4.8
21

Попіл (2025)

Ash

16+  •  1 год 35 хв  • 
Країни: США Фінляндія Нова Зеландія
Жанр: жахи фантастика трилер
Мова оригіналу: англійська
Касові збори в світі: $1 081 185
Касові збори в США: $1 081 185
Прем'єра в світі: 20 березня 2025
Прем'єра в світі (цифрова): 22 квітня 2025
Режисер: Флаінґ Лотус
КіноБаза: 4.8 (21)  IMDb: 4.6 (17139)
1
1
0
2
2
3
9
4
3
5
3
6
1
7
1
8
0
9
1
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо
Сюжет:

Жінка прокидається на далекій планеті та виявляє, що екіпаж її космічної станції жорстоко вбитий. Її розслідування того, що сталося, запускає ланцюг моторошних подій.


JustWatch

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

XYZ Films, Echo Lake Entertainment, Brainfeeder Films, GFC Films, IPR.VC

Актори: (Всі 22)

Режисер:
Сценарист: Jonni Remmler
Оператори: Richard Bluck
Відео: (Всі 2)
ASH - Official Trailer | HD | RLJE Films
Ash Official Teaser Trailer | HD | RLJE Films | Ft. Eiza González, Aaron Paul
Зображення: (Всі 29)

Рекомендації: (Всі )
Схожі фільми, запропоновані учасниками: (Всі 4)
Щось
The Thing
Щось
The Thing
Фільми того ж режисера: (Всі 2)
Kuso
Kuso
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Faust_Whyborn 6/10
Плюси :
- Приємний візуальний стиль.
Мені подобається коли так граються кольорами заповнюючи весь кадр наприклад , червоним . Чи червоно-блакитним . Такий собі неон у кадрі .
- Мілюча мордашка Ейса Ґонзалез 🥹 , яка грає тут головну роль .
- Вайби фільмів Безмежний Обрій , Щось , Пекло .
Трохи ще Чужий та гра Dead Space .
І так, на мій смак це саме плюс, бо приємно було відчувати нотки цих фільмів . В деяких моментах сильно трошки більше аніж «нотки» , але й це на мій смак не мінус . Для мене це тільки додало балів фільму .
- Спроба в атмосферу та загадковість .
- Деякі сцени зняли краще, аніж могли . Обожнюю коли якісь звичайні речі знімають більш незвичайно. Наприклад коли головна героїня втрачає свідомість, то камера падає разом з нею та перевертається . Чи наприклад психоделічні перебивки між сценами .
- Сцена після титрів :)
Я з дитинства до останнього титру дивився фільми і рідко там щось цікаве траплялось . Благо зараз з цим все вже краще :))

Мінуси :
- Дивно, але при всіх плюсах фільм виявився нудним та передбачуваним 🥺
- Місцями спірна графіка.
- Аарон Пол, як завжди, ходить здивований та з привідкритим ротом 😯
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: