Lilia Omelianenko

Нормальніше за норму

Золотий глобус - 1988, "Найкращий фільм - драма", номінант

А якщо відверто, хто із нас нормальний? Що є ознакою нормальності? Чи не плутають часто люди поняття “нормальний” і “середній”, скажімо? І на закуску: чи є людина ненормальною, якщо вона просто психічно травмована і у неї просто паскудний характер?

Загалом, не можна не захоплюватися людиною, яка замість того, щоб вибрати “компромісний” варіант, віддала перевагу тому, щоб прийняти на себе усю можливу відповідальність за вчинок, який вона здійснила. Чи багато із тих, хто ходить по землі і оточує нас, можуть похвалитися схильністю робити подібний вибір? Навряд чи, для цього треба достатньо мужності.

На жаль, героїня на початку трохи перегинає із “неадекватною” поведінкою, вочевидь, щоб глядач таки задався питанням: а може, вона і справді не зовсім нормальна? Плюс слід зазначити, що для глядача, який передивився достатньо багато психологічних драм, основна причина її неадекватної поведінки зчитується мало не в перші хвилини фільму.

Тим не менш, тут скоріше грає роль не те, що показано, а те, як саме це показано і зіграно, і оригінальність загальної ідеї, яка, як на мене, полягає у тому, що іноді для людини вважатися нормальною в очах суспільства є основним пріоритетом.

Оцінка: 8


Коментарі:

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Вересень 13–16)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії