Брі Ларсон

Brie Larson

Дата народження: 1 жовтня 1989 (34 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Сакраменто, Каліфорнія, США

Зріст: 170 см

Всього фільмів (на сайті): 111

Ролі: актриса (109), режисерка ★ 6.8 (4), сценаристка (3), продюсерка (3), композиторка (1), ідея (1)

Біографія
Брі Ларсон — американська актриса та співачка, володарка премії Оскар (2016) як найкраща акторка. Відома ролями у фільмах «Ґрінберґ», «Скотт Пілігрим проти світу», «Мачо і ботан». У 2013 за роль у драмі «Короткий термін 12» була номінована на премії Незалежний дух і Critics' Choice.

У 2015 році, вона отримала загальне визнання за виконання ролі Джой «Ма» Ньюсом у драматичному фільмі «Кімната», з'явилася у комедії «Дівчина без комплексів». За акторську роботу у «Кімнаті» ... удостоєна Золотого глобуса, премії Critics' Choice, а також номінована на премію БАФТА, Незалежний дух, премію Гільдії кіноакторів США та «Оскар» за найкращу жіночу роль.
Фільмографія

Знайдено 111 результат

Скотт Піліґрим стає до бою
Скотт Піліґрим стає до бою (2023) актриса у ролі Envy Adams  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.7
Сюжет Скотт Пілігрим зустрічає дівчину своєї мрії — Рамону Флаверс. Але незабаром виявляється, що їхньому коханню заважають семеро її злих колишніх. І всупереч усім очікуванням, Скотт програє вже перший бій. Рамона, втім, сумнівається, що Скотт загинув, і береться з'ясувати, що сталося насправді.
Скотт Піліґрим стає до бою Трейлер

Скотт Піліґрим стає до бою (2023)

Scott Pilgrim Takes Off

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Envy Adams
США, Японія, Канада   28 хв
Читати опис Скотт Пілігрим зустрічає дівчину своєї мрії — Рамону Флаверс. Але незабаром виявляється, що їхньому коханню заважають семеро її злих колишніх. І всупереч усім очікуванням, Скотт програє вже перший бій. Рамона, втім, сумнівається, що Скотт загинув, і береться з'ясувати, що сталося насправді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (26)  IMDb: 7.7 (17588)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Марвели
Марвели (2023) актриса у ролі Carol Danvers / Captain Marvel  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
актриса у ролі Carol Danvers / Captain Marvel
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (120)  IMDb: 5.5 (129296)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Уроки хімії
Уроки хімії (2023) актриса у ролі Elizabeth Zott, продюсерка  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.2
Сюжет 1950-ті роки. Елізабет Зотт мріє займатися наукою, але на заваді стоїть суспільство, в якому місце жінки – на кухні. Вона погоджується зніматися в кулінарному телешоу й бере собі за мету навчити націю домогосподарок, яких ніхто не помічає, не лише куховарити.
Уроки хімії Трейлер

Уроки хімії (2023)

Lessons in Chemistry

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
Топ #70 серіал
актриса у ролі Elizabeth Zott, продюсерка
США
Читати опис 1950-ті роки. Елізабет Зотт мріє займатися наукою, але на заваді стоїть суспільство, в якому місце жінки – на кухні. Вона погоджується зніматися в кулінарному телешоу й бере собі за мету навчити націю домогосподарок, яких ніхто не помічає, не лише куховарити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (42)  IMDb: 8.2 (37391)
Моя оцінка:
/10
Форсаж X
Форсаж X (2023) актриса у ролі Tess  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.7
Сюжет Всупереч перешкодам, не дивлячись ні на що, Домінік Торетто та його сім’я зуміли перехитрите та обійти кожного супротивника на своєму шлях. Проте тепер їм протистоятиме один з найнебезпечніших ворогів минулого, який прагне знищити усе та всіх, кого любить Дом.
Форсаж X Трейлер

Форсаж X (2023)

Fast X

12+
актриса у ролі Tess
США, Китай   2 год 21 хв
Читати опис Всупереч перешкодам, не дивлячись ні на що, Домінік Торетто та його сім’я зуміли перехитрите та обійти кожного супротивника на своєму шлях. Проте тепер їм протистоятиме один з найнебезпечніших ворогів минулого, який прагне знищити усе та всіх, кого любить Дом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (137)  IMDb: 5.7 (121548)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
Growing Up (2022) режисерка, сценаристка, ідея, продюсерка 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Take a look at ten different coming-of-age tales.
Трейлер

Growing Up (2022)

Growing Up

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Документальний Поновлений серіал
режисерка, сценаристка, ідея, продюсерка
США
Читати опис (англ.) Take a look at ten different coming-of-age tales.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (148)
Моя оцінка:
/10
Міз Марвел
Міз Марвел (2022) актриса у ролі Captain Marvel  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 6.2
Сюжет Дівчинку, яка народилась у Джерсі-Сіті вразив туман териґену, і вона отримала здатність розтягувати та збільшувати будь-яку частину свого тіла.
Міз Марвел Трейлер

Міз Марвел (2022)

Ms. Marvel

6+
Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Captain Marvel
США   4 год 31 хв
Читати опис Дівчинку, яка народилась у Джерсі-Сіті вразив туман териґену, і вона отримала здатність розтягувати та збільшувати будь-яку частину свого тіла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (80)  IMDb: 6.2 (120693)
Моя оцінка:
/10
Шан-Чі та легенда десяти кілець
Шан-Чі та легенда десяти кілець (2021) актриса у ролі Captain Marvel  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Життя паркувальника Шан-Чі різко змінюється, коли містична організація під назвою «Десять Кілець» починає полювання на його кулон. Побоюючись, що «Десять кілець» знайдуть другий кулон у його сестри Сяолінь, Шан-Чі вирішує випередити лиходіїв, адже кулони ведуть до родинної таємниці, пов'язаної з захистом світу.
Шан-Чі та легенда десяти кілець Трейлер

Шан-Чі та легенда десяти кілець (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

12+
актриса у ролі Captain Marvel
США, Австралія   2 год 12 хв
Читати опис Життя паркувальника Шан-Чі різко змінюється, коли містична організація під назвою «Десять Кілець» починає полювання на його кулон. Побоюючись, що «Десять кілець» знайдуть другий кулон у його сестри Сяолінь, Шан-Чі вирішує випередити лиходіїв, адже кулони ведуть до родинної таємниці, пов'язаної з захистом світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (312)  IMDb: 7.4 (439138)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо)
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Moments Within Moments (2021) зіграла саму себе 9.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Moments Within Moments is an experimental silent film made entirely of archival films by seventy famous actresses from different countries.

Moments Within Moments (2021)

Moments Within Moments

зіграла саму себе
Іран   1 год 49 хв
Читати опис (англ.) Moments Within Moments is an experimental silent film made entirely of archival films by seventy famous actresses from different countries.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.9 (666)
Моя оцінка:
/10
Marvel Studios: Загальний збір
Marvel Studios: Загальний збір (2021) актриса у ролі Captain Marvel  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 7.9
Сюжет Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Marvel Studios: Загальний збір Трейлер

Marvel Studios: Загальний збір (2021)

Marvel Studios: Assembled

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Скасований
актриса у ролі Captain Marvel
США   58 хв
Читати опис Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (9)  IMDb: 7.9 (3063)
Моя оцінка:
/10
Судити по совісті
Судити по совісті (2019) актриса у ролі Eva Ansley  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет Стрічка розповість реальну історію обдарованого чорношкірого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.
Судити по совісті Трейлер

Судити по совісті (2019)

Just Mercy

12+
актриса у ролі Eva Ansley
США   2 год 17 хв
Читати опис Стрічка розповість реальну історію обдарованого чорношкірого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (69)  IMDb: 7.6 (76197)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 129 грн
Між двома папоротями: Фільм
Між двома папоротями: Фільм (2019) актриса у ролі Brie Larson 5.9 imdb 6.1
Сюжет Зак Ґаліфіанакіс і його незвичайна команда відправляються в подорож, щоб завершити серію гучних інтерв'ю зі знаменитостями.
Між двома папоротями: Фільм Трейлер

Між двома папоротями: Фільм (2019)

Between Two Ferns: The Movie

актриса у ролі Brie Larson
США   1 год 22 хв
Читати опис Зак Ґаліфіанакіс і його незвичайна команда відправляються в подорож, щоб завершити серію гучних інтерв'ю зі знаменитостями.
КіноБаза: 5.9 (13)  IMDb: 6.1 (36978)
Моя оцінка:
/10
A Little Late with Lilly Singh (2019—2021) зіграла саму себе 0.0 imdb 1.5
Сюжет (англ.) Late-night talk show hosted by Canadian comedian and YouTuber Lilly Singh.

A Little Late with Lilly Singh (2019—2021)

A Little Late with Lilly Singh

Серіал 2 сезони, 177 епізодів Ток-шоу Скасований
зіграла саму себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Late-night talk show hosted by Canadian comedian and YouTuber Lilly Singh.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 1.5 (7714)
Моя оцінка:
/10
Фантастичні гриби
Фантастичні гриби (2019) актриса у ролі Narrator 7.1 imdb 7.4
Сюжет Пориньте у чарівний світ грибів — від грибів, які всотують розливи нафти, до підземних грибкових мереж, які допомагають деревам спілкуватися.
Фантастичні гриби Трейлер

Фантастичні гриби (2019)

Fantastic Fungi

актриса у ролі Narrator
США   1 год 21 хв
Читати опис Пориньте у чарівний світ грибів — від грибів, які всотують розливи нафти, до підземних грибкових мереж, які допомагають деревам спілкуватися.
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 7.4 (11640)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Месники: Завершення
Месники: Завершення (2019) актриса у ролі Carol Danvers / Captain Marvel  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Месники і Вартові Галактики вступають в останню стадію війни з Таносом, що володіє всемогутньою Рукавицею Нескінченності. Гряде фінальна битва між силами героїв і Божевільного Титана, яка раз і назавжди визначить подальшу долю не тільки Землі, але і всього всесвіту.
Месники: Завершення Трейлер

Месники: Завершення (2019)

Avengers: Endgame

12+
актриса у ролі Carol Danvers / Captain Marvel
США   3 год 1 хв
Читати опис Месники і Вартові Галактики вступають в останню стадію війни з Таносом, що володіє всемогутньою Рукавицею Нескінченності. Гряде фінальна битва між силами героїв і Божевільного Титана, яка раз і назавжди визначить подальшу долю не тільки Землі, але і всього всесвіту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (575)  IMDb: 8.4 (1276397)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Капітан Марвел
Капітан Марвел (2019) актриса у ролі Керол Денверс / Верс / Капітан Марвел  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Капітан Марвел Трейлер

Капітан Марвел (2019)

Captain Marvel

12+
актриса у ролі Керол Денверс / Верс / Капітан Марвел
США, Австралія   2 год 3 хв
Читати опис Коли світ за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (417)  IMDb: 6.8 (614132)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
IMDbrief (2018) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) IMDb presents the stories between the headlines in your quick-fire video update, the IMDbrief.

IMDbrief (2018)

IMDbrief

Серіал 4 сезони, 0 епізодів
зіграла саму себе
США   3 хв
Читати опис (англ.) IMDb presents the stories between the headlines in your quick-fire video update, the IMDbrief.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1116)
Моя оцінка:
/10
"Space Explorers" (2018) актриса у ролі Narrator 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Viewers witness firsthand the lives of both new and veteran NASA astronauts.

"Space Explorers" (2018)

"Space Explorers"

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актриса у ролі Narrator
США   15 хв
Читати опис (англ.) Viewers witness firsthand the lives of both new and veteran NASA astronauts.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (10)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
The IMDb Show (2017) зіграла саму себе 10.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.

The IMDb Show (2017)

The IMDb Show

Серіал 5 сезонів, 0 епізодів В ефірі
зіграла саму себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) "The IMDb Show" is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.2 (1936)
Моя оцінка:
/10
Східна казка
Східна казка (2017) актриса у ролі Linda 5.0 imdb 3.9
Сюжет Щоби зустріти справжнє кохання, Лінда вирушає в екзотичну Індію. Там їй належить відчути магічний вплив Сходу, спробувати їжу, приправлену унікальними спеціями, насолодитися надзвичайною музикою та відчути дивовижний смак життя.
Східна казка Трейлер

Східна казка (2017)

Basmati Blues

актриса у ролі Linda
США   1 год 46 хв
Читати опис Щоби зустріти справжнє кохання, Лінда вирушає в екзотичну Індію. Там їй належить відчути магічний вплив Сходу, спробувати їжу, приправлену унікальними спеціями, насолодитися надзвичайною музикою та відчути дивовижний смак життя.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.9 (2167)
Моя оцінка:
/10
Крамниця єдинорогів
Крамниця єдинорогів (2017) актриса у ролі Kit, режисерка, продюсерка 6.6 imdb 5.6
Сюжет Кіт зуміла зберегти дитячу безпосередність і легкість характеру, даруючи навколишнім людям свою посмішку і позитивний настрій. Але коли в житті Кіт настає чорна смуга, навіть у неї не вистачає заряду хороших емоцій, щоб її пережити. Дівчина смутніє, її виганяють з художньої школи, і вона свариться з батьками. Кіт змушена влаштуватися на роботу в рекламне агентство, яким керує моторошний начальник. Несподівано на стіл дівчині потрапляють таємничі запрошення у таємничий магазинчик під назвою «Крамниця єдинорогів», де їй обіцяють роботу, що втілює її дитячі мрії - займатися постачанням єдинорогів. Кіт наймає молодого помічника, від якого намагається приховати справжнє призначення їхньої «стайні».
Крамниця єдинорогів Трейлер

Крамниця єдинорогів (2017)

Unicorn Store

актриса у ролі Kit, режисерка, продюсерка
США   1 год 32 хв
Читати опис Кіт зуміла зберегти дитячу безпосередність і легкість характеру, даруючи навколишнім людям свою посмішку і позитивний настрій. Але коли в житті Кіт настає чорна смуга, навіть у неї не вистачає заряду хороших емоцій, щоб її пережити. Дівчина смутніє, її виганяють з художньої школи, і вона свариться з батьками. Кіт змушена влаштуватися на роботу в рекламне агентство, яким керує моторошний начальник. Несподівано на стіл дівчині потрапляють таємничі запрошення у таємничий магазинчик під назвою «Крамниця єдинорогів», де їй обіцяють роботу, що втілює її дитячі мрії - займатися постачанням єдинорогів. Кіт наймає молодого помічника, від якого намагається приховати справжнє призначення їхньої «стайні».
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 5.6 (20881)
Моя оцінка:
/10
Скляний замок
Скляний замок (2017) актриса у ролі Jeannette 7.0 imdb 7.1
Сюжет Молода дівчина росте в неблагополучній сім'ї нонконформістів-кочівників. Її мати ексцентрична артистка, а батько - алкоголік. Батьки намагаються вселити надію в її дитячу уяву, щоб хоч якось відвернути увагу від їх бідності.
Скляний замок Трейлер

Скляний замок (2017)

The Glass Castle

12+
актриса у ролі Jeannette
США   2 год 7 хв
Читати опис Молода дівчина росте в неблагополучній сім'ї нонконформістів-кочівників. Її мати ексцентрична артистка, а батько - алкоголік. Батьки намагаються вселити надію в її дитячу уяву, щоб хоч якось відвернути увагу від їх бідності.
КіноБаза: 7.0 (21)  IMDb: 7.1 (38744)
Моя оцінка:
/10
Carpool Karaoke (2017—) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Based on the segment that has become a global, viral video sensation on The Late Late Show with James Corden, the new CARPOOL KARAOKE series features 16 unique pairings, with new stars every episode.

Carpool Karaoke (2017—)

Carpool Karaoke

Серіал 5 сезонів, 75 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   18 хв
Читати опис (англ.) Based on the segment that has become a global, viral video sensation on The Late Late Show with James Corden, the new CARPOOL KARAOKE series features 16 unique pairings, with new stars every episode.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (489)
Моя оцінка:
/10
Why You've Never Met the 4th Haim Sister (2017) актриса у ролі Frime Haim 0.0 imdb 4.4

Why You've Never Met the 4th Haim Sister (2017)

Why You've Never Met the 4th Haim Sister

актриса у ролі Frime Haim
США   4 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (210)
Моя оцінка:
/10
Перестрілка
Перестрілка (2016) актриса у ролі Justine  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Перестрілка Трейлер

Перестрілка (2016)

Free Fire

16+
актриса у ролі Justine
Велика Британія, Франція   1 год 31 хв
Читати опис Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (77)  IMDb: 6.3 (50962)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Конґ: Острів черепа
Конґ: Острів черепа (2017) актриса у ролі Mason Weaver  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.7
Сюжет Дія фільму переносить глядача у 70-і роки минулого століття. Головний герой організовує експедицію до Острова Черепа, вічно покритого туманом, на якому колись був спійманий Кінґ-Конґ, щоб знайти зниклого брата і якусь таємничу речовину. Під час нелегких пошуків мандрівникам доведеться зіткнутися з кошмарним світом монстрів моторошного острова.
Конґ: Острів черепа Трейлер

Конґ: Острів черепа (2017)

Kong: Skull Island

16+
актриса у ролі Mason Weaver
США, Китай, Австралія, Канада   1 год 58 хв
Читати опис Дія фільму переносить глядача у 70-і роки минулого століття. Головний герой організовує експедицію до Острова Черепа, вічно покритого туманом, на якому колись був спійманий Кінґ-Конґ, щоб знайти зниклого брата і якусь таємничу речовину. Під час нелегких пошуків мандрівникам доведеться зіткнутися з кошмарним світом монстрів моторошного острова.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (271)  IMDb: 6.7 (351449)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
The 88th Annual Academy Awards (2016) актриса у ролі Herself - Winner: Best Actress in a Leading Role 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) The 88th Academy Awards ceremony, presented by the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), will honor the best films of 2015 and is scheduled to take place on February 28, 2016, at the Dolby Theatre in Hollywood, California beginning at 5:30 p.m. PST / 8:30 p.m. During the ceremony, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences will present Academy Awards in 24 categories. The ceremony will be televised in the United States by ABC, and will be produced by David Hill and Reginald Hudlin. Actor Chris Rock will host the show for the second time, having previously hosted the 77th ceremony held in 2005.

The 88th Annual Academy Awards (2016)

The 88th Annual Academy Awards

актриса у ролі Herself - Winner: Best Actress in a Leading Role
США   2 год 55 хв
Читати опис (англ.) The 88th Academy Awards ceremony, presented by the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), will honor the best films of 2015 and is scheduled to take place on February 28, 2016, at the Dolby Theatre in Hollywood, California beginning at 5:30 p.m. PST / 8:30 p.m. During the ceremony, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences will present Academy Awards in 24 categories. The ceremony will be televised in the United States by ABC, and will be produced by David Hill and Reginald Hudlin. Actor Chris Rock will host the show for the second time, having previously hosted the 77th ceremony held in 2005.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.4 (2249)
Моя оцінка:
/10
Кімната
Кімната (2015) актриса у ролі Ma  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.1
Сюжет Коли Джой була маленькою дівчинкою, її викрав маніяк і зачинив у тісній кімнаті. Її п’ятирічний син Джек ніколи не залишав Кімнату і отримував знання про навколишній світ лише з телевізора. Але одного дня вони вирішують втекти…
Кімната Трейлер

Кімната (2015)

Room

16+
актриса у ролі Ma
Ірландія, Велика Британія, Канада, США   1 год 58 хв
Читати опис Коли Джой була маленькою дівчинкою, її викрав маніяк і зачинив у тісній кімнаті. Її п’ятирічний син Джек ніколи не залишав Кімнату і отримував знання про навколишній світ лише з телевізора. Але одного дня вони вирішують втекти…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (160)  IMDb: 8.1 (452680)
Моя оцінка:
/10
У пошуках вогню
У пошуках вогню (2015) актриса у ролі Max 5.0 imdb 5.8
Сюжет Зрештою відкриття змушує їх вирушити у дві дуже різні подорожі. Лі їде, щоб "зробити перерву й подумати" і пропонує Тімові зробити те саме. Безперечно, це чудова можливість для Тіма запросити друзів на вечірку, яка тривала цілу ніч. У розпал вечірки його друзі привели дівчат, принесли пиво та інші атрибути розпусти. Разом вони весело шукають інші докази вбивства. Тим часом Лі зустрічає дуже таємничих людей у місцевому барі. Коли вона повертається, їхні життя можуть змінитися надзвичайно неочікуваним чином.
У пошуках вогню Трейлер

У пошуках вогню (2015)

Digging for Fire

актриса у ролі Max
США   1 год 25 хв
Читати опис Зрештою відкриття змушує їх вирушити у дві дуже різні подорожі. Лі їде, щоб "зробити перерву й подумати" і пропонує Тімові зробити те саме. Безперечно, це чудова можливість для Тіма запросити друзів на вечірку, яка тривала цілу ніч. У розпал вечірки його друзі привели дівчат, принесли пиво та інші атрибути розпусти. Разом вони весело шукають інші докази вбивства. Тим часом Лі зустрічає дуже таємничих людей у місцевому барі. Коли вона повертається, їхні життя можуть змінитися надзвичайно неочікуваним чином.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.8 (6829)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн
Close Up with the Hollywood Reporter (2015—) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.

Close Up with the Hollywood Reporter (2015—)

Close Up with the Hollywood Reporter

Серіал 7 сезонів, 93 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (164)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: