Ґрейг Фрейзер

Greig Fraser

Дата народження: 3 жовтня 1975 (48 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Melbourne, Australia

Всього фільмів (на сайті): 34

Ролі: кінематографіст (32), продюсер (2), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 34 результати

Дюна: Частина друга
Дюна: Частина друга (2024) кінематографіст 9.0 imdb 9.1
Сюжет «Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.
Дюна: Частина друга Трейлер

Дюна: Частина друга (2024)

Dune: Part Two

кінематографіст
США, Канада   2 год 46 хв
Читати опис «Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.
КіноБаза: 9.0 (5)  IMDb: 9.1 (13082)
Моя оцінка:
/10
Творець
Творець (2023) кінематографіст, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.8
Сюжет Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Творець Трейлер

Творець (2023)

The Creator

12+
кінематографіст, продюсер
США   2 год 13 хв
Читати опис Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (125)  IMDb: 6.8 (144860)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
Бетмен
Бетмен (2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Бетмен розслідує детективну справу — деякі люди починають вмирати дивним чином, Бетмен повинен заглибитись у темний світ Ґотема, щоб знайти підказки і вирішити таємницю чи змову, пов’язану з історією Ґотема та його злочинцями.
Бетмен Трейлер

Бетмен (2022)

The Batman

12+
кінематографіст
США   2 год 56 хв
Читати опис Бетмен розслідує детективну справу — деякі люди починають вмирати дивним чином, Бетмен повинен заглибитись у темний світ Ґотема, щоб знайти підказки і вирішити таємницю чи змову, пов’язану з історією Ґотема та його злочинцями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (317)  IMDb: 7.8 (772285)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 499 грн
Дюна
Дюна (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.0
Сюжет Міфічна і емоційно заряджена подорож головного героя, Пола Атріда. На цього блискучого і обдарованого хлопця чекають великі справи, які йому важко осягнути. Він вирушить на найнебезпечнішу планету у Всесвіті, щоб врятувати майбутнє своєї родини і свого народу. Адже ворожі сили вступають у конфлікт через найцінніший і найрідкісніший ресурс — речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. Виживуть лише ті, кому вдасться перемогти власні страхи.
http://kinomania.com.ua/dyuna
Дюна Трейлер

Дюна (2021)

Dune

12+
кінематографіст
США, Канада   2 год 35 хв
Читати опис Міфічна і емоційно заряджена подорож головного героя, Пола Атріда. На цього блискучого і обдарованого хлопця чекають великі справи, які йому важко осягнути. Він вирушить на найнебезпечнішу планету у Всесвіті, щоб врятувати майбутнє своєї родини і свого народу. Адже ворожі сили вступають у конфлікт через найцінніший і найрідкісніший ресурс — речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. Виживуть лише ті, кому вдасться перемогти власні страхи.
http://kinomania.com.ua/dyuna
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (456)  IMDb: 8.0 (766778)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $10.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 199 грн
Мандалорець
Мандалорець (2019—) продюсер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.7
Сюжет Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Мандалорець Трейлер

Мандалорець (2019—)

The Mandalorian

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
Топ #64 серіал
продюсер
США   40 хв
Читати опис Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (295)  IMDb: 8.7 (580095)
Моя оцінка:
/10
Влада
Влада (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.2
Сюжет Сюжет фільму оповідає про 46-го віце-президента США - Діка Чейні. Дік не тільки став найсильнішим віце-президентом в історії Америки, але і зміг змінити світ.
Влада Трейлер

Влада (2018)

Vice

16+
кінематографіст
США   2 год 12 хв
Читати опис Сюжет фільму оповідає про 46-го віце-президента США - Діка Чейні. Дік не тільки став найсильнішим віце-президентом в історії Америки, але і зміг змінити світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (124)  IMDb: 7.2 (161096)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1405)
Моя оцінка:
/10
Марія Маґдалина
Марія Маґдалина (2018) кінематографіст 6.5 imdb 5.9
Сюжет Кинувши виклик забобонам свого часу, Марія залишає близьких і приєднується до групи однодумців, лідером яких є Ісус з Назарету. Тут вона знайде своє місце та піде доленосною стежкою до Єрусалиму.
Марія Маґдалина Трейлер

Марія Маґдалина (2018)

Mary Magdalene

16+
кінематографіст
Велика Британія, США, Австралія   2 год 0 хв
Читати опис Кинувши виклик забобонам свого часу, Марія залишає близьких і приєднується до групи однодумців, лідером яких є Ісус з Назарету. Тут вона знайде своє місце та піде доленосною стежкою до Єрусалиму.
КіноБаза: 6.5 (12)  IMDb: 5.9 (11374)
Моя оцінка:
/10
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія (2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Група повстанців намагається захопити креслення «Зірки Смерті» – досконалої зброї Імперії, здатної знищувати цілі планети. Кілька сміливців, ризикуючи життям, кидають виклик Імператору і загонам могутнього Дарта Вейдера.
Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія Трейлер

Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія (2016)

Rogue One: A Star Wars Story

12+
кінематографіст
США   2 год 13 хв
Читати опис Група повстанців намагається захопити креслення «Зірки Смерті» – досконалої зброї Імперії, здатної знищувати цілі планети. Кілька сміливців, ризикуючи життям, кидають виклик Імператору і загонам могутнього Дарта Вейдера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (323)  IMDb: 7.8 (681322)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Лев
Лев (2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.0
Сюжет Екранізація автобіографічного роману Сару Брірлі. Фільм "Лев" розповідає про індійського хлопця, який загубився в Калькутті у віці 5 років. Йому довелось пережити безліч випробувань. Хлопчика усиновило подружжя з Австралії, а через 25 років він вирішив зробити усе, щоб знайти своїх біологічних батьків.
Лев Трейлер

Лев (2016)

Lion

12+
кінематографіст
Австралія, Велика Британія, США   1 год 58 хв
Читати опис Екранізація автобіографічного роману Сару Брірлі. Фільм "Лев" розповідає про індійського хлопця, який загубився в Калькутті у віці 5 років. Йому довелось пережити безліч випробувань. Хлопчика усиновило подружжя з Австралії, а через 25 років він вирішив зробити усе, щоб знайти своїх біологічних батьків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (117)  IMDb: 8.0 (249472)
Моя оцінка:
/10
Гравець
Гравець (2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.0
Сюжет Джим Беннетт - ризиковий хлопець. Вдень він - геніальний письменник і відмінний викладач, вночі - завзятий гравець. Він глибоко застряг у світі, де закон - порожній звук, і одного разу ставить на усе, включаючи власне життя. Ті, кому він винен, небезпечні, а допомогти йому може тільки той, хто ще небезпечніше.
Чи гідна другого шансу людина, яка програла самого себе? А, якщо так, то - у скільки це йому обійдеться?
Гравець Трейлер

Гравець (2014)

The Gambler

18+
кінематографіст
США   1 год 51 хв
Читати опис Джим Беннетт - ризиковий хлопець. Вдень він - геніальний письменник і відмінний викладач, вночі - завзятий гравець. Він глибоко застряг у світі, де закон - порожній звук, і одного разу ставить на усе, включаючи власне життя. Ті, кому він винен, небезпечні, а допомогти йому може тільки той, хто ще небезпечніше.
Чи гідна другого шансу людина, яка програла самого себе? А, якщо так, то - у скільки це йому обійдеться?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (50)  IMDb: 6.0 (73152)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Мисливець на лисиць
Мисливець на лисиць (2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.0
Сюжет Заснований на реальній історії, цей фільм розповість захоплюючу і драматичну історію складних відносин ексцентричного мультимілліардера Джона Дю Пона і борця Марка Шульца. Багатій запрошує спортсмена до себе, в шикарний маєток, щоб той підготував спортивну команду для виступів на Олімпійських іграх в Сеулі 1988 року. Для Шульца це шанс показати себе на тлі його рідного брата Дейва, слава якого відтісняє заслуги Марка. Обіцяні Дю Поном вершки виявляються не такими привабливими, адже він людина складна, деякі називають його параноїком і шизофреніком. Як виявилося, недарма, що призводить до вельми трагічних наслідків у житті братів.
Мисливець на лисиць Трейлер

Мисливець на лисиць (2014)

Foxcatcher

16+
кінематографіст
США   2 год 14 хв
Читати опис Заснований на реальній історії, цей фільм розповість захоплюючу і драматичну історію складних відносин ексцентричного мультимілліардера Джона Дю Пона і борця Марка Шульца. Багатій запрошує спортсмена до себе, в шикарний маєток, щоб той підготував спортивну команду для виступів на Олімпійських іграх в Сеулі 1988 року. Для Шульца це шанс показати себе на тлі його рідного брата Дейва, слава якого відтісняє заслуги Марка. Обіцяні Дю Поном вершки виявляються не такими привабливими, адже він людина складна, деякі називають його параноїком і шизофреніком. Як виявилося, недарма, що призводить до вельми трагічних наслідків у житті братів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (69)  IMDb: 7.0 (148483)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Captain (2013) кінематографіст 8.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A man wakes up with a hangover, only to discover the consequences of his actions.

The Captain (2013)

The Captain

кінематографіст
Австралія, США   6 хв
Читати опис (англ.) A man wakes up with a hangover, only to discover the consequences of his actions.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.3 (491)
Моя оцінка:
/10
Тридцять хвилин по півночі
Тридцять хвилин по півночі (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.4
Сюжет Фільм, присвячений подіям, які сприяли пошуку та вбивству терориста №1 Усами Бін Ладена американськими спецслужбами.
Тридцять хвилин по півночі Трейлер

Тридцять хвилин по півночі (2012)

Zero Dark Thirty

16+
кінематографіст
США   2 год 37 хв
Читати опис Фільм, присвячений подіям, які сприяли пошуку та вбивству терориста №1 Усами Бін Ладена американськими спецслужбами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (66)  IMDb: 7.4 (317239)
Моя оцінка:
/10
Пограбування казино
Пограбування казино (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.2
Сюжет Під час підпільної гри у покер скоєно пограбування, і загроза зависла над всім злодійським співтовариством. Ділки мафії розраховують, що Джекі Коґан знайде винних. Проте, обертаючись серед нерішучих замовників, шахраїв, втомлених вбивць і тих, хто спланував «справу», навіть фахівцю важко зберегти контроль над ситуацією...
Пограбування казино Трейлер

Пограбування казино (2012)

Killing Them Softly

18+
кінематографіст
США   1 год 37 хв
Читати опис Під час підпільної гри у покер скоєно пограбування, і загроза зависла над всім злодійським співтовариством. Ділки мафії розраховують, що Джекі Коґан знайде винних. Проте, обертаючись серед нерішучих замовників, шахраїв, втомлених вбивць і тих, хто спланував «справу», навіть фахівцю важко зберегти контроль над ситуацією...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (86)  IMDb: 6.2 (152261)
Моя оцінка:
/10
Білосніжка та мисливець
Білосніжка та мисливець (2012) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Темрява наближається. Вона ховається в лісах, спускається з гір, застеляє небо. Ніхто не сховається від магічного дзеркала Королеви, що живе в неприступному замку, який охороняється незліченою армією. Але над Білосніжкою злі чари не владні. І тоді Королева відправляє Мисливця, щоб він приніс їй серце суперниці. Але зачарований Білосніжкою, він стає на її бік. Гряде велика битва. Лише одна буде правити.
Білосніжка та мисливець Трейлер

Білосніжка та мисливець (2012)

Snow White and the Huntsman

12+
кінематографіст
США   2 год 7 хв
Читати опис Темрява наближається. Вона ховається в лісах, спускається з гір, застеляє небо. Ніхто не сховається від магічного дзеркала Королеви, що живе в неприступному замку, який охороняється незліченою армією. Але над Білосніжкою злі чари не владні. І тоді Королева відправляє Мисливця, щоб він приніс їй серце суперниці. Але зачарований Білосніжкою, він стає на її бік. Гряде велика битва. Лише одна буде правити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (203)  IMDb: 6.1 (301114)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Scenes from the Suburbs (2011) кінематографіст 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A resident of a suburban dystopia tries to reassemble his fragmented memories of life as a teen.

Scenes from the Suburbs (2011)

Scenes from the Suburbs

кінематографіст
США   28 хв
Читати опис (англ.) A resident of a suburban dystopia tries to reassemble his fragmented memories of life as a teen.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (2321)
Моя оцінка:
/10
Впусти мене
Впусти мене (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Дія фільму розвивається в засніженому передмісті Нью-Мехіко, де живе 12-річний хлопчик-вигнанець Оуен. Одного разу в сутінках Оуен знайомиться зі своєю новою сусідкою Еббі, але він навіть не здогадується, що його перша любов, безневинна сусідська дівчина, насправді — вампір...
Впусти мене Трейлер

Впусти мене (2010)

Let Me In

18+
кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 56 хв
Читати опис Дія фільму розвивається в засніженому передмісті Нью-Мехіко, де живе 12-річний хлопчик-вигнанець Оуен. Одного разу в сутінках Оуен знайомиться зі своєю новою сусідкою Еббі, але він навіть не здогадується, що його перша любов, безневинна сусідська дівчина, насправді — вампір...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (68)  IMDb: 7.1 (126820)
Моя оцінка:
/10
Яскрава зірка
Яскрава зірка (2009) кінематографіст 6.8 imdb 6.9
Сюжет Фільм розповідає історію англійського поета Джона Кітса, який помер у 25-річному віці від сухот. Останні три роки свого життя Джон розумів, що поступово згасає, і саме в цей час почався його романтичний зв'язок з дівчиною Фенні Браун.
Яскрава зірка Трейлер

Яскрава зірка (2009)

Bright Star

12+
кінематографіст
Велика Британія, Австралія, Франція   1 год 59 хв
Читати опис Фільм розповідає історію англійського поета Джона Кітса, який помер у 25-річному віці від сухот. Останні три роки свого життя Джон розумів, що поступово згасає, і саме в цей час почався його романтичний зв'язок з дівчиною Фенні Браун.
КіноБаза: 6.8 (13)  IMDb: 6.9 (28607)
Моя оцінка:
/10
Хлопчики повертаються
Хлопчики повертаються (2009) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.8
Сюжет Ця історія сталася в південній Австралії. Після смерті дружини спортивний репортер Джой Варрі, всупереч намірам тещі, вирішує взяти на себе всю відповідальність за виховання шестирічного сина. У той же час з Англії приїжджає його старший син від першого шлюбу. Тепер Джою доведеться заново пізнавати своїх дітей і вчитися бути батьком, а хлопцям треба навчитися приймати відповідальні рішення в їх житті, щоб жити разом.
Хлопчики повертаються Трейлер

Хлопчики повертаються (2009)

The Boys Are Back

кінематографіст
Австралія, Велика Британія   1 год 44 хв
Читати опис Ця історія сталася в південній Австралії. Після смерті дружини спортивний репортер Джой Варрі, всупереч намірам тещі, вирішує взяти на себе всю відповідальність за виховання шестирічного сина. У той же час з Англії приїжджає його старший син від першого шлюбу. Тепер Джою доведеться заново пізнавати своїх дітей і вчитися бути батьком, а хлопцям треба навчитися приймати відповідальні рішення в їх житті, щоб жити разом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (8)  IMDb: 6.8 (10472)
Моя оцінка:
/10
Last Ride (2009) кінематографіст 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A young boy travels across Australia with his father, who's wanted by the law for committing a violent crime.

Last Ride (2009)

Last Ride

кінематографіст
Австралія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A young boy travels across Australia with his father, who's wanted by the law for committing a violent crime.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (2599)
Моя оцінка:
/10
8
8 (2008) кінематографіст 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) 8 shorts centered around 8 themes directed by 8 famous film directors involved and sharing their opinion on progress, on the set-backs and the challenges our planet faces today.
8

8 (2008)

8

кінематографіст
Франція   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) 8 shorts centered around 8 themes directed by 8 famous film directors involved and sharing their opinion on progress, on the set-backs and the challenges our planet faces today.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (969)
Моя оцінка:
/10
Netherland Dwarf (2008) кінематографіст 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Harry really wants a rabbit. Harry's Dad really wants his wife back. And somehow in the middle of all this wanting, they both seem to have forgotten that they already have each other.

Netherland Dwarf (2008)

Netherland Dwarf

кінематографіст
Австралія   15 хв
Читати опис (англ.) Harry really wants a rabbit. Harry's Dad really wants his wife back. And somehow in the middle of all this wanting, they both seem to have forgotten that they already have each other.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (253)
Моя оцінка:
/10
У кожного своє кіно
У кожного своє кіно (2007) кінематографіст 6.4 imdb 6.8
Сюжет Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.
У кожного своє кіно Трейлер

У кожного своє кіно (2007)

To Each His Own Cinema

16+
кінематографіст
Франція   1 год 40 хв
Читати опис Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.
КіноБаза: 6.4 (20)  IMDb: 6.8 (5408)
Моя оцінка:
/10
Павук
Павук (2007) кінематографіст 7.2 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Jill is annoyed with Jack, ignoring his attempts to get her to smile as she drives a city road. She stops for petrol, and while she's filling the tank, he goes into the station's mini-mart and buys a bouquet, chocolates, and a few odds and ends. While she's paying, he sits in the passenger seat, strewing the flowers and things. She pushes away the flowers, starts the car, and resumes driving, staring straight ahead. He peels the paper off a chocolate and sets it on the dash near her hand. She takes it. He sets out another; soon she softens, then, she folds down the visor. Has Jack made things right again? And the tuffet?
Павук

Павук (2007)

Spider

кінематографіст
Австралія   9 хв
Читати опис (англ.) Jill is annoyed with Jack, ignoring his attempts to get her to smile as she drives a city road. She stops for petrol, and while she's filling the tank, he goes into the station's mini-mart and buys a bouquet, chocolates, and a few odds and ends. While she's paying, he sits in the passenger seat, strewing the flowers and things. She pushes away the flowers, starts the car, and resumes driving, staring straight ahead. He peels the paper off a chocolate and sets it on the dash near her hand. She takes it. He sets out another; soon she softens, then, she folds down the visor. Has Jack made things right again? And the tuffet?
КіноБаза: 7.2 (15)  IMDb: 7.6 (3095)
Моя оцінка:
/10
Crossbow (2007) кінематографіст 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A kid. His mum and dad. The sex and drugs. And the boy next door who watched the whole thing unravel.

Crossbow (2007)

Crossbow

кінематографіст
Австралія   14 хв
Читати опис (англ.) A kid. His mum and dad. The sex and drugs. And the boy next door who watched the whole thing unravel.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (483)
Моя оцінка:
/10
Out of the Blue (2006) кінематографіст 0.0 imdb 7.1
Сюжет Ordinary people find extraordinary courage in the face of madness. On 13–14 November 1990 that madness came to Aramoana, a small New Zealand seaside town, in the form of a lone gunman with a high-powered semi-automatic rifle. As he stalked his victims the terrified and confused residents were trapped for 24 hours while a handful of under-resourced and under-armed local policemen risked their lives trying to find him and save the survivors. Based on true events.
Трейлер

Out of the Blue (2006)

Out of the Blue

кінематографіст
Нова Зеландія   1 год 43 хв
Читати опис Ordinary people find extraordinary courage in the face of madness. On 13–14 November 1990 that madness came to Aramoana, a small New Zealand seaside town, in the form of a lone gunman with a high-powered semi-automatic rifle. As he stalked his victims the terrified and confused residents were trapped for 24 hours while a handful of under-resourced and under-armed local policemen risked their lives trying to find him and save the survivors. Based on true events.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (3887)
Моя оцінка:
/10
Caterpillar Wish (2006) кінематографіст 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A young girl's view on belonging and loss.

Caterpillar Wish (2006)

Caterpillar Wish

кінематографіст
Австралія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A young girl's view on belonging and loss.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (289)
Моя оцінка:
/10
Le journal de l'eau (2006) кінематографіст 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A story through a child's eyes about living through a drought.

Le journal de l'eau (2006)

Le journal de l'eau

кінематографіст
Франція, Австралія   18 хв
Читати опис (англ.) A story through a child's eyes about living through a drought.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (381)
Моя оцінка:
/10
À la dérive (2006) кінематографіст 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) How long does it take before the abnormal seems normal? Death, love and family values are all up for...

À la dérive (2006)

À la dérive

кінематографіст
Австралія   52 хв
Читати опис (англ.) How long does it take before the abnormal seems normal? Death, love and family values are all up for...
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.8 (399)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: