Майкл Слоун

Michael Sloan

Дата народження: 14 жовтня 1946 (77 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 64

Ролі: сценарист ★ 7.35 (58), продюсер (32), актор (4), ідея (2), режисер (2)

Фільмографія

Знайдено 64 результати

Праведник 3: Остання глава
Праведник 3: Остання глава (2023) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.8
Сюжет Покінчивши з роботою таємного агента Роберт Макколл продовжує відстоювати правду у повсякденному житті та захищати тих, хто цього потребує. Перебуваючи в Південній Італії він дізнається, що його друзі опинилися під впливом місцевих кримінальних авторитетів. Коли події загострюються, Маккол вирішує стати на захист справедливості вступивши в боротьбу з мафією.
Праведник 3: Остання глава Трейлер

Праведник 3: Остання глава (2023)

The Equalizer 3

16+
сценарист, продюсер
США, Італія   1 год 49 хв
Читати опис Покінчивши з роботою таємного агента Роберт Макколл продовжує відстоювати правду у повсякденному житті та захищати тих, хто цього потребує. Перебуваючи в Південній Італії він дізнається, що його друзі опинилися під впливом місцевих кримінальних авторитетів. Коли події загострюються, Маккол вирішує стати на захист справедливості вступивши в боротьбу з мафією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (89)  IMDb: 6.8 (111925)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 375 грн
Праведниця
Праведниця (2021—) сценарист 3.0 imdb 5.5
Сюжет Історія про таємничу і смертоносну Робін МакКолл, яка завдяки своєму значному життєвому і професійному досвіду допомагає в біді всім, кого не в змозі захистити недосконала система.
Праведниця Трейлер

Праведниця (2021—)

The Equalizer

Серіал 3 сезони, 46 епізодів Поновлений серіал
сценарист
США   43 хв
Читати опис Історія про таємничу і смертоносну Робін МакКолл, яка завдяки своєму значному життєвому і професійному досвіду допомагає в біді всім, кого не в змозі захистити недосконала система.
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 5.5 (16566)
Моя оцінка:
/10
Праведник 2
Праведник 2 (2018) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Колишній агент ЦРУ Роберт Мак-Кол, що бере справедливість у свої руки, знов застосовує смертельні навички, щоб помститися за смерть близької подруги й колишньої колеги.
Праведник 2 Трейлер

Праведник 2 (2018)

The Equalizer 2

16+
сценарист, продюсер
США   2 год 1 хв
Читати опис Колишній агент ЦРУ Роберт Мак-Кол, що бере справедливість у свої руки, знов застосовує смертельні навички, щоб помститися за смерть близької подруги й колишньої колеги.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (163)  IMDb: 6.7 (196858)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Праведник
Праведник (2014) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет Співробітник розвідки Роберт Мак-Кол уже вийшов на пенсію, але він мусить знову взятися за справу, щоб захистити юну повію від жорстоких членів російської мафії.
Праведник Трейлер

Праведник (2014)

The Equalizer

16+
сценарист, продюсер
США   2 год 12 хв
Читати опис Співробітник розвідки Роберт Мак-Кол уже вийшов на пенсію, але він мусить знову взятися за справу, щоб захистити юну повію від жорстоких членів російської мафії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (257)  IMDb: 7.2 (418949)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Мистецтво війни: Зрада
Мистецтво війни: Зрада (2008) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 4.3
Сюжет Агент Ніл Шоу виходить із тіні, щоб помститися за смерть свого давнього друга й наставника по бойових мистецтвах. Давно відійшовши від серйозних справ і працюючи голлівудським консультантом по постановці бойових трюків, Шоу знову виявляється в самій гущавині політичних подій. Поступово розкручуючи ланцюжок зрадницьких маніпуляцій, Агент виходить на слід організації, що бажає встановити свій політичний курс шляхом радикального усунення незговірливих кандидатів і сенаторів.
Мистецтво війни: Зрада Трейлер

Мистецтво війни: Зрада (2008)

The Art of War II: Betrayal

16+
продюсер
Канада   1 год 43 хв
Читати опис Агент Ніл Шоу виходить із тіні, щоб помститися за смерть свого давнього друга й наставника по бойових мистецтвах. Давно відійшовши від серйозних справ і працюючи голлівудським консультантом по постановці бойових трюків, Шоу знову виявляється в самій гущавині політичних подій. Поступово розкручуючи ланцюжок зрадницьких маніпуляцій, Агент виходить на слід організації, що бажає встановити свій політичний курс шляхом радикального усунення незговірливих кандидатів і сенаторів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 4.3 (4039)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Аґент прибульців
Аґент прибульців (2007) продюсер  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 4.0
Сюжет На Землю пожалували гості з галактики, що перебуває за багато світлових років від Сонячної системи. Їхня планета вмирає. І їхній уряд розробив розпачливий план - знайти притулок на іншій планеті без розумних істот. Пошуки йдуть повільно, і народ втрачає надію. Однак група військових-відступників знайшла місце, що здається їм ідеальним. Це планета Земля... наша Земля. І їхньому командирові немає справи, до того що планета Земля населена. Він готовий знищити всіх, хто буде перешкоджати «великому переселенню».
Аґент прибульців Трейлер

Аґент прибульців (2007)

Alien Agent

16+
продюсер
Канада   1 год 35 хв
Читати опис На Землю пожалували гості з галактики, що перебуває за багато світлових років від Сонячної системи. Їхня планета вмирає. І їхній уряд розробив розпачливий план - знайти притулок на іншій планеті без розумних істот. Пошуки йдуть повільно, і народ втрачає надію. Однак група військових-відступників знайшла місце, що здається їм ідеальним. Це планета Земля... наша Земля. І їхньому командирові немає справи, до того що планета Земля населена. Він готовий знищити всіх, хто буде перешкоджати «великому переселенню».
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 4.0 (1389)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: В тіні
Таємнича жінка: В тіні (2007) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.1
Сюжет У пошуках подвійного агента КДБ, якого збирався викрити інший російський шпигун, який став успішним автором, Саманта та Філбі потрапляють у вбивчий світ міжнародного шпигунства.
Таємнича жінка: В тіні

Таємнича жінка: В тіні (2007)

Mystery Woman: In the Shadows

сценарист
США   1 год 22 хв
Читати опис У пошуках подвійного агента КДБ, якого збирався викрити інший російський шпигун, який став успішним автором, Саманта та Філбі потрапляють у вбивчий світ міжнародного шпигунства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (541)
Моя оцінка:
/10
Une soeur encombrante (2006) сценарист 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Kate's life is turned upside down when her younger sister, Melissa, disappears. When Kate investigates, she discovers that a large amount of drug money vanished with her sister.

Une soeur encombrante (2006)

Une soeur encombrante

сценарист
Канада   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Kate's life is turned upside down when her younger sister, Melissa, disappears. When Kate investigates, she discovers that a large amount of drug money vanished with her sister.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (115)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Спокута
Таємнича жінка: Спокута (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Рідкісне перше видання автора-першопрохідця зникло в книжковому магазині Кінсі, під час реконструкції місцевою фірмою Тайлера Делла. Відставного вчителя англійської мови Джима Картера, убивають незабаром після сварки в притулку для бездомних Преподобного Такера. Начальник поліції Коннорс не займається розслідуванням, а вбивця продовжує стріляти, тому дует детективів книжкового магазину береться до справи.
Таємнича жінка: Спокута

Таємнича жінка: Спокута (2006)

Mystery Woman: Redemption

сценарист
США   1 год 17 хв
Читати опис Рідкісне перше видання автора-першопрохідця зникло в книжковому магазині Кінсі, під час реконструкції місцевою фірмою Тайлера Делла. Відставного вчителя англійської мови Джима Картера, убивають незабаром після сварки в притулку для бездомних Преподобного Такера. Начальник поліції Коннорс не займається розслідуванням, а вбивця продовжує стріляти, тому дует детективів книжкового магазину береться до справи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (531)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Маля
Таємнича жінка: Маля (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.5
Сюжет Подружжя, звинувачене у вбивстві, втікає, залишивши свою дитину на піклування власниці книгарні та детектива-аматора Саманти Кінсі. Чи зможе Саманта доглянути за дитиною і розкрити цю справу?
Таємнича жінка: Маля

Таємнича жінка: Маля (2006)

Mystery Woman: Oh Baby

сценарист
США   1 год 21 хв
Читати опис Подружжя, звинувачене у вбивстві, втікає, залишивши свою дитину на піклування власниці книгарні та детектива-аматора Саманти Кінсі. Чи зможе Саманта доглянути за дитиною і розкрити цю справу?
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (532)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Загадка Дикого Заходу
Таємнича жінка: Загадка Дикого Заходу (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.4
Сюжет Саманта допомагає спланувати подію «Дні Дикого Заходу» у своєму місті Уолден, у якій візьмуть участь відомий Клінт Лоусон і його група акторів із теле-вестерну «Дні Червоної річки». Але нещасний випадок із сідлом Клінта та постріл в одного з акторів змушують Саманту, Філбі, Кессі та шефа Коннорса сідлати коней, щоб викрити потворні таємниці цих ковбоїв.
Таємнича жінка: Загадка Дикого Заходу

Таємнича жінка: Загадка Дикого Заходу (2006)

Mystery Woman: Wild West Mystery

сценарист
США   2 год 0 хв
Читати опис Саманта допомагає спланувати подію «Дні Дикого Заходу» у своєму місті Уолден, у якій візьмуть участь відомий Клінт Лоусон і його група акторів із теле-вестерну «Дні Червоної річки». Але нещасний випадок із сідлом Клінта та постріл в одного з акторів змушують Саманту, Філбі, Кессі та шефа Коннорса сідлати коней, щоб викрити потворні таємниці цих ковбоїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (546)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: З першого погляду
Таємнича жінка: З першого погляду (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.7
Сюжет Саманта знаходить свою матір, яка віддала її на усиновлення. Потім маму Саманти заарештовують за вбивство. Саманта береться розкрити злочин.
Таємнича жінка: З першого погляду

Таємнича жінка: З першого погляду (2006)

Mystery Woman: At First Sight

сценарист
США   1 год 40 хв
Читати опис Саманта знаходить свою матір, яка віддала її на усиновлення. Потім маму Саманти заарештовують за вбивство. Саманта береться розкрити злочин.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (572)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Секрет гри
Таємнича жінка: Секрет гри (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет Розумний наймолодший випускник Ренді Лоуренс переконує Саманту рекламувати його блискучу відеогру про вбивство в книжковому магазині в обмін на його допомогу переконати "старого друга" Дональда Фіска, відомого письменника, провести там автограф-сесію На подив Ренді, це працює, але Фіске отруєний... Ренді — єдиний підозрюваний шефа Коннорса.
Таємнича жінка: Секрет гри Трейлер

Таємнича жінка: Секрет гри (2005)

Mystery Woman: Game Time

сценарист
США   1 год 45 хв
Читати опис Розумний наймолодший випускник Ренді Лоуренс переконує Саманту рекламувати його блискучу відеогру про вбивство в книжковому магазині в обмін на його допомогу переконати "старого друга" Дональда Фіска, відомого письменника, провести там автограф-сесію На подив Ренді, це працює, але Фіске отруєний... Ренді — єдиний підозрюваний шефа Коннорса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (576)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Передбачення вбивства
Таємнича жінка: Передбачення вбивства (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет Саманту запрошують на сучасний спа-курорт, щоб зробити фотографії для їхньої брошури. Саманта та її подруга Кессі зустрічаються з персоналом та іншими гостями, але незабаром одну з гостей, Деббі, знаходять випадково вбитою...
Таємнича жінка: Передбачення вбивства

Таємнича жінка: Передбачення вбивства (2005)

"Mystery Woman" Mystery Woman: Vision of a Murder

сценарист
США   2 год 0 хв
Читати опис Саманту запрошують на сучасний спа-курорт, щоб зробити фотографії для їхньої брошури. Саманта та її подруга Кессі зустрічаються з персоналом та іншими гостями, але незабаром одну з гостей, Деббі, знаходять випадково вбитою...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (561)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Ода про вбивство
Таємнича жінка: Ода про вбивство (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.4
Сюжет Власниця книжкового магазину Саманта Кінсі запропонувала провести благодійний концерт для колись відомого фолк-рок-тріо, щоб повернути стару славу. Але промоутера групи знаходять убитим у своєму готельному номері...
Таємнича жінка: Ода про вбивство Трейлер

Таємнича жінка: Ода про вбивство (2005)

Mystery Woman: Sing Me a Murder

сценарист
США   2 год 0 хв
Читати опис Власниця книжкового магазину Саманта Кінсі запропонувала провести благодійний концерт для колись відомого фолк-рок-тріо, щоб повернути стару славу. Але промоутера групи знаходять убитим у своєму готельному номері...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (540)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Фатальні знімки
Таємнича жінка: Фатальні знімки (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет Близька подруга Саманти, Барбара, схвильована, коли її залишили поза заповітом її брата Евері, який нещодавно загинув у автокатастрофі. Тепер Барбара підозрює, що у смерті її брата може бути щось інше. Вона просить Саманту проявити кілька фотографій, які вона зробила на день народження Евері (у день аварії), впевнена, що можна знайти пояснення, але також стурбована тим, що вона не може довіряти нікому з родини..
Таємнича жінка: Фатальні знімки

Таємнича жінка: Фатальні знімки (2005)

"Mystery Woman" Snapshot

сценарист
США   1 год 25 хв
Читати опис Близька подруга Саманти, Барбара, схвильована, коли її залишили поза заповітом її брата Евері, який нещодавно загинув у автокатастрофі. Тепер Барбара підозрює, що у смерті її брата може бути щось інше. Вона просить Саманту проявити кілька фотографій, які вона зробила на день народження Евері (у день аварії), впевнена, що можна знайти пояснення, але також стурбована тим, що вона не може довіряти нікому з родини..
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (662)
Моя оцінка:
/10
Таємнича жінка: Таємничий вік-енд
Таємнича жінка: Таємничий вік-енд (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.8
Сюжет Відлюдниця Клер Бекман, автор бестселерів збирається оголосити про свою відставку в книгарні Саманти, коли лунає постріл. Клер вдається ухилитися від кулі, але іі вбиває бджолина отрута через алергію на бджіл, про що мало хто знав.
Таємнича жінка: Таємничий вік-енд

Таємнича жінка: Таємничий вік-енд (2005)

"Mystery Woman" Mystery Weekend

сценарист
США   1 год 27 хв
Читати опис Відлюдниця Клер Бекман, автор бестселерів збирається оголосити про свою відставку в книгарні Саманти, коли лунає постріл. Клер вдається ухилитися від кулі, але іі вбиває бджолина отрута через алергію на бджіл, про що мало хто знав.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (672)
Моя оцінка:
/10
Жінка, яка любить детективи
Жінка, яка любить детективи (2003—) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.5
Сюжет Детектив-аматор Саманта Кінслі отримує у спадок книгарню детективної літератури свого дядечка. Незабаром вона потрапляє в життєвий трилер, в якому відбувається і дивна смерть автора бестселерів, і шантаж, і інтриги, і руйнівні сімейні таємниці, які загрожують життю самої Саманти і, лише побувши тричі на межі життя-смерті їй вдається викрити персону "поза будь-якими підозрами", що так майстерно будує цей ланцюг замахів і вбивств, причому найважче було знайти мотив злочину ...
Жінка, яка любить детективи

Жінка, яка любить детективи (2003—)

Mystery Woman

Серіал 2 сезони, 11 епізод Поновлений серіал
сценарист, режисер, продюсер
США   1 год 20 хв
Читати опис Детектив-аматор Саманта Кінслі отримує у спадок книгарню детективної літератури свого дядечка. Незабаром вона потрапляє в життєвий трилер, в якому відбувається і дивна смерть автора бестселерів, і шантаж, і інтриги, і руйнівні сімейні таємниці, які загрожують життю самої Саманти і, лише побувши тричі на межі життя-смерті їй вдається викрити персону "поза будь-якими підозрами", що так майстерно будує цей ланцюг замахів і вбивств, причому найважче було знайти мотив злочину ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (334)
Моя оцінка:
/10
Жінка, яка любить детективи
Жінка, яка любить детективи (2003) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.4
Сюжет Полюбовно розлучившись із власником картинної галереї Елліотом МакКалістером, Саманта Кінсі (яка завжди мріяла бути детективом, як і її подруга з прокуратури Кессі) успадковує книгарню свого дядька, разом із таємничим клерком, імовірно шпигуном у відставці Яном Філбі.
Жінка, яка любить детективи

Жінка, яка любить детективи (2003)

Mystery Woman

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис Полюбовно розлучившись із власником картинної галереї Елліотом МакКалістером, Саманта Кінсі (яка завжди мріяла бути детективом, як і її подруга з прокуратури Кессі) успадковує книгарню свого дядька, разом із таємничим клерком, імовірно шпигуном у відставці Яном Філбі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.4 (686)
Моя оцінка:
/10
Call of the Wild (2000) сценарист 9.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) The story is about the life of a dog which was stolen from his home in California and sold into service as a sled dog in Alaska.

Call of the Wild (2000)

Call of the Wild

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) The story is about the life of a dog which was stolen from his home in California and sold into service as a sled dog in Alaska.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.6 (257)
Моя оцінка:
/10
Free Fall (1999) продюсер 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) An NTSB investigator (Jaclyn Smith) and her boyfriend (Bruce Boxleitner), who works for the FAA, investigate a series of similar and suspicious plane crashes that seem to be affecting only one airline.

Free Fall (1999)

Free Fall

продюсер
США, Канада, Німеччина   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) An NTSB investigator (Jaclyn Smith) and her boyfriend (Bruce Boxleitner), who works for the FAA, investigate a series of similar and suspicious plane crashes that seem to be affecting only one airline.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (430)
Моя оцінка:
/10
Earthquake in New York (1998) сценарист, продюсер 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) A cop is after a nasty serial killer. Cop's wife and kids are somewhere in the city too. Then a disastrous earthquake hits the city.

Earthquake in New York (1998)

Earthquake in New York

сценарист, продюсер
Канада, США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) A cop is after a nasty serial killer. Cop's wife and kids are somewhere in the city too. Then a disastrous earthquake hits the city.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (539)
Моя оцінка:
/10
Police Academy: The Series (1997—1998) сценарист 5.7 imdb 4.9
Сюжет (англ.) There is a brand new class of screw-ups at the Police Academy (1984). They face danger and try not to let their stupidity get in the way as they fight crime, often without even knowing it.

Police Academy: The Series (1997—1998)

Police Academy: The Series

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) There is a brand new class of screw-ups at the Police Academy (1984). They face danger and try not to let their stupidity get in the way as they fight crime, often without even knowing it.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 4.9 (1490)
Моя оцінка:
/10
Таємний агент Нікіта
Таємний агент Нікіта (1997—2001) сценарист 7.3 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Aclandestine anti-terrorist organization fakes the death of a convicted murderer and trains her in the fighting skills necessary to succeed in her new job.
Таємний агент Нікіта Трейлер

Таємний агент Нікіта (1997—2001)

La Femme Nikita

Серіал 5 сезонів, 97 епізодів Завершений
сценарист
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Aclandestine anti-terrorist organization fakes the death of a convicted murderer and trains her in the fighting skills necessary to succeed in her new job.
КіноБаза: 7.3 (20)  IMDb: 7.4 (10795)
Моя оцінка:
/10
Поліцейські на велосипедах
Поліцейські на велосипедах (1996—2000) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 5.5
Сюжет Ці поліцейські завжди мусять бути напоготові, адже вони працюють в найгарячішій точці США – на спекотному каліфорнійському узбережжі. Це єдиний підрозділ в поліції, який працює на гоночних велосипедах. Пляжні рейнджери віртуозно керують двоколісним транспортним засобом, адже саме їх швидкість та маневреність грають вирішаючу роль під час переслідування злочинців.
Поліцейські на велосипедах

Поліцейські на велосипедах (1996—2000)

Pacific Blue

Серіал 5 сезонів, 101 епізод Завершений
сценарист
США   60 хв
Читати опис Ці поліцейські завжди мусять бути напоготові, адже вони працюють в найгарячішій точці США – на спекотному каліфорнійському узбережжі. Це єдиний підрозділ в поліції, який працює на гоночних велосипедах. Пляжні рейнджери віртуозно керують двоколісним транспортним засобом, адже саме їх швидкість та маневреність грають вирішаючу роль під час переслідування злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 5.5 (3545)
Моя оцінка:
/10
Baywatch Nights (1995—1997) сценарист 4.0 imdb 3.8
Сюжет (англ.) In this Baywatch spin-off, Mitch Buchannon, the reliable Los Angeles lifeguard, moonlights as a private detective who investigates and solves crimes, often in some way related to his ...

Baywatch Nights (1995—1997)

Baywatch Nights

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Скасований
сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) In this Baywatch spin-off, Mitch Buchannon, the reliable Los Angeles lifeguard, moonlights as a private detective who investigates and solves crimes, often in some way related to his ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 3.8 (1566)
Моя оцінка:
/10
За межею можливого
За межею можливого (1995—2002) продюсер, сценарист 5.7 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A modern revival of the classic science fiction horror anthology show The Outer Limits (1963). Episodes often have twist-endings and involve aliens. Sometimes, a story from one episode continues in a later episode.
За межею можливого

За межею можливого (1995—2002)

Outer Limits: Die unbekannte Dimension

Серіал 7 сезонів, 154 епізоди Завершений
продюсер, сценарист
Канада, США   44 хв
Читати опис (англ.) A modern revival of the classic science fiction horror anthology show The Outer Limits (1963). Episodes often have twist-endings and involve aliens. Sometimes, a story from one episode continues in a later episode.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 7.7 (13742)
Моя оцінка:
/10
Bionic Ever After? (1994) сценарист, продюсер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Steve Austin and Jamie Summers are about to get married. However, before they can something is happening to Jamie; it seems like her bionics are failing and no one knows what's wrong with ...

Bionic Ever After? (1994)

Bionic Ever After?

сценарист, продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) Steve Austin and Jamie Summers are about to get married. However, before they can something is happening to Jamie; it seems like her bionics are failing and no one knows what's wrong with ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (723)
Моя оцінка:
/10
Intimate Portrait (1990—2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Find out more about the women you love and admire who have made their mark in movies, music, politics, sports, and more in these "Intimate Portraits."

Intimate Portrait (1990—2005)

Intimate Portrait

Серіал 12 сезонів, 281 епізод Документальний Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Find out more about the women you love and admire who have made their mark in movies, music, politics, sports, and more in these "Intimate Portraits."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (421)
Моя оцінка:
/10
Кунґ-фу. Продовження легенди
Кунґ-фу. Продовження легенди (1993—1997) сценарист, продюсер 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Kwai Chang Caine was a priest at a Shaolin temple, where his son Peter also lived and studied. The temple was destroyed and father and son each thought the other had perished in the fire.
Кунґ-фу. Продовження легенди

Кунґ-фу. Продовження легенди (1993—1997)

Kung Fu: The Legend Continues

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Kwai Chang Caine was a priest at a Shaolin temple, where his son Peter also lived and studied. The temple was destroyed and father and son each thought the other had perished in the fire.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.5 (2631)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: