No Image

Марк Вотерс

Mark Waters

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: продюсер (8), режисер ★ 6.99 (6), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Мати нареченої
Мати нареченої (2024) режисер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 4.8
Сюжет Турботлива мати прилітає на тропічний острів заради весілля доньки, де з’ясовує, що батько нареченого — це її колишній, якого вона давно не бачила.
Мати нареченої Трейлер

Мати нареченої (2024)

Mother of the Bride

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис Турботлива мати прилітає на тропічний острів заради весілля доньки, де з’ясовує, що батько нареченого — це її колишній, якого вона давно не бачила.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 4.8 (11743)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Це все він
Це все він (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 4.4
Сюжет Після того, як її принизили онлайн, впливова блогерка вирішує помститися своєму колишньому, зважившись перетворити найбільшого невдаху школи в короля випускного балу.
Це все він Трейлер

Це все він (2021)

He's All That

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис Після того, як її принизили онлайн, впливова блогерка вирішує помститися своєму колишньому, зважившись перетворити найбільшого невдаху школи в короля випускного балу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (28)  IMDb: 4.4 (28958)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Чарівний табір
Чарівний табір (2020) режисер 7.0 imdb 6.3
Сюжет Історія Енді Такермана, який на вимогу свого колишнього наставника і власника «Magic Camp» Роя Престона повертається в якості радника в табір своєї юності, сподіваючись відновити свою кар’єру.
Чарівний табір Трейлер

Чарівний табір (2020)

Magic Camp

2+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Історія Енді Такермана, який на вимогу свого колишнього наставника і власника «Magic Camp» Роя Престона повертається в якості радника в табір своєї юності, сподіваючись відновити свою кар’єру.
КіноБаза: 7.0 (6)  IMDb: 6.3 (4845)
Моя оцінка:
/10
У пошуках Аляски
У пошуках Аляски (2019) продюсер  ✓ укр. субтитри 7.9 imdb 8.0
Сюжет Мінісеріял розповідає про учнів школи-інтернату, їхні спроби знайти своє місце у світі, перше кохання та трагедію, яка спіткала дівчину на ім'я Аляска.
У пошуках Аляски Трейлер

У пошуках Аляски (2019)

Looking for Alaska

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
США   7 год 6 хв
Читати опис Мінісеріял розповідає про учнів школи-інтернату, їхні спроби знайти своє місце у світі, перше кохання та трагедію, яка спіткала дівчину на ім'я Аляска.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.9 (21)  IMDb: 8.0 (14341)
Моя оцінка:
/10
Поганий Санта 2
Поганий Санта 2 (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.6
Сюжет Головний герой фільму – нехлюй та пияка Віллі (Біллі Боб Торнтон). У нього багатий кримінальний досвід, тож він як ніхто інший знає – найпростіше обчистити супермаркет в Різдво. Ну а надійнішого за костюм Санти прикриття годі й шукати. Віллі провертав подібний номер багато разів. Але якось багато років тому всі його плани зруйнував допитливий вгодований хлопчик. Терман Мерман (Бретт Келлі) з тих пір значно підріс. Тепер йому 21 рік, але віра в дива і Санту жива в ньому, як і багато років тому.
Поганий Санта 2 Трейлер

Поганий Санта 2 (2016)

Bad Santa 2

16+
продюсер
США   1 год 32 хв
Читати опис Головний герой фільму – нехлюй та пияка Віллі (Біллі Боб Торнтон). У нього багатий кримінальний досвід, тож він як ніхто інший знає – найпростіше обчистити супермаркет в Різдво. Ну а надійнішого за костюм Санти прикриття годі й шукати. Віллі провертав подібний номер багато разів. Але якось багато років тому всі його плани зруйнував допитливий вгодований хлопчик. Терман Мерман (Бретт Келлі) з тих пір значно підріс. Тепер йому 21 рік, але віра в дива і Санту жива в ньому, як і багато років тому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (61)  IMDb: 5.6 (28574)
Моя оцінка:
/10
Відьми Іст-Енду
Відьми Іст-Енду (2013—2014) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.5
Сюжет Серіал засновано на однойменній серії романів письменниці Мелісси де ла Круз. У центрі історії знаходиться сімейство Бошан - могутні добрі відьми, на чолі з безсмертною Джоан. Мати-одиначка Джоанна має двох дорослих доньок Інгрід і Фрей, які не знають про свої сили, так як Джоанна не хоче, щоб вони рано померли, як в минулих їхніх життях. Однак Венді, зухвала сестра Джоанни навпаки хоче, щоб Інгрід і Фрейя дізналися про свої сили і продовжили їхній шлях.
Відьми Іст-Енду Трейлер

Відьми Іст-Енду (2013—2014)

Witches of East End

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
продюсер
США   60 хв
Читати опис Серіал засновано на однойменній серії романів письменниці Мелісси де ла Круз. У центрі історії знаходиться сімейство Бошан - могутні добрі відьми, на чолі з безсмертною Джоан. Мати-одиначка Джоанна має двох дорослих доньок Інгрід і Фрей, які не знають про свої сили, так як Джоанна не хоче, щоб вони рано померли, як в минулих їхніх життях. Однак Венді, зухвала сестра Джоанни навпаки хоче, щоб Інгрід і Фрейя дізналися про свої сили і продовжили їхній шлях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (12)  IMDb: 7.5 (27466)
Моя оцінка:
/10
Made in Jersey (2012) продюсер 4.5 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Centers on a working-class woman who uses her street smarts to compete with her more polished colleagues at a top New York law firm.

Made in Jersey (2012)

Made in Jersey

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
продюсер
США   43 хв
Читати опис (англ.) Centers on a working-class woman who uses her street smarts to compete with her more polished colleagues at a top New York law firm.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 5.8 (1119)
Моя оцінка:
/10
Пінгвіни містера Поппера
Пінгвіни містера Поппера (2011) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.0
Сюжет Яку тільки свиню часом не підкладе доля! Щоправда, цього разу вона вирішила обійтися більш екзотичними тваринами. Процвітаючий бізнесмен отримує у спадок шістьох пінгвінів і буквально закохується в них. Робота виявляється занедбаною, шикарні апартаменти перетворюються на засніжену обитель, справа навіть майже доходить до в'язниці. Але чи варто шкодувати, якщо взамін тобі відкривається такий незвичайний, і разом з тим такий справжній світ?
Пінгвіни містера Поппера Трейлер

Пінгвіни містера Поппера (2011)

Mr. Popper's Penguins

14+
продюсер
США   1 год 34 хв
Читати опис Яку тільки свиню часом не підкладе доля! Щоправда, цього разу вона вирішила обійтися більш екзотичними тваринами. Процвітаючий бізнесмен отримує у спадок шістьох пінгвінів і буквально закохується в них. Робота виявляється занедбаною, шикарні апартаменти перетворюються на засніжену обитель, справа навіть майже доходить до в'язниці. Але чи варто шкодувати, якщо взамін тобі відкривається такий незвичайний, і разом з тим такий справжній світ?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (177)  IMDb: 6.0 (106090)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
500 днів з Саммер
500 днів з Саммер (2009) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Безнадійно закоханий головний герой намагається розтопити серце дівчини, що зовсім не вірить у любов і категорично не настроєна на романтичні відносини
500 днів з Саммер Трейлер

500 днів з Саммер (2009)

(500) Days of Summer

продюсер
США   1 год 35 хв
Читати опис Безнадійно закоханий головний герой намагається розтопити серце дівчини, що зовсім не вірить у любов і категорично не настроєна на романтичні відносини
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (292)  IMDb: 7.7 (561965)
Моя оцінка:
/10
Привиди колишніх подружок
Привиди колишніх подружок (2009) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.8
Сюжет Плейбой і ловелас Коннор Мід (Метью МакКонахі), що міняє подружок, як рукавички, вирущає на весілля свого молодшого брата. Коннор не проти і тут дуже весело провести час, але його плани порушують справжнісінькі привиди. Спершу герою фільма являється примара його рідного дядька (Майкл Дуглас), який повідомляє про прийдешню зустріч з іншими привидами. Незабаром вони з’являються і їх дуже багато, бо всі вони – примари колишніх подружок хлопця. Не без впливу цих безтілесних створінь, погляди Коннора на відносини з протилежною статтю змінюються і це відбувається дуже вчасно, адже він нарешті закохався по-справжньому.
Привиди колишніх подружок Трейлер

Привиди колишніх подружок (2009)

Ghosts of Girlfriends Past

16+
продюсер
США   1 год 55 хв
Читати опис Плейбой і ловелас Коннор Мід (Метью МакКонахі), що міняє подружок, як рукавички, вирущає на весілля свого молодшого брата. Коннор не проти і тут дуже весело провести час, але його плани порушують справжнісінькі привиди. Спершу герою фільма являється примара його рідного дядька (Майкл Дуглас), який повідомляє про прийдешню зустріч з іншими привидами. Незабаром вони з’являються і їх дуже багато, бо всі вони – примари колишніх подружок хлопця. Не без впливу цих безтілесних створінь, погляди Коннора на відносини з протилежною статтю змінюються і це відбувається дуже вчасно, адже він нарешті закохався по-справжньому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (94)  IMDb: 5.8 (94885)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
On the Lot (2007) актор у ролі Self - Judge 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) 16 aspiring filmmakers compete to become the next big Hollywood director and sign a development deal with DreamWorks.

On the Lot (2007)

On the Lot

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Реаліті-шоу Завершений
актор у ролі Self - Judge
США
Читати опис (англ.) 16 aspiring filmmakers compete to become the next big Hollywood director and sign a development deal with DreamWorks.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1026)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 216 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
Sorry, Haters (2005) продюсер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) With a PhD in Chemistry, devout and bearded, Syria-born Ashade Mouhana (Abdellatif Kechiche) drives a cab in New York, and must accept financial assistance from friends who attend the Islamic Council of America so that he can pay a lawyer to get his Canadian brother, who is being detained as a '2nd tier suspect', released. He also has to look after his toddler nephew and French-speaking Caucasian sister-in-law, Eloise (Elodie Bouchez), and is fearful that his brother may be tortured in Syria. One night he befriends a passenger, who identifies herself as Phyllis (Robin Wright Penn), claims she is Head of Programming of Q-Dog Television, sympathizes and offers to assist him get his brother released. He gets a shock when she asks him to carry out an act of terrorism as retribution against America. He walks away, and subsequently finds out that she has stolen his money. Shortly thereafter, his cab is confiscated by secret agents, and Eloise is held for questioning. Vengeful, he shaves off his beard, assumes the name of Habib and attends the offices of Q-Dog Television in order to confront Phyllis - not realizing the shock and trauma that await him when he finds out who Phyllis really is.
Трейлер

Sorry, Haters (2005)

Sorry, Haters

продюсер
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) With a PhD in Chemistry, devout and bearded, Syria-born Ashade Mouhana (Abdellatif Kechiche) drives a cab in New York, and must accept financial assistance from friends who attend the Islamic Council of America so that he can pay a lawyer to get his Canadian brother, who is being detained as a '2nd tier suspect', released. He also has to look after his toddler nephew and French-speaking Caucasian sister-in-law, Eloise (Elodie Bouchez), and is fearful that his brother may be tortured in Syria. One night he befriends a passenger, who identifies herself as Phyllis (Robin Wright Penn), claims she is Head of Programming of Q-Dog Television, sympathizes and offers to assist him get his brother released. He gets a shock when she asks him to carry out an act of terrorism as retribution against America. He walks away, and subsequently finds out that she has stolen his money. Shortly thereafter, his cab is confiscated by secret agents, and Eloise is held for questioning. Vengeful, he shaves off his beard, assumes the name of Habib and attends the offices of Q-Dog Television in order to confront Phyllis - not realizing the shock and trauma that await him when he finds out who Phyllis really is.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1541)
Моя оцінка:
/10
Круті дівчата
Круті дівчата (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.1
Сюжет Кеді Херон (Лохан) вперше пішла до школи у 15 років: дитинство вона провела в Африці, вивчаючи разом з батьками тваринний світ. Тепер їй доводиться не лише звикати до правил існування у «кам’яних джунглях», а й вести справжню війну з головною шкільною красунею, хитрою та підступною Реджиною Джордж (Макадамс)...
Круті дівчата Трейлер

Круті дівчата (2004)

Mean Girls

12+
режисер
США, Канада   1 год 37 хв
Читати опис Кеді Херон (Лохан) вперше пішла до школи у 15 років: дитинство вона провела в Африці, вивчаючи разом з батьками тваринний світ. Тепер їй доводиться не лише звикати до правил існування у «кам’яних джунглях», а й вести справжню війну з головною шкільною красунею, хитрою та підступною Реджиною Джордж (Макадамс)...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (119)  IMDb: 7.1 (438499)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Шалена п'ятниця
Шалена п'ятниця (2003) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.3
Сюжет Психіатр Тесс Коулмен та її 15-річна донька Енн мають цілковито різні смаки і погляди на життя. Одного дня їхні суперечки досягають апогею: Тесс не подобається захоплення доньки музикою, а Енн терпіти не може нареченого матері Раяна і активно протестує проти їхнього весілля. Кожна з них вважає, що для того, щоб зрозуміти її, треба бодай день прожити у її шкірі, і наступного дня, у п’ятницю, ця мрія раптом збувається: за допомогою чаклунства вони міняються тілами...
Шалена п'ятниця Трейлер

Шалена п'ятниця (2003)

Freaky Friday

12+
режисер
США   1 год 37 хв
Читати опис Психіатр Тесс Коулмен та її 15-річна донька Енн мають цілковито різні смаки і погляди на життя. Одного дня їхні суперечки досягають апогею: Тесс не подобається захоплення доньки музикою, а Енн терпіти не може нареченого матері Раяна і активно протестує проти їхнього весілля. Кожна з них вважає, що для того, щоб зрозуміти її, треба бодай день прожити у її шкірі, і наступного дня, у п’ятницю, ця мрія раптом збувається: за допомогою чаклунства вони міняються тілами...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (78)  IMDb: 6.3 (153553)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (485)
Моя оцінка:
/10
Inversion () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A street-wise American con man teams with a young Chinese physicist as they race against the clock to save the earth from a terrifying loss of gravity.

Inversion ()

Inversion

режисер
США
Читати опис (англ.) A street-wise American con man teams with a young Chinese physicist as they race against the clock to save the earth from a terrifying loss of gravity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: