0
0

Під піском (2000)

Under the Sand

Sous le Sable

16+  •  1 год 32 хв  • 
Країни: Франція Японія
Жанр: драма детектив
Прем'єра в світі:
Режисер: Франсуа Озон
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (6897)
Моя оцінка:
/10
Сюжет:

Водночас розмірене й небідацьке життя вже немолодої, але ще чарівної жінки Марі (Шарлотта Ремплінґ) закінчується: зникає чоловік. Без сліду, під час традиційного ритуалу літнього відвідування пляжу. Тіла в морі не знайдено. Ось така зав’язка.
Озон створює атмосферу колючої тривоги. Здається, що ось-ось з’явиться примара. Але в той момент, коли особливо гостро відчувається містика, Озон залишається вірним собі – й обманює глядача, – перед вами розгортається картина розпаду свідомости. Жан – чоловік героїні (Бруно Кремер) з’являється, але не в якості примари, а як галюцинація. Та ще й доволі наполеглива і реальна – героїня купує чоловікові одяг, він її реґулярно відвідує… Як ілюстративний посібник для студентів-психіатрів фільм, безумовно, вдалий – божевілля показане наочно, скупо, без зайвих емоцій і сантиментів. Озон цього разу зайняв позицію експериментатора-лаборанта, що той без пристрасти спостерігає за піддослідним кроликом. Шарлотта Ремплінґ, безумовно, поповнила свою колекцію ролей дивних героїнь, де перші місця за “Нічним портьє” Ліліани Кавані й “Макс, любов моя” Наґіси Ошими.
Аксінья Куріна

Код для перегляду рейтингу кінобази Ключові слова:

Пляж Професор Смерть Самогубство Відпочинок Зникнення Сонячні ванни Смуток Оголення Чоловік дружина зв'язок дружина чоловік відносини

Виробничі компанії:

Fidélité Productions, Euro Space Inc.

Актори: (Всі 29)


Режисер:
Сценаристи: Франсуа Озон, Емманюель Бернейм, Марина де Ван
Композитор: Філіп Ромбі
Зображення: (Всі 3)

Рекомендації: (Всі 16)
Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті: