Барбара Елін Вудс

Barbara Alyn Woods

Дата народження: 11 березня 1962 (62 роки)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Чікаґо, Іллінойс, США

Зріст: 168 см

Всього фільмів (на сайті): 48

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 48 результатів

Чакі
Чакі (2021) актриса у ролі Mayor Michelle Cross  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 7.3
Сюжет Школяр Джек Веббер купує Чакі на дворовій розпродажі, поняття не маючи про кривавий спадок ляльки. Але коли він схаменеться, буде вже пізно — маленьке чудовисько з азартом візьметься скорочувати населення провінційного містечка.
Чакі Трейлер

Чакі (2021)

Chucky

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Mayor Michelle Cross
США   42 хв
Читати опис Школяр Джек Веббер купує Чакі на дворовій розпродажі, поняття не маючи про кривавий спадок ляльки. Але коли він схаменеться, буде вже пізно — маленьке чудовисько з азартом візьметься скорочувати населення провінційного містечка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (10)  IMDb: 7.3 (27765)
Моя оцінка:
/10
A Christmas Wish (2019) актриса у ролі Marilyn 3.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Maddie slips in a wish that her sister Faith will experience true love for the first time. The next day, Faith meets seemingly-perfect Andrew, but is he really the one for her?

A Christmas Wish (2019)

A Christmas Wish

актриса у ролі Marilyn
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Maddie slips in a wish that her sister Faith will experience true love for the first time. The next day, Faith meets seemingly-perfect Andrew, but is he really the one for her?
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 6.3 (1133)
Моя оцінка:
/10
Ходьба. Їзда. Родео.
Ходьба. Їзда. Родео. (2019) актриса у ролі Jenna Walters 2.0 imdb 6.4
Сюжет Фільм розповідає правдиву історію про професійну наїзницю Емберлі Снайдер, якій дивом вдається вижити в автомобільній аварії. Після того, що сталося у Снайдер паралізує нижню половину тіла, але вона не має наміру здаватися.
Ходьба. Їзда. Родео. Трейлер

Ходьба. Їзда. Родео. (2019)

Walk. Ride. Rodeo.

актриса у ролі Jenna Walters
США   1 год 40 хв
Читати опис Фільм розповідає правдиву історію про професійну наїзницю Емберлі Снайдер, якій дивом вдається вижити в автомобільній аварії. Після того, що сталося у Снайдер паралізує нижню половину тіла, але вона не має наміру здаватися.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 6.4 (2819)
Моя оцінка:
/10
Remember Me (2017) актриса у ролі Grace Jensen 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A suicidal teenage girl is lured on a surreal journey through her darkest memories by a phantom of her past.

Remember Me (2017)

Remember Me

актриса у ролі Grace Jensen
США
Читати опис (англ.) A suicidal teenage girl is lured on a surreal journey through her darkest memories by a phantom of her past.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (12)
Моя оцінка:
/10
Death Clique (2014) актриса у ролі Lana 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A jealous rivalry between three high school girls leads to a shocking crime.
Трейлер

Death Clique (2014)

Death Clique

актриса у ролі Lana
США   1 год 23 хв
Читати опис (англ.) A jealous rivalry between three high school girls leads to a shocking crime.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (1481)
Моя оцінка:
/10
Ґолдберґи
Ґолдберґи (2013—2023) актриса у ролі Mrs. Caldwell  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.0
Сюжет Події серіалу відбуваються у «1980-якомусь році» в містечку Дженкінтаун. У центрі сюжету родина Ґолдберґів. Головний герой серіалу хлопчик на ім'я Адам, який полюбляє роботів, фільми та майже завжди ходить зі своєю відеокамерою і фіксує різні події свого життя та родини. Серіал частково засновано на дитинстві та юності продюсера та сценариста Адама Ф. Ґолдберґа, який теж знімав у дитинстві усе камерою і реальні зйомки потрапили у кожну серію серіалу.
Ґолдберґи Трейлер

Ґолдберґи (2013—2023)

The Goldbergs

Серіал 10 сезонів, 233 епізоди Завершений
актриса у ролі Mrs. Caldwell
США   22 хв
Читати опис Події серіалу відбуваються у «1980-якомусь році» в містечку Дженкінтаун. У центрі сюжету родина Ґолдберґів. Головний герой серіалу хлопчик на ім'я Адам, який полюбляє роботів, фільми та майже завжди ходить зі своєю відеокамерою і фіксує різні події свого життя та родини. Серіал частково засновано на дитинстві та юності продюсера та сценариста Адама Ф. Ґолдберґа, який теж знімав у дитинстві усе камерою і реальні зйомки потрапили у кожну серію серіалу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.0 (41330)
Моя оцінка:
/10
Ворота
Ворота (2010) актриса у ролі Barbara Jansen  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.1
Сюжет Нік Монаган – поліцейський з Чикаго. Рік тому, під час чергування, він застрелив людину й досі не може оговтатися від того, що сталося. Пропозиція очолити поліцейський відділок у тихому елітному містечку з'являється дуже вчасно. Разом із дружиною та двома дітьми Нік перебирається до Воріт у надії почати нове спокійне життя. Але якої там. Уже в перший робочий день йому доводиться розслідувати таємниче зникнення робітника. І це тільки початок цілої низки страшних і загадкових подій. Атмосфера в місті загострюється, конфлікти виникають один за одним. При близькому розгляді мирні мешканці містечка виявляються надприродними істотами. Нік розуміє – він і його родина опинилися в епіцентрі протистояння споконвіку ворогуючих кланів вампірів і перевертнів.
Ворота

Ворота (2010)

The Gates

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Barbara Jansen
США   60 хв
Читати опис Нік Монаган – поліцейський з Чикаго. Рік тому, під час чергування, він застрелив людину й досі не може оговтатися від того, що сталося. Пропозиція очолити поліцейський відділок у тихому елітному містечку з'являється дуже вчасно. Разом із дружиною та двома дітьми Нік перебирається до Воріт у надії почати нове спокійне життя. Але якої там. Уже в перший робочий день йому доводиться розслідувати таємниче зникнення робітника. І це тільки початок цілої низки страшних і загадкових подій. Атмосфера в місті загострюється, конфлікти виникають один за одним. При близькому розгляді мирні мешканці містечка виявляються надприродними істотами. Нік розуміє – він і його родина опинилися в епіцентрі протистояння споконвіку ворогуючих кланів вампірів і перевертнів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 7.1 (8474)
Моя оцінка:
/10
Port City (2009) актриса у ролі Hannah 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Several stories interweave, chronicling the lives, loves and adventures of a group of diverse, inter-related characters in and around the port city of Wilmington, NC.
Трейлер

Port City (2009)

Port City

актриса у ролі Hannah
США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Several stories interweave, chronicling the lives, loves and adventures of a group of diverse, inter-related characters in and around the port city of Wilmington, NC.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (108)
Моя оцінка:
/10
Відчайдушні домогосподарки
Відчайдушні домогосподарки (2004—2012) актриса у ролі Laura Miller  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.6
Сюжет На перший погляд їхнє життя здається простим і красивим. Доглянуті газони, будиночки, щасливі родини. Багато хто мріє опинитися на їхньому місці, сподіваючись, що це принесе їм щастя. Відчайдушні домогосподарки обіцяють розвіяти усі міфи про зразково-показове життя в американському передмісті.
Відчайдушні домогосподарки Трейлер

Відчайдушні домогосподарки (2004—2012)

Desperate Housewives

Серіал 8 сезонів, 180 епізодів Завершений
актриса у ролі Laura Miller
США   45 хв
Читати опис На перший погляд їхнє життя здається простим і красивим. Доглянуті газони, будиночки, щасливі родини. Багато хто мріє опинитися на їхньому місці, сподіваючись, що це принесе їм щастя. Відчайдушні домогосподарки обіцяють розвіяти усі міфи про зразково-показове життя в американському передмісті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (112)  IMDb: 7.6 (141061)
Моя оцінка:
/10
Школа виживання
Школа виживання (2003—2012) актриса у ролі Deb Scott  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Школа виживання Трейлер

Школа виживання (2003—2012)

One Tree Hill

12+
Серіал 9 сезонів, 188 епізодів Завершений
актриса у ролі Deb Scott
США   60 хв
Читати опис Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (44)  IMDb: 7.8 (88027)
Моя оцінка:
/10
Моя віртуальна примара
Моя віртуальна примара (2004) актриса у ролі Catherine Blackstone 0.0 imdb 4.4
Сюжет Дванадцятирічна Стела частенько натикається на цікавий сайт і через деякий час знайомиться через Інтернет з примарою. Виявляється, що і у привида життя не таке просте, йому потрібно виправдати себе за ті вчинки, які він не скоював, коли був живим. Стела і її друг Альберт погоджується допомогти йому...
Моя віртуальна примара Трейлер

Моя віртуальна примара (2004)

I Downloaded a Ghost

0+
актриса у ролі Catherine Blackstone
Канада, США   1 год 30 хв
Читати опис Дванадцятирічна Стела частенько натикається на цікавий сайт і через деякий час знайомиться через Інтернет з примарою. Виявляється, що і у привида життя не таке просте, йому потрібно виправдати себе за ті вчинки, які він не скоював, коли був живим. Стела і її друг Альберт погоджується допомогти йому...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (555)
Моя оцінка:
/10
American Dreams (2002—2005) актриса у ролі Mrs. Mason 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) In the 1960s, a family experiences life and the struggles of the era, accompanied by the well-known pop songs of the period.

American Dreams (2002—2005)

American Dreams

Серіал 3 сезони, 61 епізод Завершений
актриса у ролі Mrs. Mason
США   60 хв
Читати опис (англ.) In the 1960s, a family experiences life and the struggles of the era, accompanied by the well-known pop songs of the period.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (3276)
Моя оцінка:
/10
Провіденс
Провіденс (1999—2002) актриса у ролі Heidi 0.0 imdb 6.7
Сюжет Події серіалу розгортаються довкола доктора Сідні Гансен, яка кидає престижну роботу пластичного хірурга в одній з клінік Беверлі-Гіллз і повертається до сім'ї у своє рідне місто Провіденс. Там дівчина живе разом з батьком Джимом, братом Роббі, сестрою Джоанн і дочкою сестри Ганною. Вся родина живе у великому будинку, який є за сумісництвом ветеринарною клінікою. Мати Сідні помирає у першій серії, але, тим не менш, продовжує відвідувати дівчину у вигляді примари, допомагаючи їй різними порадами. Серіал закінчується вельми несподівано, двосерійним весільним епізодом.
Провіденс

Провіденс (1999—2002)

Providence

Серіал 5 сезонів, 96 епізодів Завершений
актриса у ролі Heidi
США   60 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються довкола доктора Сідні Гансен, яка кидає престижну роботу пластичного хірурга в одній з клінік Беверлі-Гіллз і повертається до сім'ї у своє рідне місто Провіденс. Там дівчина живе разом з батьком Джимом, братом Роббі, сестрою Джоанн і дочкою сестри Ганною. Вся родина живе у великому будинку, який є за сумісництвом ветеринарною клінікою. Мати Сідні помирає у першій серії, але, тим не менш, продовжує відвідувати дівчину у вигляді примари, допомагаючи їй різними порадами. Серіал закінчується вельми несподівано, двосерійним весільним епізодом.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (2430)
Моя оцінка:
/10
Люба, я зменшив дітей
Люба, я зменшив дітей (1997—2000) актриса у ролі Diane Szalinski 4.5 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Wayne Szalinski is a clumsy genius who comes up with new gadgets and experiments all the time, but something usually goes wrong and gets Wayne and his family into trouble, danger and fantastical adventure.
Люба, я зменшив дітей

Люба, я зменшив дітей (1997—2000)

Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show

Серіал 3 сезони, 66 епізодів Завершений
актриса у ролі Diane Szalinski
США   60 хв
Читати опис (англ.) Wayne Szalinski is a clumsy genius who comes up with new gadgets and experiments all the time, but something usually goes wrong and gets Wayne and his family into trouble, danger and fantastical adventure.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.0 (1675)
Моя оцінка:
/10
Еллі Макбіл
Еллі Макбіл (1997—2002) актриса у ролі Kelly Philbrick 7.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Follows the personal and professional life of lawyer Ally.
Еллі Макбіл Трейлер

Еллі Макбіл (1997—2002)

Ally McBeal

Серіал 5 сезонів, 112 епізоди Завершений
актриса у ролі Kelly Philbrick
США   45 хв
Читати опис (англ.) Follows the personal and professional life of lawyer Ally.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.9 (36697)
Моя оцінка:
/10
Стриптиз
Стриптиз (1996) актриса у ролі Lorelei  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 4.6
Сюжет Ерін Гран - жінка, яка танцює стриптиз, щоб розв'язати серйозну фінансову проблему. Але все ускладнюється, коли ласолюбний конгресмен втрачає через неї голову. Гроші, шантаж, вбивство - у законодавця в руках багато способів отримати бажане, але проти Ерін він безсилий. Вона оголюється, щоб вижити. Але справжнє викриття загрожує політику...
Стриптиз Трейлер

Стриптиз (1996)

Striptease

16+
актриса у ролі Lorelei
США   1 год 55 хв
Читати опис Ерін Гран - жінка, яка танцює стриптиз, щоб розв'язати серйозну фінансову проблему. Але все ускладнюється, коли ласолюбний конгресмен втрачає через неї голову. Гроші, шантаж, вбивство - у законодавця в руках багато способів отримати бажане, але проти Ерін він безсилий. Вона оголюється, щоб вижити. Але справжнє викриття загрожує політику...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (32)  IMDb: 4.6 (48365)
Моя оцінка:
/10
Frankie Starlight (1995) актриса у ролі Marcia 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) This is a story of a man (Walker), suffering from dwarfism, who writes an autobiographical account of his life. In flashbacks, we see how he was conceived to a woman (Parillaud) at the end ...
Трейлер

Frankie Starlight (1995)

Frankie Starlight

актриса у ролі Marcia
Франція, Велика Британія, Ірландія, США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) This is a story of a man (Walker), suffering from dwarfism, who writes an autobiographical account of his life. In flashbacks, we see how he was conceived to a woman (Parillaud) at the end ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (934)
Моя оцінка:
/10
Dead Weekend (1995) актриса у ролі Amelia E 0.0 imdb 2.5
Сюжет (англ.) In the midst of a frantic evacuation effort in the hours preceding a predicted earthquake, True World Forces agent Weed (Stephen Baldwin) and his partner, Payne (David Rasche), must secure ...
Трейлер

Dead Weekend (1995)

Dead Weekend

актриса у ролі Amelia E
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) In the midst of a frantic evacuation effort in the hours preceding a predicted earthquake, True World Forces agent Weed (Stephen Baldwin) and his partner, Payne (David Rasche), must secure ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.5 (399)
Моя оцінка:
/10
Touched by an Angel (1994—2003) актриса у ролі Penny Russell 8.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Three angels are sent to Earth to tell depressed and troubled people that God loves them and hasn't forgotten them.
Трейлер

Touched by an Angel (1994—2003)

Touched by an Angel

Серіал 9 сезонів, 211 епізод Завершений
актриса у ролі Penny Russell
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three angels are sent to Earth to tell depressed and troubled people that God loves them and hasn't forgotten them.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.0 (8121)
Моя оцінка:
/10
Ghoulies IV (1994) актриса у ролі Kate 1.0 imdb 2.8
Сюжет (англ.) While in pursuit of cop Johnathan Graves, his demonic nemesis, Faust, sends his disciple Alexandria to hunt down the amulet that will set him free. Meanwhile, the Ghoulies find their way through an open porthole and onto the streets of L.A., creating madness and mayhem as they search for a way to get back home. As the body count rises, it becomes an ultimate battle between a demonic killer, a rule-breaking cop, and our favorite creatures from the netherworld!
Трейлер

Ghoulies IV (1994)

Ghoulies IV

актриса у ролі Kate
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) While in pursuit of cop Johnathan Graves, his demonic nemesis, Faust, sends his disciple Alexandria to hunt down the amulet that will set him free. Meanwhile, the Ghoulies find their way through an open porthole and onto the streets of L.A., creating madness and mayhem as they search for a way to get back home. As the body count rises, it becomes an ultimate battle between a demonic killer, a rule-breaking cop, and our favorite creatures from the netherworld!
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 2.8 (2332)
Моя оцінка:
/10
One West Waikiki (1994) актриса у ролі Heather Randall 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) "Holli" Holliday, respected medical examiner, relocates to Hawaii after her boyfriend's murder. She is frequently at odds with new co-worker arrogant detective Mack Wolfe. They both report to Captain Herzog and Nui is Holli's assi...

One West Waikiki (1994)

One West Waikiki

Серіал 2 сезони, 0 епізодів Завершений
актриса у ролі Heather Randall
США   60 хв
Читати опис (англ.) "Holli" Holliday, respected medical examiner, relocates to Hawaii after her boyfriend's murder. She is frequently at odds with new co-worker arrogant detective Mack Wolfe. They both report to Captain Herzog and Nui is Holli's assi...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.8 (343)
Моя оцінка:
/10
Плоть від плоті
Плоть від плоті (1993) актриса у ролі Cindy  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет У пролозі ми побачимо як вбивця, який проник вночі в будинок, холоднокровно розстрілює родину. І лише немовля в колисці залишає живим. У вбивці є навідник, помічник і свідок злодіяння. Це його син. Проходить багато років, і знову зустрічаються учасники і свідки тієї кривавої ночі. Напружений Квейд, простодушна Раян і темпераментний Каан захоплено розігрують в природних декораціях штату Техас цю трагедію...
Плоть від плоті Трейлер

Плоть від плоті (1993)

Flesh and Bone

актриса у ролі Cindy
США   2 год 6 хв
Читати опис У пролозі ми побачимо як вбивця, який проник вночі в будинок, холоднокровно розстрілює родину. І лише немовля в колисці залишає живим. У вбивці є навідник, помічник і свідок злодіяння. Це його син. Проходить багато років, і знову зустрічаються учасники і свідки тієї кривавої ночі. Напружений Квейд, простодушна Раян і темпераментний Каан захоплено розігрують в природних декораціях штату Техас цю трагедію...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.3 (6389)
Моя оцінка:
/10
Eden (1993) актриса у ролі Eve Sinclair 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Eden is a popular resort owned by brothers Grant and Josh Sinclair. When Grant dies, his widow Eve must remarry to keep the resort. Grant and Eve's friend Murdock soon arrives. The show follows their and the guests' sexcapeds.

Eden (1993)

Eden

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса у ролі Eve Sinclair
США   25 хв
Читати опис (англ.) Eden is a popular resort owned by brothers Grant and Josh Sinclair. When Grant dies, his widow Eve must remarry to keep the resort. Grant and Eve's friend Murdock soon arrives. The show follows their and the guests' sexcapeds.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (295)
Моя оцінка:
/10
A House of Secrets and Lies (1992) актриса 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A newswoman is consumed by suspicions and guilt over her rocky marriage.

A House of Secrets and Lies (1992)

A House of Secrets and Lies

актриса
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) A newswoman is consumed by suspicions and guilt over her rocky marriage.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (87)
Моя оцінка:
/10
Picket Fences (1992—1996) актриса у ролі Stacey Halford 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) An aging Sheriff tries to keep the peace in Rome, Wisconsin, a small town plagued by bizarre and violent crimes.

Picket Fences (1992—1996)

Picket Fences

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
актриса у ролі Stacey Halford
США   60 хв
Читати опис (англ.) An aging Sheriff tries to keep the peace in Rome, Wisconsin, a small town plagued by bizarre and violent crimes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (5183)
Моя оцінка:
/10
Bill & Ted's Excellent Adventures (1992) актриса у ролі Eleanore Logan 2.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) The time traveling misadventures of two seemingly dumb teen metalheads destined to save the world with their music.

Bill & Ted's Excellent Adventures (1992)

Bill & Ted's Excellent Adventures

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
актриса у ролі Eleanore Logan
США   30 хв
Читати опис (англ.) The time traveling misadventures of two seemingly dumb teen metalheads destined to save the world with their music.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 5.4 (272)
Моя оцінка:
/10
The Waterdance (1992) актриса у ролі Annabelle Lee 3.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A film about struggling to deal with paralysis. Author Joel Garcia breaks his neck while hiking, and finds himself in a rehabilitation centre with Raymond, an exaggerating ladies' man, and Bloss, a racist biker. Considerable tension builds as each character tries to deal with his new found handicap and the problems that go with it, especially Joel, whose lover Anna is having as difficult a time as he is. As Raymond reveals a dream about dancing on the surface of a lake to stay afloat, it becomes apparent that each of them must find his own Waterdance to survive his tragedy.
Трейлер

The Waterdance (1992)

The Waterdance

актриса у ролі Annabelle Lee
США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A film about struggling to deal with paralysis. Author Joel Garcia breaks his neck while hiking, and finds himself in a rehabilitation centre with Raymond, an exaggerating ladies' man, and Bloss, a racist biker. Considerable tension builds as each character tries to deal with his new found handicap and the problems that go with it, especially Joel, whose lover Anna is having as difficult a time as he is. As Raymond reveals a dream about dancing on the surface of a lake to stay afloat, it becomes apparent that each of them must find his own Waterdance to survive his tragedy.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 6.8 (4208)
Моя оцінка:
/10
We're Talkin' Serious Money (1992) актриса у ролі Baggage Claim Agent 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Comedy about two misfit men who lose a borrowed ten grand from a mob kingpin and must flee from NY to LA, only to there get involved in a caper involving a video of Senators in compromising positions. Given a cool million for the ...
Трейлер

We're Talkin' Serious Money (1992)

We're Talkin' Serious Money

актриса у ролі Baggage Claim Agent
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Comedy about two misfit men who lose a borrowed ten grand from a mob kingpin and must flee from NY to LA, only to there get involved in a caper involving a video of Senators in compromising positions. Given a cool million for the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (230)
Моя оцінка:
/10
Dance with Death (1992) актриса у ролі Kelly 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A beautiful society reporter goes undercover as a stripper to investigate a murderer stalking the girls at the strip club.
Трейлер

Dance with Death (1992)

Dance with Death

актриса у ролі Kelly
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A beautiful society reporter goes undercover as a stripper to investigate a murderer stalking the girls at the strip club.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (430)
Моя оцінка:
/10
Германова голова
Германова голова (1991—1994) актриса у ролі Danielle  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Германова голова

Германова голова (1991—1994)

Herman's Head

Серіал 3 сезони, 72 епізоди Завершений
актриса у ролі Danielle
США   30 хв
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (10)  IMDb: 7.2 (2600)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: