Джордж Нолфі

George Nolfi

Дата народження: 10 червня 1968 (56 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Бостон - Массачусетс - США

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: сценарист ★ 7.45 (8), продюсер (6), режисер ★ 7.35 (4), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Банкір
Банкір (2020) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Історія афроамериканських бізнес-партнерів Джо Морріса і Бернарда Ґарретта, які в 1950-х роках заснували успішне агентство нерухомості. Уникаючи расових обмежень, вони наймають підставного білого керівника компанії, а самі прикидаються простими двірником і водієм. На вершині успіху над ними нависає загроза викриття.
Банкір Трейлер

Банкір (2020)

The Banker

12+
режисер, сценарист, продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис Історія афроамериканських бізнес-партнерів Джо Морріса і Бернарда Ґарретта, які в 1950-х роках заснували успішне агентство нерухомості. Уникаючи расових обмежень, вони наймають підставного білого керівника компанії, а самі прикидаються простими двірником і водієм. На вершині успіху над ними нависає загроза викриття.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (68)  IMDb: 7.3 (36529)
Моя оцінка:
/10
Народження дракона
Народження дракона (2016) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 5.7
Сюжет Важлива сторінка з біографії молодого Брюса Лі - суперництво з майстром кунг-фу Воном Мань, яке вилилося у відкритий двобій на вулиці Сан-Франциско.
Народження дракона Трейлер

Народження дракона (2016)

Birth of the Dragon

16+
режисер, продюсер
США, Китай, Канада   1 год 35 хв
Читати опис Важлива сторінка з біографії молодого Брюса Лі - суперництво з майстром кунг-фу Воном Мань, яке вилилося у відкритий двобій на вулиці Сан-Франциско.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (12)  IMDb: 5.7 (8863)
Моя оцінка:
/10
Спектральний аналіз
Спектральний аналіз (2016) сценарист 6.1 imdb 6.3
Сюжет У Молдові вже не перший рік триває війна. Останнім часом в зоні бойових дій стали з'являтися невидимі неозброєним оком істоти, які миттєво вбивають озброєних до зубів кваліфікованих фахівців. Доктор Клайн брав участь в розробці новітньої зброї проти цих істот, і тепер йому належить з'ясувати, що вони таке і звідки взялися.
Спектральний аналіз Трейлер

Спектральний аналіз (2016)

Spectral

сценарист
США   1 год 49 хв
Читати опис У Молдові вже не перший рік триває війна. Останнім часом в зоні бойових дій стали з'являтися невидимі неозброєним оком істоти, які миттєво вбивають озброєних до зубів кваліфікованих фахівців. Доктор Клайн брав участь в розробці новітньої зброї проти цих істот, і тепер йому належить з'ясувати, що вони таке і звідки взялися.
КіноБаза: 6.1 (36)  IMDb: 6.3 (65361)
Моя оцінка:
/10
Allegiance (2015) режисер, продюсер, сценарист 4.5 imdb 7.1
Сюжет Alex O'Connor, a young idealistic CIA analyst specializing in Russian affairs, learns a shocking secret and his close-knit, affluent family is about to be split apart when it's revealed that his parents, Mark and Katya, are covert Russian spies deactivated decades ago. But today the Kremlin has re-enlisted them into service as they plan a terrorist operation inside the U.S. border that will bring America to its knees.
Трейлер

Allegiance (2015)

Allegiance

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер, сценарист
США   42 хв
Читати опис Alex O'Connor, a young idealistic CIA analyst specializing in Russian affairs, learns a shocking secret and his close-knit, affluent family is about to be split apart when it's revealed that his parents, Mark and Katya, are covert Russian spies deactivated decades ago. But today the Kremlin has re-enlisted them into service as they plan a terrorist operation inside the U.S. border that will bring America to its knees.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 7.1 (4328)
Моя оцінка:
/10
Змінюючи реальність
Змінюючи реальність (2011) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.0
Сюжет Успішний конгресмен закохується в привабливу балерину, але таємничі сили намагаються завадити цьому коханню.
Змінюючи реальність Трейлер

Змінюючи реальність (2011)

The Adjustment Bureau

14+
режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис Успішний конгресмен закохується в привабливу балерину, але таємничі сили намагаються завадити цьому коханню.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (263)  IMDb: 7.0 (272075)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ультиматум Борна
Ультиматум Борна (2007) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.0
Сюжет Він хотів одного - зникнути. Натомість за Борном тепер полюють люди, які зробили його таким, який він є. Він втратив пам'ять і кохану людину, але його не вдається втримати навіть новому поколінню професійних вбивць. У нього тільки одна мета: повернутися до початку й дізнатися ким він був, Джейсон Борн. Він ганяє від Москви до Парижа, через Мадрид і Лондон, у Танжер і Нью-Йорк, намагаючись розкрити останні загадки свого минулого, тоді як урядові агенти й Інтерпол намагаються перешкодити йому відновити всю картину до кінця.
Ультиматум Борна Трейлер

Ультиматум Борна (2007)

The Bourne Ultimatum

16+
сценарист
США, Німеччина, Франція, Іспанія   1 год 55 хв
Читати опис Він хотів одного - зникнути. Натомість за Борном тепер полюють люди, які зробили його таким, який він є. Він втратив пам'ять і кохану людину, але його не вдається втримати навіть новому поколінню професійних вбивць. У нього тільки одна мета: повернутися до початку й дізнатися ким він був, Джейсон Борн. Він ганяє від Москви до Парижа, через Мадрид і Лондон, у Танжер і Нью-Йорк, намагаючись розкрити останні загадки свого минулого, тоді як урядові агенти й Інтерпол намагаються перешкодити йому відновити всю картину до кінця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (276)  IMDb: 8.0 (661334)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 129 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Охоронець
Охоронець (2006) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет Агента секретної служби підставляють. Йому необхідно спростувати звинувачення та запобігти вбивству високопоставленої особи, але часу обмаль.
Охоронець Трейлер

Охоронець (2006)

The Sentinel

16+
сценарист, продюсер
США   1 год 48 хв
Читати опис Агента секретної служби підставляють. Йому необхідно спростувати звинувачення та запобігти вбивству високопоставленої особи, але часу обмаль.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (15)  IMDb: 6.1 (52556)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 220 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (461)
Моя оцінка:
/10
Дванадцять друзів Оушена
Дванадцять друзів Оушена (2004) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.5
Сюжет Містер Оушен і компанія поставлені перед вибором - або повертають гроші, або... Щоб повернути гроші вони вирішують найнятися на "роботу" в Європі. Потрібно пограбувати колекціонера, сейф якого захищений як Ля-Рошель. І все таки їм це вдається, от тільки їх випередив на декілька годин злодій, на прізвисько Нічний Лис, це учень славного крадія Гаспара Льомарка, який відомий найгучнішими крадіжками, при цьому його так ніхто й не спіймав.Лис пропонує містеру Оушену парі: якщо той перший викраде знамените яйце Фаберже, Лис, справжнє ім'я якого Франсуа Тулур, повністю сплачує борг Оушена і компанії. І тут починається боротьба справжніх професіоналів.
Дванадцять друзів Оушена Трейлер

Дванадцять друзів Оушена (2004)

Ocean's Twelve

16+
сценарист
США   2 год 5 хв
Читати опис Містер Оушен і компанія поставлені перед вибором - або повертають гроші, або... Щоб повернути гроші вони вирішують найнятися на "роботу" в Європі. Потрібно пограбувати колекціонера, сейф якого захищений як Ля-Рошель. І все таки їм це вдається, от тільки їх випередив на декілька годин злодій, на прізвисько Нічний Лис, це учень славного крадія Гаспара Льомарка, який відомий найгучнішими крадіжками, при цьому його так ніхто й не спіймав.Лис пропонує містеру Оушену парі: якщо той перший викраде знамените яйце Фаберже, Лис, справжнє ім'я якого Франсуа Тулур, повністю сплачує борг Оушена і компанії. І тут починається боротьба справжніх професіоналів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (278)  IMDb: 6.5 (416724)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн
У пастці часу
У пастці часу (2003) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.6
Сюжет Група археологів несподівано дізнається про небезпечний експеримент з переміщення в часі, таємно проведеному одним з фінансових магнатів. Їх обурення зростає, коли виявляється, що в результаті експерименту їх улюблений професор потрапив до середньовічної Франції 14 століття! Упевнені в тому, що їх знань про середньовічну Європу буде досить, щоб повернути професора живим і неушкодженим, вони переміщуються в 14 століття. Чи зможуть вони врятувати професора в цьому новому незнайомому світі? Фільм знятий за мотивами бестселера Майкла Крайтона.
У пастці часу Трейлер

У пастці часу (2003)

Timeline

16+
сценарист
США   1 год 56 хв
Читати опис Група археологів несподівано дізнається про небезпечний експеримент з переміщення в часі, таємно проведеному одним з фінансових магнатів. Їх обурення зростає, коли виявляється, що в результаті експерименту їх улюблений професор потрапив до середньовічної Франції 14 століття! Упевнені в тому, що їх знань про середньовічну Європу буде досить, щоб повернути професора живим і неушкодженим, вони переміщуються в 14 століття. Чи зможуть вони врятувати професора в цьому новому незнайомому світі? Фільм знятий за мотивами бестселера Майкла Крайтона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (37)  IMDb: 5.6 (66278)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (487)
Моя оцінка:
/10
Flash Gordon () продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) American football player Flash Gordon and his beautiful girlfriend Dale Arden become unwilling passengers on-board Dr. Hans Zarkov's rocketship, where they arrive on the planet Mongo, ruled by the evil Emperor Ming the Merciless.

Flash Gordon ()

Flash Gordon

Запланований
продюсер
США
Читати опис (англ.) American football player Flash Gordon and his beautiful girlfriend Dale Arden become unwilling passengers on-board Dr. Hans Zarkov's rocketship, where they arrive on the planet Mongo, ruled by the evil Emperor Ming the Merciless.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: