Пригоди Вінні Пуха
Пригоди Вінні Пуха (1977)
The Many Adventures of Winnie the Pooh

JackParry

Історія про Вінні Пуха відома багатьом, але її бачать по своєму. Особисто мені, мабуть, більше імпонує радянська версія. Її я бачив у дитинстві тому вона краще залишилася в пам'яті. Однак і ця версія також заслуговує на увагу і я постараюся про неї розповісти.

Ця стрічка складається з різних історій, в які потрапляють наші герої. Але автори грамотно їх пов'язали між собою і вони виглядають органічно. Що ще тішить, кожен персонаж отримав свою хвилину слави та не виглядав зайвим. Винятком, мабуть, є лише хлопчик, він особливо не впливає на сюжет. Найбільше мені запам'ятався Тигруля, кролик та пугач. Вони мають найбільшою привабливістю, як на мене. Вінні та П'ятачок теж радують, але інші герої мене вразили навіть більше. Але й чого мені не вистачило, то це взаємодії головних героїв. Мені подобається їхній дует, але тут нам цього не продемонстрували в достатку.

Ще, що мені сподобалося це анімація. Картинка вийшла дуже яскравою та фарбованою. Всі персонажі виглядають живими й мають приємні кольори. Також стрічка має динаміку і викликає посмішку. Ситуації в яких виявляються герої дуже кумедні та в якісь моменти навіть життєві.

Підсумок. Хоча це і не ідеальний Вінні Пух для мене, але він безперечно має велику кількість плюсів. Я вважаю, навіть якщо ви бачили раніше радянську версію, вам все ж таки варто ознайомитися і з цією. 7/10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: