Беар МакКрірі

Bear McCreary

Дата народження: 17 лютого 1979 (45 років)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Ft. Lauderdale, Флорида, США

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 85

Ролі: композитор (81), актор (9), режисер ★ 5 (1)

Фільмографія

Знайдено 85 результатів

Уявний друг
Уявний друг (2024) композитор  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.7
Сюжет Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
Уявний друг Трейлер

Уявний друг (2024)

Imaginary

16+
композитор
США   1 год 44 хв
Читати опис Коли Джессіка повертається зі своєю родиною в будинок свого дитинства, її молодша падчерка Аліса проявляє моторошну прив'язаність до іграшки ведмедя на ім'я Чонсі, якого дівчинка знаходить у підвалі. Аліса починає грати з Чонсі в дитячі ігри, що стають все більш зловісними. Поведінка Еліс викликає дедалі більше занепокоєння, і Джессіка зрозуміє, що Чонсі надзвичайно небезпечний для її родини, а не іграшковий ведмедик, яким вона його вважала.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 4.7 (12035)
Моя оцінка:
/10
Володарі всесвіту: Революція
Володарі всесвіту: Революція (2024) композитор 8.0 imdb 7.5
Сюжет Технології проти магії: Хі-Мен із друзями протистоять темним силам Скелетора в грандіозній битві за серце Етернії.
Володарі всесвіту: Революція Трейлер

Володарі всесвіту: Революція (2024)

Masters of the Universe: Revolution

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
композитор
США   25 хв
Читати опис Технології проти магії: Хі-Мен із друзями протистоять темним силам Скелетора в грандіозній битві за серце Етернії.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.5 (2936)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Персі Джексон та Олімпійці
Персі Джексон та Олімпійці (2023) композитор  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.1
Сюжет 12-річний напівбог Персі Джексон щойно почав керувати своїми надприродними здібностями, коли бог неба Зевс звинувачує його у викраденні його блискавки. Тепер Персі доводиться мандрувати Америкою, щоб знайти її та відновити порядок на Олімпі
Персі Джексон та Олімпійці Трейлер

Персі Джексон та Олімпійці (2023)

Percy Jackson and the Olympians

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
композитор
США   45 хв
Читати опис 12-річний напівбог Персі Джексон щойно почав керувати своїми надприродними здібностями, коли бог неба Зевс звинувачує його у викраденні його блискавки. Тепер Персі доводиться мандрувати Америкою, щоб знайти її та відновити порядок на Олімпі
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (33)  IMDb: 7.1 (37459)
Моя оцінка:
/10
Остання подорож «Деметри»
Остання подорож «Деметри» (2023) композитор  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.1
Сюжет Моторошна історія, заснована на класичному романі Брема Стокера «Дракула». Картина розповідає жахливу історію про торгове судно «Деметра», яке було зафрахтоване для перевезення приватного вантажу — п’ятдесяти немаркованих дерев’яних ящиків — із Румунії до Лондона. Звичайна, на перший погляд, подорож перетворюється у химерне дійство, адже команду починає переслідувати невідома сутність… Коли «Деметра» нарешті прибуває до берегів Англії, від екіпажу не залишається й сліду.…
Остання подорож «Деметри» Трейлер

Остання подорож «Деметри» (2023)

The Last Voyage of the Demeter

16+
композитор
США, Велика Британія, Канада, Індія, Німеччина   1 год 58 хв
Читати опис Моторошна історія, заснована на класичному романі Брема Стокера «Дракула». Картина розповідає жахливу історію про торгове судно «Деметра», яке було зафрахтоване для перевезення приватного вантажу — п’ятдесяти немаркованих дерев’яних ящиків — із Румунії до Лондона. Звичайна, на перший погляд, подорож перетворюється у химерне дійство, адже команду починає переслідувати невідома сутність… Коли «Деметра» нарешті прибуває до берегів Англії, від екіпажу не залишається й сліду.…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (73)  IMDb: 6.1 (53663)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
У нас є привид
У нас є привид (2023) композитор  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет Знайшовши в новому будинку привида з похмурим минулим, родина стає інтернет-сенсацією, а заразом — мішенню таємної урядової організації.
У нас є привид Трейлер

У нас є привид (2023)

We Have a Ghost

композитор
США   2 год 6 хв
Читати опис Знайшовши в новому будинку привида з похмурим минулим, родина стає інтернет-сенсацією, а заразом — мішенню таємної урядової організації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (64)  IMDb: 6.1 (33570)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Королева Змій
Королева Змій (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет Перша половина XVI століття. 14-річна кругла сирота Катерина Медічі завдяки зусиллям свого родича, Папи Римського Климента VII, виходить заміж за Генріха де Валуа, другого сина короля Клод. Дівчина, яка намагається влитися у ворожий французький королівський двір, стикається з труднощами при зачатті дитини і дізнається, що її чоловік зраджує їй з більш дорослою коханкою Діаною де Пуатьє. На зло всім ворогам і заздрісникам Катерина зберігає свій шлюб і править Францією кілька десятків років.
Королева Змій

Королева Змій (2022)

The Serpent Queen

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
композитор
США
Читати опис Перша половина XVI століття. 14-річна кругла сирота Катерина Медічі завдяки зусиллям свого родича, Папи Римського Климента VII, виходить заміж за Генріха де Валуа, другого сина короля Клод. Дівчина, яка намагається влитися у ворожий французький королівський двір, стикається з труднощами при зачатті дитини і дізнається, що її чоловік зраджує їй з більш дорослою коханкою Діаною де Пуатьє. На зло всім ворогам і заздрісникам Катерина зберігає свій шлюб і править Францією кілька десятків років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.7 (7783)
Моя оцінка:
/10
Володар перснів: Персні влади
Володар перснів: Персні влади (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.9
Сюжет Події серіалу відбуваються до Війни за Перстень, і до того часу, як Араґорн став володарем Возз’єднаного королівства.
Володар перснів: Персні влади Трейлер

Володар перснів: Персні влади (2022)

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
композитор
США   1 год 7 хв
Читати опис Події серіалу відбуваються до Війни за Перстень, і до того часу, як Араґорн став володарем Возз’єднаного королівства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (138)  IMDb: 6.9 (359547)
Моя оцінка:
/10
Лапи гніву: легенда про Самурая
Лапи гніву: легенда про Самурая (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.7
Сюжет Симпатичний пес Хенк, який мріє стати самураєм, вирушає на пошуки своєї долі, потрапляючи в справжнє королівство котів, куди собакам вхід заборонено. Але коли це зупиняло Хенка? Тепер він повинен не просто стати самураєм, а й врятувати чарівних котиків.
Лапи гніву: легенда про Самурая Трейлер

Лапи гніву: легенда про Самурая (2022)

Paws of Fury: The Legend of Hank

композитор
Велика Британія, Китай, Канада, США   1 год 38 хв
Читати опис Симпатичний пес Хенк, який мріє стати самураєм, вирушає на пошуки своєї долі, потрапляючи в справжнє королівство котів, куди собакам вхід заборонено. Але коли це зупиняло Хенка? Тепер він повинен не просто стати самураєм, а й врятувати чарівних котиків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (8)  IMDb: 5.7 (6745)
Моя оцінка:
/10
Гало
Гало (2022—) композитор  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Історія про жорстоку війну з союзом інопланетних рас, де людство здає позиції, а останньою надією на виживання стає проєкт суперсолдатів SPARTAN-II. Проте один з них, Джон-117, усвідомлює, що він не просто машина для вбивств. Таємничий зв'язок з інопланетним пристроєм веде його до Гало — ворожої реліквії, що врятує галактику... або знищить її.
Гало Трейлер

Гало (2022—)

Halo

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Поновлений серіал
композитор
США   60 хв
Читати опис Історія про жорстоку війну з союзом інопланетних рас, де людство здає позиції, а останньою надією на виживання стає проєкт суперсолдатів SPARTAN-II. Проте один з них, Джон-117, усвідомлює, що він не просто машина для вбивств. Таємничий зв'язок з інопланетним пристроєм веде його до Гало — ворожої реліквії, що врятує галактику... або знищить її.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (83)  IMDb: 7.3 (96530)
Моя оцінка:
/10
This Game's Called Murder (2021) композитор 0.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) A modern, dark-humored tale of greed, romance, and lost innocence in consumer-crazed, alienated society that functions as a harsh critique of society today without taking itself too seriously.
Трейлер

This Game's Called Murder (2021)

This Game's Called Murder

композитор
США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A modern, dark-humored tale of greed, romance, and lost innocence in consumer-crazed, alienated society that functions as a harsh critique of society today without taking itself too seriously.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (369)
Моя оцінка:
/10
Фундація
Фундація (2021—) композитор  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Групі вигнанців потрібно врятувати людство і відродити цивілізацію під час занепаду Галактичної Імперії.
Фундація Трейлер

Фундація (2021—)

Foundation

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
композитор
Ірландія, США   60 хв
Читати опис Групі вигнанців потрібно врятувати людство і відродити цивілізацію під час занепаду Галактичної Імперії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (96)  IMDb: 7.6 (98599)
Моя оцінка:
/10
Володарі всесвіту: Одкровення
Володарі всесвіту: Одкровення (2021) композитор 4.2 imdb 5.6
Сюжет Анімаційне перезавантаження класики «Володарів Усесвіту», зосереджене на невирішених історіях знакових персонажів, і продовжуються там, де вони зупинилися десятки років тому.
Володарі всесвіту: Одкровення Трейлер

Володарі всесвіту: Одкровення (2021)

Masters of the Universe: Revelation

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
композитор
США   25 хв
Читати опис Анімаційне перезавантаження класики «Володарів Усесвіту», зосереджене на невирішених історіях знакових персонажів, і продовжуються там, де вони зупинилися десятки років тому.
КіноБаза: 4.2 (4)  IMDb: 5.6 (28671)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Химери
Химери (2020) композитор  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Непопулярна старшокласниця завдяки магії міняється тілами з серійним убивцею середнього віку. І зняти закляття можна лише протягом 24 годин.
Химери Трейлер

Химери (2020)

Freaky

16+
композитор
США   1 год 42 хв
Читати опис Непопулярна старшокласниця завдяки магії міняється тілами з серійним убивцею середнього віку. І зняти закляття можна лише протягом 24 годин.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (67)  IMDb: 6.3 (73589)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Няня: Королева убивць
Няня: Королева убивць (2020) композитор, актор у ролі Frank the Recording Artist  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.8
Сюжет Через два роки після перемоги Коула над сатанинським культом, який очолювала його няня Бі, хлопець намагається забути те, що сталося і зосередитися на виживання в старшій школі. Але коли старі вороги несподівано повертаються, Коулу доведеться знову протистояти силам зла.
Няня: Королева убивць Трейлер

Няня: Королева убивць (2020)

The Babysitter: Killer Queen

композитор, актор у ролі Frank the Recording Artist
США   1 год 41 хв
Читати опис Через два роки після перемоги Коула над сатанинським культом, який очолювала його няня Бі, хлопець намагається забути те, що сталося і зосередитися на виживання в старшій школі. Але коли старі вороги несподівано повертаються, Коулу доведеться знову протистояти силам зла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (33)  IMDb: 5.8 (51824)
Моя оцінка:
/10
Агент Єва
Агент Єва (2020) композитор  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.5
Сюжет Вона розумна, красива і надзвичайно небезпечна. Переміщуючись по світу немов тінь, агент Єва виконує найскладніші завдання свого керівництва. Раптово, коли чергова спецоперація йде не за планом, і Єва вирішує вийти з гри, один з босів секретної служби відкриває на неї полювання.
Агент Єва Трейлер

Агент Єва (2020)

Ava

16+
композитор
США   1 год 36 хв
Читати опис Вона розумна, красива і надзвичайно небезпечна. Переміщуючись по світу немов тінь, агент Єва виконує найскладніші завдання свого керівництва. Раптово, коли чергова спецоперація йде не за планом, і Єва вирішує вийти з гри, один з босів секретної служби відкриває на неї полювання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (64)  IMDb: 5.5 (63534)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Снігобур
Снігобур (2020—) композитор  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.9
Сюжет Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Снігобур Трейлер

Снігобур (2020—)

Snowpiercer

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
композитор
США, Велика Британія   60 хв
Читати опис Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (52)  IMDb: 6.9 (63663)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Літо без обмежень: Революція у сфері інвалідності
Літо без обмежень: Революція у сфері інвалідності (2020) композитор 6.0 imdb 7.7
Сюжет Новаторський літній табір спонукає групу підлітків з інвалідністю створити рух, який прокладає новий шлях до загальної рівності.
Літо без обмежень: Революція у сфері інвалідності Трейлер

Літо без обмежень: Революція у сфері інвалідності (2020)

Crip Camp

16+
композитор
США   1 год 46 хв
Читати опис Новаторський літній табір спонукає групу підлітків з інвалідністю створити рух, який прокладає новий шлях до загальної рівності.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.7 (8281)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Острів фантазій
Острів фантазій (2020) композитор  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 4.9
Сюжет На віддаленому розкішному курорті загадковий власник здійснює таємні мрії своїх гостей. Та в одну мить фантазії перетворюються на жахи у реальності, а тропічний рай стає пекельною пасткою. Гостям доведеться розгадати таємницю острова або заплатити власним життям.
Острів фантазій Трейлер

Острів фантазій (2020)

Fantasy Island

16+
композитор
США   1 год 49 хв
Читати опис На віддаленому розкішному курорті загадковий власник здійснює таємні мрії своїх гостей. Та в одну мить фантазії перетворюються на жахи у реальності, а тропічний рай стає пекельною пасткою. Гостям доведеться розгадати таємницю острова або заплатити власним життям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (74)  IMDb: 4.9 (59092)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 59 грн / купівля від 35 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сліпота
Сліпота (2019—2022) композитор  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.6
Сюжет Дія серіалу розгортається в далекому майбутньому, коли людська раса втратила зір. Люди повернулися до племінного способу життя, називаючи сонце «полум'яним богом» і спалюючи на вогнищах «єретиків», які все ще згадують про зір. Одного разу глава племені Баба Восс бере в дружини Магру, що прийшла в поселення ззовні. Незабаром у жінки народжуються зрячі близнюки, в результаті чого сім'ю проклинають і називають єретиками. Бажаючи захистити дітей, Баба Восс вирішує втекти разом з жителями села, щоб побудувати будинок в новому місці, адже народження зрячих ризикує порушити крихкий баланс нового світу...
Сліпота Трейлер

Сліпота (2019—2022)

See

16+
Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
композитор
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу розгортається в далекому майбутньому, коли людська раса втратила зір. Люди повернулися до племінного способу життя, називаючи сонце «полум'яним богом» і спалюючи на вогнищах «єретиків», які все ще згадують про зір. Одного разу глава племені Баба Восс бере в дружини Магру, що прийшла в поселення ззовні. Незабаром у жінки народжуються зрячі близнюки, в результаті чого сім'ю проклинають і називають єретиками. Бажаючи захистити дітей, Баба Восс вирішує втекти разом з жителями села, щоб побудувати будинок в новому місці, адже народження зрячих ризикує порушити крихкий баланс нового світу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (67)  IMDb: 7.6 (99750)
Моя оцінка:
/10
Ілай
Ілай (2019) композитор  ✓ укр. субтитри 6.4 imdb 5.8
Сюжет Хлопчик на ім’я Ілай з рідкісним аутоімунним розладом опиняється в спеціальній експериментальній клініці для лікування. Скоро він стикається з надприродними силами, які перетворюють нібито безпечний заклад на в’язницю для нього та інших пацієнтів.
Ілай Трейлер

Ілай (2019)

Eli

16+
композитор
США   1 год 38 хв
Читати опис Хлопчик на ім’я Ілай з рідкісним аутоімунним розладом опиняється в спеціальній експериментальній клініці для лікування. Скоро він стикається з надприродними силами, які перетворюють нібито безпечний заклад на в’язницю для нього та інших пацієнтів.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.4 (9)  IMDb: 5.8 (41298)
Моя оцінка:
/10
Дитячі ігри
Дитячі ігри (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.7
Сюжет Мати-одиначка Карен дарує своєму синові Енді ляльку, про яку мріють всі діти. Однак, невдовзі стає зрозуміло, що Енді отримав більше, ніж просто іграшку...
Дитячі ігри Трейлер

Дитячі ігри (2019)

Child's Play

18+
композитор
Франція, Канада, США   1 год 30 хв
Читати опис Мати-одиначка Карен дарує своєму синові Енді ляльку, про яку мріють всі діти. Однак, невдовзі стає зрозуміло, що Енді отримав більше, ніж просто іграшку...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (27)  IMDb: 5.7 (56691)
Моя оцінка:
/10
Ґодзілла 2. Король монстрів
Ґодзілла 2. Король монстрів (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.0
Сюжет Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Ґодзілла 2. Король монстрів Трейлер

Ґодзілла 2. Король монстрів (2019)

Godzilla: King of the Monsters

16+
композитор
США, Японія   2 год 12 хв
Читати опис Картина розповідає про героїчні зусилля криптозоологічного агентства «Монарх», яке намагається стримати велетенських монстрів. Цього разу проти потужної Ґодзілли виступають Мотра, Родан і ультимативний кайдзю — триголовий монстр Кінґ Ґідора. І коли ці древні суперхижаки, які з плином часу перетворились на напівзабуті міфи, повстають знову, щоб зійтися у масштабному протистоянні, людству тільки й залишається, що відійти у сторону і намагатися не загинути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (146)  IMDb: 6.0 (211274)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Край світу
Край світу (2019) композитор 5.0 imdb 5.2
Сюжет Четверо підлітків застрягли в літньому таборі під час нападу інопланетян на Землю. Хоч у них і немає спільних інтересів, їх об’єднує небезпечна місія: порятунок планети.
Край світу Трейлер

Край світу (2019)

Rim of the World

композитор
США   1 год 38 хв
Читати опис Четверо підлітків застрягли в літньому таборі під час нападу інопланетян на Землю. Хоч у них і немає спільних інтересів, їх об’єднує небезпечна місія: порятунок планети.
КіноБаза: 5.0 (9)  IMDb: 5.2 (25521)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Кратос: Переродження
Кратос: Переродження (2019) композитор, актор у ролі Self - Composer 8.0 imdb 7.8
Сюжет Документальний фільм, присвячений створенню відеогри God of War. Протягом п’яти років студія Santa Monica вигадувала і розробляла нову частину пригод Кратоса, яка вийшла практично не схожою на попередні ігри серії.
Кратос: Переродження

Кратос: Переродження (2019)

Raising Kratos

композитор, актор у ролі Self - Composer
США   1 год 55 хв
Читати опис Документальний фільм, присвячений створенню відеогри God of War. Протягом п’яти років студія Santa Monica вигадувала і розробляла нову частину пригод Кратоса, яка вийшла практично не схожою на попередні ігри серії.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.8 (694)
Моя оцінка:
/10
Геній і безумець
Геній і безумець (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Цю історію мало хто знає. Вона розповість про створення одного з перших видань всесвітньо відомого Оксфордського словника англійської мови...
Геній і безумець Трейлер

Геній і безумець (2019)

The Professor and the Madman

16+
композитор
Ірландія   2 год 4 хв
Читати опис Цю історію мало хто знає. Вона розповість про створення одного з перших видань всесвітньо відомого Оксфордського словника англійської мови...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (99)  IMDb: 7.2 (51437)
Моя оцінка:
/10
Доведена невинуватість
Доведена невинуватість (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.5
Сюжет У центрі сюжету — Меделін Скотт, безстрашний юрист, для якого справедливість понад усе. Вона і її колеги захищають права тих, від кого відвертається судова система - допомагають несправедливо засудженим. Причина прагнення справедливості криється в минулому Меделін. У підлітковому віці вона була несправедливо засуджена за вбивство, якого не скоювала...
Доведена невинуватість

Доведена невинуватість (2019)

Proven Innocent

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
композитор
США   60 хв
Читати опис У центрі сюжету — Меделін Скотт, безстрашний юрист, для якого справедливість понад усе. Вона і її колеги захищають права тих, від кого відвертається судова система - допомагають несправедливо засудженим. Причина прагнення справедливості криється в минулому Меделін. У підлітковому віці вона була несправедливо засуджена за вбивство, якого не скоювала...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 6.5 (3126)
Моя оцінка:
/10
Щасливий день смерті 2
Щасливий день смерті 2 (2019) композитор  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.2
Сюжет Минуло 2 роки з часу подій першого фільму, Тріш і компанію знову затягує у жахливу петлю часу, в якій вона переживає власний день смерті. Щоб розірвати це моторошне коло, героям доведеться з’ясувати причини загадкового феномену…
Щасливий день смерті 2 Трейлер

Щасливий день смерті 2 (2019)

Happy Death Day 2U

16+
композитор
США, Японія   1 год 40 хв
Читати опис Минуло 2 роки з часу подій першого фільму, Тріш і компанію знову затягує у жахливу петлю часу, в якій вона переживає власний день смерті. Щоб розірвати це моторошне коло, героям доведеться з’ясувати причини загадкового феномену…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (107)  IMDb: 6.2 (86443)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ідеальна пастка
Ідеальна пастка (2018) композитор  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.2
Сюжет Щоб реабілітувати свої стосунки молода пара вирушає на відпочинок в усамітнене місце Італії. Але у господаря котеджу, де вони зупинилися, є підступні плани на нових гостей.
Ідеальна пастка Трейлер

Ідеальна пастка (2018)

Welcome Home

16+
композитор
США   1 год 37 хв
Читати опис Щоб реабілітувати свої стосунки молода пара вирушає на відпочинок в усамітнене місце Італії. Але у господаря котеджу, де вони зупинилися, є підступні плани на нових гостей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (20)  IMDb: 5.2 (8887)
Моя оцінка:
/10
Назустріч пітьмі
Назустріч пітьмі (2018—) композитор 5.7 imdb 6.4
Сюжет Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
Назустріч пітьмі Трейлер

Назустріч пітьмі (2018—)

Into the Dark

16+
Серіал 2 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
композитор
США   1 год 30 хв
Читати опис Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
КіноБаза: 5.7 (9)  IMDb: 6.4 (5483)
Моя оцінка:
/10
Я все ще бачу тебе
Я все ще бачу тебе (2018) композитор  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Минуло дев'ять або десять років після дивної апокаліптичної події, яка назавжди змінила Землю: мільйони людей загинули, але не остаточно, і тепер блукають серед живих у вигляді привидів. Привидів, які більше схожі на відлуння з минулого, що докотилося до наших днів. Роні, головна героїня, отримує загадкове й моторошне послання від друга-небіжчика та заручається підтримкою новачка-однокласника, аби разом спробувати розгадати таємницю. Звичайно, у процесі вони дізнаються страшну правду і, можливо, зуміють зупинити загадкового вбивцю.
Я все ще бачу тебе Трейлер

Я все ще бачу тебе (2018)

I Still See You

16+
композитор
США   1 год 38 хв
Читати опис Минуло дев'ять або десять років після дивної апокаліптичної події, яка назавжди змінила Землю: мільйони людей загинули, але не остаточно, і тепер блукають серед живих у вигляді привидів. Привидів, які більше схожі на відлуння з минулого, що докотилося до наших днів. Роні, головна героїня, отримує загадкове й моторошне послання від друга-небіжчика та заручається підтримкою новачка-однокласника, аби разом спробувати розгадати таємницю. Звичайно, у процесі вони дізнаються страшну правду і, можливо, зуміють зупинити загадкового вбивцю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (24)  IMDb: 5.8 (11645)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: