Рід Морано

Reed Morano

Дата народження: 15 квітня 1977 (46 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Омага, Небраска, США

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: кінематографістка (23), режисерка ★ 7.26 (6), актриса (3), продюсерка (2)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Ритм-секція
Ритм-секція (2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.4
Сюжет Життя Стефані Патрік було сповнене любові та прекрасних моментів, поки не сталася одна страшна подія. В один день вся її сім'я загинула в жахливій авіакатастрофі, після чого жінка втратила будь-який сенс в житті. І найгірше те, що це не була якась несправність у літаку або помилка пілотів – ні, Стефані абсолютно точно знає, що це був вибух бомби. І підривник зовсім не сидить у тюрмі – він на волі. У Стефані тепер є лише одна мета в житті – покарати винних у смерті її рідних. Жінка, якій нічого втрачати, ні перед чим не зупиниться для досягнення своєї мети.
Ритм-секція Трейлер

Ритм-секція (2020)

The Rhythm Section

16+
режисерка
Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Життя Стефані Патрік було сповнене любові та прекрасних моментів, поки не сталася одна страшна подія. В один день вся її сім'я загинула в жахливій авіакатастрофі, після чого жінка втратила будь-який сенс в житті. І найгірше те, що це не була якась несправність у літаку або помилка пілотів – ні, Стефані абсолютно точно знає, що це був вибух бомби. І підривник зовсім не сидить у тюрмі – він на волі. У Стефані тепер є лише одна мета в житті – покарати винних у смерті її рідних. Жінка, якій нічого втрачати, ні перед чим не зупиниться для досягнення своєї мети.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (11)  IMDb: 5.4 (19530)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $13.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 140 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

This Teacher (2018) продюсерка 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A young Muslim woman's vacation to New York City devolves into a nightmare.

This Teacher (2018)

This Teacher

продюсерка
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) A young Muslim woman's vacation to New York City devolves into a nightmare.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (127)
Моя оцінка:
/10
Здається, ми залишилися самі
Здається, ми залишилися самі (2018) кінематографістка, режисерка 6.0 imdb 5.7
Сюжет Дел — карлик, який завжди відчував себе ізгоєм. Він був самотній, навіть коли поруч з ним знаходилася безліч людей. Найбільше в своєму житті він мріє про те, щоб людство зникло. На його превеликий подив мрія здійснилася і сталося загадкове спустошення. Дел залишився єдиною людиною і тепер він безмежно щасливий. Чоловік живе в своє задоволення і піклується про місто, в якому більше нікого не залишилося. Але одного разу в його життя знову увірвався інший чоловік. Грейс — молода дівчина, якій, як йому пощастило вижити. От тільки, на відміну від Дела, вона не збирається провести все життя на самоті, тому має намір залишитися в місті, що чоловіка ніяк не влаштовує…
Здається, ми залишилися самі Трейлер

Здається, ми залишилися самі (2018)

I Think We're Alone Now

16+
кінематографістка, режисерка
США   1 год 40 хв
Читати опис Дел — карлик, який завжди відчував себе ізгоєм. Він був самотній, навіть коли поруч з ним знаходилася безліч людей. Найбільше в своєму житті він мріє про те, щоб людство зникло. На його превеликий подив мрія здійснилася і сталося загадкове спустошення. Дел залишився єдиною людиною і тепер він безмежно щасливий. Чоловік живе в своє задоволення і піклується про місто, в якому більше нікого не залишилося. Але одного разу в його життя знову увірвався інший чоловік. Грейс — молода дівчина, якій, як йому пощастило вижити. От тільки, на відміну від Дела, вона не збирається провести все життя на самоті, тому має намір залишитися в місті, що чоловіка ніяк не влаштовує…
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 5.7 (12362)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1404)
Моя оцінка:
/10
Joan Didion: The Center Will Not Hold (2017) кінематографістка 0.0 imdb 7.4
Трейлер

Joan Didion: The Center Will Not Hold (2017)

Joan Didion: The Center Will Not Hold

кінематографістка
США   1 год 32 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (3036)
Моя оцінка:
/10
Оповідь служниці
Оповідь служниці (2017—) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.4
Сюжет Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Оповідь служниці Трейлер

Оповідь служниці (2017—)

The Handmaid's Tale

18+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Поновлений серіал
режисерка, продюсерка
США   60 хв
Читати опис Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (81)  IMDb: 8.4 (255647)
Моя оцінка:
/10
Розлучення
Розлучення (2016—2019) кінематографістка 3.7 imdb 6.8
Сюжет Френсіс переживає довге, важке розлучення, яке змушує її по-новому поглянути на роки спільно прожитого життя. Виявляється, почати все з чистого аркуша не так-то просто.
Розлучення Трейлер

Розлучення (2016—2019)

Divorce

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
кінематографістка
США   30 хв
Читати опис Френсіс переживає довге, важке розлучення, яке змушує її по-новому поглянути на роки спільно прожитого життя. Виявляється, почати все з чистого аркуша не так-то просто.
КіноБаза: 3.7 (4)  IMDb: 6.8 (8342)
Моя оцінка:
/10
Make (2016) зіграла саму себе 0.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) MAKE is a feature-length documentary for the modern creative, produced by the team at Musicbed. This film is a question. A conversation starter. It's an examination of the reasons we create...

Make (2016)

Make

зіграла саму себе
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) MAKE is a feature-length documentary for the modern creative, produced by the team at Musicbed. This film is a question. A conversation starter. It's an examination of the reasons we create...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (51)
Моя оцінка:
/10
Лимонад
Лимонад (2016) кінематографістка 9.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) A view of a woman's journey through life.
Лимонад Трейлер

Лимонад (2016)

Beyoncé: Lemonade

кінематографістка
США   1 год 5 хв
Читати опис (англ.) A view of a woman's journey through life.
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 8.3 (3444)
Моя оцінка:
/10
Вініл
Вініл (2016) кінематографістка  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Дія телевізійної драми розгорнеться в Нью-Йорку 1970-х років. Музична індустрія, повна наркотиків і розпусти, показана очима Річі Фінестри — директора звукозаписувального лейблу, який намагається залишитися на плаву під натиском розвитку панку і диско.
Вініл Трейлер

Вініл (2016)

Vinyl

18+
Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографістка
США   60 хв
Читати опис Дія телевізійної драми розгорнеться в Нью-Йорку 1970-х років. Музична індустрія, повна наркотиків і розпусти, показана очима Річі Фінестри — директора звукозаписувального лейблу, який намагається залишитися на плаву під натиском розвитку панку і диско.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (30)  IMDb: 7.7 (24838)
Моя оцінка:
/10
Мільярди
Мільярди (2016—2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.3
Сюжет У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Мільярди Трейлер

Мільярди (2016—2023)

Billions

18+
Серіал 7 сезонів, 84 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (49)  IMDb: 8.3 (108419)
Моя оцінка:
/10
Лугова країна
Лугова країна (2015) режисерка, кінематографістка  ✓ укр. субтитри 6.0 imdb 5.8
Сюжет Подружжя Сара і Філ стикаються з бідою: безслідно зникає їх син. Філ, поліцейський з Нью-Йорка намагається заглушити горе звичними методами з звичайними в таких випадках наслідками, а Сара справляється з цим іншим способом: вона починає сама шукати на свою голову не просто неприємності, а справжні небезпеки.
Лугова країна Трейлер

Лугова країна (2015)

Meadowland

16+
режисерка, кінематографістка
США   1 год 45 хв
Читати опис Подружжя Сара і Філ стикаються з бідою: безслідно зникає їх син. Філ, поліцейський з Нью-Йорка намагається заглушити горе звичними методами з звичайними в таких випадках наслідками, а Сара справляється з цим іншим способом: вона починає сама шукати на свою голову не просто неприємності, а справжні небезпеки.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 5.8 (4173)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн
Ось і вона
Ось і вона (2014) кінематографістка  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.9
Сюжет Життя закоренілого егоїста відразу міняється, коли він раптом знайомиться зі своєю онукою, про існування якої навіть не підозрював...
Ось і вона Трейлер

Ось і вона (2014)

And So It Goes

14+
кінематографістка
США   1 год 34 хв
Читати опис Життя закоренілого егоїста відразу міняється, коли він раптом знайомиться зі своєю онукою, про існування якої навіть не підозрював...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (19)  IMDb: 5.9 (15194)
Моя оцінка:
/10
Близнюки
Близнюки (2014) кінематографістка 6.7 imdb 6.8
Сюжет Майло та Меггі багато років уникали одне одного. Але справа у тому, що вони не просто брат та сестра, а близнюки, і у них достатньо велика необхідність у спілкуванні одне з одним, ніж їм може здаватись. Доля підкаже їм, як краще влаштувати своє життя та відновити втрачені зв’язки, нехай іноді і ціною достатньо жорстоких уроків…
Близнюки Трейлер

Близнюки (2014)

The Skeleton Twins

16+
кінематографістка
США   1 год 33 хв
Читати опис Майло та Меггі багато років уникали одне одного. Але справа у тому, що вони не просто брат та сестра, а близнюки, і у них достатньо велика необхідність у спілкуванні одне з одним, ніж їм може здаватись. Доля підкаже їм, як краще влаштувати своє життя та відновити втрачені зв’язки, нехай іноді і ціною достатньо жорстоких уроків…
КіноБаза: 6.7 (10)  IMDb: 6.8 (44591)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $16.99
Зупинись і гори
Зупинись і гори (2014—2017) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Зупинись і гори Трейлер

Зупинись і гори (2014—2017)

Halt and Catch Fire

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (31)  IMDb: 8.4 (34993)
Моя оцінка:
/10
У пошуку
У пошуку (2014—2015) кінематографістка 8.4 imdb 8.2
Сюжет Фільм розповідає про трійку геїв та їхні пригоди. У друзів абсолютно різні роботи (художник, офіціант та розробник комп’ютерних ігор), проте всі вони проживають у знаменитому гейському районі Мішн, який знаходиться в славному місті Сан-Франциско.
У пошуку

У пошуку (2014—2015)

Looking

18+
Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
кінематографістка
США   30 хв
Читати опис Фільм розповідає про трійку геїв та їхні пригоди. У друзів абсолютно різні роботи (художник, офіціант та розробник комп’ютерних ігор), проте всі вони проживають у знаменитому гейському районі Мішн, який знаходиться в славному місті Сан-Франциско.
КіноБаза: 8.4 (7)  IMDb: 8.2 (21359)
Моя оцінка:
/10
War Story (2014) кінематографістка 6.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) A war photographer who recently endured a brutal detainment in Libya holes up in Sicily to come to terms with her ordeal, not far from the home of her former lover and mentor. Soon she crosses paths with a Tunisian migrant in need of an abortion and safe passage to France, who bears a striking resemblance to a Libyan girl Lee photographed just before her capture.
Трейлер

War Story (2014)

War Story

кінематографістка
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A war photographer who recently endured a brutal detainment in Libya holes up in Sicily to come to terms with her ordeal, not far from the home of her former lover and mentor. Soon she crosses paths with a Tunisian migrant in need of an abortion and safe passage to France, who bears a striking resemblance to a Libyan girl Lee photographed just before her capture.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 3.9 (795)
Моя оцінка:
/10
The Inevitable Defeat of Mister & Pete (2013) кінематографістка 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A coming-of-age story about two inner city boys who are left to fend for themselves over the summer after their mothers are taken away by the authorities.
Трейлер

The Inevitable Defeat of Mister & Pete (2013)

The Inevitable Defeat of Mister & Pete

кінематографістка
США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) A coming-of-age story about two inner city boys who are left to fend for themselves over the summer after their mothers are taken away by the authorities.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (5719)
Моя оцінка:
/10
Убий своїх коханих
Убий своїх коханих (2013) кінематографістка 6.7 imdb 6.4
Сюжет Кінострічка оповідає про уривок студентського життя чотирьох друзів: Аллена Гінсберга (Деніел Редкліфф), Люсьєна Карра (Дейн ДеГаан), Вільяма Барроуза (Бен Фостер) і Джека Керуака (Джек Г'юстон) і як убивство в 1944 році об'єднує великих поетів покоління бітників. Так само головним персонажем є герой Майкла Голла — Девід Каммерер.
Убий своїх коханих Трейлер

Убий своїх коханих (2013)

Kill Your Darlings

16+
кінематографістка
США   1 год 44 хв
Читати опис Кінострічка оповідає про уривок студентського життя чотирьох друзів: Аллена Гінсберга (Деніел Редкліфф), Люсьєна Карра (Дейн ДеГаан), Вільяма Барроуза (Бен Фостер) і Джека Керуака (Джек Г'юстон) і як убивство в 1944 році об'єднує великих поетів покоління бітників. Так само головним персонажем є герой Майкла Голла — Девід Каммерер.
КіноБаза: 6.7 (45)  IMDb: 6.4 (41046)
Моя оцінка:
/10
Autumn Blood (2011) кінематографістка 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Two young orphans in the Tirolian Mountains come under siege by a vicious band of hunters. Frightened of being separated by child services following the death of their mother, a self-sufficient 16-year-old girl and her 10-year-old brother - who hasn't spoken a word since seeing his father killed by the mayor - strive to live off the land in peace. Their innocence is shattered, however, when a group of hunters led by the mayor's son brutalizes and rapes the free-spirited girl. Later, when a well-meaning social services worker arrives too late to protect the terrorized siblings, the girl and her brother prepare to take a stand against their ruthless attackers.
Трейлер

Autumn Blood (2011)

Autumn Blood

кінематографістка
Австрія, США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Two young orphans in the Tirolian Mountains come under siege by a vicious band of hunters. Frightened of being separated by child services following the death of their mother, a self-sufficient 16-year-old girl and her 10-year-old brother - who hasn't spoken a word since seeing his father killed by the mayor - strive to live off the land in peace. Their innocence is shattered, however, when a group of hunters led by the mayor's son brutalizes and rapes the free-spirited girl. Later, when a well-meaning social services worker arrives too late to protect the terrorized siblings, the girl and her brother prepare to take a stand against their ruthless attackers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (1986)
Моя оцінка:
/10
Безкоштовні зразки
Безкоштовні зразки (2012) кінематографістка 0.0 imdb 5.6
Сюжет Головна героїня відрахована з юридичної школи і змушена роздавати безкоштовні зразки морозива, щоб мати кошти для існування. Робота і так валить її в депресію, а тут ще якийсь молодий чоловік починає надавати недвозначні знаки уваги.
Безкоштовні зразки Трейлер

Безкоштовні зразки (2012)

Free Samples

кінематографістка
США   1 год 20 хв
Читати опис Головна героїня відрахована з юридичної школи і змушена роздавати безкоштовні зразки морозива, щоб мати кошти для існування. Робота і так валить її в депресію, а тут ще якийсь молодий чоловік починає надавати недвозначні знаки уваги.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (2299)
Моя оцінка:
/10
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч (2012) зіграла саму себе  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Пліч-о-пліч Трейлер

Пліч-о-пліч (2012)

Side by Side

зіграла саму себе
США   1 год 39 хв
Читати опис Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.6 (13698)
Моя оцінка:
/10
Магія Бель-Айла
Магія Бель-Айла (2012) кінематографістка  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Монті Уайлдхорн, автор популярних книжок про Дикий Захід, після смерті дружини переживає депресію, через що втрачає потяг до творчості і призвичаюється до алкоголю. Племінник винаймає йому для літнього відпочинку будиночок на мальовничому острові Бель, що розташований на річці Детройт, поблизу кордону між США та Канадою. Знайомство з життєрадісними сусідами - молода мама та троє енергійних дівчаток - допомагає старому письменнику повернути смак до життя та віднайти натхнення знову почати писати.
Магія Бель-Айла Трейлер

Магія Бель-Айла (2012)

The Magic of Belle Isle

16+
кінематографістка
США   1 год 49 хв
Читати опис Монті Уайлдхорн, автор популярних книжок про Дикий Захід, після смерті дружини переживає депресію, через що втрачає потяг до творчості і призвичаюється до алкоголю. Племінник винаймає йому для літнього відпочинку будиночок на мальовничому острові Бель, що розташований на річці Детройт, поблизу кордону між США та Канадою. Знайомство з життєрадісними сусідами - молода мама та троє енергійних дівчаток - допомагає старому письменнику повернути смак до життя та віднайти натхнення знову почати писати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (27)  IMDb: 6.9 (20216)
Моя оцінка:
/10
For Ellen (2012) кінематографістка 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Joby Taylor, having risked home and family in pursuit of the roll-and-roll dream, finds himself being asked to surrender all rights of paternity to his six-year-old daughter Ellen in a divorce settlement. With much at stake at this late stage, is it too late for him to start being a father? That's the question as he approaches a deadline decision to either surrender or fight.
Трейлер

For Ellen (2012)

For Ellen

кінематографістка
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Joby Taylor, having risked home and family in pursuit of the roll-and-roll dream, finds himself being asked to surrender all rights of paternity to his six-year-old daughter Ellen in a divorce settlement. With much at stake at this late stage, is it too late for him to start being a father? That's the question as he approaches a deadline decision to either surrender or fight.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (2294)
Моя оцінка:
/10
Shut Up and Play the Hits (2012) кінематографістка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) On April 2nd 2011, LCD Soundsystem played its final show at Madison Square Garden. Documenting this once in a life time performance and an intimate portrait of James Murphy as he navigates the lead-up to the show, the day after, and the personal and professional ramifications of his decision.
Трейлер

Shut Up and Play the Hits (2012)

Shut Up and Play the Hits

кінематографістка
Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) On April 2nd 2011, LCD Soundsystem played its final show at Madison Square Garden. Documenting this once in a life time performance and an intimate portrait of James Murphy as he navigates the lead-up to the show, the day after, and the personal and professional ramifications of his decision.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (2881)
Моя оцінка:
/10
Yelling to the Sky (2011) кінематографістка 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) As her family falls apart, seventeen year old Sweetness O'Hara is left to fend for herself in a neighborhood where her survival is uncertain.
Трейлер

Yelling to the Sky (2011)

Yelling to the Sky

кінематографістка
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) As her family falls apart, seventeen year old Sweetness O'Hara is left to fend for herself in a neighborhood where her survival is uncertain.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (909)
Моя оцінка:
/10
На добраніч, Місяць
На добраніч, Місяць (2011) кінематографістка 6.4 imdb 6.1
Сюжет Лілі та Елісон стикаються зі зміною життя після того, як вони залишають свій будинок у Салтон-Море та йдуть за хлопцями, яких зустрічають дорогою назад до Лос-Анджелеса.
На добраніч, Місяць

На добраніч, Місяць (2011)

Little Birds

кінематографістка
США   1 год 34 хв
Читати опис Лілі та Елісон стикаються зі зміною життя після того, як вони залишають свій будинок у Салтон-Море та йдуть за хлопцями, яких зустрічають дорогою назад до Лос-Анджелеса.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 6.1 (5211)
Моя оцінка:
/10
Off the Grid: Life on the Mesa (2007) кінематографістка 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Twenty-Five miles from town, a million miles from mainstream society, a loose-knit community of radicals live in the desert, struggling to survive with little food, less water and no electricity, as they cling to their unique vision of the American dream.
Трейлер

Off the Grid: Life on the Mesa (2007)

Off the Grid: Life on the Mesa

кінематографістка
США   1 год 8 хв
Читати опис (англ.) Twenty-Five miles from town, a million miles from mainstream society, a loose-knit community of radicals live in the desert, struggling to survive with little food, less water and no electricity, as they cling to their unique vision of the American dream.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (394)
Моя оцінка:
/10
Замерзла ріка
Замерзла ріка (2008) кінематографістка 6.6 imdb 7.1
Сюжет Дія розвертається на маловідомій границі між штатом Нью-Йорк і Квебеком, що проходить по резервації індіанців плем'я могавков. Тут матері-одиначки, що заробляють гроші, щодня зіштовхуються зі спокусою легких грошей, які можна заробити на контрабанді. Дві жінки-матері, які опинились в розпачливому положенні - одна біла, одна із плем'я могавків - утягуються в контрабанду через границю по замерзлих водах ріки Святого Лаврентія.
Замерзла ріка Трейлер

Замерзла ріка (2008)

Frozen River

16+
кінематографістка
США   1 год 37 хв
Читати опис Дія розвертається на маловідомій границі між штатом Нью-Йорк і Квебеком, що проходить по резервації індіанців плем'я могавков. Тут матері-одиначки, що заробляють гроші, щодня зіштовхуються зі спокусою легких грошей, які можна заробити на контрабанді. Дві жінки-матері, які опинились в розпачливому положенні - одна біла, одна із плем'я могавків - утягуються в контрабанду через границю по замерзлих водах ріки Святого Лаврентія.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 7.1 (26398)
Моя оцінка:
/10
Once Upon a Film (2007) кінематографістка 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A fairy tale for cynics.

Once Upon a Film (2007)

Once Upon a Film

кінематографістка
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) A fairy tale for cynics.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (22)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: