Кевін Рейнолдс

Kevin Reynolds

Дата народження: 17 січня 1952 (72 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Сан-Антоніо, Техас, США

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: режисер ★ 7.31 (12), сценарист ★ 6.05 (6)

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

Воскресіння
Воскресіння (2016) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет У перші 40 днів після воскресіння Ісуса Христа, прокуратор Іудеї Понтій Пілат відправляє до Єрусалиму римського центуріона із завданням: знайти тіло новоявленого месії ...
Воскресіння Трейлер

Воскресіння (2016)

Risen

12+
сценарист, режисер
США   1 год 47 хв
Читати опис У перші 40 днів після воскресіння Ісуса Христа, прокуратор Іудеї Понтій Пілат відправляє до Єрусалиму римського центуріона із завданням: знайти тіло новоявленого месії ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (23)  IMDb: 6.3 (30762)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гетфілди і МакКої
Гетфілди і МакКої (2012) режисер 8.1 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Dramatization of the bitter blood feud between the two families on the West Virginia/Kentucky border in the years after the Civil War.
Гетфілди і МакКої Трейлер

Гетфілди і МакКої (2012)

Hatfields & McCoys

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
США   4 год 50 хв
Читати опис (англ.) Dramatization of the bitter blood feud between the two families on the West Virginia/Kentucky border in the years after the Civil War.
КіноБаза: 8.1 (36)  IMDb: 7.9 (29304)
Моя оцінка:
/10
Невловимі
Невловимі (2012) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.3
Сюжет У центрі сюжету група підлітків, які вирішили протистояти загарбниками і тікають в ліс, де засновують партизанський загін і називають себе Росомахами. І так, як вони знають місто краще, ніж їхні вороги у хлопців може все вийде. І ворогові не допоможе навіть техніка, яка погасила світло на всьому узбережжі.
Невловимі Трейлер

Невловимі (2012)

Red Dawn

16+
сценарист
США   1 год 33 хв
Читати опис У центрі сюжету група підлітків, які вирішили протистояти загарбниками і тікають в ліс, де засновують партизанський загін і називають себе Росомахами. І так, як вони знають місто краще, ніж їхні вороги у хлопців може все вийде. І ворогові не допоможе навіть техніка, яка погасила світло на всьому узбережжі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (32)  IMDb: 5.3 (80478)
Моя оцінка:
/10
Тристан та Ізольда
Тристан та Ізольда (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.8
Сюжет Стародавня, як світ, історія кохання, що розгортається на фоні кровопролитної війни англійського і ірландського народів. Трістан, чиї батьки були убиті ірландцями, ставши лицарем, вірно служить своєму королю і одного разу трохи не гине на полі битви. Його виходжує ірландська дівчина Ізольда... Проте доля розлучає коханих - Ізольда повинна поєднуватися шлюом з майбутнім правителем Англії, який зможе покласти край кровопролиттю і якому вірний Трістан.
Тристан та Ізольда Трейлер

Тристан та Ізольда (2006)

Tristan & Isolde

14+
режисер
США, Велика Британія, Німеччина, Чехія   2 год 5 хв
Читати опис Стародавня, як світ, історія кохання, що розгортається на фоні кровопролитної війни англійського і ірландського народів. Трістан, чиї батьки були убиті ірландцями, ставши лицарем, вірно служить своєму королю і одного разу трохи не гине на полі битви. Його виходжує ірландська дівчина Ізольда... Проте доля розлучає коханих - Ізольда повинна поєднуватися шлюом з майбутнім правителем Англії, який зможе покласти край кровопролиттю і якому вірний Трістан.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (49)  IMDb: 6.8 (54263)
Моя оцінка:
/10
Граф Монте-Крісто
Граф Монте-Крісто (2002) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.7
Сюжет Переказувати сюжет, мабуть, немає сенсу. Досить сказати, що ця екранізація класичного роману Александра Дюма вийшла дуже далекою від оригінального тексту, нудною і майже неживою. Від заслуженого провалу її не врятували ні талановитий австралієць Пірс, ні майбутній гібсонівський Христос Кавізел.
Граф Монте-Крісто Трейлер

Граф Монте-Крісто (2002)

The Count of Monte Cristo

16+
режисер
Велика Британія, США, Ірландія   2 год 11 хв
Читати опис Переказувати сюжет, мабуть, немає сенсу. Досить сказати, що ця екранізація класичного роману Александра Дюма вийшла дуже далекою від оригінального тексту, нудною і майже неживою. Від заслуженого провалу її не врятували ні талановитий австралієць Пірс, ні майбутній гібсонівський Христос Кавізел.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (20)  IMDb: 7.7 (148273)
Моя оцінка:
/10
187
187 (1997) режисер 7.7 imdb 6.6
Сюжет Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
187 Трейлер

187 (1997)

One Eight Seven

16+
режисер
США   1 год 59 хв
Читати опис Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
КіноБаза: 7.7 (15)  IMDb: 6.6 (25021)
Моя оцінка:
/10
Водний Світ
Водний Світ (1995) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.3
Сюжет В далекому майбутньому в результаті ядерної катастрофи льодовики розтанули і вся суша занурилась під воду. Залишилось тільки декілька плавучих місць, жителі яких ніколи не бачили землю. Єдиною й абсолютною цінністю на безкрайніх океанічних просторах стає придатний для вирощування їжі грунт. Герой Кевіна Костнера, заробляє на життя пошуками землі, дізнається про те, що легенда про існування загадкової суші цілком реальна, Але карта, що вказує шлях до заповітної мрії, виявляється об'єктом домагань морських піратів...
Водний Світ Трейлер

Водний Світ (1995)

Waterworld

12+
режисер
США   2 год 15 хв
Читати опис В далекому майбутньому в результаті ядерної катастрофи льодовики розтанули і вся суша занурилась під воду. Залишилось тільки декілька плавучих місць, жителі яких ніколи не бачили землю. Єдиною й абсолютною цінністю на безкрайніх океанічних просторах стає придатний для вирощування їжі грунт. Герой Кевіна Костнера, заробляє на життя пошуками землі, дізнається про те, що легенда про існування загадкової суші цілком реальна, Але карта, що вказує шлях до заповітної мрії, виявляється об'єктом домагань морських піратів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (159)  IMDb: 6.3 (209628)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Rapa Nui (1994) сценарист, режисер 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Tenuously based on the legends of Easter Island, Chile, this story details a civil war between the two tribes on the island: the Long Ears and the Short Ears. A warrior from the ruling class falls in love with a girl from the lower class, and must decide on his position in a time of great civil unrest. The ruling class are demanding larger and larger Moai (stone statues), a task which the lower class and the island ecology are more and more reluctant to provide.
Трейлер

Rapa Nui (1994)

Rapa Nui

сценарист, режисер
США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) Tenuously based on the legends of Easter Island, Chile, this story details a civil war between the two tribes on the island: the Long Ears and the Short Ears. A warrior from the ruling class falls in love with a girl from the lower class, and must decide on his position in a time of great civil unrest. The ruling class are demanding larger and larger Moai (stone statues), a task which the lower class and the island ecology are more and more reluctant to provide.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.4 (5316)
Моя оцінка:
/10
Робін Гуд: принц злодіїв
Робін Гуд: принц злодіїв (1991) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Коли підступний шериф Ноттінгема вбиває батька Робіна Гуда, легендарний злочинець присягається помститися та приєднується до банди селян, яких вигнали із селища.
Робін Гуд: принц злодіїв Трейлер

Робін Гуд: принц злодіїв (1991)

Robin Hood: Prince of Thieves

12+
режисер
США   2 год 23 хв
Читати опис Коли підступний шериф Ноттінгема вбиває батька Робіна Гуда, легендарний злочинець присягається помститися та приєднується до банди селян, яких вигнали із селища.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (79)  IMDb: 6.9 (208143)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Звір війни
Звір війни (1988) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.3
Сюжет Під час афганської війни радянський танк потрапив у пустелі в оточення. Він намагається пробитися до своїх, але його переслідують мстиві афганські мудшагіди. Один росіянин з танка, покинутий жорстоким командиром на неминучу смерть, прагне миру і сам приєднується до повстанців.
Звір війни Трейлер

Звір війни (1988)

The Beast of War

16+
режисер
США   1 год 51 хв
Читати опис Під час афганської війни радянський танк потрапив у пустелі в оточення. Він намагається пробитися до своїх, але його переслідують мстиві афганські мудшагіди. Один росіянин з танка, покинутий жорстоким командиром на неминучу смерть, прагне миру і сам приєднується до повстанців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 7.3 (10670)
Моя оцінка:
/10
Дивовижні історії
Дивовижні історії (1985—1987) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Кожна серія - окрема закінчена історія.
Жанрова спрямованість серіалу не визначена - тут трапляються і сміховинні комедії, і страшні трилери, і філософські притчі. Але всі вони об'єднані темою фантастики, дивних подій, які не мають місця в реальному житті, але майже завжди присутні у фільмах Стівена Спілберга. Не всі з цих серій досить гарні, але атмосферу чаклунства і фантастики вони передають на вищому рівні, а тому шанувальникам кіно такого роду рекомендується ознайомитися з серіалом.
Дивовижні історії Трейлер

Дивовижні історії (1985—1987)

Amazing Stories

0+
Серіал 2 сезони, 45 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Кожна серія - окрема закінчена історія.
Жанрова спрямованість серіалу не визначена - тут трапляються і сміховинні комедії, і страшні трилери, і філософські притчі. Але всі вони об'єднані темою фантастики, дивних подій, які не мають місця в реальному житті, але майже завжди присутні у фільмах Стівена Спілберга. Не всі з цих серій досить гарні, але атмосферу чаклунства і фантастики вони передають на вищому рівні, а тому шанувальникам кіно такого роду рекомендується ознайомитися з серіалом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.4 (6408)
Моя оцінка:
/10
Фанданго
Фанданго (1985) сценарист, режисер 7.8 imdb 6.7
Сюжет П'ятеро друзів, які закінчили коледж, відправляються в подорож перед тим, як їх заберуть до армії і відправлють воювати до В'єтнаму. Вони їдуть через Техас, щоб наостанок розкопати закопану пляшку вина, яку закопали в дні коли гуляли разом і обіцяли розкопати в момент, коли в житті відбудеться щось надзвичайне.
Фанданго Трейлер

Фанданго (1985)

Fandango

сценарист, режисер
США   1 год 31 хв
Читати опис П'ятеро друзів, які закінчили коледж, відправляються в подорож перед тим, як їх заберуть до армії і відправлють воювати до В'єтнаму. Вони їдуть через Техас, щоб наостанок розкопати закопану пляшку вина, яку закопали в дні коли гуляли разом і обіцяли розкопати в момент, коли в житті відбудеться щось надзвичайне.
КіноБаза: 7.8 (5)  IMDb: 6.7 (8722)
Моя оцінка:
/10
Невловимі
Невловимі (1984) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.3
Сюжет У розпал Холодної війни в США висаджується радянсько-кубинський десант. Страшно регочучи, пекельні десантники захоплюють половину Америки. Люто виючи моторами, через Мексику вриваються червоні танкові клини. У Колорадо місцеві підлітки-старшокласники вирішують організувати агресорам відсіч. Об'єднавшись в підпільний гурток «Росомахи» (так називається місцева футбольна команда) і використовуючи партизанську тактику, малолітні герої влаштовують набіги на комуністичних гадів...
Невловимі Трейлер

Невловимі (1984)

Red Dawn

16+
сценарист
США   1 год 54 хв
Читати опис У розпал Холодної війни в США висаджується радянсько-кубинський десант. Страшно регочучи, пекельні десантники захоплюють половину Америки. Люто виючи моторами, через Мексику вриваються червоні танкові клини. У Колорадо місцеві підлітки-старшокласники вирішують організувати агресорам відсіч. Об'єднавшись в підпільний гурток «Росомахи» (так називається місцева футбольна команда) і використовуючи партизанську тактику, малолітні герої влаштовують набіги на комуністичних гадів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (11)  IMDb: 6.3 (62957)
Моя оцінка:
/10
Proof (1980) сценарист, режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A small group of friends decide to test the courage of the most frightened guy of the team and such test involves skydiving. Pretending to be reporters doing an article about it, they meet ...

Proof (1980)

Proof

сценарист, режисер
США   24 хв
Читати опис (англ.) A small group of friends decide to test the courage of the most frightened guy of the team and such test involves skydiving. Pretending to be reporters doing an article about it, they meet ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (80)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.











Показати тільки
Нещодавно переглянуті: