Расселл Малкегі

Russell Mulcahy

Дата народження: 23 червня 1953 (70 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Мельбурн, Вікторія, Австралія

Всього фільмів (на сайті): 45

Ролі: режисер ★ 6.93 (39), актор (7), сценарист ★ 5.83 (3), продюсер (3)

Фільмографія

Знайдено 45 результатів

Вовченя: Фільм
Вовченя: Фільм (2023) режисер, сценарист, продюсер 6.1 imdb 5.5
Сюжет З'явилося жахливе зло, вовки знову виють, але тільки такий перевертень, як Скотт МакКолл, може зібрати нових союзників і возз'єднати перевірених друзів, щоб дати відсіч наймогутнішому й смертоносному ворогові.
Вовченя: Фільм Трейлер

Вовченя: Фільм (2023)

Teen Wolf: The Movie

режисер, сценарист, продюсер
США   2 год 20 хв
Читати опис З'явилося жахливе зло, вовки знову виють, але тільки такий перевертень, як Скотт МакКолл, може зібрати нових союзників і возз'єднати перевірених друзів, щоб дати відсіч наймогутнішому й смертоносному ворогові.
КіноБаза: 6.1 (10)  IMDb: 5.5 (14530)
Моя оцінка:
/10
The Horror Crowd (2020) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Revealing, intimate documentary spotlighting the Hollywood horror community.
Трейлер

The Horror Crowd (2020)

The Horror Crowd

зіграв самого себе
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Revealing, intimate documentary spotlighting the Hollywood horror community.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (46)
Моя оцінка:
/10
Золото Фліна
Золото Фліна (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 5.1
Сюжет Фільм розповідає про життя колишнього ветерана війни, а також авантюриста і контрабандиста Ерла Флінна до того, як він став одним з найбільш знаменитих голлівудських акторів. Після повернення з джунглів Папуа-Нової Гвінеї, де він перебував з американської знімальною командою, Флінн вирішує відправитися на пошуки золота. Для цього він переконує трьох абсолютно різних чоловіків - Рекса, Дюка і Чарлі - супроводжувати його у подорожі. Разом герої їдуть в захоплюючу пригоду, під час якої на них чекають не тільки веселощі, а й безліч смертельних небезпек. Чи зможуть вони уникнути зустрічі з китайськими контрабандистами опіуму і дістатися до берегів східного узбережжя Австралії?
Золото Фліна

Золото Фліна (2018)

In Like Flynn

режисер
Австралія   1 хв
Читати опис Фільм розповідає про життя колишнього ветерана війни, а також авантюриста і контрабандиста Ерла Флінна до того, як він став одним з найбільш знаменитих голлівудських акторів. Після повернення з джунглів Папуа-Нової Гвінеї, де він перебував з американської знімальною командою, Флінн вирішує відправитися на пошуки золота. Для цього він переконує трьох абсолютно різних чоловіків - Рекса, Дюка і Чарлі - супроводжувати його у подорожі. Разом герої їдуть в захоплюючу пригоду, під час якої на них чекають не тільки веселощі, а й безліч смертельних небезпек. Чи зможуть вони уникнути зустрічі з китайськими контрабандистами опіуму і дістатися до берегів східного узбережжя Австралії?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.1 (1406)
Моя оцінка:
/10
Duran Duran: There's Something You Should Know (2018) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Charting their trajectory over four decades, the band's story is told through seven of their albums. Each record uncovers a compelling chapter in the band's journey.

Duran Duran: There's Something You Should Know (2018)

Duran Duran: There's Something You Should Know

зіграв самого себе
Велика Британія   58 хв
Читати опис (англ.) Charting their trajectory over four decades, the band's story is told through seven of their albums. Each record uncovers a compelling chapter in the band's journey.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (652)
Моя оцінка:
/10
13 причин чому
13 причин чому (2017—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Одного разу Клей Дженсен знаходить на порозі свого будинку коробку з аудіокасетами, які записала Ханна Бейкер. Він був закоханий у цю дівчину в школі, поки одного разу вона не наклала на себе руки. У своїх записах Ханна вказала 13 причин, які штовхнули її на це. І Клей – одна з них.
13 причин чому Трейлер

13 причин чому (2017—2020)

13 Reasons Why

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Одного разу Клей Дженсен знаходить на порозі свого будинку коробку з аудіокасетами, які записала Ханна Бейкер. Він був закоханий у цю дівчину в школі, поки одного разу вона не наклала на себе руки. У своїх записах Ханна вказала 13 причин, які штовхнули її на це. І Клей – одна з них.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (133)  IMDb: 7.5 (317316)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

The Lizzie Borden Chronicles (2015) режисер 5.6 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Fictionalized account of actual events and people surrounding Lizzie Borden after her controversial acquittal of the double murder of her father and stepmother in 1892.
Трейлер

The Lizzie Borden Chronicles (2015)

The Lizzie Borden Chronicles

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Скасований
режисер
США   5 год 37 хв
Читати опис (англ.) Fictionalized account of actual events and people surrounding Lizzie Borden after her controversial acquittal of the double murder of her father and stepmother in 1892.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.9 (4467)
Моя оцінка:
/10
Приємний на вигляд
Приємний на вигляд (2015) режисер 6.5 imdb 7.1
Сюжет У серіалі розповідається про технологічного генія Лінді Семпсон (Вікторія Джастіс) - 21-річній жінці, котра після розмови зі своєю подругою Софією (Кірсі Клемонс) вирішує зареєструватись на сайті онлайн - знайомств. Крім цього, у Нью-Йорку починають відбуватися вбивства молодих жінок, які знайомилися з чоловіками онлайн та йшли з ними на побачення. Згодом Лінді починає підозрювати одного зі своїх інтернет - шанувальників у причетності до злочинів та розуміє, що її життя теж під загрозою. Семпсон об'єднується зі своїми друзями (групою хакерів) та починає полювання на вбивцю, намагаючись також знайти свою викрадену три роки тому сестру Сару.
Приємний на вигляд Трейлер

Приємний на вигляд (2015)

Eye Candy

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис У серіалі розповідається про технологічного генія Лінді Семпсон (Вікторія Джастіс) - 21-річній жінці, котра після розмови зі своєю подругою Софією (Кірсі Клемонс) вирішує зареєструватись на сайті онлайн - знайомств. Крім цього, у Нью-Йорку починають відбуватися вбивства молодих жінок, які знайомилися з чоловіками онлайн та йшли з ними на побачення. Згодом Лінді починає підозрювати одного зі своїх інтернет - шанувальників у причетності до злочинів та розуміє, що її життя теж під загрозою. Семпсон об'єднується зі своїми друзями (групою хакерів) та починає полювання на вбивцю, намагаючись також знайти свою викрадену три роки тому сестру Сару.
КіноБаза: 6.5 (6)  IMDb: 7.1 (7638)
Моя оцінка:
/10
Цунамі 3D
Цунамі 3D (2012) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.2
Сюжет Жахливе цунамі обрушується на курортне місто. З морських глибин на затоплені вулиці вириваються голодні і спраглі крові акули. Починається полювання. Опинившись у пастці стихії, дивом уцілілі люди намагаються вижити. Чи зможе Джош врятувати життя дівчини, яку він завжди кохав, але одного разу вже втратив?
Цунамі 3D Трейлер

Цунамі 3D (2012)

Bait

18+
сценарист, продюсер
Австралія, Сінгапур   1 год 33 хв
Читати опис Жахливе цунамі обрушується на курортне місто. З морських глибин на затоплені вулиці вириваються голодні і спраглі крові акули. Починається полювання. Опинившись у пастці стихії, дивом уцілілі люди намагаються вижити. Чи зможе Джош врятувати життя дівчини, яку він завжди кохав, але одного разу вже втратив?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (9)  IMDb: 5.2 (19588)
Моя оцінка:
/10
Вовченя
Вовченя (2011—2017) режисер, продюсер, актор у ролі Pool Owner  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Тут на хлопця напала незрозуміла істота, яка вразила його своїми величезними розмірами. Тварина вкусила Скотта. З цього моменту у героя почалося нове життя. Він розуміє, що з його організмом трапилося щось дивне. Ось тільки що саме, хлопець зрозуміти так і не зміг. Молодий чоловік почав за собою помічати, що він набагато швидше рухається, його рани заживають за мінімальну кількість часу, зміни відбулися і з рефлекторною сторони. Такі зміни сильно лякають Скотта. Йому необхідно навчитися володіти і правильно використовувати придбані можливості.
Вовченя

Вовченя (2011—2017)

Teen Wolf

16+
Серіал 6 сезонів, 100 епізодів Завершений
режисер, продюсер, актор у ролі Pool Owner
США   41 хв
Читати опис Тут на хлопця напала незрозуміла істота, яка вразила його своїми величезними розмірами. Тварина вкусила Скотта. З цього моменту у героя почалося нове життя. Він розуміє, що з його організмом трапилося щось дивне. Ось тільки що саме, хлопець зрозуміти так і не зміг. Молодий чоловік почав за собою помічати, що він набагато швидше рухається, його рани заживають за мінімальну кількість часу, зміни відбулися і з рефлекторною сторони. Такі зміни сильно лякають Скотта. Йому необхідно навчитися володіти і правильно використовувати придбані можливості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (77)  IMDb: 7.7 (164299)
Моя оцінка:
/10
Video Killed the Radio Star (2009—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Featuring interviews with iconic bands and artists, such as Guns 'n' Roses, Fleetwood Mac, Metallica, A-Ha, Bon Jovi and Bryan Adams.

Video Killed the Radio Star (2009—)

Video Killed the Radio Star

Серіал 8 сезонів, 66 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія
Читати опис (англ.) Featuring interviews with iconic bands and artists, such as Guns 'n' Roses, Fleetwood Mac, Metallica, A-Ha, Bon Jovi and Bryan Adams.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (41)
Моя оцінка:
/10
Молитви за Боббі
Молитви за Боббі (2009) режисер  ✓ укр. субтитри 8.0 imdb 8.0
Сюжет Мері Ґріффіт, побожна християнка, дізнається, що її син Боббі - гей. Вона вважає це гріхом і переконана, що Бог допоможе Боббі, якщо той протистоятиме спокусі. Мері закликає сина молитися ще більше і шукати розради в церкві, замість того щоб підтримати свого хлопчика та зберегти йому життя.
Молитви за Боббі Трейлер

Молитви за Боббі (2009)

Prayers for Bobby

18+
режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис Мері Ґріффіт, побожна християнка, дізнається, що її син Боббі - гей. Вона вважає це гріхом і переконана, що Бог допоможе Боббі, якщо той протистоятиме спокусі. Мері закликає сина молитися ще більше і шукати розради в церкві, замість того щоб підтримати свого хлопчика та зберегти йому життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.0 (15)  IMDb: 8.0 (18030)
Моя оцінка:
/10
Відправ їх у пекло, Мелоуне
Відправ їх у пекло, Мелоуне (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.8
Сюжет Головний герой - досвідчений приватний детектив Мелоун, якого наймають доставити безжалісному гангстерові Вітмору щось цінне і загадкове. По дорозі Мелоуну доведеться протистояти різномастим головорізам, кілерам і іншим відморозкам і будь-якою ціною доставити довірений йому вантаж.
Відправ їх у пекло, Мелоуне Трейлер

Відправ їх у пекло, Мелоуне (2009)

Give 'em Hell Malone

режисер
США   1 год 36 хв
Читати опис Головний герой - досвідчений приватний детектив Мелоун, якого наймають доставити безжалісному гангстерові Вітмору щось цінне і загадкове. По дорозі Мелоуну доведеться протистояти різномастим головорізам, кілерам і іншим відморозкам і будь-якою ціною доставити довірений йому вантаж.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (16)  IMDb: 5.8 (6645)
Моя оцінка:
/10
Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation! (2008) зіграв самого себе 9.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The story of "Ozploitation" movies - a time when Australian cinema showed an explosion of sex, violence, horror and action. Includes anecdotes, lessons in maverick filmmaking and a genuine love of Australian movies. It moves through Aussie genre cinema of the 70s and early 80s - claiming it's an unjustly forgotten cinematic era of boobs, pubes, tubes... and even a little kung fu.
Трейлер

Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation! (2008)

Not Quite Hollywood: The Wild, Untold Story of Ozploitation!

зіграв самого себе
Австралія, США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) The story of "Ozploitation" movies - a time when Australian cinema showed an explosion of sex, violence, horror and action. Includes anecdotes, lessons in maverick filmmaking and a genuine love of Australian movies. It moves through Aussie genre cinema of the 70s and early 80s - claiming it's an unjustly forgotten cinematic era of boobs, pubes, tubes... and even a little kung fu.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.6 (4706)
Моя оцінка:
/10
Цар скорпіонів 2: Сходження воїнів
Цар скорпіонів 2: Сходження воїнів (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 4.3 imdb 3.8
Сюжет Молодий Масьюз бачить смерть свого батька, самого великого воїна його народу. Всім відомо хто вбив його. Роки проходять і Масьюз стає воїном Чорним Скорпіоном, готовим служити своєму цареві, людині, що вбила його батька. Як його зупинити, якщо цар - володіє чорною магією й підтримкою Богині Смерті.
Масьюз зустрінеться з Мінотавром і потрапить у Підземний світ і все заради помсти.
Цар скорпіонів 2: Сходження воїнів Трейлер

Цар скорпіонів 2: Сходження воїнів (2008)

The Scorpion King: Rise of a Warrior

16+
режисер
США, ПАР, Німеччина   1 год 49 хв
Читати опис Молодий Масьюз бачить смерть свого батька, самого великого воїна його народу. Всім відомо хто вбив його. Роки проходять і Масьюз стає воїном Чорним Скорпіоном, готовим служити своєму цареві, людині, що вбила його батька. Як його зупинити, якщо цар - володіє чорною магією й підтримкою Богині Смерті.
Масьюз зустрінеться з Мінотавром і потрапить у Підземний світ і все заради помсти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.3 (29)  IMDb: 3.8 (14725)
Моя оцінка:
/10
Крутий віраж
Крутий віраж (2008) режисер 0.0 imdb 4.7
Сюжет Повернувшись у Лос-Анджелес після довгої відсутності, професійний угонщик Кевін Хокінс відразу вливається в компанію старих друзів - таких же професіоналів, які саме в цей час одержують велике замовлення на партію дорогих, рідких і престижних автомобілів. Але в місті, крім них, орудує ще одна банда, члени якої жорстокі й не терплять суперництва в такому прибутковому бізнесі, як викрадення й продаж крадених автомобілів.
Будь-який, хто вторгається на їхню територію може запросто поплатитися життям.
Крутий віраж

Крутий віраж (2008)

Crash and Burn

18+
режисер
США   1 год 21 хв
Читати опис Повернувшись у Лос-Анджелес після довгої відсутності, професійний угонщик Кевін Хокінс відразу вливається в компанію старих друзів - таких же професіоналів, які саме в цей час одержують велике замовлення на партію дорогих, рідких і престижних автомобілів. Але в місті, крім них, орудує ще одна банда, члени якої жорстокі й не терплять суперництва в такому прибутковому бізнесі, як викрадення й продаж крадених автомобілів.
Будь-який, хто вторгається на їхню територію може запросто поплатитися життям.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (633)
Моя оцінка:
/10
Оселя зла 3: Вимирання
Оселя зла 3: Вимирання (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Еліс, не раз вже рятувала світ від смертельних вірусів і неминучої загибелі, знов береться за зброю. На цей раз їй прийдеться зтикнутись з корпорацією «Амбрела», яка розробляє антигуманний проект. Підступні політики і прагматичні вчені намагаються знищити людей і замінити їх на більш «досконалі» створіння, заселивши Землю невразливими безсмертними клонами…
Оселя зла 3: Вимирання Трейлер

Оселя зла 3: Вимирання (2007)

Resident Evil: Extinction

16+
режисер
Франція, Австралія, Німеччина, Велика Британія, США   1 год 34 хв
Читати опис Еліс, не раз вже рятувала світ від смертельних вірусів і неминучої загибелі, знов береться за зброю. На цей раз їй прийдеться зтикнутись з корпорацією «Амбрела», яка розробляє антигуманний проект. Підступні політики і прагматичні вчені намагаються знищити людей і замінити їх на більш «досконалі» створіння, заселивши Землю невразливими безсмертними клонами…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (209)  IMDb: 6.2 (206218)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

While the Children Sleep (2007) режисер 4.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Prosperous California couple Carter and Meghan find the perfect live-in nanny when they hire Abby Reed. But no sooner does she arrive than she begins to arouse suspicion in friends and neighbors who, one by one, start dying. By the time Meghan looks deeper into the past, it's too late. Abby's work has already begun.

While the Children Sleep (2007)

While the Children Sleep

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Prosperous California couple Carter and Meghan find the perfect live-in nanny when they hire Abby Reed. But no sooner does she arrive than she begins to arouse suspicion in friends and neighbors who, one by one, start dying. By the time Meghan looks deeper into the past, it's too late. Abby's work has already begun.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.9 (1412)
Моя оцінка:
/10
Тутанхамон: Прокляття гробниці
Тутанхамон: Прокляття гробниці (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.3
Сюжет Багато тисяч років тому юний фараон Тутанхамон правив Єгиптом. Мало хто знає подробиці його життя. І ніхто не знає нічого про його смерть. У 1922 році відкриття чергової гробниці фараона ставить під загрозу існування всього світу. Пошук скарбів гробниці Тутанхамона стає питанням життя і смерті для двох археологів. Один з них - Денні Фремонт - хоче використовувати могутність гробниці для користі людства. Інший - Морган Сінклейр - для здобуття влади над світом.
Тутанхамон: Прокляття гробниці Трейлер

Тутанхамон: Прокляття гробниці (2006)

The Curse of King Tut's Tomb

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер
США   2 год 50 хв
Читати опис Багато тисяч років тому юний фараон Тутанхамон правив Єгиптом. Мало хто знає подробиці його життя. І ніхто не знає нічого про його смерть. У 1922 році відкриття чергової гробниці фараона ставить під загрозу існування всього світу. Пошук скарбів гробниці Тутанхамона стає питанням життя і смерті для двох археологів. Один з них - Денні Фремонт - хоче використовувати могутність гробниці для користі людства. Інший - Морган Сінклейр - для здобуття влади над світом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 4.3 (2487)
Моя оцінка:
/10
Таємничий острів
Таємничий острів (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.4
Сюжет 1863 рік, розпал Громадянської війни в США. Шестеро в'язнів біжать із полону на повітряній кулі й після багатоденного польоту виявляються на тихоокеанському острові, не нанесеному на жодну карту. Їм залишається лише одне - намагатися влаштувати своє життя й чекати порятунку.Але острів, на вид гаданий мирним, таїть у собі численні небезпеки: дивовижні м'ясоїдні монстри; кровожерливі пірати, які шукають скарби; вулкан, що прокинувся, що загрожує руйнівним виверженням, і божевільний геній - капітан Немо, що пристосував острів для своїх загадкових цілей.
Таємничий острів

Таємничий острів (2005)

Mysterious Island

12+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
США, Таїланд, Німеччина   2 год 52 хв
Читати опис 1863 рік, розпал Громадянської війни в США. Шестеро в'язнів біжать із полону на повітряній кулі й після багатоденного польоту виявляються на тихоокеанському острові, не нанесеному на жодну карту. Їм залишається лише одне - намагатися влаштувати своє життя й чекати порятунку.Але острів, на вид гаданий мирним, таїть у собі численні небезпеки: дивовижні м'ясоїдні монстри; кровожерливі пірати, які шукають скарби; вулкан, що прокинувся, що загрожує руйнівним виверженням, і божевільний геній - капітан Немо, що пристосував острів для своїх загадкових цілей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (2342)
Моя оцінка:
/10
3: The Dale Earnhardt Story (2004) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Biographical story of Dale Earnhardt, Sr. starts with his young life and growing up with his father, Ralph, who raced for a living, but initially wanted more for his son. When Dale quits high school to start driving full time, his father aids him and shows a reluctant pride when he is initially successful. Armed with many of his father's philosophies, Dale pushed himself to be the best. His aggressive track mannerisms earned himself fans and detractors. Fellow racer Neil Bonnett was one of those long time friends and whose death deeply affected Dale. Darrell Waltrip clearly was a detractor and the two men's rivalry is clearly depicted. Off the track, Dale's determination to make it impacts two marriages. Third wife Theresa was closer to racing and met Dale when he had started his rise into the Winston Cup circuit. The story also looks at his relationship with his children, particularly son Kerry from his first marriage and whom he did not see again after age 5 until Kerry in his late teens showed up to meet his father again. Similar to his own father, Dale drove Dale Jr. to be the best, including temporarily sending him to military school when his grades slipped, but like his father, Dale Jr. only wanted to race. Contains mild profanity.

3: The Dale Earnhardt Story (2004)

3: The Dale Earnhardt Story

режисер
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Biographical story of Dale Earnhardt, Sr. starts with his young life and growing up with his father, Ralph, who raced for a living, but initially wanted more for his son. When Dale quits high school to start driving full time, his father aids him and shows a reluctant pride when he is initially successful. Armed with many of his father's philosophies, Dale pushed himself to be the best. His aggressive track mannerisms earned himself fans and detractors. Fellow racer Neil Bonnett was one of those long time friends and whose death deeply affected Dale. Darrell Waltrip clearly was a detractor and the two men's rivalry is clearly depicted. Off the track, Dale's determination to make it impacts two marriages. Third wife Theresa was closer to racing and met Dale when he had started his rise into the Winston Cup circuit. The story also looks at his relationship with his children, particularly son Kerry from his first marriage and whom he did not see again after age 5 until Kerry in his late teens showed up to meet his father again. Similar to his own father, Dale drove Dale Jr. to be the best, including temporarily sending him to military school when his grades slipped, but like his father, Dale Jr. only wanted to race. Contains mild profanity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1741)
Моя оцінка:
/10
Квін. Найвеличніші пісні
Квін. Найвеличніші пісні (2003) режисер 8.0 imdb 8.8
Сюжет Друга DVD-збірка музичних кліпів британського рок-гурту «Queen». Вона була вийшла у листопаді 2003 року і включала в себе відео-гіти гурту з 1981-го по 1989 рік. Збірка потрапила на перше місце в чарті Великої Британії під час першого тижня. Вона також досягла першої позиції в Ірландії. У тому ж році DVD посіло 2 позицію в Іспанії і 4 позицію в Італії. Збірка отримала двічі платинову сертифікацію у Великій Британії, платинову у Франції і Австралії, золоту в Німеччині, Іспанії, Польщі та інших країнах.
Квін. Найвеличніші пісні

Квін. Найвеличніші пісні (2003)

Queen: Greatest Video Hits 2

режисер
США   2 год 13 хв
Читати опис Друга DVD-збірка музичних кліпів британського рок-гурту «Queen». Вона була вийшла у листопаді 2003 року і включала в себе відео-гіти гурту з 1981-го по 1989 рік. Збірка потрапила на перше місце в чарті Великої Британії під час першого тижня. Вона також досягла першої позиції в Ірландії. У тому ж році DVD посіло 2 позицію в Іспанії і 4 позицію в Італії. Збірка отримала двічі платинову сертифікацію у Великій Британії, платинову у Франції і Австралії, золоту в Німеччині, Іспанії, Польщі та інших країнах.
КіноБаза: 8.0 (5)  IMDb: 8.8 (384)
Моя оцінка:
/10
Skin (2003) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Two mismatched teens fall in love with each other despite the family feud between their fathers, one a pornographer, the other a district attorney, trying to bring each other down.

Skin (2003)

Skin

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Two mismatched teens fall in love with each other despite the family feud between their fathers, one a pornographer, the other a district attorney, trying to bring each other down.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (260)
Моя оцінка:
/10
Swimming Upstream (2003) режисер 5.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) The true story of Tony Fingleton, a young man from a troubled family who found the inner strength to become a champion. Always overshadowed in his father's eyes by his brothers, it is only when Tony displays an extraordinary swimming talent that he feels he has a shot at winning his father's heart.
Трейлер

Swimming Upstream (2003)

Swimming Upstream

режисер
Австралія, США   1 год 54 хв
Читати опис (англ.) The true story of Tony Fingleton, a young man from a troubled family who found the inner strength to become a champion. Always overshadowed in his father's eyes by his brothers, it is only when Tony displays an extraordinary swimming talent that he feels he has a shot at winning his father's heart.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.0 (3487)
Моя оцінка:
/10
1st to Die (2003) режисер 7.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A group of female friends in San Francisco investigate a serial killer targeting newlyweds.

1st to Die (2003)

1st to Die

режисер
США   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) A group of female friends in San Francisco investigate a serial killer targeting newlyweds.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.5 (729)
Моя оцінка:
/10
Young Lions (2002) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Australian police show about two male and two female detective senior constables who solve crimes and deal with personal issues.

Young Lions (2002)

Young Lions

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Australian police show about two male and two female detective senior constables who solve crimes and deal with personal issues.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (169)
Моя оцінка:
/10
Ієремія
Ієремія (2002—2004) режисер 5.5 imdb 7.0
Сюжет Майбутнє. Пройшло 15 років після «Великої смерті», епідемії, яка забрала життя всього дорослого населення планети. Єдині, кого пощадила страшна хвороба - це діти, які не досягли пубертатного віку. Ієремія - один з багатьох, хто поховав своїх батьків і навчився виживати в нещадному, практично середньовічному світі, де виживає найсильніший. У цьому світі немає ні заводів, ні транспорту, ні магазинів, ні шкіл. Нічого.
Ієремія

Ієремія (2002—2004)

Jeremiah

Серіал 2 сезони, 35 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   45 хв
Читати опис Майбутнє. Пройшло 15 років після «Великої смерті», епідемії, яка забрала життя всього дорослого населення планети. Єдині, кого пощадила страшна хвороба - це діти, які не досягли пубертатного віку. Ієремія - один з багатьох, хто поховав своїх батьків і навчився виживати в нещадному, практично середньовічному світі, де виживає найсильніший. У цьому світі немає ні заводів, ні транспорту, ні магазинів, ні шкіл. Нічого.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.0 (4613)
Моя оцінка:
/10
Загублений батальйон
Загублений батальйон (2001) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет У 1917 році американська армія вступила в союз з французами і англійцями, що воюють з Німеччиною. Жовтень 1918 року, Франція. Командир підрозділу, майор Чарльз Віттлсі, отримує наказ захопити і утримати стратегічно важливу позицію в Аргоннськом лісі.
В запеклому бою, американці все-таки займають потрібну позицію. Але як виявилось, вони сильно випередили лінію наступу і тепер опинилися в тилу ворога. Просто - в пастці.
Загублений батальйон Трейлер

Загублений батальйон (2001)

The Lost Battalion

16+
режисер
США, Люксембург   1 год 32 хв
Читати опис У 1917 році американська армія вступила в союз з французами і англійцями, що воюють з Німеччиною. Жовтень 1918 року, Франція. Командир підрозділу, майор Чарльз Віттлсі, отримує наказ захопити і утримати стратегічно важливу позицію в Аргоннськом лісі.
В запеклому бою, американці все-таки займають потрібну позицію. Але як виявилось, вони сильно випередили лінію наступу і тепер опинилися в тилу ворога. Просто - в пастці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.0 (8269)
Моя оцінка:
/10
Queer As Folk (2000—2005) режисер 9.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) Brash humor and genuine emotion make up this original series revolving around the lives, loves, ambitions, careers and friendships of a group of gay men and women living on Liberty Avenue in contemporary Pittsburgh, PA. The show offers an unapologetic look at modern, urban gay and lesbian lives while addressing the most critical health and political issues affecting the community. Sometimes racy, sometimes sensitive and always straight to the heart.
Трейлер

Queer As Folk (2000—2005)

Queer As Folk

18+
Серіал 5 сезонів, 83 епізоди Завершений
режисер
США, Канада   47 хв
Читати опис (англ.) Brash humor and genuine emotion make up this original series revolving around the lives, loves, ambitions, careers and friendships of a group of gay men and women living on Liberty Avenue in contemporary Pittsburgh, PA. The show offers an unapologetic look at modern, urban gay and lesbian lives while addressing the most critical health and political issues affecting the community. Sometimes racy, sometimes sensitive and always straight to the heart.
КіноБаза: 9.0 (12)  IMDb: 8.5 (22559)
Моя оцінка:
/10
На пляжі
На пляжі (2000) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет У 2006 році обмін ракетними ударами між Китаєм та США, і світова ядерна війна, яка сталася внаслідок цього, знищують усе людство на Землі. Радіоактивні опади загрожують знищити останнє вогнище цивілізації - Австралію.
Підводний човен «Чарлстон» під командуванням капітана Двайта Тауерса, єдиний вцілілий у війні корабель американського військово-морського флоту, прибуває до Мельбурна. Взявши на борт вченого Джуліана Осборна, «Чарлстон» відправляється в «експедицію останньої надії» до берегів Аляски, звідки надходять таємничі, ледве чутні радіосигнали...
На пляжі Трейлер

На пляжі (2000)

On the Beach

16+
режисер
Австралія, США   3 год 15 хв
Читати опис У 2006 році обмін ракетними ударами між Китаєм та США, і світова ядерна війна, яка сталася внаслідок цього, знищують усе людство на Землі. Радіоактивні опади загрожують знищити останнє вогнище цивілізації - Австралію.
Підводний човен «Чарлстон» під командуванням капітана Двайта Тауерса, єдиний вцілілий у війні корабель американського військово-морського флоту, прибуває до Мельбурна. Взявши на борт вченого Джуліана Осборна, «Чарлстон» відправляється в «експедицію останньої надії» до берегів Аляски, звідки надходять таємничі, ледве чутні радіосигнали...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 6.9 (4178)
Моя оцінка:
/10
Відродження
Відродження (1999) режисер 5.7 imdb 6.1
Сюжет Маніяк, одержимий ідеєю воскресити Христа, вбиває чоловіків, що носять імена апостолів. Розчленивши свої жертви, він намагається відтворити тіло Христове, використовуючи частини тіл убитих. Злочинець розумний і винахідливий, число жертв росте, і лише інспектор Прудом може зупинити маніяка.
Відродження Трейлер

Відродження (1999)

Resurrection

16+
режисер
США, Канада   1 год 48 хв
Читати опис Маніяк, одержимий ідеєю воскресити Христа, вбиває чоловіків, що носять імена апостолів. Розчленивши свої жертви, він намагається відтворити тіло Христове, використовуючи частини тіл убитих. Злочинець розумний і винахідливий, число жертв росте, і лише інспектор Прудом може зупинити маніяка.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 6.1 (11173)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: