Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Члени королівської сім'ї
Члени королівської сім'ї (2015—2018) режисер, ідея, сценарист, продюсер 3.6 imdb 7.4
Сюжет Коли традиції та обов’язки стикаються зі зрадою й бажаннями, екстравагантне життя підступної королеви Гелени та її родини опиняється під загрозою.
Члени королівської сім'ї Трейлер

Члени королівської сім'ї (2015—2018)

The Royals

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Скасований
режисер, ідея, сценарист, продюсер
США   42 хв
Читати опис Коли традиції та обов’язки стикаються зі зрадою й бажаннями, екстравагантне життя підступної королеви Гелени та її родини опиняється під загрозою.
КіноБаза: 3.6 (3)  IMDb: 7.4 (14072)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Shelter (2012) сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) In a historic New England summer resort, the staff attend to every need while trying to live a life of their own.

Shelter (2012)

Shelter

сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) In a historic New England summer resort, the staff attend to every need while trying to live a life of their own.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (47)
Моя оцінка:
/10
Тренер Картер
Тренер Картер (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.3
Сюжет Фільм заснований на реальній історії баскетбольного тренера Кена Картера, що уразила свого часу Сполучені Штати. Його команда була практично непереможна і упевнено йшла до перемоги в чемпіонаті, коли одного разу напередодні відповідального матчу тренер замкнув хлоп'ят в спортзалі, не дозволивши продовжити боротьбу... через хронічну академічну неуспішність гравців. Його підхід, який можна виразити у фразі ""мене хвилюють не тільки перемоги, мене цікавить майбутнє моєї команди"" викликав тоді багато суперечностей.
Тренер Картер Трейлер

Тренер Картер (2005)

Coach Carter

12+
сценарист
США, Німеччина   2 год 16 хв
Читати опис Фільм заснований на реальній історії баскетбольного тренера Кена Картера, що уразила свого часу Сполучені Штати. Його команда була практично непереможна і упевнено йшла до перемоги в чемпіонаті, коли одного разу напередодні відповідального матчу тренер замкнув хлоп'ят в спортзалі, не дозволивши продовжити боротьбу... через хронічну академічну неуспішність гравців. Його підхід, який можна виразити у фразі ""мене хвилюють не тільки перемоги, мене цікавить майбутнє моєї команди"" викликав тоді багато суперечностей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (126)  IMDb: 7.3 (173220)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Вищий бал
Вищий бал (2004) сценарист 6.6 imdb 5.7
Сюжет A group of high school students go to great lengths to make a statement: They're going to beat the SAT system they deem unfair by cheating on it.
Вищий бал Трейлер

Вищий бал (2004)

The Perfect Score

12+
сценарист
США, Німеччина   1 год 33 хв
Читати опис A group of high school students go to great lengths to make a statement: They're going to beat the SAT system they deem unfair by cheating on it.
КіноБаза: 6.6 (15)  IMDb: 5.7 (26300)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Школа виживання
Школа виживання (2003—2012) сценарист, ідея, продюсер, режисер, актор у ролі Max  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Школа виживання Трейлер

Школа виживання (2003—2012)

One Tree Hill

12+
Серіал 9 сезонів, 188 епізодів Завершений
сценарист, ідея, продюсер, режисер, актор у ролі Max
США   60 хв
Читати опис Крім любові до баскетболу у Лукаса й Нейтана, двох молодих людей здається немає нічого спільного. За винятком темної таємниці, яка полягає в тім, що в них один батько. Зарозумілий і впевнений Нейтан - зірка баскетбольної команди середньої школи й належить самій багатій сім'ї в місті.
Тихий і замислений Лукас - одинак, єдина дитина матері-одиначки. Він завжди тримався на відстані від Нейтана. Але їхні життя зіштовхуються, коли Лукас потрапляє в команду Нейтана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (43)  IMDb: 7.8 (87738)
Моя оцінка:
/10
За будь-яку ціну
За будь-яку ціну (2000) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.5
Сюжет До випускного вечора залишилося кілька тижнів, а Райан ні на крок не наблизився до своєї заповітної мрії - чарівної і спокусливої Ешлі. Без допомоги невдалому Ловеласові явно не обійтися, і Райан об'єднується з Крісом, який закоханий в його прекрасну сусідку. Друзі пускаються в неймовірну авантюру, розігруючи всіх навколо. Але коли занадто ретельно розставляєш сіті, щоб спіймати птаха удачі, можна випадково заплутатися самому.
За будь-яку ціну Трейлер

За будь-яку ціну (2000)

Whatever It Takes

сценарист, продюсер
США   1 год 34 хв
Читати опис До випускного вечора залишилося кілька тижнів, а Райан ні на крок не наблизився до своєї заповітної мрії - чарівної і спокусливої Ешлі. Без допомоги невдалому Ловеласові явно не обійтися, і Райан об'єднується з Крісом, який закоханий в його прекрасну сусідку. Друзі пускаються в неймовірну авантюру, розігруючи всіх навколо. Але коли занадто ретельно розставляєш сіті, щоб спіймати птаха удачі, можна випадково заплутатися самому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (6)  IMDb: 5.5 (12093)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Colin Fitz Lives! (1997) актор у ролі Venice Beach Fan 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Two security guards, Paul and Grady, are hired to guard the grave of dead rock legend, Colin Fitz. Through the course of one bizarre night, these two opposites learn a lot about life, death, and the magic of Colin Fitz.
Трейлер

Colin Fitz Lives! (1997)

Colin Fitz Lives!

актор у ролі Venice Beach Fan
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Two security guards, Paul and Grady, are hired to guard the grave of dead rock legend, Colin Fitz. Through the course of one bizarre night, these two opposites learn a lot about life, death, and the magic of Colin Fitz.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (251)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: