Ешлі Ляо

Ashley Liao

Дата народження: 21 жовтня 2001 (22 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: США

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актриса у ролі Clemensia Dovecote 7.1 imdb 7.2
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актриса у ролі Clemensia Dovecote
США   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.2 (35925)
Моя оцінка:
/10
Love in Taipei (2023) актриса у ролі Ever Wong 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) 18-year-old Ever Wong, who is sent from Ohio to Taiwan to study Mandarin for the summer but turns out to be a teen free-for-all that is dubbed "Loveboat".
Трейлер

Love in Taipei (2023)

Love in Taipei

актриса у ролі Ever Wong
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) 18-year-old Ever Wong, who is sent from Ohio to Taiwan to study Mandarin for the summer but turns out to be a teen free-for-all that is dubbed "Loveboat".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (603)
Моя оцінка:
/10
Дракони: Дев'ять королівств
Дракони: Дев'ять королівств (2021—) актриса у ролі Jun Wong  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.3
Сюжет Події мультсеріалу «Дракони: Дев'ять світів» розгортаються у сучасному світі, де дракони давно стали лише легендами про давнє минуле. Люди ніколи не зустрічали жодного дракона, адже в їхньому розпорядженні найновіша пошукова техніка. Але в один із днів відбувається геологічна аномалія в результаті якої перед поглядом вчених з усіх куточків планети постає невивчена глибока тріщина у надрах землі. Тепер ученим належить провести дослідження того, що може ховатися всередині. Щоправда, за випадковим збігом обставин одному з підлітків вдалося раніше за інших дослідити ущелину, а також познайомитися з її древнім мешканцем — драконом.
Дракони: Дев'ять королівств Трейлер

Дракони: Дев'ять королівств (2021—)

Dragons: The Nine Realms

Серіал 5 сезонів, 32 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Jun Wong
США   23 хв
Читати опис Події мультсеріалу «Дракони: Дев'ять світів» розгортаються у сучасному світі, де дракони давно стали лише легендами про давнє минуле. Люди ніколи не зустрічали жодного дракона, адже в їхньому розпорядженні найновіша пошукова техніка. Але в один із днів відбувається геологічна аномалія в результаті якої перед поглядом вчених з усіх куточків планети постає невивчена глибока тріщина у надрах землі. Тепер ученим належить провести дослідження того, що може ховатися всередині. Щоправда, за випадковим збігом обставин одному з підлітків вдалося раніше за інших дослідити ущелину, а також познайомитися з її древнім мешканцем — драконом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.3 (871)
Моя оцінка:
/10
Ритміка
Ритміка (2021—) актриса у ролі Simone 6.0 imdb 7.3
Сюжет Затуркана домогосподарка, якій не легко у житті — знаходить незвичний шлях вирішення своїх поневірянь через аеробіку.
Ритміка Трейлер

Ритміка (2021—)

Physical

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Simone
США   30 хв
Читати опис Затуркана домогосподарка, якій не легко у житті — знаходить незвичний шлях вирішення своїх поневірянь через аеробіку.
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 7.3 (12328)
Моя оцінка:
/10
Таємне товариство другонароджених членів королівської сім’ї
Таємне товариство другонароджених членів королівської сім’ї (2020) актриса у ролі Princess Eleanor 6.0 imdb 5.0
Сюжет Фільм оповідає про пригоди принцеси Сем, яка є другою в черзі на трон казкового королівства Іллірія. Принцеса виявляє у себе надздібності і опиняється членом таємного товариства королівської сім’ї. Під керівництвом свого інструктора, Сем і новий клас новобранців-принців і принцес повинні навчитися використовувати свої сили в секретному тренувальному таборі перш, ніж приступлять до виконання свого головного завдання — захисту своїх королівств.
Таємне товариство другонароджених членів королівської сім’ї Трейлер

Таємне товариство другонароджених членів королівської сім’ї (2020)

Masodszulott Kiralyi Sarjak Titkos Tarsasaga

2+
актриса у ролі Princess Eleanor
США   1 год 39 хв
Читати опис Фільм оповідає про пригоди принцеси Сем, яка є другою в черзі на трон казкового королівства Іллірія. Принцеса виявляє у себе надздібності і опиняється членом таємного товариства королівської сім’ї. Під керівництвом свого інструктора, Сем і новий клас новобранців-принців і принцес повинні навчитися використовувати свої сили в секретному тренувальному таборі перш, ніж приступлять до виконання свого головного завдання — захисту своїх королівств.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.0 (6041)
Моя оцінка:
/10
Scissor Seven (2020) актриса у ролі Cola 8.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Seeking to recover his memories, a scissor-wielding hairdresser, bungling quasi-assassin stumbles into a struggle for power among two feuding factions.

Scissor Seven (2020)

Scissor Seven

Серіал 2 сезони, 24 епізоди
актриса у ролі Cola
Китай   13 хв
Читати опис (англ.) Seeking to recover his memories, a scissor-wielding hairdresser, bungling quasi-assassin stumbles into a struggle for power among two feuding factions.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.4 (3638)
Моя оцінка:
/10
Завжди будь моїм «мабуть»
Завжди будь моїм «мабуть» (2019) актриса у ролі 14 / 16 Year Old Sasha  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.8
Сюжет Те, що Саша та Маркус колись зійдуться, вважали всі, окрім самих Саші та Маркуса. І через п'ятнадцять років вони задумалися, чи не створені одне для одного? Мабуть.
Завжди будь моїм «мабуть» Трейлер

Завжди будь моїм «мабуть» (2019)

Always Be My Maybe

12+
актриса у ролі 14 / 16 Year Old Sasha
США   1 год 41 хв
Читати опис Те, що Саша та Маркус колись зійдуться, вважали всі, окрім самих Саші та Маркуса. І через п'ятнадцять років вони задумалися, чи не створені одне для одного? Мабуть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (16)  IMDb: 6.8 (61339)
Моя оцінка:
/10
Спіріт: Дух свободи
Спіріт: Дух свободи (2017—2019) актриса у ролі Caroline 5.0 imdb 6.6
Сюжет У містечку на заході запальна дівчинка Лакі щиро дружить із диким конем Спірітом і потрапляє в пригоди з найкращими подругами Пру й Ебіґейл.
Спіріт: Дух свободи Трейлер

Спіріт: Дух свободи (2017—2019)

Spirit Riding Free

Серіал 11 сезон, 80 епізодів Завершений
актриса у ролі Caroline
США   23 хв
Читати опис У містечку на заході запальна дівчинка Лакі щиро дружить із диким конем Спірітом і потрапляє в пригоди з найкращими подругами Пру й Ебіґейл.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (1117)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гарні новини
Гарні новини (2017—2018) актриса у ролі Moana  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 7.0
Сюжет Cеріал розповідає про Кеті Вендельсон, яка вже 3 роки працює продюсером передачі новин телестудії «MMN», але, незважаючи на стаж своєї роботи, вона ніколи не знімала дійсно важливих сюжетів. Так, одного дня, зайшовши до свого кабінету, вона зустрічає власну мати, Керол, яка повідомила їй, що хоче втілити свою минулу мрію стати найкращою журналісткою, і те, що тепер вона буде працювати разом з нею в тій самій телестудії.
Гарні новини

Гарні новини (2017—2018)

Great News

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
актриса у ролі Moana
США   22 хв
Читати опис Cеріал розповідає про Кеті Вендельсон, яка вже 3 роки працює продюсером передачі новин телестудії «MMN», але, незважаючи на стаж своєї роботи, вона ніколи не знімала дійсно важливих сюжетів. Так, одного дня, зайшовши до свого кабінету, вона зустрічає власну мати, Керол, яка повідомила їй, що хоче втілити свою минулу мрію стати найкращою журналісткою, і те, що тепер вона буде працювати разом з нею в тій самій телестудії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.0 (8232)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Kicks (2015—2016) актриса у ролі Parker Zhao 7 episodes, 2016 7.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Devin Burke was the star player on her soccer team back home until her family moved to California. Now, Devin has to rise to the challenge after discovering that her new school team has ...

The Kicks (2015—2016)

The Kicks

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актриса у ролі Parker Zhao 7 episodes, 2016
США   27 хв
Читати опис (англ.) Devin Burke was the star player on her soccer team back home until her family moved to California. Now, Devin has to rise to the challenge after discovering that her new school team has ...
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.8 (774)
Моя оцінка:
/10
Jessica Darling's It List (2016) актриса у ролі Manda 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Jessica Darling's older sister gives her the "IT List," a checklist on how to navigate the middle school popularity hierarchy. The instructions appear simple enough to follow, but like life, nothing is as easy as it seems.
Трейлер

Jessica Darling's It List (2016)

Jessica Darling's It List

актриса у ролі Manda
США   1 год 19 хв
Читати опис (англ.) Jessica Darling's older sister gives her the "IT List," a checklist on how to navigate the middle school popularity hierarchy. The instructions appear simple enough to follow, but like life, nothing is as easy as it seems.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (1121)
Моя оцінка:
/10
Повніший будинок
Повніший будинок (2016—2020) актриса у ролі Lola  ✓ укр. субтитри 3.0 imdb 6.7
Сюжет Діджей Таннер-Фуллер, мати двох синів, у якої незабаром повинна народитися третя дитина, недавно овдовіла. Поєднувати домашні клопоти з роботою у ветеринарній клініці виявилося завданням не з легких. Зрозумівши, що самій їй не впоратися, вона звертається по допомогу до своєї сестри Стефані і найкращої подруги Кіммі, яка і сама виховує доньку-підлітка. Дівчата вирішують переїхати до Діджей, сподіваючись таким чином полегшити їй життя.
Повніший будинок Трейлер

Повніший будинок (2016—2020)

Fuller House

0+
Серіал 5 сезонів, 75 епізодів Завершений
актриса у ролі Lola
США   30 хв
Читати опис Діджей Таннер-Фуллер, мати двох синів, у якої незабаром повинна народитися третя дитина, недавно овдовіла. Поєднувати домашні клопоти з роботою у ветеринарній клініці виявилося завданням не з легких. Зрозумівши, що самій їй не впоратися, вона звертається по допомогу до своєї сестри Стефані і найкращої подруги Кіммі, яка і сама виховує доньку-підлітка. Дівчата вирішують переїхати до Діджей, сподіваючись таким чином полегшити їй життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 6.7 (28980)
Моя оцінка:
/10
Труднощі асиміляції
Труднощі асиміляції (2015—2020) актриса у ролі Audrey  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.8
Сюжет У центрі сюжету перебуває азіатсько-американське сімейство, що живе в 1990-х роках, яке переїжджає з Вашингтона в Орландо, штат Флорида, щоб відкрити м'ясний ресторан. Цей переїзд стає для них культурним шоком. Адже в Орландо немає Чайна-Тауна ...
Труднощі асиміляції Трейлер

Труднощі асиміляції (2015—2020)

Fresh Off the Boat

Серіал 6 сезонів, 116 епізодів Завершений
актриса у ролі Audrey
США   22 хв
Читати опис У центрі сюжету перебуває азіатсько-американське сімейство, що живе в 1990-х роках, яке переїжджає з Вашингтона в Орландо, штат Флорида, щоб відкрити м'ясний ресторан. Цей переїзд стає для них культурним шоком. Адже в Орландо немає Чайна-Тауна ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (9)  IMDb: 7.8 (27675)
Моя оцінка:
/10
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (2014—2018) актриса у ролі Syd 6.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) 11-year-old Nicky, Ricky, Dicky, and Dawn Harper's sibling rivalry are heightened by the fact that they are quadruplets.
Трейлер

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (2014—2018)

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Серіал 4 сезони, 83 епізоди Завершений
актриса у ролі Syd
США   30 хв
Читати опис (англ.) 11-year-old Nicky, Ricky, Dicky, and Dawn Harper's sibling rivalry are heightened by the fact that they are quadruplets.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.3 (3189)
Моя оцінка:
/10
Погана вчителька
Погана вчителька (2014) актриса у ролі Mary 5.6 imdb 5.3
Сюжет Сексуальна, нецензурна розлучниця, стає вчителькою, щоб знайти свого наступного чоловіка.
Погана вчителька Трейлер

Погана вчителька (2014)

Bad Teacher

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актриса у ролі Mary
США   30 хв
Читати опис Сексуальна, нецензурна розлучниця, стає вчителькою, щоб знайти свого наступного чоловіка.
КіноБаза: 5.6 (6)  IMDb: 5.3 (2913)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: