П'єр Морель

Pierre Morel

Дата народження: 12 травня 1964 (60 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Франція

Всього фільмів (на сайті): 27

Ролі: режисер ★ 7.39 (12), кінематографіст (9), продюсер (7), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 27 результатів

Фрілансер
Фрілансер (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.5
Сюжет Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
Фрілансер Трейлер

Фрілансер (2023)

Freelance

16+
режисер, продюсер
США   1 год 48 хв
Читати опис Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (47)  IMDb: 5.5 (20460)
Моя оцінка:
/10
Alphas (2022) продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) After the government shuts all attempts to cull a Great White feeding ground off of their coast, the only option left is to introduce their natural enemy into those same waters, led by a damaged and unpredictable Killer Whale.

Alphas (2022)

Alphas

продюсер
США
Читати опис (англ.) After the government shuts all attempts to cull a Great White feeding ground off of their coast, the only option left is to introduce their natural enemy into those same waters, led by a damaged and unpredictable Killer Whale.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
The Ambush (2021) режисер 7.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) When three Emirati soldiers are ambushed in a hostile territory, their commander leads a daring mission to rescue them.
Трейлер

The Ambush (2021)

The Ambush

режисер
Об'єднані Арабські Емірати, Франція   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) When three Emirati soldiers are ambushed in a hostile territory, their commander leads a daring mission to rescue them.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.2 (2442)
Моя оцінка:
/10
М'ята
М'ята (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Історія помсти, в центрі якої молода матір, якій немає чого втрачати; вона забере у ворогів те, що вони вкрали у неї, — життя.
М'ята Трейлер

М'ята (2018)

Peppermint

16+
режисер
США   1 год 41 хв
Читати опис Історія помсти, в центрі якої молода матір, якій немає чого втрачати; вона забере у ворогів те, що вони вкрали у неї, — життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (52)  IMDb: 6.5 (71479)
Моя оцінка:
/10
Овердрайв
Овердрайв (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.4
Сюжет Фільм розповість про двох братів-авантюристів, відомих викрадачів, що ведуть розгульний спосіб життя. Хлопці відправляються на Південь Франції в пошуках нових вражень і красивих тачок. Вони натикаються на жорстокого кримінального боса, що не збирається терпіти самодіяльність в його районі.
Овердрайв Трейлер

Овердрайв (2017)

Overdrive

12+
продюсер
Франція   1 год 33 хв
Читати опис Фільм розповість про двох братів-авантюристів, відомих викрадачів, що ведуть розгульний спосіб життя. Хлопці відправляються на Південь Франції в пошуках нових вражень і красивих тачок. Вони натикаються на жорстокого кримінального боса, що не збирається терпіти самодіяльність в його районі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (30)  IMDb: 5.4 (16625)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Ґанмен
Ґанмен (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.8
Сюжет Джим Террі - стрілець, міжнародний найманець найвищого класу. Але коли в Компанії починають підчищати хвости, Джим сам стає мішенню. Щоб вижити, Джим погрожує оприлюднити наявний у нього компромат і звертається до колишнього напарника Фелікса. Однак Фелікс і сам зацікавлений, щоб Джим зник з його життя через жінку, у яку вони обидва закохані. За Джимом починається смертельне полювання по всій Європі, і у нього не залишається іншого вибору, окрім як дати бій.
Ґанмен Трейлер

Ґанмен (2015)

The Gunman

18+
режисер
США, Іспанія, Велика Британія, Франція   1 год 55 хв
Читати опис Джим Террі - стрілець, міжнародний найманець найвищого класу. Але коли в Компанії починають підчищати хвости, Джим сам стає мішенню. Щоб вижити, Джим погрожує оприлюднити наявний у нього компромат і звертається до колишнього напарника Фелікса. Однак Фелікс і сам зацікавлений, щоб Джим зник з його життя через жінку, у яку вони обидва закохані. За Джимом починається смертельне полювання по всій Європі, і у нього не залишається іншого вибору, окрім як дати бій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (31)  IMDb: 5.8 (43543)
Моя оцінка:
/10
Нічна зміна
Нічна зміна (2014—2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.4
Сюжет Серіал про групу колишніх армійських лікарів, що працюють в нічну зміну в американському місті Сан-Антоніо. Медики не сплять цілодобово, заради порятунку людських життів, але рідко хто дякує їм за нелегку працю.
Нічна зміна Трейлер

Нічна зміна (2014—2017)

The Night Shift

Серіал 4 сезони, 45 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Серіал про групу колишніх армійських лікарів, що працюють в нічну зміну в американському місті Сан-Антоніо. Медики не сплять цілодобово, заради порятунку людських життів, але рідко хто дякує їм за нелегку працю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.4 (13181)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Остання година
Остання година (2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.3
Сюжет Видавець-ентузіаст журналу про паранормальне «Сучасний скептик» Генк Ґаллістон все своє життя викриває міфи і розкриваює змови. Він керується девізом «Логіка - це компас». Але коли його дружину Лейлу викрадають з її магазину антикварних годинників, Генк виявляється втягненим в одну з найбільш інтригуючих таємниць в історії людства, що охоплює весь світ і минулі сторіччя.

Мапа скарбів захована всередині одного з годинників його дружини, і те, до чого вона приведе, може викликати катастрофічні наслідки. Тепер Генк повинен розшифрувати символи і розкрити таємниці мапи, але так, щоб відповіді не потрапили в погані руки - руки людини, якого вони називають Білим Вінсентом. З двома юними союзниками Рейчел і Ароном, а також привабливим агентом ФБР Беккі Райлі, Генк вирушить у захоплюючі перегони з часом, щоб знайти дружину і врятувати людство.
Остання година

Остання година (2013)

Zero Hour

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Видавець-ентузіаст журналу про паранормальне «Сучасний скептик» Генк Ґаллістон все своє життя викриває міфи і розкриваює змови. Він керується девізом «Логіка - це компас». Але коли його дружину Лейлу викрадають з її магазину антикварних годинників, Генк виявляється втягненим в одну з найбільш інтригуючих таємниць в історії людства, що охоплює весь світ і минулі сторіччя.

Мапа скарбів захована всередині одного з годинників його дружини, і те, до чого вона приведе, може викликати катастрофічні наслідки. Тепер Генк повинен розшифрувати символи і розкрити таємниці мапи, але так, щоб відповіді не потрапили в погані руки - руки людини, якого вони називають Білим Вінсентом. З двома юними союзниками Рейчел і Ароном, а також привабливим агентом ФБР Беккі Райлі, Генк вирушить у захоплюючі перегони з часом, щоб знайти дружину і врятувати людство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (4)  IMDb: 6.3 (5503)
Моя оцінка:
/10
Janela Indiscreta (2010) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.

Janela Indiscreta (2010)

Janela Indiscreta

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
Португалія   30 хв
Читати опис (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (235)
Моя оцінка:
/10
З Парижа з любов'ю
З Парижа з любов'ю (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.4
Сюжет Джеймсу можна тільки позаздрити: в нього посада особистого помічника посла США у Франції, подруга - красуня-парижанка, дорогі костюми і на додачу робота не бий лежачого на посаді оперативника ЦРУ. Але мріє він зовсім про інше - про повне пригод життя теперішнього таємного агента, що рятує світ кулаками, пострілами і в’їдливими репліками. Доля іронічно посміхається Джеймсу. Він разом з напарником-шибайголовою Чарлі Уексом отримує справжнє бойове завдання. Завдання просте - залишитися серед живих протягом 48 годин і заодно врятувати весь світ!
З Парижа з любов'ю Трейлер

З Парижа з любов'ю (2010)

From Paris with Love

16+
режисер
Франція   1 год 32 хв
Читати опис Джеймсу можна тільки позаздрити: в нього посада особистого помічника посла США у Франції, подруга - красуня-парижанка, дорогі костюми і на додачу робота не бий лежачого на посаді оперативника ЦРУ. Але мріє він зовсім про інше - про повне пригод життя теперішнього таємного агента, що рятує світ кулаками, пострілами і в’їдливими репліками. Доля іронічно посміхається Джеймсу. Він разом з напарником-шибайголовою Чарлі Уексом отримує справжнє бойове завдання. Завдання просте - залишитися серед живих протягом 48 годин і заодно врятувати весь світ!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (166)  IMDb: 6.4 (122047)
Моя оцінка:
/10
Rencontres de cinéma (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.7

Rencontres de cinéma (2007)

Rencontres de cinéma

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (44)
Моя оцінка:
/10
Викрадена
Викрадена (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.7
Сюжет Що зробить звичайна людина, якщо її дочку викрадуть у закордонній мандрівці? Напевне заплаче від численних, але безрезультатних спроб знайти власне дитя. А що зробить колишній агент ЦРУ, якщо його спіткає те саме горе? Звісно ж вирушить прямісінько в кодло негідників і знайде їх усіх.
Викрадена Трейлер

Викрадена (2008)

Taken

16+
режисер
Франція   1 год 30 хв
Читати опис Що зробить звичайна людина, якщо її дочку викрадуть у закордонній мандрівці? Напевне заплаче від численних, але безрезультатних спроб знайти власне дитя. А що зробить колишній агент ЦРУ, якщо його спіткає те саме горе? Звісно ж вирушить прямісінько в кодло негідників і знайде їх усіх.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (261)  IMDb: 7.7 (639268)
Моя оцінка:
/10
Війна
Війна (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.2
Сюжет Один з противників – кілер екстра-класу, про жорстокість якого розповідають легенди. Другий – колишній агент ФБР Джек Кроуфорд. Втративши напарника під час однієї з сутичок зі вбивцею, він переслідує лише одну мету – знищити невловимого негідника.
Війна Трейлер

Війна (2007)

War

18+
кінематографіст
США, Канада   1 год 43 хв
Читати опис Один з противників – кілер екстра-класу, про жорстокість якого розповідають легенди. Другий – колишній агент ФБР Джек Кроуфорд. Втративши напарника під час однієї з сутичок зі вбивцею, він переслідує лише одну мету – знищити невловимого негідника.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (95)  IMDb: 6.2 (97440)
Моя оцінка:
/10
Zéro deux (2007) кінематографіст 0.0 imdb 8.7

Zéro deux (2007)

Zéro deux

кінематографіст
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.7 (22)
Моя оцінка:
/10
Таксі 4
Таксі 4 (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.6
Сюжет Через п’ять років після подій третього фільму, Даніель і Емільєн знову разом і ми знову маємо можливість спостерігати за їх пригодами, на цей раз на Лазурному березі. Поліцейський комісаріат в тривозі. В Марсель з Бельгії присилають небезпечного злочинця, який на наступний день повинен бути відправлений в гарячу Африку на справедливий суд. Незважаючи на це, що бандита транспортують і тримають під охороною в вбранні аквалангіста, підозріло нагадуючого гамівну сорочку Доктора Лектора з фільму «Мовчання ягнят», йому вдається обманути копів, вийти з відділку і навіть організувати пограбування банку в Монте-Карло. Затримати веселих вбивць буде не так-то просто. Правда, правосуддя все-таки переможе.
Таксі 4 Трейлер

Таксі 4 (2007)

Taxi 4

16+
кінематографіст
Франція   1 год 31 хв
Читати опис Через п’ять років після подій третього фільму, Даніель і Емільєн знову разом і ми знову маємо можливість спостерігати за їх пригодами, на цей раз на Лазурному березі. Поліцейський комісаріат в тривозі. В Марсель з Бельгії присилають небезпечного злочинця, який на наступний день повинен бути відправлений в гарячу Африку на справедливий суд. Незважаючи на це, що бандита транспортують і тримають під охороною в вбранні аквалангіста, підозріло нагадуючого гамівну сорочку Доктора Лектора з фільму «Мовчання ягнят», йому вдається обманути копів, вийти з відділку і навіть організувати пограбування банку в Монте-Карло. Затримати веселих вбивць буде не так-то просто. Правда, правосуддя все-таки переможе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (190)  IMDb: 5.6 (30976)
Моя оцінка:
/10
Кохання та інші катастрофи
Кохання та інші катастрофи (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Кохання та інші катастрофи Трейлер

Кохання та інші катастрофи (2006)

Love and Other Disasters

14+
кінематографіст
Франція, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (19)  IMDb: 6.1 (14758)
Моя оцінка:
/10
Денні - пес
Денні - пес (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.0
Сюжет Дені-пес - людина, навчена і підготовлена своїм господарем для звершень найстрашніших злочинів. У перестрілці Дені втрачає свого господаря і випадково потрапляє в сім'ю, де панує любов і спокій.
Він дізнається, що потрібно цінувати доброту, ласку і турботу. Але господар живий і жадає повернути свого ланцюгового пса. Минуле і сьогодення стикаються в смертельній сутичці, що несе страшні наслідки для всіх.
Денні - пес Трейлер

Денні - пес (2005)

Unleashed

18+
кінематографіст
Франція, США, Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис Дені-пес - людина, навчена і підготовлена своїм господарем для звершень найстрашніших злочинів. У перестрілці Дені втрачає свого господаря і випадково потрапляє в сім'ю, де панує любов і спокій.
Він дізнається, що потрібно цінувати доброту, ласку і турботу. Але господар живий і жадає повернути свого ланцюгового пса. Минуле і сьогодення стикаються в смертельній сутичці, що несе страшні наслідки для всіх.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (95)  IMDb: 7.0 (108505)
Моя оцінка:
/10
13-й район
13-й район (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.1
Сюжет Місце дії фільму 13 район дивитися онлайн - Париж, час - 2013 рік. Уряд Франції вирішує відгородити кам'яною стіною найнебезпечніші райони, в цілях безпеки інших районів. Головний герой фільму, Лейто краде у місцевого наркодилера Тахі партію кокаїну і змиває її у себе вдома, у ванній. Хлопці Тахі відправляються в будинок до Лейто, щоб повернути борг за товар. Вони вбивають охорону будинку і вриваються в квартиру Лейто, але йому вдається втекти від бандитів. Фішка Лейто в тому, що він повністю володіє своїм тілом. Вулиця навчила його паркуру - мистецтва, слоган якого «Немає меж, є тільки перешкоди».
13-й район Трейлер

13-й район (2004)

District B13

16+
режисер
Франція   1 год 24 хв
Читати опис Місце дії фільму 13 район дивитися онлайн - Париж, час - 2013 рік. Уряд Франції вирішує відгородити кам'яною стіною найнебезпечніші райони, в цілях безпеки інших районів. Головний герой фільму, Лейто краде у місцевого наркодилера Тахі партію кокаїну і змиває її у себе вдома, у ванній. Хлопці Тахі відправляються в будинок до Лейто, щоб повернути борг за товар. Вони вбивають охорону будинку і вриваються в квартиру Лейто, але йому вдається втекти від бандитів. Фішка Лейто в тому, що він повністю володіє своїм тілом. Вулиця навчила його паркуру - мистецтва, слоган якого «Немає меж, є тільки перешкоди».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (193)  IMDb: 7.1 (74248)
Моя оцінка:
/10
The American (2004) кінематографіст 0.0 imdb 2.8
Сюжет (англ.) N/A

The American (2004)

The American

кінематографіст
Бельгія, Франція   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) N/A
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.8 (318)
Моя оцінка:
/10
Перевізник
Перевізник (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.8
Сюжет Колишній десантник Френк Мартін має непоганий бізнес — перевозить любі вантажі по французькому Середземномор'ю і робить свою работу швидко та якісно. Недостатку в клієнтах немає, він же завжди неухильно дотримується трьох правил: не змінювати умов договору, не питати жодних імен і ніколи не заглядати в багаж. Але одного разу, перевозячи вантаж клієнта по імені Волл Стріт, Френк виявляє, що мішок ворушиться. Вперше за весь час Мартін порушує правило, заглядає всередину пакету і виявляє там красиву жінку, яка являється дочкою знатного китайського мафіозі…
Перевізник Трейлер

Перевізник (2002)

The Transporter

16+
кінематографіст
Франція, США   1 год 32 хв
Читати опис Колишній десантник Френк Мартін має непоганий бізнес — перевозить любі вантажі по французькому Середземномор'ю і робить свою работу швидко та якісно. Недостатку в клієнтах немає, він же завжди неухильно дотримується трьох правил: не змінювати умов договору, не питати жодних імен і ніколи не заглядати в багаж. Але одного разу, перевозячи вантаж клієнта по імені Волл Стріт, Френк виявляє, що мішок ворушиться. Вперше за весь час Мартін порушує правило, заглядає всередину пакету і виявляє там красиву жінку, яка являється дочкою знатного китайського мафіозі…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (274)  IMDb: 6.8 (323275)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Julie Lescaut (1992—2014) кінематографіст 6.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Julie Lescaut is divorced and works as the police commissar in Clairiéres, an imaginary village in the suburbs of Paris, where she tries to reconcile her stressful job with the education of her two teenage daughters.

Julie Lescaut (1992—2014)

Julie Lescaut

Серіал 22 сезони, 101 епізод Завершений
кінематографіст
Франція   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Julie Lescaut is divorced and works as the police commissar in Clairiéres, an imaginary village in the suburbs of Paris, where she tries to reconcile her stressful job with the education of her two teenage daughters.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 4.7 (432)
Моя оцінка:
/10
Police Commissioner Moulin (1976—2008) кінематографіст 0.0 imdb 5.3

Police Commissioner Moulin (1976—2008)

Police Commissioner Moulin

Серіал 8 сезонів, 68 епізодів Завершений
кінематографіст
Франція   1 год 30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (133)
Моя оцінка:
/10
The Blacksmith (2020) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A weapons expert is forced to go on the run after his lab is destroyed.

The Blacksmith (2020)

The Blacksmith

режисер
США
Читати опис (англ.) A weapons expert is forced to go on the run after his lab is destroyed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Sombra (2020) продюсер 0.0 imdb 0.0

Sombra (2020)

Sombra

продюсер
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.2

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (235)
Моя оцінка:
/10
Blacksmith (2020) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A weapons expert is forced to go on the run after his lab is destroyed.

Blacksmith (2020)

Blacksmith

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
режисер
США
Читати опис (англ.) A weapons expert is forced to go on the run after his lab is destroyed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Canary Black (2022) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) It follows Avery Graves as she is blackmailed by terrorists into betraying her own country to save her kidnapped husband.

Canary Black (2022)

Canary Black

У виробництві
режисер
США
Читати опис (англ.) It follows Avery Graves as she is blackmailed by terrorists into betraying her own country to save her kidnapped husband.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: