Ненсі Де Майо

Nancy De Mayo

Всього фільмів (на сайті): 42

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 42 результати

Аутсайдери
Аутсайдери (2024) актриса у ролі Tony's Mother 6.0 imdb 5.5
Сюжет Колишня зірка професійного футболу Джейсен Дженнінґс досягнув дна: його засуджують до громадських робіт. Тепер він повинен тренувати непокірну дитячу футбольну команду, яка дає йому можливість змінити своє життя.
Аутсайдери Трейлер

Аутсайдери (2024)

The Underdoggs

актриса у ролі Tony's Mother
США   1 год 36 хв
Читати опис Колишня зірка професійного футболу Джейсен Дженнінґс досягнув дна: його засуджують до громадських робіт. Тепер він повинен тренувати непокірну дитячу футбольну команду, яка дає йому можливість змінити своє життя.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.5 (2925)
Моя оцінка:
/10
Притулок Гарлана Кобена
Притулок Гарлана Кобена (2023) актриса у ролі Babs Barrios 10.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Mickey lives with a mother in rehab, a dead father, an annoying aunt and a new school in New Jersey. When a creepy old woman tells him that his father isn't dead, Mickey thinks he's losing his mind.
Притулок Гарлана Кобена Трейлер

Притулок Гарлана Кобена (2023)

Harlan Coben's Shelter

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актриса у ролі Babs Barrios
США
Читати опис (англ.) Mickey lives with a mother in rehab, a dead father, an annoying aunt and a new school in New Jersey. When a creepy old woman tells him that his father isn't dead, Mickey thinks he's losing his mind.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.6 (9089)
Моя оцінка:
/10
Бог – це куля
Бог – це куля (2023) актриса у ролі Anne  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Детектив відділу моралі Боб Гайтавер дізнається, що його колишня дружина вбита, а донька викрадена сатаністами. Офіційне розслідування ведеться повільно і безглуздо, тому Боб звільняється з поліції і береться за справу сам. Він проникає в культ, щоб вистежити його лідера Сайруса, за допомогою єдиної жертви, якій вдалося втекти, Кейс Гардін.
Бог – це куля Трейлер

Бог – це куля (2023)

God Is a Bullet

актриса у ролі Anne
Мексика, США   2 год 36 хв
Читати опис Детектив відділу моралі Боб Гайтавер дізнається, що його колишня дружина вбита, а донька викрадена сатаністами. Офіційне розслідування ведеться повільно і безглуздо, тому Боб звільняється з поліції і береться за справу сам. Він проникає в культ, щоб вистежити його лідера Сайруса, за допомогою єдиної жертви, якій вдалося втекти, Кейс Гардін.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (12)  IMDb: 5.7 (5176)
Моя оцінка:
/10
Ерін і Ерон
Ерін і Ерон (2023) актриса у ролі Courtney  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Імена Ерін та Ерон звучать майже однаково, проте більш несхожих людей годі й шукати. І тільки музика може навчити зведених сестру й брата жити в гармонії.
Ерін і Ерон Трейлер

Ерін і Ерон (2023)

Erin & Aaron

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Courtney
  25 хв
Читати опис Імена Ерін та Ерон звучать майже однаково, проте більш несхожих людей годі й шукати. І тільки музика може навчити зведених сестру й брата жити в гармонії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.3 (282)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Життя триває
Життя триває (2022) актриса у ролі Head Caterer 8.5 imdb 5.9
Сюжет Джейн Фонда й Лілі Томлін грають розсварених подруг, які об’єдналися заради помсти нахабному вдівцю (Малкольм МакДавелл), що був одружений на їхній нещодавно померлій найкращій подрузі. Під час цього персонаж Фонди возз’єднується зі своїм великим коханням (Річард Раундтрі), і кожна з цих жінок вчиться примиренню зі своїм минулим й одна з одною.
Життя триває Трейлер

Життя триває (2022)

Moving On

актриса у ролі Head Caterer
США   1 год 25 хв
Читати опис Джейн Фонда й Лілі Томлін грають розсварених подруг, які об’єдналися заради помсти нахабному вдівцю (Малкольм МакДавелл), що був одружений на їхній нещодавно померлій найкращій подрузі. Під час цього персонаж Фонди возз’єднується зі своїм великим коханням (Річард Раундтрі), і кожна з цих жінок вчиться примиренню зі своїм минулим й одна з одною.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 5.9 (2568)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Ласкаво просимо до Чіппендейлів
Ласкаво просимо до Чіппендейлів (2022—2023) актриса у ролі Betty 0.0 imdb 7.3
Сюжет У 1970-х виходець з Індії Сомен Банерджі, працюючи в американському супермаркеті, побачив надихаючий ролик, і вирішив, що гідний більшого. Йому на думку спала революційна на той час ідея: відкрити перший у США стриптиз-клуб для жінок. Сомен зібрав трупу, найняв хореографа Ніка Де Нойя і розробив стиль, який досі актуальний — коміри і краватки-метелики, одягнені на голе тіло. Неймовірний успіх задуму затьмарювало лише те, що харизматичний Нік Де Ной із соратника перетворився на конкурента.
Ласкаво просимо до Чіппендейлів Трейлер

Ласкаво просимо до Чіппендейлів (2022—2023)

Welcome to Chippendales

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Betty
США   45 хв
Читати опис У 1970-х виходець з Індії Сомен Банерджі, працюючи в американському супермаркеті, побачив надихаючий ролик, і вирішив, що гідний більшого. Йому на думку спала революційна на той час ідея: відкрити перший у США стриптиз-клуб для жінок. Сомен зібрав трупу, найняв хореографа Ніка Де Нойя і розробив стиль, який досі актуальний — коміри і краватки-метелики, одягнені на голе тіло. Неймовірний успіх задуму затьмарювало лише те, що харизматичний Нік Де Ной із соратника перетворився на конкурента.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (7781)
Моя оцінка:
/10
Батько нареченої
Батько нареченої (2022) актриса у ролі Cuban Wife 5.7 imdb 5.9
Сюжет Батько вступає в боротьбу з майбутнім весіллям своєї дочки через призму численних відносин усередині великого кубино-американського клану.
Батько нареченої Трейлер

Батько нареченої (2022)

Father of the Bride

актриса у ролі Cuban Wife
США   1 год 57 хв
Читати опис Батько вступає в боротьбу з майбутнім весіллям своєї дочки через призму численних відносин усередині великого кубино-американського клану.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 5.9 (12813)
Моя оцінка:
/10
Our Kind of People (2021—2022) актриса у ролі Doctor Baker 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A single mom risks it all and moves her family to a vineyard with hopes of taking her natural-hair-care line to the next level by infiltrating the African American elite in Oak Bluffs.
Трейлер

Our Kind of People (2021—2022)

Our Kind of People

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
актриса у ролі Doctor Baker
США
Читати опис (англ.) A single mom risks it all and moves her family to a vineyard with hopes of taking her natural-hair-care line to the next level by infiltrating the African American elite in Oak Bluffs.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (1704)
Моя оцінка:
/10
Шпак
Шпак (2021) актриса у ролі Facilitator Hannah  ✓ укр. субтитри 6.6 imdb 6.4
Сюжет У житті подружжя Мейнард трапилася трагедія. Поки чоловік вирушає на зустріч для тих хто пережив втрату, дружина влаштовує на задньому дворі квітковий сад. Її спокій порушує гігантський шпак, який влаштував гніздо неподалік. Вона звертається за допомогою до ветеринара, який в підсумку допомагає їй знайти сили жити далі.
Шпак Трейлер

Шпак (2021)

The Starling

актриса у ролі Facilitator Hannah
США   1 год 42 хв
Читати опис У житті подружжя Мейнард трапилася трагедія. Поки чоловік вирушає на зустріч для тих хто пережив втрату, дружина влаштовує на задньому дворі квітковий сад. Її спокій порушує гігантський шпак, який влаштував гніздо неподалік. Вона звертається за допомогою до ветеринара, який в підсумку допомагає їй знайти сили жити далі.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 6.4 (15095)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

I'm Not Him (2021) актриса у ролі Jane 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) A man's quest to discover if he was indeed saved by a miracle.

I'm Not Him (2021)

I'm Not Him

актриса у ролі Jane
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A man's quest to discover if he was indeed saved by a miracle.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (241)
Моя оцінка:
/10
Могутні качки : Ті, хто змінили гру
Могутні качки : Ті, хто змінили гру (2021—2022) актриса у ролі Front Desk Clerk 6.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) After failing to make the cut to join the now powerhouse Mighty Ducks junior hockey team, 12-year-old Evan's mother encourages him to form a new team of underdogs with help from Gordon Bombay, the Ducks' original coach.
Могутні качки : Ті, хто змінили гру Трейлер

Могутні качки : Ті, хто змінили гру (2021—2022)

The Mighty Ducks: Game Changers

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актриса у ролі Front Desk Clerk
США
Читати опис (англ.) After failing to make the cut to join the now powerhouse Mighty Ducks junior hockey team, 12-year-old Evan's mother encourages him to form a new team of underdogs with help from Gordon Bombay, the Ducks' original coach.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (5787)
Моя оцінка:
/10
Аквафіна: Нора з Квінса
Аквафіна: Нора з Квінса (2020—) актриса у ролі Woman #1 4.0 imdb 7.5
Сюжет Нора Лін є водієм, яка живе в районі Куїнс міста Нью-Йорка разом із батьками. У неї є успішно реалізований кузен, що працює в Кремнієвій Долині. Дівчина намагається знайти своє місце в сучасному світі, тому пробує себе в різних сферах. Попри складні стосунки в родині, близькі стають для неї головною опорою.
Аквафіна: Нора з Квінса Трейлер

Аквафіна: Нора з Квінса (2020—)

Awkwafina Is Nora from Queens

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Woman #1
США   30 хв
Читати опис Нора Лін є водієм, яка живе в районі Куїнс міста Нью-Йорка разом із батьками. У неї є успішно реалізований кузен, що працює в Кремнієвій Долині. Дівчина намагається знайти своє місце в сучасному світі, тому пробує себе в різних сферах. Попри складні стосунки в родині, близькі стають для неї головною опорою.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.5 (6548)
Моя оцінка:
/10
A Fall from Grace (2020) актриса у ролі Interviewer 5.2 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Disheartened since her ex-husband's affair, Grace Waters feels restored by a new romance. But when secrets erode her short-lived joy, Grace's vulnerable side turns violent.
Трейлер

A Fall from Grace (2020)

A Fall from Grace

актриса у ролі Interviewer
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Disheartened since her ex-husband's affair, Grace Waters feels restored by a new romance. But when secrets erode her short-lived joy, Grace's vulnerable side turns violent.
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 5.9 (16893)
Моя оцінка:
/10
Dolly Parton's Heartstrings (2019) актриса у ролі Claire McCabe 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) 8 of singer/songwriter Dolly Parton's most famous songs are brought to life in 8 different episodes.
Трейлер

Dolly Parton's Heartstrings (2019)

Dolly Parton's Heartstrings

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Claire McCabe
США   1 год 2 хв
Читати опис (англ.) 8 of singer/songwriter Dolly Parton's most famous songs are brought to life in 8 different episodes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (2406)
Моя оцінка:
/10
Ейфорія
Ейфорія (2019—) актриса у ролі Dr. Kay  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.3
Сюжет «Ейфорія» — адаптація однойменного ізраїльського серіалу 2012 року. Головна героїня — 17-річна Ру. Дівчина має наркозалежність і чимало часу проводить у реабілітаційному центрі, намагаючись її позбутися. Після повернення додому вона стикається з проблемами у школі та родині й знову починає вживати заборонені препарати. Тим часом у класі Ру з’являється нова учениця — дівчина-трансґендер Джулс. Між ними зав’язуються дружні стосунки.
Ейфорія Трейлер

Ейфорія (2019—)

Euphoria

18+
Серіал 2 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Dr. Kay
США   55 хв
Читати опис «Ейфорія» — адаптація однойменного ізраїльського серіалу 2012 року. Головна героїня — 17-річна Ру. Дівчина має наркозалежність і чимало часу проводить у реабілітаційному центрі, намагаючись її позбутися. Після повернення додому вона стикається з проблемами у школі та родині й знову починає вживати заборонені препарати. Тим часом у класі Ру з’являється нова учениця — дівчина-трансґендер Джулс. Між ними зав’язуються дружні стосунки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (116)  IMDb: 8.3 (232953)
Моя оцінка:
/10
Носферату
Носферату (2019—2020) актриса у ролі Officer 6.2 imdb 6.7
Сюжет Кожен день Різдво, тому сумувати — заборонено. Це правила вигаданого світу, який створив для себе (і викрадених ним дітей) психопат Чарлі Менкс.
Носферату Трейлер

Носферату (2019—2020)

NOS4A2

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актриса у ролі Officer
США   60 хв
Читати опис Кожен день Різдво, тому сумувати — заборонено. Це правила вигаданого світу, який створив для себе (і викрадених ним дітей) психопат Чарлі Менкс.
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 6.7 (10090)
Моя оцінка:
/10
Новий Амстердам
Новий Амстердам (2018—2023) актриса у ролі Board Member Lindsey 7.4 imdb 8.0
Сюжет Сюжет зосереджений навколо найстарішої державної лікарні США «Новий Амстердам» та її головлікаря Макса Ґудвіна. Він бореться з бюрократією, щоб повернути колишню славу лікарні, як Санчо Панса з повітряними млинами. Якщо вам не вистачає довкола добра, вмикайте Амстердам.

https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/culture/videoteka/6905-10-ulyublenih-serialiv-piarnitsi-natali-chulovskoyi
Новий Амстердам Трейлер

Новий Амстердам (2018—2023)

New Amsterdam

Серіал 5 сезонів, 89 епізодів Завершений
актриса у ролі Board Member Lindsey
США   43 хв
Читати опис Сюжет зосереджений навколо найстарішої державної лікарні США «Новий Амстердам» та її головлікаря Макса Ґудвіна. Він бореться з бюрократією, щоб повернути колишню славу лікарні, як Санчо Панса з повітряними млинами. Якщо вам не вистачає довкола добра, вмикайте Амстердам.

https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/culture/videoteka/6905-10-ulyublenih-serialiv-piarnitsi-natali-chulovskoyi
КіноБаза: 7.4 (15)  IMDb: 8.0 (48427)
Моя оцінка:
/10
Судна ніч
Судна ніч (2018—2019) актриса у ролі Party Guest 6.6 imdb 6.6
Сюжет Уявіть альтернативну реальність, де у США домінує тоталітаризм. Задля скорочення рівня злочинності уряд вирішив ввести Судну ніч. Щороку упродовж 12 годин люди можуть коїти будь-що кримінальне без відповідальності. У центрі подій опиняється одне звичайне американське містечко, місцеві мешканці якого також підкорюються смертельній традиції.
Судна ніч Трейлер

Судна ніч (2018—2019)

The Purge

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
актриса у ролі Party Guest
США   42 хв
Читати опис Уявіть альтернативну реальність, де у США домінує тоталітаризм. Задля скорочення рівня злочинності уряд вирішив ввести Судну ніч. Щороку упродовж 12 годин люди можуть коїти будь-що кримінальне без відповідальності. У центрі подій опиняється одне звичайне американське містечко, місцеві мешканці якого також підкорюються смертельній традиції.
КіноБаза: 6.6 (14)  IMDb: 6.6 (19005)
Моя оцінка:
/10
З любов'ю, Саймон
З любов'ю, Саймон (2018) актриса у ролі Nick's Mom  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.5
Сюжет Старшокласник Саймон приховує від друзів свою гомосексуальність, але його листування з анонімним коханим потрапляє в чужі руки. Шкільний «клоун» Мартін загрожує викрити Саймона, якщо той не допоможе йому зав'язати роман з місцевою красунею.
З любов'ю, Саймон Трейлер

З любов'ю, Саймон (2018)

Love, Simon

16+
актриса у ролі Nick's Mom
США   1 год 50 хв
Читати опис Старшокласник Саймон приховує від друзів свою гомосексуальність, але його листування з анонімним коханим потрапляє в чужі руки. Шкільний «клоун» Мартін загрожує викрити Саймона, якщо той не допоможе йому зав'язати роман з місцевою красунею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (65)  IMDb: 7.5 (124201)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Спецпризначенці
Спецпризначенці (2017) актриса у ролі Sloane  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 7.2
Сюжет Даніель Гарельсон очолює загін справжніх профі, які займаються вельми відповідальною справою. Вони рятують жителів свого міста від найнебезпечніших злочинців. Загін спецпризначенців S.W.A.T. щодня виїжджає на особливі завдання, небезпечні для життя. Однак з такою роботою можуть впоратися тільки вони.
Спецпризначенці

Спецпризначенці (2017)

S.W.A.T.

Серіал 7 сезонів, 131 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Sloane
США   43 хв
Читати опис Даніель Гарельсон очолює загін справжніх профі, які займаються вельми відповідальною справою. Вони рятують жителів свого міста від найнебезпечніших злочинців. Загін спецпризначенців S.W.A.T. щодня виїжджає на особливі завдання, небезпечні для життя. Однак з такою роботою можуть впоратися тільки вони.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (10)  IMDb: 7.2 (31149)
Моя оцінка:
/10
Озарк
Озарк (2017—2022) актриса у ролі Elena Del Rio  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Озарк Трейлер

Озарк (2017—2022)

Ozark

16+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
актриса у ролі Elena Del Rio
США   60 хв
Читати опис Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (118)  IMDb: 8.5 (342109)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Tales (2017—) актриса у ролі Female Worker 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A scripted anthology series of song-stories, weaving classic and current hip-hop songs into visually stunning narratives.
Трейлер

Tales (2017—)

Tales

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Female Worker
США   60 хв
Читати опис (англ.) A scripted anthology series of song-stories, weaving classic and current hip-hop songs into visually stunning narratives.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (528)
Моя оцінка:
/10
Дорога Елеонора
Дорога Елеонора (2016) актриса у ролі Nurse  ✓ укр. субтитри 6.0 imdb 5.9
Сюжет У 1962 році дві найкращі подруги подорожують через усю країну, щоб зустрітися з жінкою, якою вони захоплюються, — колишньою Першою леді Елеонорою Рузвельт.
Дорога Елеонора Трейлер

Дорога Елеонора (2016)

Dear Eleanor

актриса у ролі Nurse
США   1 год 29 хв
Читати опис У 1962 році дві найкращі подруги подорожують через усю країну, щоб зустрітися з жінкою, якою вони захоплюються, — колишньою Першою леді Елеонорою Рузвельт.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 5.9 (2040)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Люцифер
Люцифер (2016—2021) актриса у ролі Nina  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.1
Сюжет Люцифер, ексцентричний Король демонів, засумував на своєму троні і вирішив відвідати Лос-Анджелес, після чого він стає консультантом по розслідуванні вбивств у місцевому поліцейському управлінні.
Люцифер Трейлер

Люцифер (2016—2021)

Lucifer

18+
Серіал 6 сезонів, 93 епізоди Завершений
актриса у ролі Nina
США   42 хв
Читати опис Люцифер, ексцентричний Король демонів, засумував на своєму троні і вирішив відвідати Лос-Анджелес, після чого він стає консультантом по розслідуванні вбивств у місцевому поліцейському управлінні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (153)  IMDb: 8.1 (352030)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

CSI: Кіберпростір
CSI: Кіберпростір (2015—2016) актриса у ролі FBI Agent  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет Високі технології змінюють всі сфери нашого життя. І було б нерозумно вважати, що досягненнями прогресу не буде користуватися світ криміналу.
Одним натисканням клавіші клавіатури або парою кліків мишкою безликі злочинці здатні завдати значної шкоди, а в числі їх потенційних жертв - як великі корпорації, так і звичайні люди.
Це злочини нового роду - вони зароджуються в голові злодія, здійснюються в онлайн-режимі і відображаються вже не на віртуальному, а на цілком реальному, відчутному світі. Бореться з такими злочинами спецагент Евері Райан. Відділ по запобіганню кібер-злочинам, який вона очолює, розташований у м. Квантіко, Вірджинія.
CSI: Кіберпростір Трейлер

CSI: Кіберпростір (2015—2016)

CSI: Cyber

Серіал 2 сезони, 31 епізод Скасований
актриса у ролі FBI Agent
США   44 хв
Читати опис Високі технології змінюють всі сфери нашого життя. І було б нерозумно вважати, що досягненнями прогресу не буде користуватися світ криміналу.
Одним натисканням клавіші клавіатури або парою кліків мишкою безликі злочинці здатні завдати значної шкоди, а в числі їх потенційних жертв - як великі корпорації, так і звичайні люди.
Це злочини нового роду - вони зароджуються в голові злодія, здійснюються в онлайн-режимі і відображаються вже не на віртуальному, а на цілком реальному, відчутному світі. Бореться з такими злочинами спецагент Евері Райан. Відділ по запобіганню кібер-злочинам, який вона очолює, розташований у м. Квантіко, Вірджинія.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 5.5 (11608)
Моя оцінка:
/10
Останній корабель
Останній корабель (2014—2018) актриса у ролі Infected Woman #2 7.0 imdb 7.4
Сюжет Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
Останній корабель Трейлер

Останній корабель (2014—2018)

The Last Ship

16+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Завершений
актриса у ролі Infected Woman #2
США   60 хв
Читати опис Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 7.4 (63262)
Моя оцінка:
/10
Інша жінка
Інша жінка (2014) актриса у ролі Legal Secretary  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.0
Сюжет Карлі навіть не підозрювала, що її новий хлопець Марк такий негідник. Коли дівчина випадково знайомиться з дружиною свого брехливого бойфренда Кейт, вони несподівано зближуються. Їх дружба стає ще міцніше, коли обдурені дізнаються про існування ще однієї іншої жінки, молоденької красуні Ембер. Три розлючені дівчата - це небезпечно, і вони не зупиняться ні перед чим, щоб помститися кривднику.
Інша жінка Трейлер

Інша жінка (2014)

The Other Woman

16+
актриса у ролі Legal Secretary
США   1 год 49 хв
Читати опис Карлі навіть не підозрювала, що її новий хлопець Марк такий негідник. Коли дівчина випадково знайомиться з дружиною свого брехливого бойфренда Кейт, вони несподівано зближуються. Їх дружба стає ще міцніше, коли обдурені дізнаються про існування ще однієї іншої жінки, молоденької красуні Ембер. Три розлючені дівчата - це небезпечно, і вони не зупиняться ні перед чим, щоб помститися кривднику.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (88)  IMDb: 6.0 (149111)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Рей Донован
Рей Донован (2013—2020) актриса у ролі Nurse  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.3
Сюжет Лос-Анджелес, мегаполіс, де живуть багаті й знамениті люди. Саме вони є клієнтами нашого героя - Рея Донована. Йому 45 років і у свої роки він дуже добре фізично розвинений і розумний. З гарною реакцією й кмітливістю. Вирішення якої-небудь проблеми можна із упевненістю звалювати на його плечі, можна бути впевненим, що вона буде вирішена в найкоротший термін й дуже якісно. Спортсмени, зірки, багатії й представники влади звертаються до нього зі своїми проблемами. За кругленьку суму Рей готовий відмінно потрудитися. Бізнес налагоджений, гарна репутація робить свою справу. Усе було добре доти, поки не вийшов на волю батько Рея. Син намагається знову відправити батька у в'язницю, у той час як той працює на ФБР, що прагне знищити фірму Рея.
Рей Донован Трейлер

Рей Донован (2013—2020)

Ray Donovan

18+
Серіал 7 сезонів, 82 епізоди Скасований
актриса у ролі Nurse
США   60 хв
Читати опис Лос-Анджелес, мегаполіс, де живуть багаті й знамениті люди. Саме вони є клієнтами нашого героя - Рея Донована. Йому 45 років і у свої роки він дуже добре фізично розвинений і розумний. З гарною реакцією й кмітливістю. Вирішення якої-небудь проблеми можна із упевненістю звалювати на його плечі, можна бути впевненим, що вона буде вирішена в найкоротший термін й дуже якісно. Спортсмени, зірки, багатії й представники влади звертаються до нього зі своїми проблемами. За кругленьку суму Рей готовий відмінно потрудитися. Бізнес налагоджений, гарна репутація робить свою справу. Усе було добре доти, поки не вийшов на волю батько Рея. Син намагається знову відправити батька у в'язницю, у той час як той працює на ФБР, що прагне знищити фірму Рея.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (30)  IMDb: 8.3 (92890)
Моя оцінка:
/10
Legit (2013—2014) актриса у ролі Nicole 7.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Jim and his put upon friends try to learn what it means to be a good person.
Трейлер

Legit (2013—2014)

Legit

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
актриса у ролі Nicole
США   30 хв
Читати опис (англ.) Jim and his put upon friends try to learn what it means to be a good person.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.1 (8760)
Моя оцінка:
/10
Yellow (2012) актриса у ролі Miss Withrow 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) A dramedy centered on Mary Holmes, a young woman with a drug habit and a myriad of other problems.
Трейлер

Yellow (2012)

Yellow

актриса у ролі Miss Withrow
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) A dramedy centered on Mary Holmes, a young woman with a drug habit and a myriad of other problems.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (346)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: