Лорен Том

Lauren Tom

Дата народження: 4 серпня 1961 (62 роки)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Чікаґо, Іллінойс, США

Зріст: 156 см

Всього фільмів (на сайті): 173

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 173 результати

Мої пригоди з Суперменом
Мої пригоди з Суперменом (2023) актриса у ролі Leader Lois  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Кларк Кент, яскрава та енергійна Лоїс Лейн та їхній найкращий друг Джиммі Олсен починають дізнаватися, ким вони є та чого вони можуть досягти разом як команда журналістів-розслідувачів Daіly Planet.
Мої пригоди з Суперменом Трейлер

Мої пригоди з Суперменом (2023)

My Adventures with Superman

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Leader Lois
США   23 хв
Читати опис Кларк Кент, яскрава та енергійна Лоїс Лейн та їхній найкращий друг Джиммі Олсен починають дізнаватися, ким вони є та чого вони можуть досягти разом як команда журналістів-розслідувачів Daіly Planet.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (6)  IMDb: 7.6 (6618)
Моя оцінка:
/10
Щире кохання
Щире кохання (2023) актриса у ролі Ann 0.0 imdb 5.5
Сюжет Жінка має зробити дуже непростий вибір між чоловіком, якого вона давно вважала померлим, та іншим чоловіком, який зміг наповнити її життя змістом і новими фарбами.
Щире кохання Трейлер

Щире кохання (2023)

One True Loves

актриса у ролі Ann
США   1 год 40 хв
Читати опис Жінка має зробити дуже непростий вибір між чоловіком, якого вона давно вважала померлим, та іншим чоловіком, який зміг наповнити її життя змістом і новими фарбами.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (2602)
Моя оцінка:
/10
Ми загубили свою людину
Ми загубили свою людину (2023) актриса у ролі I.T. / Future I.T. / Rainbow Happy Land Flower / Pig / Rikke Horse / Additional Voices 0.0 imdb 6.3
Сюжет Стався збій — усі люди зникли! Ви можете допомогти примхливим пухнастикам Пуду й Шинці дістатися до центру Всесвіту, щоб усе виправити?
Ми загубили свою людину Трейлер

Ми загубили свою людину (2023)

We Lost Our Human

актриса у ролі I.T. / Future I.T. / Rainbow Happy Land Flower / Pig / Rikke Horse / Additional Voices
США   1 год 43 хв
Читати опис Стався збій — усі люди зникли! Ви можете допомогти примхливим пухнастикам Пуду й Шинці дістатися до центру Всесвіту, щоб усе виправити?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (173)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Життя триває
Життя триває (2022) актриса у ролі Ava 8.5 imdb 6.0
Сюжет Джейн Фонда й Лілі Томлін грають розсварених подруг, які об’єдналися заради помсти нахабному вдівцю (Малкольм МакДавелл), що був одружений на їхній нещодавно померлій найкращій подрузі. Під час цього персонаж Фонди возз’єднується зі своїм великим коханням (Річард Раундтрі), і кожна з цих жінок вчиться примиренню зі своїм минулим й одна з одною.
Життя триває Трейлер

Життя триває (2022)

Moving On

актриса у ролі Ava
США   1 год 25 хв
Читати опис Джейн Фонда й Лілі Томлін грають розсварених подруг, які об’єдналися заради помсти нахабному вдівцю (Малкольм МакДавелл), що був одружений на їхній нещодавно померлій найкращій подрузі. Під час цього персонаж Фонди возз’єднується зі своїм великим коханням (Річард Раундтрі), і кожна з цих жінок вчиться примиренню зі своїм минулим й одна з одною.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.0 (3151)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Мій тато — мисливець за прибульцями
Мій тато — мисливець за прибульцями (2023) актриса у ролі Chillion Supervisor 6.3 imdb 7.3
Сюжет Міжгалактичний мисливець за прибульцями виводить батьківство на екстремальний рівень, коли його діти випадково опиняються з ним у відкритому космосі й зривають місію.
Мій тато — мисливець за прибульцями Трейлер

Мій тато — мисливець за прибульцями (2023)

My Dad the Bounty Hunter

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Chillion Supervisor
США   22 хв
Читати опис Міжгалактичний мисливець за прибульцями виводить батьківство на екстремальний рівень, коли його діти випадково опиняються з ним у відкритому космосі й зривають місію.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.3 (1596)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Хом'як і Ґретель
Хом'як і Ґретель (2022—) актриса у ролі Additional Voices  ✓ укр. субтитри 7.0 imdb 6.8
Сюжет 16-річний хлопець на ім'я Кевін везе свою молодшу сестру Ґретель до школи, коли вона та її домашній хом’як отримують супер-здібності від інопланетян і тепер вони супергерої, які стоять на варті свого міста.
Хом'як і Ґретель Трейлер

Хом'як і Ґретель (2022—)

Hamster & Gretel

Серіал 1 сезон, 54 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Additional Voices
США   11 хв
Читати опис 16-річний хлопець на ім'я Кевін везе свою молодшу сестру Ґретель до школи, коли вона та її домашній хом’як отримують супер-здібності від інопланетян і тепер вони супергерої, які стоять на варті свого міста.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.8 (570)
Моя оцінка:
/10
Дракони: Дев'ять королівств
Дракони: Дев'ять королівств (2021—) актриса у ролі May  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.3
Сюжет Події мультсеріалу «Дракони: Дев'ять світів» розгортаються у сучасному світі, де дракони давно стали лише легендами про давнє минуле. Люди ніколи не зустрічали жодного дракона, адже в їхньому розпорядженні найновіша пошукова техніка. Але в один із днів відбувається геологічна аномалія в результаті якої перед поглядом вчених з усіх куточків планети постає невивчена глибока тріщина у надрах землі. Тепер ученим належить провести дослідження того, що може ховатися всередині. Щоправда, за випадковим збігом обставин одному з підлітків вдалося раніше за інших дослідити ущелину, а також познайомитися з її древнім мешканцем — драконом.
Дракони: Дев'ять королівств Трейлер

Дракони: Дев'ять королівств (2021—)

Dragons: The Nine Realms

Серіал 5 сезонів, 32 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі May
США   23 хв
Читати опис Події мультсеріалу «Дракони: Дев'ять світів» розгортаються у сучасному світі, де дракони давно стали лише легендами про давнє минуле. Люди ніколи не зустрічали жодного дракона, адже в їхньому розпорядженні найновіша пошукова техніка. Але в один із днів відбувається геологічна аномалія в результаті якої перед поглядом вчених з усіх куточків планети постає невивчена глибока тріщина у надрах землі. Тепер ученим належить провести дослідження того, що може ховатися всередині. Щоправда, за випадковим збігом обставин одному з підлітків вдалося раніше за інших дослідити ущелину, а також познайомитися з її древнім мешканцем — драконом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 5.3 (991)
Моя оцінка:
/10
Sweet Pecan Summer (2021) актриса у ролі Carol 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Sparks fly between a woman and her ex-boyfriend as they work together, to sell her aunt's pecan farm.

Sweet Pecan Summer (2021)

Sweet Pecan Summer

актриса у ролі Carol
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Sparks fly between a woman and her ex-boyfriend as they work together, to sell her aunt's pecan farm.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (940)
Моя оцінка:
/10
Що як…?
Що як…? (2021—) актриса у ролі Jiayi  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.4
Сюжет Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Що як…? Трейлер

Що як…? (2021—)

What If...?

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Jiayi
США   32 хв
Читати опис Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (116)  IMDb: 7.4 (144443)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Нижні палуби
Зоряний шлях: Нижні палуби (2020) актриса у ролі Areore Female  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.7
Сюжет Поки команди «Ентерпрайза» і «Дискавері» звершують долю всесвіту, десь на нижній палубі нічим не примітного корабля «Серритос» своїм ходом йде життя чотирьох молодших офіцерів. Енсіно Марінер крута дівчина, яка вільно володіє кількома інопланетними мовами, орудує клінгонським мечем, розбирається у флорі та фауні багатьох світів, але порушення статуту в недавньому минулому перервало її кар'єрне зростання. Колега Марінер, Енсіно Боймлер, навпаки, у всьому підкоряється правилам, боїться відступити від них хоч на міліметр і мріє коли-небудь керувати кораблем на капітанському містку. Компанію в нехитрих пригодах їм складають Енсіно Резерфорд з кібернетичним імплантом і Енсіно Тенді, жвавий новачок Зоряного флоту. Разом герої виконують брудну, але необхідну роботу, яка іноді призводить до непередбачуваних подій.
Зоряний шлях: Нижні палуби Трейлер

Зоряний шлях: Нижні палуби (2020)

Star Trek: Lower Decks

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Areore Female
США   25 хв
Читати опис Поки команди «Ентерпрайза» і «Дискавері» звершують долю всесвіту, десь на нижній палубі нічим не примітного корабля «Серритос» своїм ходом йде життя чотирьох молодших офіцерів. Енсіно Марінер крута дівчина, яка вільно володіє кількома інопланетними мовами, орудує клінгонським мечем, розбирається у флорі та фауні багатьох світів, але порушення статуту в недавньому минулому перервало її кар'єрне зростання. Колега Марінер, Енсіно Боймлер, навпаки, у всьому підкоряється правилам, боїться відступити від них хоч на міліметр і мріє коли-небудь керувати кораблем на капітанському містку. Компанію в нехитрих пригодах їм складають Енсіно Резерфорд з кібернетичним імплантом і Енсіно Тенді, жвавий новачок Зоряного флоту. Разом герої виконують брудну, але необхідну роботу, яка іноді призводить до непередбачуваних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (13)  IMDb: 7.7 (25536)
Моя оцінка:
/10
Chasing Eagle Rock (2015) актриса у ролі Roxanne 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) An offbeat examination of Internet crime, shady partnerships and well-deserved revenge, Chasing Eagle Rock asks the question: if they steal your identity, do you still know who you are?

Chasing Eagle Rock (2015)

Chasing Eagle Rock

актриса у ролі Roxanne
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) An offbeat examination of Internet crime, shady partnerships and well-deserved revenge, Chasing Eagle Rock asks the question: if they steal your identity, do you still know who you are?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (35)
Моя оцінка:
/10
Нетутешні
Нетутешні (2020—) актриса у ролі Geena Davis  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.0
Сюжет  Сюжет розповість про історію прибульців, які були вимушені покинути свою рідну планету через її знищення. Коли вони потрапили до сонячної системи то сканери показали єдину сприятливу планету для життя. Проте вони не здогадувалися, що будуть серед усіх такими протилежними на цій планеті. Чужими. Й саме тому вони — нетутешні!
Нетутешні Трейлер

Нетутешні (2020—)

Solar Opposites

16+
Серіал 4 сезони, 38 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Geena Davis
США   22 хв
Читати опис  Сюжет розповість про історію прибульців, які були вимушені покинути свою рідну планету через її знищення. Коли вони потрапили до сонячної системи то сканери показали єдину сприятливу планету для життя. Проте вони не здогадувалися, що будуть серед усіх такими протилежними на цій планеті. Чужими. Й саме тому вони — нетутешні!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (42)  IMDb: 8.0 (31241)
Моя оцінка:
/10
Pinky Malinky (2018—) актриса у ролі Tina 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) This is a show about a talking sausage named Pinky Malinky attending a human school with his two human friends, Babs Buttman and JJ Jameson. The show follows a mockumentary style where the characters will talk directly at the camera.
Трейлер

Pinky Malinky (2018—)

Pinky Malinky

Серіал 3 сезони, 59 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Tina
Велика Британія, США   12 хв
Читати опис (англ.) This is a show about a talking sausage named Pinky Malinky attending a human school with his two human friends, Babs Buttman and JJ Jameson. The show follows a mockumentary style where the characters will talk directly at the camera.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (1418)
Моя оцінка:
/10
3Below: Tales of Arcadia (2018—2019) актриса у ролі Mary Wang 6.5 imdb 7.6
Сюжет After crash-landing on Earth, two royal teen aliens on the run struggle to blend in with humans as they evade intergalactic bounty hunters.
Трейлер

3Below: Tales of Arcadia (2018—2019)

3Below: Tales of Arcadia

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
актриса у ролі Mary Wang
США   24 хв
Читати опис After crash-landing on Earth, two royal teen aliens on the run struggle to blend in with humans as they evade intergalactic bounty hunters.
КіноБаза: 6.5 (6)  IMDb: 7.6 (7303)
Моя оцінка:
/10
Новобранець
Новобранець (2018) актриса у ролі Mrs. Chen  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.0
Сюжет Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Новобранець Трейлер

Новобранець (2018)

The Rookie

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Mrs. Chen
США   43 хв
Читати опис Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (66)  IMDb: 8.0 (77520)
Моя оцінка:
/10
Розчарування
Розчарування (2018—) актриса у ролі Trixy  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.2
Сюжет Анімаційний серіал для дорослих, створений творцем "Сімпсонів" і "Футурами", Меттом Ґрюнінґом, для компанії Netflix. Сюжет мультсеріалу розповідає про принцесу-алкоголічку Бін, яка втекла зі свого весілля, щоб самостійно творити свою долю. В пригодах її супроводжують ельф Ельфо та чорт Люсі.
Розчарування Трейлер

Розчарування (2018—)

Disenchantment

Серіал 3 сезони, 50 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Trixy
США   30 хв
Читати опис Анімаційний серіал для дорослих, створений творцем "Сімпсонів" і "Футурами", Меттом Ґрюнінґом, для компанії Netflix. Сюжет мультсеріалу розповідає про принцесу-алкоголічку Бін, яка втекла зі свого весілля, щоб самостійно творити свою долю. В пригодах її супроводжують ельф Ельфо та чорт Люсі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (77)  IMDb: 7.2 (73663)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Big City Greens (2018) актриса у ролі Additional Voices 4.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The adventurous life of Cricket Green, a country boy who moves with his family from their rural farm to a modern metropolis.
Трейлер

Big City Greens (2018)

Big City Greens

Серіал 4 сезони, 165 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Additional Voices
США   22 хв
Читати опис (англ.) The adventurous life of Cricket Green, a country boy who moves with his family from their rural farm to a modern metropolis.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.6 (3393)
Моя оцінка:
/10
Puppy Dog Pals (2017—) актриса у ролі Emika  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Fun-loving pug puppies, brothers Bingo and Rolly, have thrill-seeking appetites that take them on exhilarating adventures in their neighborhood and around the globe.
Трейлер

Puppy Dog Pals (2017—)

Puppy Dog Pals

Серіал 6 сезонів, 228 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Emika
США
Читати опис (англ.) Fun-loving pug puppies, brothers Bingo and Rolly, have thrill-seeking appetites that take them on exhilarating adventures in their neighborhood and around the globe.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1309)
Моя оцінка:
/10
Andi Mack (2017—2019) актриса у ролі Celia Mack 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) "Andi Mack" is a contemporary coming-of-age story about a girl who's trying to determine where she fits in and the many amazing ways she can live her life. When her free-spirited older ...

Andi Mack (2017—2019)

Andi Mack

Серіал 3 сезони, 57 епізодів Завершений
актриса у ролі Celia Mack
США
Читати опис (англ.) "Andi Mack" is a contemporary coming-of-age story about a girl who's trying to determine where she fits in and the many amazing ways she can live her life. When her free-spirited older ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2596)
Моя оцінка:
/10
Мисливці на тролів
Мисливці на тролів (2016—2018) актриса у ролі Mary Wang 6.8 imdb 8.4
Сюжет Серіал розповідає про двох кращих друзів, які одного разу виявляють, що прямо під їх рідним містом існує цілий світ, населений фантастичними істотами - злими і добрими тролями.
Мисливці на тролів Трейлер

Мисливці на тролів (2016—2018)

Trollhunters

6+
Серіал 3 сезони, 52 епізоди Завершений
актриса у ролі Mary Wang
США, Мексика   23 хв
Читати опис Серіал розповідає про двох кращих друзів, які одного разу виявляють, що прямо під їх рідним містом існує цілий світ, населений фантастичними істотами - злими і добрими тролями.
КіноБаза: 6.8 (10)  IMDb: 8.4 (19244)
Моя оцінка:
/10
DC Super Hero Girls (2015—2018) актриса у ролі Double Dare Twins 4.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) At Super Hero High, iconic Super Heroes like Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy, and Katana navigate all the twists and turns of high school. United by ...

DC Super Hero Girls (2015—2018)

DC Super Hero Girls

Серіал 5 сезонів, 99 епізодів Завершений
актриса у ролі Double Dare Twins
США   3 хв
Читати опис (англ.) At Super Hero High, iconic Super Heroes like Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy, and Katana navigate all the twists and turns of high school. United by ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.2 (857)
Моя оцінка:
/10
Ліга справедливості: Боги і монстри
Ліга справедливості: Боги і монстри (2015) актриса у ролі Lara Lor-Van 5.8 imdb 7.0
Сюжет В альтернативному всесвіті існують інші втілення наших героїв, повністю протилежні за характерами і цілям своєї діяльності. Саме вони здійснюють численні злочини. Наші герої повинні довести, що вони тут ні до чого і відшукати винних.
Ліга справедливості: Боги і монстри Трейлер

Ліга справедливості: Боги і монстри (2015)

Justice League: Gods and Monsters

актриса у ролі Lara Lor-Van
США   1 год 16 хв
Читати опис В альтернативному всесвіті існують інші втілення наших героїв, повністю протилежні за характерами і цілям своєї діяльності. Саме вони здійснюють численні злочини. Наші герої повинні довести, що вони тут ні до чого і відшукати винних.
КіноБаза: 5.8 (10)  IMDb: 7.0 (16983)
Моя оцінка:
/10
Бабуся
Бабуся (2015) актриса у ролі Doctor  ✓ укр. субтитри 5.5 imdb 6.7
Сюжет Дівчина-підліток стикається з незапланованою вагітністю і звертається по допомогу до своєї бабусі, яка давно віддалилася від своєї дочки.
Бабуся Трейлер

Бабуся (2015)

Grandma

актриса у ролі Doctor
США   1 год 19 хв
Читати опис Дівчина-підліток стикається з незапланованою вагітністю і звертається по допомогу до своєї бабусі, яка давно віддалилася від своєї дочки.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 6.7 (17002)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пенн Зеро - Герой на півставки
Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017) актриса у ролі Addional Voices  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.9
Сюжет Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Пенн Зеро - Герой на півставки Трейлер

Пенн Зеро - Герой на півставки (2014—2017)

Penn Zero: Part-Time Hero

Серіал 2 сезони, 61 епізод Завершений
актриса у ролі Addional Voices
США   22 хв
Читати опис Хлопець, народжений у сім'ї супергероїв, має бути гідним послідовником родинного покликання. Проте Пенну передалася лише половина дивовижних здібностей батьків. Хлопчик на подив і не думав про славу супергероя і зовсім не виділявся на фоні своїх шкільних товаришів, Буна і Саші. Але під впливом біди, що трапилася із його дядьком і тіткою, у Пенні активується прихований потенціал, і він готовий битися з лиходіями, рятуючи близьких людей.

Врятувавши родичів Пенн та його друзі вирішують продовжувати корисну справу. Друзі подорожують різними світами, де наводять лад і рятують всіх, хто потрапив у біду. Бути супергероєм відважному Пенну сподобалося і він став працювати над собою, щоб і надалі розвивати закладені здібності. Це стане йому в нагоді, адже злодій Ріппен приготував велику капость сміливій команді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (2366)
Моя оцінка:
/10
Погана вчителька
Погана вчителька (2014) актриса у ролі Mrs. Hu 2 6.0 imdb 5.3
Сюжет Сексуальна, нецензурна розлучниця, стає вчителькою, щоб знайти свого наступного чоловіка.
Погана вчителька Трейлер

Погана вчителька (2014)

Bad Teacher

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актриса у ролі Mrs. Hu 2
США   30 хв
Читати опис Сексуальна, нецензурна розлучниця, стає вчителькою, щоб знайти свого наступного чоловіка.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 5.3 (2967)
Моя оцінка:
/10
I Know That Voice (2013) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Several voice actors discuss their art and their careers.
Трейлер

I Know That Voice (2013)

I Know That Voice

зіграла саму себе
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Several voice actors discuss their art and their careers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (2867)
Моя оцінка:
/10
Команда Турбо
Команда Турбо (2013—2016) актриса у ролі Hayaku  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 6.4
Сюжет Дія серіалу розгортається через п'ять місяців після подій фільму, Турбо та його команда вирушають до Старлайт-Сіті, де вони опановують нові трюки та змагаються з лиходіями.
Команда Турбо

Команда Турбо (2013—2016)

Turbo FAST

Серіал 3 сезони, 78 епізодів Завершений
актриса у ролі Hayaku
США   23 хв
Читати опис Дія серіалу розгортається через п'ять місяців після подій фільму, Турбо та його команда вирушають до Старлайт-Сіті, де вони опановують нові трюки та змагаються з лиходіями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 6.4 (767)
Моя оцінка:
/10
Рік та Морті
Рік та Морті (2013—) актриса у ролі Kendra  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.1
Сюжет Гумористично-фантастичний мультсеріал про пригоди дідуся-винахідника Ріка та його онука-школяра Морті, яких іноді супроводжують інші члени родини: батько-невдаха Джеррі, донька-школярка Саммер та закомплексована мати Бет.
Рік та Морті Трейлер

Рік та Морті (2013—)

Rick and Morty

18+
Серіал 7 сезонів, 71 епізод Поновлений серіал
Топ #8 серіал
актриса у ролі Kendra
США   23 хв
Читати опис Гумористично-фантастичний мультсеріал про пригоди дідуся-винахідника Ріка та його онука-школяра Морті, яких іноді супроводжують інші члени родини: батько-невдаха Джеррі, донька-школярка Саммер та закомплексована мати Бет.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (286)  IMDb: 9.1 (612214)
Моя оцінка:
/10
Uncle Grandpa (2010—2017) актриса у ролі Additional Voices 3.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) The misadventures of a magical uncle and grandpa to everyone in the world and his friends.
Трейлер

Uncle Grandpa (2010—2017)

Uncle Grandpa

Серіал 5 сезонів, 153 епізоди Скасований
актриса у ролі Additional Voices
США   15 хв
Читати опис (англ.) The misadventures of a magical uncle and grandpa to everyone in the world and his friends.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 4.5 (7351)
Моя оцінка:
/10
Юні титани, вперед!
Юні титани, вперед! (2013) актриса у ролі Gizmo 4.8 imdb 5.6
Сюжет Мультсеріал Юні Титани створений за мотивами DC коміксів Teen Titans GO! Юні Титани дуже живий мультсеріал, дуже насичений і цікавий. Практично ні в одній серії немає жодного місця, де можна було б сидіти підперши підборіддя, чекаючи розвитку подій. Мультфільм наповнений деталями, життєвими дрібницями, котори підсилюють сприйняття і змушують вірити в те, що відбувається. Так само, у багатьох серіях піднімаються досить дорослі і актуальні теми, є багато пародій і навіть самоіронія.
Юні титани, вперед! Трейлер

Юні титани, вперед! (2013)

Teen Titans Go!

Серіал 8 сезонів, 403 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Gizmo
США   10 хв
Читати опис Мультсеріал Юні Титани створений за мотивами DC коміксів Teen Titans GO! Юні Титани дуже живий мультсеріал, дуже насичений і цікавий. Практично ні в одній серії немає жодного місця, де можна було б сидіти підперши підборіддя, чекаючи розвитку подій. Мультфільм наповнений деталями, життєвими дрібницями, котори підсилюють сприйняття і змушують вірити в те, що відбувається. Так само, у багатьох серіях піднімаються досить дорослі і актуальні теми, є багато пародій і навіть самоіронія.
КіноБаза: 4.8 (7)  IMDb: 5.6 (24996)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: