, Марлен (2011) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.8
Сюжет Втікши з секти і від її харизматичного лідера, Марта намагається відновитися і повернутися до нормального життя. Вона шукає підтримки у своєї старшої сестри Люсі та її чоловіка, з якими давно не спілкувалася, але не знаходить в собі сил зізнатися їм у справжній причині своєї довгої відсутності. Вона переконана, що члени секти її переслідують. Болісні спогади, що не дають дівчині спокою, переростають в параною, і межа між реальністю і ілюзією.
Марта, Марсі Мей, Марлен Трейлер

Марта, Марсі Мей, Марлен (2011)

Martha Marcy May Marlene

16+
сценарист, режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис Втікши з секти і від її харизматичного лідера, Марта намагається відновитися і повернутися до нормального життя. Вона шукає підтримки у своєї старшої сестри Люсі та її чоловіка, з якими давно не спілкувалася, але не знаходить в собі сил зізнатися їм у справжній причині своєї довгої відсутності. Вона переконана, що члени секти її переслідують. Болісні спогади, що не дають дівчині спокою, переростають в параною, і межа між реальністю і ілюзією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (17)  IMDb: 6.8 (55883)
Моя оцінка:
/10
Two Gates of Sleep (2010) продюсер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) After preparing for their mother's imminent death, two brothers go on an arduous upriver journey to honor her final request.

Two Gates of Sleep (2010)

Two Gates of Sleep

продюсер
США   1 год 18 хв
Читати опис (англ.) After preparing for their mother's imminent death, two brothers go on an arduous upriver journey to honor her final request.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (271)
Моя оцінка:
/10
Mary Last Seen (2010) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A young woman embarks on a road trip with her boyfriend to a place he promises will be beautiful and peaceful. But a series of strange events occur on their journey, and it becomes clear that their relationship is not what she thinks and their destination is not what was promised.

Mary Last Seen (2010)

Mary Last Seen

сценарист, режисер
США   14 хв
Читати опис (англ.) A young woman embarks on a road trip with her boyfriend to a place he promises will be beautiful and peaceful. But a series of strange events occur on their journey, and it becomes clear that their relationship is not what she thinks and their destination is not what was promised.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (593)
Моя оцінка:
/10
Rencontres de cinéma (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.5

Rencontres de cinéma (2007)

Rencontres de cinéma

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (40)
Моя оцінка:
/10
Afterschool (2008) продюсер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) An Internet-addicted prep-school student captures on video camera the drug overdose of two girls.
Трейлер

Afterschool (2008)

Afterschool

продюсер
США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) An Internet-addicted prep-school student captures on video camera the drug overdose of two girls.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (4956)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 212 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (446)
Моя оцінка:
/10
Bristol Boys (2006) актор у ролі Bar Drunk 2 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) The true story about the rise and fall of a group of suburban marijuana dealers from Bristol, Connecticut who were arrested by the State Police and DEA in 2001.

Bristol Boys (2006)

Bristol Boys

актор у ролі Bar Drunk 2
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) The true story about the rise and fall of a group of suburban marijuana dealers from Bristol, Connecticut who were arrested by the State Police and DEA in 2001.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (394)
Моя оцінка:
/10
Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1334)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (230)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: