Girlanda

«Леґенда про Загублене місто💍🔮👑» («Legend of the Hidden City» (1996-1997)) — се південноафриканський пригодницько-романтичний серіял, який УТ-1 транслював двома частинами: Пізньоосінньо🍂☔️-Ранньозимовий❄️ показ у 1997-му році (26 серій) та Березнево🌱-Квітневе🌸 продовження у 1998-му році (13 серій). Якраз у період Моєї 11-ї кляси.
Чужинець проникає до Скарбниці в Африканських джунґлях, вбиває Жерця, викрадає два цінні предмети й гине у Водоспаді під час утечі... ...через 50 років, під час археольоґічних розкопок з метою віднайдення руїн Загубленого міста, науковці натрапляють на скелет Чужинця з викраденими скарбами. Та до них знову тягнеться ласа рука Злодія-Пілота, вертоліт якого з молодими учасниками наукової експедиції зазнає аварії поблизу Загубленого міста. Виявляється, се ніякі не руїни, а осередок Стародавньої цивілізації, що пильно охороняє свої кордони і таємниці. Саме з цієї миті розпочинаються справжні пригоди...
Я закохався у «Леґенду про Загублене місто💍🔮👑» з першого кадру — досі мороз по шкірі від вступної мелодії🎶 та шикарних початкових титрів. Дуже люблю Африку🌍 та стародавні цивілізації і цей серіял подарував Мені блаженство. Вельми цікава історія Загубленого міста, цивілізація якого майстерно створена: красиві декорації, чудові костюми, вдало підібрані актори, професійно зіграні ролі. Й усе це на тлі мальовничої Африки🌍 з її неповторною фльорою🌴 та фавною🐊🐆🐘.
Події розвиваються швидко, а кожна серія закінчується на найцікавішому й виникає сильне бажання бодай одним оком зазирнути яким буде продовження. Тоді, в 11-й клясі, з нетерпінням очікував на кожну серію, що танула як морозиво на вогні і Я знову чекав. Ґрація і велич, врода й кохання, мудрість і мужність, жадібність і щедрість, протистояння лиходійства та порядности, шляхетність і підлість, змагання хитрости й чести, любов та ненависть, жага до влади й почуття обов’язку, боротьба за щастя і низка перешкод, мораль та аморальність... — клясичний набір цінностей і неґативних проявів життя у вирі захоплюючих пригод🌀🚁💦. Все це подано просто, легко, органічно, красиво й незабутньо та ще й з українським озвученням.
Мене досі переповнюють тодішні враження, емоції, спогади та асоціяції з Моєю улюбленою Школою🏫📚📖🖊 і Я оцінюю «Леґенду про Загублене місто💍🔮👑» 10-ма балами з 10-ти❗️
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: