Ґевін О'Коннор

Gavin O'Connor

Дата народження: 30 жовтня 1964 (59 років)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Лонґ-Айленд, Нью-Йорк, США

Зріст: 192 см

Всього фільмів (на сайті): 26

Ролі: режисер ★ 7.59 (14), продюсер (14), актор (8), сценарист ★ 7.82 (6)

Фільмографія

Знайдено 26 результатів

Мейр з Істтауна
Мейр з Істтауна (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Мейр Шіен — жінка-детектив з маленького містечка у Пенсільванії, яка розслідує місцеве вбивство, доки її особисте життя руйнується.
Мейр з Істтауна Трейлер

Мейр з Істтауна (2021)

Mare of Easttown

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
США   6 год 50 хв
Читати опис Мейр Шіен — жінка-детектив з маленького містечка у Пенсільванії, яка розслідує місцеве вбивство, доки її особисте життя руйнується.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (117)  IMDb: 8.4 (189202)
Моя оцінка:
/10
Поза грою
Поза грою (2020) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.7
Сюжет  Джек Каннінґем пережив трагічну втрату, тепер він на дні життя. Йому пропонують стати тренером місцевої шкільної команди аутсайдерів з баскетболу, за яку Джек сам колись грав. Нове заняття допомагає йому знайти сенс життя, та надає шанс перемогти внутрішніх демонів, та пробачити сoбі за помилки минулого.
Поза грою Трейлер

Поза грою (2020)

The Way Back

16+
режисер, продюсер
США   1 год 48 хв
Читати опис  Джек Каннінґем пережив трагічну втрату, тепер він на дні життя. Йому пропонують стати тренером місцевої шкільної команди аутсайдерів з баскетболу, за яку Джек сам колись грав. Нове заняття допомагає йому знайти сенс життя, та надає шанс перемогти внутрішніх демонів, та пробачити сoбі за помилки минулого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (46)  IMDb: 6.7 (53154)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1423)
Моя оцінка:
/10
Сім секунд
Сім секунд (2018) режисер, продюсер 7.5 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Tensions run high between African American citizens and Caucasian cops in Jersey City when a teenage African American boy is critically injured by a cop.
Сім секунд Трейлер

Сім секунд (2018)

Seven Seconds

16+
Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Tensions run high between African American citizens and Caucasian cops in Jersey City when a teenage African American boy is critically injured by a cop.
КіноБаза: 7.5 (6)  IMDb: 7.7 (20066)
Моя оцінка:
/10
Аудитор
Аудитор (2016) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.3
Сюжет Це історія математичного генія Крістіана Вулффа, який перевіряє бухгалтерію небезпечних злочинних організацій світу. Коли за ним починає стежити відділ з боротьби зі злочинністю Міністерства фінансів США, Крістіан вирішує знайти собі законослухняного клієнта, щоб збити правоохоронців зі сліду. Він береться провести аудит в компанії з виготовлення робототехніки, в документах якої знаходить відмінності в кілька мільйонів доларів. Але як тільки Крістіан наштовхується на слід грошей, в справі з'являються жертви.
Аудитор Трейлер

Аудитор (2016)

The Accountant

16+
режисер, продюсер
США   2 год 8 хв
Читати опис Це історія математичного генія Крістіана Вулффа, який перевіряє бухгалтерію небезпечних злочинних організацій світу. Коли за ним починає стежити відділ з боротьби зі злочинністю Міністерства фінансів США, Крістіан вирішує знайти собі законослухняного клієнта, щоб збити правоохоронців зі сліду. Він береться провести аудит в компанії з виготовлення робототехніки, в документах якої знаходить відмінності в кілька мільйонів доларів. Але як тільки Крістіан наштовхується на слід грошей, в справі з'являються жертви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (239)  IMDb: 7.3 (323394)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Джейн береться до зброї
Джейн береться до зброї (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.9
Сюжет Головорізи МакКена переслідують Гема, який намагався відбитися від банди. Він переховується на ранчо своєї красуні-дружини Джейн. Їй доводиться звернутися за захистом до того, кого вона хотіла б бачити найменше - до свого колишнього коханця. Джейн потрібно забути минуле, впоратися з почуттями і стати сильною і безкомпромісною, щоб врятувати сім'ю від розправи банди найманців.
Джейн береться до зброї Трейлер

Джейн береться до зброї (2016)

Jane Got a Gun

18+
режисер
США   1 год 38 хв
Читати опис Головорізи МакКена переслідують Гема, який намагався відбитися від банди. Він переховується на ранчо своєї красуні-дружини Джейн. Їй доводиться звернутися за захистом до того, кого вона хотіла б бачити найменше - до свого колишнього коханця. Джейн потрібно забути минуле, впоратися з почуттями і стати сильною і безкомпромісною, щоб врятувати сім'ю від розправи банди найманців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (33)  IMDb: 5.9 (23890)
Моя оцінка:
/10
Brothers (2015) сценарист 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) The story of two estranged brothers comes to play in the rink. David Fernandes quits his job as a Physics teacher to become a full-time fighter. He is willing to do whatever it takes to save his ill daughter. Monty Fernandes creates a storm on the internet with just one video. Finally getting the chance to prove himself to the world, he trains vigorously. Two brothers, two fighters, and one ultimate fight.
Трейлер

Brothers (2015)

Brothers

сценарист
Індія, США   2 год 36 хв
Читати опис (англ.) The story of two estranged brothers comes to play in the rink. David Fernandes quits his job as a Physics teacher to become a full-time fighter. He is willing to do whatever it takes to save his ill daughter. Monty Fernandes creates a storm on the internet with just one video. Finally getting the chance to prove himself to the world, he trains vigorously. Two brothers, two fighters, and one ultimate fight.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (13916)
Моя оцінка:
/10
The Prince (2015) режисер 0.0 imdb 1.5
Сюжет (англ.) Wealthy Manhattan kids dealing with high school and the drama that comes with it.

The Prince (2015)

The Prince

режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Wealthy Manhattan kids dealing with high school and the drama that comes with it.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 1.5 (958)
Моя оцінка:
/10
Американці
Американці (2013—2018) режисер, продюсер 7.4 imdb 8.4
Сюжет Історія про складний шлюб двох агентів КДБ, які під виглядом американців заселяються в передмістя Вашингтона одразу після того, як президентом обирають Рейгана. Підставний шлюб Філліпа і Елізабет з кожним днем стає все більш справжнім і емоційним, незважаючи на ескалацію холодної війни і небезпечні відносини, які вони повинні підтримувати з мережею шпигунів і інформаторів. Напруга наростає, коли з'являється новий сусід Стен, агент ФБР, який працює в контррозвідці.
Американці Трейлер

Американці (2013—2018)

The Americans

18+
Серіал 6 сезонів, 76 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Історія про складний шлюб двох агентів КДБ, які під виглядом американців заселяються в передмістя Вашингтона одразу після того, як президентом обирають Рейгана. Підставний шлюб Філліпа і Елізабет з кожним днем стає все більш справжнім і емоційним, незважаючи на ескалацію холодної війни і небезпечні відносини, які вони повинні підтримувати з мережею шпигунів і інформаторів. Напруга наростає, коли з'являється новий сусід Стен, агент ФБР, який працює в контррозвідці.
КіноБаза: 7.4 (26)  IMDb: 8.4 (111805)
Моя оцінка:
/10
Воїн
Воїн (2011) сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі J.J. Riley  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Томмі Конлон - молодий боєць, який повернувся додому після довгої відсутності, щоб приготуватися до участі у великому турнірі. Батько-п'яниця, у минулому талановитий боксер, починає тренувати сина. Томмі з успіхом проходить усі етапи змагання, але хто б міг подумати, що у фіналі доля зіштовхне його на ринзі... із власним братом.
Воїн Трейлер

Воїн (2011)

Warrior

12+
сценарист, режисер, продюсер, актор у ролі J.J. Riley
США   2 год 20 хв
Читати опис Томмі Конлон - молодий боєць, який повернувся додому після довгої відсутності, щоб приготуватися до участі у великому турнірі. Батько-п'яниця, у минулому талановитий боксер, починає тренувати сина. Томмі з успіхом проходить усі етапи змагання, але хто б міг подумати, що у фіналі доля зіштовхне його на ринзі... із власним братом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (199)  IMDb: 8.1 (499045)
Моя оцінка:
/10
Source of Pride: The Making of 'Pride and Glory' (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.6

Source of Pride: The Making of 'Pride and Glory' (2009)

Source of Pride: The Making of 'Pride and Glory'

зіграв самого себе
США   1 год 7 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (36)
Моя оцінка:
/10
Гордість та слава
Гордість та слава (2008) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.6
Сюжет Нью-йоркський поліцейський Рей виріс на поняттях добра і законності. Дотримуватися порядку — непорушна основа його роду, родинна традиція. З самого дитинства він зі свояком виховувався в дусі «служити і захищати». Він завжди мріяв стати поліцейським, але навіть і уявити собі не міг, через яке пекло належало пройти його світогляду.
Одного разу в місті відбувається вбивство чотирьох поліцейських. Розкриття цього злочину стає для Рея справою честі. В ході розслідування з'ясовується, що до вбивства причетний його старший брат.
Гордість та слава

Гордість та слава (2008)

Pride and Glory

16+
режисер, сценарист
США, Німеччина   2 год 10 хв
Читати опис Нью-йоркський поліцейський Рей виріс на поняттях добра і законності. Дотримуватися порядку — непорушна основа його роду, родинна традиція. З самого дитинства він зі свояком виховувався в дусі «служити і захищати». Він завжди мріяв стати поліцейським, але навіть і уявити собі не міг, через яке пекло належало пройти його світогляду.
Одного разу в місті відбувається вбивство чотирьох поліцейських. Розкриття цього злочину стає для Рея справою честі. В ході розслідування з'ясовується, що до вбивства причетний його старший брат.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (31)  IMDb: 6.6 (63403)
Моя оцінка:
/10
Elvis and Anabelle (2007) продюсер 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Groomed by her overly ambitious mother, Anabelle is on the road to winning the Miss Texas Rose tiara when she dies tragically during a pageant. Her death lands her on the embalming table of...
Трейлер

Elvis and Anabelle (2007)

Elvis and Anabelle

продюсер
Велика Британія, США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) Groomed by her overly ambitious mother, Anabelle is on the road to winning the Miss Texas Rose tiara when she dies tragically during a pageant. Her death lands her on the embalming table of...
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.1 (5959)
Моя оцінка:
/10
Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (224)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 213 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (452)
Моя оцінка:
/10
Диво
Диво (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Історія тріумфу хокейної збірної США, що вирвалася в чемпіони Олімпіади 1980 року…
Диво Трейлер

Диво (2004)

Miracle

12+
режисер
Канада, США   2 год 15 хв
Читати опис Історія тріумфу хокейної збірної США, що вирвалася в чемпіони Олімпіади 1980 року…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (18)  IMDb: 7.5 (59106)
Моя оцінка:
/10
Shootout (2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.

Shootout (2003)

Shootout

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Big time producer Peter Guber and Variety's Peter Bart sit down with the biggest names in the business.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (202)
Моя оцінка:
/10
The Smashing Machine (2002) продюсер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) This is a documentary that follows M.M.A. great Mark Kerr, and his string of amazing victories in the ring.
Трейлер

The Smashing Machine (2002)

The Smashing Machine

продюсер
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) This is a documentary that follows M.M.A. great Mark Kerr, and his string of amazing victories in the ring.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (1864)
Моя оцінка:
/10
Закон бійні
Закон бійні (2002) продюсер 6.5 imdb 5.9
Сюжет (англ.) In Blue Springs, Montana, high school student Roy Chutney is beginning to lose his way in life largely the result of two simultaneous events. The first is that his father, Nelson Chutney, dies. Roy hadn't seen his father much since his parents divorced and his father remarried. Nelson was run over by a train, but Roy's mother, Evangeline Chutney, with who Roy has a somewhat emotionally distant relationship, believes he committed suicide. The second is that because funding to the school has reduced the football program to just a varsity team with no junior varsity, Roy, along with half the other players, is cut from the football squad, as his coach doesn't believe he is mentally tough enough despite he being a skilled player. The two incidents combined make the situation even worse for Roy as football was his primary connection to his father. Into Roy's life enters Gideon Ferguson, the local newspaper seller, who asks Roy to be part of his newly formed football team, which will play in a six-man back field league. Gid ends up being that father figure that is missing in Roy's life. That guidance is especially important as Roy begins his first sexual relationship, with Skyla Sisco, a local barmaid. However, Roy and Gid's relationship begins to change when rumors abound that Gid is gay and is romantically interested in Roy. Roy has to wade through the rumors and his own feelings both for Gid and Skyla in figuring out what to do regarding his relationships with them.
Закон бійні Трейлер

Закон бійні (2002)

The Slaughter Rule

продюсер
США   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) In Blue Springs, Montana, high school student Roy Chutney is beginning to lose his way in life largely the result of two simultaneous events. The first is that his father, Nelson Chutney, dies. Roy hadn't seen his father much since his parents divorced and his father remarried. Nelson was run over by a train, but Roy's mother, Evangeline Chutney, with who Roy has a somewhat emotionally distant relationship, believes he committed suicide. The second is that because funding to the school has reduced the football program to just a varsity team with no junior varsity, Roy, along with half the other players, is cut from the football squad, as his coach doesn't believe he is mentally tough enough despite he being a skilled player. The two incidents combined make the situation even worse for Roy as football was his primary connection to his father. Into Roy's life enters Gideon Ferguson, the local newspaper seller, who asks Roy to be part of his newly formed football team, which will play in a six-man back field league. Gid ends up being that father figure that is missing in Roy's life. That guidance is especially important as Roy begins his first sexual relationship, with Skyla Sisco, a local barmaid. However, Roy and Gid's relationship begins to change when rumors abound that Gid is gay and is romantically interested in Roy. Roy has to wade through the rumors and his own feelings both for Gid and Skyla in figuring out what to do regarding his relationships with them.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 5.9 (2651)
Моя оцінка:
/10
Скляний будинок
Скляний будинок (2001) актор у ролі Whitey  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Після загибелі батьків підлітків Рубі і Ретта взяли до себе жити кращі друзі покійних - бездітні Ерін і Террі Гласс , господарі найрозкішнішого будинку в Малібу . Химерна будівля зі скляними стінами відтепер мала стати їм будинком. Але не стала. Дуже скоро уважна Рубі відкриває , що цей шедевр архітектури приховує в собі якусь страшну таємницю. І що їх нові тато з мамою - зовсім не такі добрі і симпатичні люди , якими здаються .

У цих стінах зі скла бродить смерть. Варто забаритися - і вона наздожене Рубі і Ретта , як наздогнала їх батьків. Єдиний спосіб уникнути загибелі - розкрити зловісний секрет , що ховають у своїх холодних серцях такі милі на вигляд Ерін і Террі Гласс ...
Скляний будинок Трейлер

Скляний будинок (2001)

The Glass House

16+
актор у ролі Whitey
США   1 год 46 хв
Читати опис Після загибелі батьків підлітків Рубі і Ретта взяли до себе жити кращі друзі покійних - бездітні Ерін і Террі Гласс , господарі найрозкішнішого будинку в Малібу . Химерна будівля зі скляними стінами відтепер мала стати їм будинком. Але не стала. Дуже скоро уважна Рубі відкриває , що цей шедевр архітектури приховує в собі якусь страшну таємницю. І що їх нові тато з мамою - зовсім не такі добрі і симпатичні люди , якими здаються .

У цих стінах зі скла бродить смерть. Варто забаритися - і вона наздожене Рубі і Ретта , як наздогнала їх батьків. Єдиний спосіб уникнути загибелі - розкрити зловісний секрет , що ховають у своїх холодних серцях такі милі на вигляд Ерін і Террі Гласс ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (16)  IMDb: 5.8 (39938)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Tumbleweeds (1999) режисер, сценарист, актор у ролі Jack Ranson, продюсер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A woman and her daughter have been constantly moving from town to town for years, but their newest home might be different from all the others.
Трейлер

Tumbleweeds (1999)

Tumbleweeds

режисер, сценарист, актор у ролі Jack Ranson, продюсер
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) A woman and her daughter have been constantly moving from town to town for years, but their newest home might be different from all the others.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (3662)
Моя оцінка:
/10
Comfortably Numb (1995) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) William is a young man who is soon to be a successful prosecutor falls into a dark trap of sex and late night parties, where he falls head over heels in love with Meadow, but this love ...

Comfortably Numb (1995)

Comfortably Numb

режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) William is a young man who is soon to be a successful prosecutor falls into a dark trap of sex and late night parties, where he falls head over heels in love with Meadow, but this love ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (120)
Моя оцінка:
/10
The Bet (1992) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Harry and Henry Hicks are partners in the deli they've inherited from their old man. But, younger brother Harry has a gambling problem and its gotten serious.

The Bet (1992)

The Bet

продюсер
США   21 хв
Читати опис (англ.) Harry and Henry Hicks are partners in the deli they've inherited from their old man. But, younger brother Harry has a gambling problem and its gotten serious.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (37)
Моя оцінка:
/10
Only Human (2014) режисер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A family with quadruplets who took part in a reality TV show now seek out professional lives, including working with their physician mom at a hospital.

Only Human (2014)

Only Human

режисер
Читати опис (англ.) A family with quadruplets who took part in a reality TV show now seek out professional lives, including working with their physician mom at a hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (30)
Моя оцінка:
/10
Cinnamon Girl (2013) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Revolves around four coming-of-age girls set against the backdrop of Hollywood's music and movie industry in the late 1960s and early 1970s.

Cinnamon Girl (2013)

Cinnamon Girl

режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) Revolves around four coming-of-age girls set against the backdrop of Hollywood's music and movie industry in the late 1960s and early 1970s.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (29)
Моя оцінка:
/10
Murphy's Dozen (2001) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.7

Murphy's Dozen (2001)

Murphy's Dozen

режисер, сценарист, продюсер
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (55)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: