7
1

A Cry in the Dark (1988)

A Cry in the Dark

PG-13  •  2 год 0 хв  • 
Країни: Австралія США
Жанр: драма
Бюджет: 15 000 000 $
Касові збори в світі: 6 908 797 $
Прем'єра в світі:
Режисер: Фред Скепсі
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (11220)
Моя оцінка:
/10
Сюжет (англ.):

Based on the true story of Lindy Chamberlain: During a camping trip to Ayers Rock in outback Australia, she claims she witnessed a dingo taking her baby daughter, Azaria, from the family tent. Azaria's body is never found. After investigations and two public inquests, she is charged with murder. The case attracts a lot of attention, turning it into a media sideshow.

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Warner Bros., Warner Bros. Pictures, Cannon Group, Golan-Globus Productions, Cannon Entertainment, Cinema Verity

Актори: (Всі 177)

Режисер:
Сценаристи: John Bryson, Robert Caswell, Фред Скепсі
Композитор: Брюс Смитон
Оператори: Ian Baker
Відео: (Всі 2)
A Cry in the Dark (1988) ORIGINAL TRAILER [HD 1080p]
Cry In the Dark, A
Зображення: (Всі 6)

Рекомендації: (Всі 16)
The Last Sign
The Last Sign
Madonna: Truth or Dare
Madonna: Truth or Dare
Викрадач дітей
The Stolen Children
A Place in the Sun
A Place in the Sun
Joe Strummer: The Future Is Unwritten
Joe Strummer: The Future Is Unwritten
Coal Miner's Daughter
Coal Miner's Daughter
Safe Harbor
Safe Harbor
Standing in the Shadows of Motown
Standing in the Shadows of Motown
Holmes on Homes
Holmes on Homes
All for Two
All for Two
Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії: (Всі 1)

Золотий глобус - 1989, "Найкращий фільм - драма", номінант

Фільм про невинних жертв судової системи і водночас про правосуддя натовпу. Адже, якщо абстрагуватися, то виглядає неймовірним, щоб у демократичній державі винесли обвинувальний судовий вирок без наявності тіла, мотиву і навіть, умовно, можливості. Щось неймовірне є у тому, наскільки гостро реагують люди, коли жертвою є дитина. Мабуть, причина у тім, що маленька людина апріорі нездатна себе захистити… або ж просто інстинкти починають домінувати над розумом.

Дана кінокартина не маскується під детектив і одразу демонструє глядачеві, яким чином відбулася трагедія, щоб глядач витрачав час не на безплідні роздуми, а на співчуття на адресу головних героїв і на усвідомлення фантастичності того, яким чином із оцього, що нам показали, насправді (а фільм на реальних подіях) можна було зліпити кримінальну справу, яка навіть до суду дійшла. Коли героїня взагалі не мала фізичної можливості вчинити злочин, і десяток людей чу ... є дитячий крик у темряві тоді, коли вона стояла поряд із ними. Але коли розумієш, що такими ж самими емоціями і співчуттям (а не фактами), тільки на адресу маленької дитини свого часу керувалися і присяжні у тому суді (які не бачили “як було насправді”, бо їм же кіно не показували :-)), фільм починає здаватися навіть трохи маніпулятивним. А правда в тому, що чим більше часу минуло від скоєння злочину, тим менше можливості встановити і довести суду реальні факти, і це також не можна не враховувати.

Тим не менш, із цікавого і раціонального я б виділила думку про те, що більшість середньостатистичних людей, як показано у фільмі, не вирізняються інтелектом, так само як кваліфікацією і кругозором. Вони не здатні банально встежити за ходом судового процесу, який обговорюють так активно, неначе це нова серія “Санта-Барбари”, вони не розбираються у експертних висновках, плутають причину і наслідок, ведуться на маніпуляції, “чують серцем”, але тим не менш беруться робити висновки. Із їх числа і обирають присяжних, зроблені висновки яких можуть привести людину у в’язницю чи на електричний стілець. І якось воно трохи страшно, як на мене, якщо все насправді так і є…

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: