Едуард Ґрау

Eduard Grau

Дата народження: 1 січня 1981 (43 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Барселона, Барселона, Каталонія, Іспанія

Всього фільмів (на сайті): 34

Ролі: кінематографіст (31), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 34 результати

The Room Next Door (2024) кінематографіст 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Martha's strained relationship with her mother fractures completely when a misunderstanding drives them apart. Their mutual friend Ingrid sees both sides of the rift.

The Room Next Door (2024)

The Room Next Door

Пост-продакшн
кінематографіст
Іспанія
Читати опис (англ.) Martha's strained relationship with her mother fractures completely when a misunderstanding drives them apart. Their mutual friend Ingrid sees both sides of the rift.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф.
Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. (2024) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Через сорок років після першої справи в Беверлі-Гіллз детектив із Детройта Аксель Фоулі знову береться розкривати злочини й сіяти хаос, адже це в нього чудово виходить.
Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. Трейлер

Поліцейський із Беверлі-Гіллз: Аксель Ф. (2024)

Beverly Hills Cop: Axel F

кінематографіст
США   1 год 58 хв
Читати опис Через сорок років після першої справи в Беверлі-Гіллз детектив із Детройта Аксель Фоулі знову береться розкривати злочини й сіяти хаос, адже це в нього чудово виходить.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (35)  IMDb: 6.5 (51470)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Мене звати «Меджік»
Мене звати «Меджік» (2022) кінематографіст 0.0 imdb 7.7
Сюжет Ервін «Меджік» Джонсон – знакова особистість – від скромного початку до Команди мрії й титана бізнесу. Документальний серіал, у який увійшли відверті інтерв'ю з президентом Обамою, Ларрі Бірдом, Петом Райлі та іншими, розповідає про життя й кар'єру легенди.
Мене звати «Меджік» Трейлер

Мене звати «Меджік» (2022)

They Call Me Magic

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США
Читати опис Ервін «Меджік» Джонсон – знакова особистість – від скромного початку до Команди мрії й титана бізнесу. Документальний серіал, у який увійшли відверті інтерв'ю з президентом Обамою, Ларрі Бірдом, Петом Райлі та іншими, розповідає про життя й кар'єру легенди.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (1591)
Моя оцінка:
/10
Поміжжя
Поміжжя (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет У Нью-Йорку 1920-х років світ однієї чорношкірої жінки перевертається, коли в її житті знову з’являється подруга дитинства, яка тепер удає із себе білу.
Поміжжя Трейлер

Поміжжя (2021)

Passing

кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 38 хв
Читати опис У Нью-Йорку 1920-х років світ однієї чорношкірої жінки перевертається, коли в її житті знову з’являється подруга дитинства, яка тепер удає із себе білу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 6.6 (16660)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Поза грою
Поза грою (2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.7
Сюжет  Джек Каннінґем пережив трагічну втрату, тепер він на дні життя. Йому пропонують стати тренером місцевої шкільної команди аутсайдерів з баскетболу, за яку Джек сам колись грав. Нове заняття допомагає йому знайти сенс життя, та надає шанс перемогти внутрішніх демонів, та пробачити сoбі за помилки минулого.
Поза грою Трейлер

Поза грою (2020)

The Way Back

16+
кінематографіст
США   1 год 48 хв
Читати опис  Джек Каннінґем пережив трагічну втрату, тепер він на дні життя. Йому пропонують стати тренером місцевої шкільної команди аутсайдерів з баскетболу, за яку Джек сам колись грав. Нове заняття допомагає йому знайти сенс життя, та надає шанс перемогти внутрішніх демонів, та пробачити сoбі за помилки минулого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (46)  IMDb: 6.7 (53413)
Моя оцінка:
/10
Quién te cantará (2018) кінематографіст 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) When Lila, a celebrated but fame-weary and amnesiac singer forgets how to perform, super-fan Violeta steps in to teach Lila how to be Lila once again.
Трейлер

Quién te cantará (2018)

Quién te cantará

кінематографіст
Іспанія, Франція   2 год 5 хв
Читати опис (англ.) When Lila, a celebrated but fame-weary and amnesiac singer forgets how to perform, super-fan Violeta steps in to teach Lila how to be Lila once again.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (3377)
Моя оцінка:
/10
Зниклий хлопчик
Зниклий хлопчик (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.9
Сюжет Історія сина баптистського пастора з консервативної глибинки, який ще підлітком виявляє свою гомосексуальність. За наполяганням батьків хлопчик погоджується пройти «виправну» терапію, щоб не втратити своїх близьких, свою віру і місце в суспільстві.
Зниклий хлопчик Трейлер

Зниклий хлопчик (2018)

Boy Erased

16+
кінематографіст
США   1 год 55 хв
Читати опис Історія сина баптистського пастора з консервативної глибинки, який ще підлітком виявляє свою гомосексуальність. За наполяганням батьків хлопчик погоджується пройти «виправну» терапію, щоб не втратити своїх близьких, свою віру і місце в суспільстві.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (20)  IMDb: 6.9 (43047)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.3
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.3 (1429)
Моя оцінка:
/10
Небезпечний бізнес
Небезпечний бізнес (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет Зухвала довгонога блондинка - вона ідеально підходить для небезпечного бізнесу. Одного разу одному з її підлеглих стає відома унікальна формула, за якою ганяється весь світ. Він вирішує інсценувати власне викрадення і зажадати викуп у компанії. Краще цьому розумникові не розраховувати на допомогу свого ефектного начальника, адже для корпорації він прийнятніше мертвий, ніж живий.
Небезпечний бізнес Трейлер

Небезпечний бізнес (2018)

Gringo

16+
кінематографіст
Австралія, США   1 год 51 хв
Читати опис Зухвала довгонога блондинка - вона ідеально підходить для небезпечного бізнесу. Одного разу одному з її підлеглих стає відома унікальна формула, за якою ганяється весь світ. Він вирішує інсценувати власне викрадення і зажадати викуп у компанії. Краще цьому розумникові не розраховувати на допомогу свого ефектного начальника, адже для корпорації він прийнятніше мертвий, ніж живий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (49)  IMDb: 6.1 (32377)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Провини наші
Провини наші (2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.8
Сюжет Чед – чудовий гонщик. Він працює на свого батька, кримінального авторитета, і віртуозно тікає від будь-якої погоні. Все було добре, поки Чед не вирішив зав'язати. Але батько змушує сина піти на останній злочин. Ось тільки розкішний особняк, в який вломилися грабіжники, належав наймогутнішій людині в Англії. А він не прощає помилок... Фільм відображає життя ірландських пейві.
Провини наші Трейлер

Провини наші (2016)

Trespass Against Us

16+
кінематографіст
Велика Британія   1 год 39 хв
Читати опис Чед – чудовий гонщик. Він працює на свого батька, кримінального авторитета, і віртуозно тікає від будь-якої погоні. Все було добре, поки Чед не вирішив зав'язати. Але батько змушує сина піти на останній злочин. Ось тільки розкішний особняк, в який вломилися грабіжники, належав наймогутнішій людині в Англії. А він не прощає помилок... Фільм відображає життя ірландських пейві.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (19)  IMDb: 5.8 (9222)
Моя оцінка:
/10
The Laughing King (2016) кінематографіст 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A young man arrives in Blackpool, the seaside town of his childhood. Unable to reconcile the happy memories of his past with the bleak reality of the present - he determines to end his life...

The Laughing King (2016)

The Laughing King

кінематографіст
Велика Британія   15 хв
Читати опис (англ.) A young man arrives in Blackpool, the seaside town of his childhood. Unable to reconcile the happy memories of his past with the bleak reality of the present - he determines to end his life...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (215)
Моя оцінка:
/10
Суфражистка
Суфражистка (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.9
Сюжет Потужна і захоплива історія про справжніх бійців руху суфражисток. Ці жінки переважно не походили із заможних освічених сімей, вони були звичайними робітницями, які бачили повну неефективність мирних демонстрацій. Діяти радикально та вдаватися до насильства часто було єдиним шляхом до змін. Вони були готові втратити все у своїй боротьбі за рівність – власну роботу, домівки, дітей та життя...
Суфражистка Трейлер

Суфражистка (2015)

Suffragette

16+
кінематографіст
Велика Британія   1 год 46 хв
Читати опис Потужна і захоплива історія про справжніх бійців руху суфражисток. Ці жінки переважно не походили із заможних освічених сімей, вони були звичайними робітницями, які бачили повну неефективність мирних демонстрацій. Діяти радикально та вдаватися до насильства часто було єдиним шляхом до змін. Вони були готові втратити все у своїй боротьбі за рівність – власну роботу, домівки, дітей та життя...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (33)  IMDb: 6.9 (44947)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Подарунок
Подарунок (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.0
Сюжет Головні події трилера відбуваються в будинку, який нещодавно придбала подружня пара. Саймон (Джейсон Бейтман) і Робін (Ребекка Холл) молодята, які з оптимізмом дивляться в майбутнє. Випадкова зустріч з Гордо (Джоел Едгертон), колишнім однокласником Саймона, призводить до подій, які руйнують розмірене життя подружжя. Спершу сором'язливий і незграбний, а згодом все більш нав'язливий, Гордо з кожним днем сміливіше втручається у життя Саймона та Робін. Що пов'язує однокласників і чому Гордо вважає доречною таку свою поведінку?
Подарунок Трейлер

Подарунок (2015)

The Gift

18+
кінематографіст
США, Австралія, Китай   1 год 48 хв
Читати опис Головні події трилера відбуваються в будинку, який нещодавно придбала подружня пара. Саймон (Джейсон Бейтман) і Робін (Ребекка Холл) молодята, які з оптимізмом дивляться в майбутнє. Випадкова зустріч з Гордо (Джоел Едгертон), колишнім однокласником Саймона, призводить до подій, які руйнують розмірене життя подружжя. Спершу сором'язливий і незграбний, а згодом все більш нав'язливий, Гордо з кожним днем сміливіше втручається у життя Саймона та Робін. Що пов'язує однокласників і чому Гордо вважає доречною таку свою поведінку?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (91)  IMDb: 7.0 (174283)
Моя оцінка:
/10
Vale (2015) кінематографіст 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A group of Spanish friends meet a girl who speaks English called Rachel. Victor is one of them but his English is not good enough to talk with Rachel.

Vale (2015)

Vale

кінематографіст
Іспанія   12 хв
Читати опис (англ.) A group of Spanish friends meet a girl who speaks English called Rachel. Victor is one of them but his English is not good enough to talk with Rachel.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (538)
Моя оцінка:
/10
Французька сюїта
Французька сюїта (2014) кінематографіст 6.9 imdb 7.0
Сюжет У центрі романтичної історії часів Другої світової війни — молода дівчина, яка живе разом зі свекрухою в окупованій нацистами Франції. Нелюбимий чоловік пішов на поле бою, і героїня закохується в німецького офіцера. Їх об’єднує любов до музики: вона грає на фортепіано, а німець — колишній композитор.
Французька сюїта Трейлер

Французька сюїта (2014)

Suite Française

16+
кінематографіст
Велика Британія, Франція, Канада, Бельгія   1 год 47 хв
Читати опис У центрі романтичної історії часів Другої світової війни — молода дівчина, яка живе разом зі свекрухою в окупованій нацистами Франції. Нелюбимий чоловік пішов на поле бою, і героїня закохується в німецького офіцера. Їх об’єднує любов до музики: вона грає на фортепіано, а німець — колишній композитор.
КіноБаза: 6.9 (12)  IMDb: 7.0 (28726)
Моя оцінка:
/10
Streetcar (2013) кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A man tries to dominate his fantasy of a pin-up girl after she leaves him for an idealized figure of masculinity.

Streetcar (2013)

Streetcar

кінематографіст
США   9 хв
Читати опис (англ.) A man tries to dominate his fantasy of a pin-up girl after she leaves him for an idealized figure of masculinity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (19)
Моя оцінка:
/10
Єдиний постріл
Єдиний постріл (2013) кінематографіст  ✓ укр. субтитри 4.5 imdb 5.7
Сюжет Історія про те, як Джон Мун пішов на полювання та випадково застрелив молоду жінку. В неї він знайшов лист та велику суму грошей. Свій злочин він вирішив приховати.
Єдиний постріл Трейлер

Єдиний постріл (2013)

A Single Shot

кінематографіст
Велика Британія, США, Канада   1 год 56 хв
Читати опис Історія про те, як Джон Мун пішов на полювання та випадково застрелив молоду жінку. В неї він знайшов лист та велику суму грошей. Свій злочин він вирішив приховати.
Є українські субтитри
КіноБаза: 4.5 (4)  IMDb: 5.7 (11783)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн
Double Play: James Benning and Richard Linklater (2013) кінематографіст 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) In 1985, filmmaker Richard Linklater began a film screening society in Austin, Texas, that aimed to show classic art-house and experimental films to a budding community of cinephiles and ...
Трейлер

Double Play: James Benning and Richard Linklater (2013)

Double Play: James Benning and Richard Linklater

кінематографіст
Франція, Португалія, США   1 год 10 хв
Читати опис (англ.) In 1985, filmmaker Richard Linklater began a film screening society in Austin, Texas, that aimed to show classic art-house and experimental films to a budding community of cinephiles and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (182)
Моя оцінка:
/10
Animals (2012) кінематографіст 5.5 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Pol is a teenager with a seemingly calm life. He lives with his brother, and is still in high school. However, Pol has a secret: Deerhoof, a cuddly teddy bear who thinks, moves around, and with whom he shares his best moments. Life goes on as normal until the arrival of Ikari, an enigmatic student who seems to be hiding something. Pol is fascinated by his new classmate and attracted to the dark side he harbors. An inexplicable death and a series of strange events will transform the meek student's routine into a fantastic adventure, which will take over their lives.
Трейлер

Animals (2012)

Animals

кінематографіст
Іспанія   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Pol is a teenager with a seemingly calm life. He lives with his brother, and is still in high school. However, Pol has a secret: Deerhoof, a cuddly teddy bear who thinks, moves around, and with whom he shares his best moments. Life goes on as normal until the arrival of Ikari, an enigmatic student who seems to be hiding something. Pol is fascinated by his new classmate and attracted to the dark side he harbors. An inexplicable death and a series of strange events will transform the meek student's routine into a fantastic adventure, which will take over their lives.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.1 (1008)
Моя оцінка:
/10
No Place on Earth (2012) кінематографіст 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) While mapping out the largest cave system in Ukraine, explorer and investigator Chris Nicola discovers evidence that five Jewish families spent nearly a year and a half in the pitch-black caves to escape the Nazis. This is the story of the longest uninterrupted underground survival in recorded human history.
Трейлер

No Place on Earth (2012)

No Place on Earth

кінематографіст
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) While mapping out the largest cave system in Ukraine, explorer and investigator Chris Nicola discovers evidence that five Jewish families spent nearly a year and a half in the pitch-black caves to escape the Nazis. This is the story of the longest uninterrupted underground survival in recorded human history.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1003)
Моя оцінка:
/10
Артур Ньюмен
Артур Ньюмен (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Мабуть, в житті багатьох людей бувають моменти, коли хочеться повністю перекреслити своє минуле і сьогодення і почати життя з чистого аркуша. Здебільшого ці мрії так і залишаються мріями, але ось головний герой фільму Воллес зважився на кардинальні зміни
Артур Ньюмен Трейлер

Артур Ньюмен (2012)

Arthur Newman

16+
кінематографіст
США   1 год 33 хв
Читати опис Мабуть, в житті багатьох людей бувають моменти, коли хочеться повністю перекреслити своє минуле і сьогодення і почати життя з чистого аркуша. Здебільшого ці мрії так і залишаються мріями, але ось головний герой фільму Воллес зважився на кардинальні зміни
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 5.6 (7852)
Моя оцінка:
/10
Пробудження
Пробудження (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет Дія картини відбувається в 1920 році. Вчений-скептик приїжджає в заміську школу-інтернат, де, за чутками, спостерігається підвищена спіритична активність. Спочатку жінка впевнена, що зуміє розвінчати цей міф, проте невдовзі лякаюча зустріч з надприродним змушує її змінити свою думку...
Пробудження Трейлер

Пробудження (2011)

The Awakening

16+
кінематографіст
Велика Британія   1 год 47 хв
Читати опис Дія картини відбувається в 1920 році. Вчений-скептик приїжджає в заміську школу-інтернат, де, за чутками, спостерігається підвищена спіритична активність. Спочатку жінка впевнена, що зуміє розвінчати цей міф, проте невдовзі лякаюча зустріч з надприродним змушує її змінити свою думку...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (74)  IMDb: 6.4 (69179)
Моя оцінка:
/10
Похований живцем
Похований живцем (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет Ця історія про боротьбу зі своїм страхом і боротьбу за виживання в непростій ситуації, в якій опинився головний герой фільму. Пол - солдат армії США, що воює в Іраку, одного разу, в одному з боїв, він втрачає свідомість. Прокинувшись в темному, незрозумілому місці, Пол приходить в жах, так як розуміє, що його поховали живцем. В його пам'яті не залишилося спогадів про те, як це сталося, і єдине про що пам'ятає солдат, це те, що його чекають вдома, і він повинен вибратися з цих сутінків.
Похований живцем Трейлер

Похований живцем (2010)

Buried

18+
кінематографіст
Іспанія, США, Франція   1 год 35 хв
Читати опис Ця історія про боротьбу зі своїм страхом і боротьбу за виживання в непростій ситуації, в якій опинився головний герой фільму. Пол - солдат армії США, що воює в Іраку, одного разу, в одному з боїв, він втрачає свідомість. Прокинувшись в темному, незрозумілому місці, Пол приходить в жах, так як розуміє, що його поховали живцем. В його пам'яті не залишилося спогадів про те, як це сталося, і єдине про що пам'ятає солдат, це те, що його чекають вдома, і він повинен вибратися з цих сутінків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (195)  IMDb: 7.0 (169534)
Моя оцінка:
/10
Finisterrae (2010) кінематографіст 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Finisterrae tells the story of two ghosts who, tired of wandering through limbo, decide to take the Way of Saint James, to the end of the world (Finisterra) so that once there, they may begin a fleeting, earthly journey through the land of the living. An introspective journey through uninhabited lands in which they are to find themselves with strange beings, wild animals and characters never before heard of. They must confront unexpected situations, battle with their own fears and struggle with the obstacles of their own phantasmagoric condition.

Finisterrae (2010)

Finisterrae

кінематографіст
Іспанія   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Finisterrae tells the story of two ghosts who, tired of wandering through limbo, decide to take the Way of Saint James, to the end of the world (Finisterra) so that once there, they may begin a fleeting, earthly journey through the land of the living. An introspective journey through uninhabited lands in which they are to find themselves with strange beings, wild animals and characters never before heard of. They must confront unexpected situations, battle with their own fears and struggle with the obstacles of their own phantasmagoric condition.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (698)
Моя оцінка:
/10
Самотній чоловік
Самотній чоловік (2009) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.5
Сюжет Лос-Анджелес, 1962 рік. Професор англійської літератури Джордж відводить собі один день для відповіді на питання, чи є у нього майбутнє після раптової смерті коханця Джима, з яким він прожив 16 років. В світі, що розсипається на частини, Джордж шукає втіхи у давньої подруги Шарлотти, намагається зачепитися за красу навколишньої реальності, щоб заново відкрити сенс життя.
Самотній чоловік Трейлер

Самотній чоловік (2009)

A Single Man

18+
кінематографіст
США   1 год 39 хв
Читати опис Лос-Анджелес, 1962 рік. Професор англійської літератури Джордж відводить собі один день для відповіді на питання, чи є у нього майбутнє після раптової смерті коханця Джима, з яким він прожив 16 років. В світі, що розсипається на частини, Джордж шукає втіхи у давньої подруги Шарлотти, намагається зачепитися за красу навколишньої реальності, щоб заново відкрити сенс життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (65)  IMDb: 7.5 (118364)
Моя оцінка:
/10
Kicks (2009) кінематографіст 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Two very different girls both face a sordid reality when they meet a local football star.

Kicks (2009)

Kicks

кінематографіст
Велика Британія   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) Two very different girls both face a sordid reality when they meet a local football star.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (250)
Моя оцінка:
/10
Kiss of Death (2008) кінематографіст 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Every POV tells a story. BLOOD RUSH is unlike any other crime series on TV. Boomtown meets CSI, it reinvents the genre. Truth is slippery. One man's testimony is another's man's lie. Evidence appears to be definitive - but in whos...

Kiss of Death (2008)

Kiss of Death

кінематографіст
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Every POV tells a story. BLOOD RUSH is unlike any other crime series on TV. Boomtown meets CSI, it reinvents the genre. Truth is slippery. One man's testimony is another's man's lie. Evidence appears to be definitive - but in whos...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (125)
Моя оцінка:
/10
Honour of the Knights (2006) кінематографіст 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In this minimalist take on Cervantes' Don Quixote story, there are no windmills - only wind, trees, grass and sunlight. It is a soulful study of two lone figures against an unspoiled landscape.

Honour of the Knights (2006)

Honour of the Knights

кінематографіст
Іспанія   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) In this minimalist take on Cervantes' Don Quixote story, there are no windmills - only wind, trees, grass and sunlight. It is a soulful study of two lone figures against an unspoiled landscape.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (741)
Моя оцінка:
/10
The Natural Route (2004) кінематографіст 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Soon a man will find out that his destiny is already written and that he can't do anything to change it.

The Natural Route (2004)

The Natural Route

кінематографіст
Іспанія   11 хв
Читати опис (англ.) Soon a man will find out that his destiny is already written and that he can't do anything to change it.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (745)
Моя оцінка:
/10
Coming Up (2003) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.

Coming Up (2003)

Coming Up

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
кінематографіст
Велика Британія
Читати опис (англ.) Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (196)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: