No Image

Майкл Греко

Michael Greco

Місце народження: Саттон, Суррей, Англія, Великобританія

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 28

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 28 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актор у ролі Strabo Plinth  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актор у ролі Strabo Plinth
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (118)  IMDb: 6.8 (100871)
Моя оцінка:
/10
Королева Клеопатра
Королева Клеопатра (2023) актор у ролі Pothinus 1.0 imdb 1.2
Сюжет У цій документальній драмі з реконструкціями подій та інтерв’ю з експертами остання правителька Єгипту Клеопатра намагається захистити свій трон, родину й спадок.
Королева Клеопатра Трейлер

Королева Клеопатра (2023)

Queen Cleopatra

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Поновлений серіал
актор у ролі Pothinus
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис У цій документальній драмі з реконструкціями подій та інтерв’ю з експертами остання правителька Єгипту Клеопатра намагається захистити свій трон, родину й спадок.
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 1.2 (83603)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Killer Beside Me (2018—) актор у ролі Detective Rasco 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Bob Peterson invites himself to his co-workers, Gene and Jaye-Jaye Thurnau's new home to give them a housewarming present. That evening, Jaye-Jaye leaves the guys to run an errand. When she returns, the guys have vanished.

The Killer Beside Me (2018—)

The Killer Beside Me

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Документальний Поновлений серіал
актор у ролі Detective Rasco
Велика Британія   42 хв
Читати опис (англ.) Bob Peterson invites himself to his co-workers, Gene and Jaye-Jaye Thurnau's new home to give them a housewarming present. That evening, Jaye-Jaye leaves the guys to run an errand. When she returns, the guys have vanished.

КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (207)
Моя оцінка:
/10
Осічка
Осічка (2014) актор у ролі Johnny 0.0 imdb 3.1
Сюжет У головного героя, який працює на спецслужби, несподівано викрадають колишню дружину. Жінка є журналістом, а останнім часом вона займалася розслідуванням справи, що стосується наркомафії. У цій ситуації чоловік не збирається сидіти склавши руки й має намір відшукати того, хто це зробив.
Осічка Трейлер

Осічка (2014)

Misfire

актор у ролі Johnny
США   1 год 30 хв
Читати опис У головного героя, який працює на спецслужби, несподівано викрадають колишню дружину. Жінка є журналістом, а останнім часом вона займалася розслідуванням справи, що стосується наркомафії. У цій ситуації чоловік не збирається сидіти склавши руки й має намір відшукати того, хто це зробив.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.1 (821)
Моя оцінка:
/10
Гонитва за тінями
Гонитва за тінями (2014) актор у ролі Nicholas Kass  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.4
Сюжет Щоб відшукати серійних вбивць, або як настійливо рекомендує їх називати наш протагоніст "масовими вбивцями", потрібно розуміти, чим вони живуть, що роблять та спробувати вивчити їхню поведінку. І звісно найкраще це може вдатись у мовчазного дивакуватого детектива Шона Стоуна, неординарність мислення кого дозволяє зовсім по іншому поглянути на, здавалося б зрозумілі речі.
Гонитва за тінями Трейлер

Гонитва за тінями (2014)

Chasing Shadows

16+
Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Nicholas Kass
Велика Британія   45 хв
Читати опис Щоб відшукати серійних вбивць, або як настійливо рекомендує їх називати наш протагоніст "масовими вбивцями", потрібно розуміти, чим вони живуть, що роблять та спробувати вивчити їхню поведінку. І звісно найкраще це може вдатись у мовчазного дивакуватого детектива Шона Стоуна, неординарність мислення кого дозволяє зовсім по іншому поглянути на, здавалося б зрозумілі речі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.4 (3072)
Моя оцінка:
/10
Гетфілди і МакКої
Гетфілди і МакКої (2012) актор у ролі Bill Staton 8.1 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Dramatization of the bitter blood feud between the two families on the West Virginia/Kentucky border in the years after the Civil War.
Гетфілди і МакКої Трейлер

Гетфілди і МакКої (2012)

Hatfields & McCoys

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Bill Staton
США   4 год 50 хв
Читати опис (англ.) Dramatization of the bitter blood feud between the two families on the West Virginia/Kentucky border in the years after the Civil War.
КіноБаза: 8.1 (35)  IMDb: 7.9 (29189)
Моя оцінка:
/10
Помста
Помста (2011—2015) актор у ролі Simon  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Ласкаво просимо у Гемптонс! Тут, на розкішному курорті, проводять літо сильні світу цього. Емілі Торн – новенька у Гемптонсі. Вона познайомилася з впливовими сусідами, завела кілька друзів і, здавалося б, легко вписалася у світські раути на узбережжі. Але є дещо дивне у тому, що молода дівчина живе в багатому місті сама. Насправді, Емілі не зовсім новенька у цьому районі. Вона вже жила тут у дитинстві, але тоді її звали інакше. Світ дівчинки був зруйнований, коли її батька засудили до довічного ув'язнення за злочин, якого він не скоював.
Емілі повернулася, щоб відновити справедливість найкращим для неї способом – помстою. У неї є план, засоби для його втілення у життя і величезне бажання поквитатися з ворогами своєї родини.
Помста Трейлер

Помста (2011—2015)

Revenge

16+
Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актор у ролі Simon
США   44 хв
Читати опис Ласкаво просимо у Гемптонс! Тут, на розкішному курорті, проводять літо сильні світу цього. Емілі Торн – новенька у Гемптонсі. Вона познайомилася з впливовими сусідами, завела кілька друзів і, здавалося б, легко вписалася у світські раути на узбережжі. Але є дещо дивне у тому, що молода дівчина живе в багатому місті сама. Насправді, Емілі не зовсім новенька у цьому районі. Вона вже жила тут у дитинстві, але тоді її звали інакше. Світ дівчинки був зруйнований, коли її батька засудили до довічного ув'язнення за злочин, якого він не скоював.
Емілі повернулася, щоб відновити справедливість найкращим для неї способом – помстою. У неї є план, засоби для його втілення у життя і величезне бажання поквитатися з ворогами своєї родини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.8 (124557)
Моя оцінка:
/10
Soccer Aid (2006—2010) актор у ролі Self - Player 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Soccer Aid is a Charity Football event which takes place every two years at Old Trafford. Two teams of celebrities and ex-legends, England and 'Rest of the World', take each other on under two professional Football mangers. Soccer...

Soccer Aid (2006—2010)

Soccer Aid

Серіал 3 сезони, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Self - Player
Велика Британія
Читати опис (англ.) Soccer Aid is a Charity Football event which takes place every two years at Old Trafford. Two teams of celebrities and ex-legends, England and 'Rest of the World', take each other on under two professional Football mangers. Soccer...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (92)
Моя оцінка:
/10
Dancing on Ice (2006—) актор у ролі Self - Audience Member 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Two past Olympic winners pair up random celebrities with professional skaters. The professionals - with some help from the Olympic winners - create dances on the ice as they go head to head for the chance to win.

Dancing on Ice (2006—)

Dancing on Ice

Серіал 15 сезонів, 250 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Self - Audience Member
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Two past Olympic winners pair up random celebrities with professional skaters. The professionals - with some help from the Olympic winners - create dances on the ice as they go head to head for the chance to win.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (538)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Love Island (2005—2006) актор у ролі Self (Series 1) (2005) unknown episodes 0.0 imdb 2.5
Сюжет (англ.) 12 Z-list celebrity, famed in the UK for their sexual behavior, are being put together on a paradise island in Fiji where the viewers can see them hopefully copulate.

Celebrity Love Island (2005—2006)

Celebrity Love Island

Серіал 2 сезони, 86 епізодів Реаліті-шоу Завершений
актор у ролі Self (Series 1) (2005) unknown episodes
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) 12 Z-list celebrity, famed in the UK for their sexual behavior, are being put together on a paradise island in Fiji where the viewers can see them hopefully copulate.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.5 (149)
Моя оцінка:
/10
Товстушки
Товстушки (2004) актор у ролі Niarchos 1 0.0 imdb 1.9
Сюжет Героїні фільму - дві неохайні, вічно скошлані товсті дівчата - Рейсі Танстелл і Сандра Бьорк. Вони отримують запрошення в уранішню програму телеканалу ВВС. Одним з глядачів цього уранішнього шоу виявляється американський мільярдер Шон Кулі, який вирішує зробити цих жирних, грубих і сексуально-голодних жінок, «зірками» шоу-бізнесу...
Товстушки Трейлер

Товстушки (2004)

Fat Slags

актор у ролі Niarchos 1
Велика Британія   1 год 15 хв
Читати опис Героїні фільму - дві неохайні, вічно скошлані товсті дівчата - Рейсі Танстелл і Сандра Бьорк. Вони отримують запрошення в уранішню програму телеканалу ВВС. Одним з глядачів цього уранішнього шоу виявляється американський мільярдер Шон Кулі, який вирішує зробити цих жирних, грубих і сексуально-голодних жінок, «зірками» шоу-бізнесу...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 1.9 (3975)
Моя оцінка:
/10
V Graham Norton (2002—2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Virtually the same format as "So Graham Norton" but a shorter show for a daily Monday to Friday late evening slot recorded earlier on the day of broadcast. Full of sexual innuendo, crude stories and glamorous guests.

V Graham Norton (2002—2003)

V Graham Norton

Серіал 5 сезонів, 348 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Virtually the same format as "So Graham Norton" but a shorter show for a daily Monday to Friday late evening slot recorded earlier on the day of broadcast. Full of sexual innuendo, crude stories and glamorous guests.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (219)
Моя оцінка:
/10
Murder in Mind (2001—2003) актор у ролі Mark White 6.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Each episode of this anthology drama has a murderous theme with twist being that the action is followed from the point of view of the killer.

Murder in Mind (2001—2003)

Murder in Mind

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
актор у ролі Mark White
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Each episode of this anthology drama has a murderous theme with twist being that the action is followed from the point of view of the killer.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.6 (340)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) актор у ролі Steve Williams 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Steve Williams
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (1673)
Моя оцінка:
/10
Loose Women (1999—) зіграв самого себе 0.0 imdb 2.2
Сюжет (англ.) Lively daytime TV show, in which four "loose women" chat about news, issues and life in general.

Loose Women (1999—)

Loose Women

Серіал 10 сезонів, 1238 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) Lively daytime TV show, in which four "loose women" chat about news, issues and life in general.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.2 (1370)
Моя оцінка:
/10
Holby City (1999—2022) актор у ролі Anthony Carabello 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
Трейлер

Holby City (1999—2022)

Holby City

Серіал 23 сезони, 909 епізодів Завершений
актор у ролі Anthony Carabello
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (2543)
Моя оцінка:
/10
The 11 O'Clock Show (1998—2000) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A satirical show mimicking the evening news which launched the careers of Ricky Gervais and Sacha Baron Cohen.

The 11 O'Clock Show (1998—2000)

The 11 O'Clock Show

Серіал 5 сезонів, 142 епізоди Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A satirical show mimicking the evening news which launched the careers of Ricky Gervais and Sacha Baron Cohen.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (347)
Моя оцінка:
/10
Late Lunch (1998) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.1

Late Lunch (1998)

Late Lunch

Серіал 2 сезони, 0 епізодів
зіграв самого себе
Велика Британія   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (26)
Моя оцінка:
/10
Не звертайте увагу на Баззкокс
Не звертайте увагу на Баззкокс (1996—2015) зіграв самого себе 6.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Music-based comedy quiz show.
Не звертайте увагу на Баззкокс

Не звертайте увагу на Баззкокс (1996—2015)

Never Mind the Buzzcocks

Серіал 28 сезонів, 279 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Music-based comedy quiz show.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.8 (6037)
Моя оцінка:
/10
TFI Friday (1996—2000) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Comedy, guest interviews and live bands in the studio, from a bar in London's riverside studios.

TFI Friday (1996—2000)

TFI Friday

Серіал 1 сезон, 180 епізодів Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Comedy, guest interviews and live bands in the studio, from a bar in London's riverside studios.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (480)
Моя оцінка:
/10
Faith in the Future (1995—1998) актор у ролі Ben 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) In this sequel to "Second Thoughts", Faith Greyshott is newly single and looking forward to enjoying it. However, her daughter Hannah ruins her plans by suddenly returning from traveling the world and moves back in with her.

Faith in the Future (1995—1998)

Faith in the Future

Серіал 3 сезони, 22 епізоди Завершений
актор у ролі Ben
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) In this sequel to "Second Thoughts", Faith Greyshott is newly single and looking forward to enjoying it. However, her daughter Hannah ruins her plans by suddenly returning from traveling the world and moves back in with her.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (70)
Моя оцінка:
/10
GMTV (1993—2010) зіграв самого себе 0.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) Morning news, interviews and entertainment features.

GMTV (1993—2010)

GMTV

Серіал 18 сезонів, 6395 епізодів Новини Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   3 год 25 хв
Читати опис (англ.) Morning news, interviews and entertainment features.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (300)
Моя оцінка:
/10
Absolutely Fabulous (1992—2012) актор у ролі Michael Greco 6.7 imdb 8.2
Сюжет (англ.) The wild misadventures of Edina "Eddy" Monsoon and her best friend Patsy Stone, who live in a nearly constant haze of drugged, drunken selfishness.
Трейлер

Absolutely Fabulous (1992—2012)

Absolutely Fabulous

18+
Серіал 6 сезонів, 39 епізодів Завершений
актор у ролі Michael Greco
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The wild misadventures of Edina "Eddy" Monsoon and her best friend Patsy Stone, who live in a nearly constant haze of drugged, drunken selfishness.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 8.2 (21369)
Моя оцінка:
/10
Love Hurts (1992—1994) актор у ролі Waiter in Italian Restaurant 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Two forty-somethings with differing outlooks on life fall in love.

Love Hurts (1992—1994)

Love Hurts

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
актор у ролі Waiter in Italian Restaurant
Велика Британія
Читати опис (англ.) Two forty-somethings with differing outlooks on life fall in love.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (191)
Моя оцінка:
/10
Цього ранку
Цього ранку (1988—) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Magazine show featuring lifestyle, cookery, fashion and news segments, along with celebrity interviews and gossip.
Цього ранку

Цього ранку (1988—)

This Morning

Серіал 25 сезонів, 1034 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Magazine show featuring lifestyle, cookery, fashion and news segments, along with celebrity interviews and gossip.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.5 (877)
Моя оцінка:
/10
Casualty (1986—) актор у ролі Phil Paterson 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
Трейлер

Casualty (1986—)

Casualty

Серіал 37 сезонів, 1171 епізод Поновлений серіал
актор у ролі Phil Paterson
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (3634)
Моя оцінка:
/10
Жителі Іст-Енд
Жителі Іст-Енд (1985—) актор у ролі Beppe 1.0 imdb 4.7
Сюжет Серіал про повсякденне життя простих жителів вигаданого округу Уолфорд в східній частині Лондона.
Жителі Іст-Енд Трейлер

Жителі Іст-Енд (1985—)

EastEnders

Серіал 39 сезонів, 6218 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Beppe
Велика Британія   30 хв
Читати опис Серіал про повсякденне життя простих жителів вигаданого округу Уолфорд в східній частині Лондона.
КіноБаза: 1.0 (2)  IMDb: 4.7 (9152)
Моя оцінка:
/10
This Is Your Life (1955—2003) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) The UK version of the popular US show. Eamonn Andrews (later Michael Aspel) surprises celebrities by presenting them with the Big Red Book before taking them into the studio to tell viewers...

This Is Your Life (1955—2003)

This Is Your Life

Серіал 45 сезонів, 1123 епізоди Документальний Скасований
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The UK version of the popular US show. Eamonn Andrews (later Michael Aspel) surprises celebrities by presenting them with the Big Red Book before taking them into the studio to tell viewers...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (312)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: