No Image

Томас Берстін

Thomas Burstyn

Дата народження: 1 січня 1954 (70 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Монреаль, Квебек, Канада

Всього фільмів (на сайті): 86

Ролі: кінематографіст (85), режисер ★ 6.83 (2), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 86 результатів

Ковбой Бібоп
Ковбой Бібоп (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.7
Сюжет Їм вистачає стилю, але завжди бракує грошей. Мисливці за головами Спайк, Джет і Фей мандрують сонячною системою в пошуках роботи, а їх невпинно переслідує минуле Спайка.
Ковбой Бібоп Трейлер

Ковбой Бібоп (2021)

Cowboy Bebop

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографіст
США, Японія   50 хв
Читати опис Їм вистачає стилю, але завжди бракує грошей. Мисливці за головами Спайк, Джет і Фей мандрують сонячною системою в пошуках роботи, а їх невпинно переслідує минуле Спайка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (33)  IMDb: 6.7 (43981)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

We Need to Talk About A.I () кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A new film from acclaimed director, Leanne Pooley.
Трейлер

We Need to Talk About A.I ()

We Need to Talk About A.I

кінематографіст
Нова Зеландія   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) A new film from acclaimed director, Leanne Pooley.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (384)
Моя оцінка:
/10
Снігобур
Снігобур (2020—) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.9
Сюжет Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Снігобур Трейлер

Снігобур (2020—)

Snowpiercer

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
кінематографіст
США, Велика Британія   60 хв
Читати опис Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (52)  IMDb: 6.9 (63760)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Примарні війни
Примарні війни (2017—2018) кінематографіст 4.6 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A remote Alaskan town that has been overrun by paranormal forces and local outcast Roman Mercer (Jogia) must overcome the town's prejudices and his own personal demons if he's to harness ...
Примарні війни Трейлер

Примарні війни (2017—2018)

Ghost Wars

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
кінематографіст
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) A remote Alaskan town that has been overrun by paranormal forces and local outcast Roman Mercer (Jogia) must overcome the town's prejudices and his own personal demons if he's to harness ...
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 6.2 (5701)
Моя оцінка:
/10
Red White Black & Blue (2012) продюсер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Students from South Los Angeles fly to New Zealand to play Rugby. A sport that is increasingly popular in the United States, the tour provides these students and the Kiwi teams they battle ...

Red White Black & Blue (2012)

Red White Black & Blue

продюсер
США, Нова Зеландія   1 год 21 хв
Читати опис (англ.) Students from South Los Angeles fly to New Zealand to play Rugby. A sport that is increasingly popular in the United States, the tour provides these students and the Kiwi teams they battle ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (19)
Моя оцінка:
/10
Порятунок
Порятунок (2017—2018) кінематографіст  ✓ укр. субтитри 5.6 imdb 6.9
Сюжет Студент МТІ і професіонал в області технологій приносять чиновнику Пентагону шокуюче відкриття ─ через шість місяців астероїд зіткнеться із Землею.
Порятунок Трейлер

Порятунок (2017—2018)

Salvation

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис Студент МТІ і професіонал в області технологій приносять чиновнику Пентагону шокуюче відкриття ─ через шість місяців астероїд зіткнеться із Землею.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.6 (11)  IMDb: 6.9 (24680)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Завтра не настане
Завтра не настане (2016—2017) кінематографіст 6.2 imdb 7.2
Сюжет Романтична історія про двох протилежностях - дівчині, яка всіма силами прагне до стабільності і уникає ризику, і чоловікові, який вірить, що кінець світу неминучий, і тому готовий на все, що завгодно, щоб прожити решту дні незабутньо.
Завтра не настане Трейлер

Завтра не настане (2016—2017)

No Tomorrow

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис Романтична історія про двох протилежностях - дівчині, яка всіма силами прагне до стабільності і уникає ризику, і чоловікові, який вірить, що кінець світу неминучий, і тому готовий на все, що завгодно, щоб прожити решту дні незабутньо.
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 7.2 (5393)
Моя оцінка:
/10
Чарівники
Чарівники (2015—2020) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.6
Сюжет Квентін Колдвотер вступає до магічного педагогічного коледжу «Brakebills», де він виявляє, що чарівний світ із його улюблених книжок дитинства реальний і створює небезпеку для людства. Тим часом, життя його подруги дитинства Джулії пішло шкереберть. Вона не вступила до коледжу, та не втрачає надію й починає шукати магію в іншому місці.
Чарівники Трейлер

Чарівники (2015—2020)

The Magicians

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Квентін Колдвотер вступає до магічного педагогічного коледжу «Brakebills», де він виявляє, що чарівний світ із його улюблених книжок дитинства реальний і створює небезпеку для людства. Тим часом, життя його подруги дитинства Джулії пішло шкереберть. Вона не вступила до коледжу, та не втрачає надію й починає шукати магію в іншому місці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (46)  IMDb: 7.6 (56720)
Моя оцінка:
/10
Спадкоємці
Спадкоємці (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет Після приходу до влади молодий монарх видає новий указ - «амністію», по якій всім спадкоємцям відомих лиходіїв, які знаходяться в ув'язненні на острові, дається другий шанс. Всіх відправляють в школу, в якій навчаються діти Білосніжки, Рапунцель і інших позитивних героїв. Тут другому поколінню належить визначити для себе - продовжувати справу батьків, або ж почати все з чистого аркуша.
Спадкоємці Трейлер

Спадкоємці (2015)

Descendants

кінематографіст
США   1 год 52 хв
Читати опис Після приходу до влади молодий монарх видає новий указ - «амністію», по якій всім спадкоємцям відомих лиходіїв, які знаходяться в ув'язненні на острові, дається другий шанс. Всіх відправляють в школу, в якій навчаються діти Білосніжки, Рапунцель і інших позитивних героїв. Тут другому поколінню належить визначити для себе - продовжувати справу батьків, або ж почати все з чистого аркуша.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (15)  IMDb: 6.3 (25877)
Моя оцінка:
/10
Виклик. Непокірна земля
Виклик. Непокірна земля (2013—2015) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.0
Сюжет Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Виклик. Непокірна земля Трейлер

Виклик. Непокірна земля (2013—2015)

Defiance

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
кінематографіст, режисер
США   43 хв
Читати опис Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (23)  IMDb: 7.0 (44687)
Моя оцінка:
/10
Дівчинка проти монстра
Дівчинка проти монстра (2012) кінематографіст 9.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A sassy teen named Skylar is not scared of anything. But, she finds out that her parents are monster hunters and they are captured by the monsters. It's up to Skylar to rescue her parents and capture all the monsters.
Дівчинка проти монстра Трейлер

Дівчинка проти монстра (2012)

Girl Vs. Monster

кінематографіст
США, Канада   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) A sassy teen named Skylar is not scared of anything. But, she finds out that her parents are monster hunters and they are captured by the monsters. It's up to Skylar to rescue her parents and capture all the monsters.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 5.3 (3766)
Моя оцінка:
/10
Пекло на колесах
Пекло на колесах (2011—2016) кінематографіст 7.2 imdb 8.3
Сюжет У центрі сюжету вестерну — колишній солдатів Конфедерації Каллен Боханнан, рішуче який налаштований помститися згвалтування і смерть своїй єдиній коханій дружини, вистеживши і вбивши солдатів Союзу, які зробили. У підсумку, він перебувають у Небрасці, одному з ділянок будівництва трансконтинентальної залізниці.
Пекло на колесах

Пекло на колесах (2011—2016)

Hell on Wheels

16+
Серіал 5 сезонів, 57 епізодів Завершений
кінематографіст
Канада, Велика Британія   42 хв
Читати опис У центрі сюжету вестерну — колишній солдатів Конфедерації Каллен Боханнан, рішуче який налаштований помститися згвалтування і смерть своїй єдиній коханій дружини, вистеживши і вбивши солдатів Союзу, які зробили. У підсумку, він перебувають у Небрасці, одному з ділянок будівництва трансконтинентальної залізниці.
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 8.3 (56205)
Моя оцінка:
/10
Underbelly: Land of the Long Green Cloud (2011) кінематографіст 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) The story of Marty Johnstone, Andy Maher & Terry Clark's rise in the Drug trade

Underbelly: Land of the Long Green Cloud (2011)

Underbelly: Land of the Long Green Cloud

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
кінематографіст
Нова Зеландія   60 хв
Читати опис (англ.) The story of Marty Johnstone, Andy Maher & Terry Clark's rise in the Drug trade
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (194)
Моя оцінка:
/10
The Insatiable Moon (2010) кінематографіст, продюсер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) When Arthur, self-proclaimed son of God, sets off on a mission to find the Queen of Heaven, his world changes.
Трейлер

The Insatiable Moon (2010)

The Insatiable Moon

кінематографіст, продюсер
Нова Зеландія   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) When Arthur, self-proclaimed son of God, sets off on a mission to find the Queen of Heaven, his world changes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (230)
Моя оцінка:
/10
Школа Авалон
Школа Авалон (2010) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.6
Сюжет Після переїзду до нового міста Еллі потрапляє до школи Авалаон.

Дівчина приголомшена, виявивши, що учні школи є реінкарнацію короля Артура та його двору. Чим глибше Еллі досліджує схожість між минулим і сьогоденням, тим більше вона впевнена, що її школа - сучасний Камелот. Тепер місія Еллі, зупинити сили темряви, які знову намагаються знищити короля Артура.
Школа Авалон Трейлер

Школа Авалон (2010)

Avalon High

кінематографіст
США   1 год 30 хв
Читати опис Після переїзду до нового міста Еллі потрапляє до школи Авалаон.

Дівчина приголомшена, виявивши, що учні школи є реінкарнацію короля Артура та його двору. Чим глибше Еллі досліджує схожість між минулим і сьогоденням, тим більше вона впевнена, що її школа - сучасний Камелот. Тепер місія Еллі, зупинити сили темряви, які знову намагаються знищити короля Артура.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (8)  IMDb: 5.6 (6611)
Моя оцінка:
/10
Все законно
Все законно (2011—2012) кінематографіст 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
Все законно

Все законно (2011—2012)

Fairly Legal

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
кінематографіст
США   41 хв
Читати опис (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 7.3 (8999)
Моя оцінка:
/10
Riverworld (2010) кінематографіст 5.5 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Welcome to Riverworld, a place of strange, watery beauty and the current abode of a fascinating cast of the recently (and not-so-recently) dead. It certainly isn't Heaven, but it just might be Hell.

Riverworld (2010)

Riverworld

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
кінематографіст
США, Канада   3 год 9 хв
Читати опис (англ.) Welcome to Riverworld, a place of strange, watery beauty and the current abode of a fascinating cast of the recently (and not-so-recently) dead. It certainly isn't Heaven, but it just might be Hell.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 4.9 (2401)
Моя оцінка:
/10
Цей спосіб життя
Цей спосіб життя (2009) режисер, кінематографіст 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A lionhearted father struggles valiantly to create a life of idyllic simplicity for his family.
Цей спосіб життя Трейлер

Цей спосіб життя (2009)

This Way of Life

режисер, кінематографіст
Нова Зеландія   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) A lionhearted father struggles valiantly to create a life of idyllic simplicity for his family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (498)
Моя оцінка:
/10
Останній тамплієр
Останній тамплієр (2009) кінематографіст 6.0 imdb 4.5
Сюжет Під час відкриття виставки Ватиканських скарбів, у будинок Нью-Йоркського музею уриваються четверо вершників, одягнених у панцири й плащі середньовічних тамплієрів, і, викравши невеликий експонат, безвісти зникають. Археолог Тесс Чайкін і агент ФБР Шон Делі приступають до розслідування загадкового інциденту...
Останній тамплієр

Останній тамплієр (2009)

The Last Templar

12+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
Канада   2 год 40 хв
Читати опис Під час відкриття виставки Ватиканських скарбів, у будинок Нью-Йоркського музею уриваються четверо вершників, одягнених у панцири й плащі середньовічних тамплієрів, і, викравши невеликий експонат, безвісти зникають. Археолог Тесс Чайкін і агент ФБР Шон Делі приступають до розслідування загадкового інциденту...
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 4.5 (3721)
Моя оцінка:
/10
Син дракона
Син дракона (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.3
Сюжет Кинутий при народженні та врятований серед доків Шанхаю, Маленький диявол, подорослішавши, став найавторитетнішим злодієм. Він краде, щоб забезпечити продовольством безпритульних дітей, яких вважає своєю сім'єю. Однак настав час для більш великої справи, і тепер дотепний хлопчина зі своїм приятелем вирішуються на шахрайство, щоб роздобути коштовності королівського двору.
Син дракона

Син дракона (2006)

Son of the Dragon

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Скасований
кінематографіст
США, Китай   2 год 54 хв
Читати опис Кинутий при народженні та врятований серед доків Шанхаю, Маленький диявол, подорослішавши, став найавторитетнішим злодієм. Він краде, щоб забезпечити продовольством безпритульних дітей, яких вважає своєю сім'єю. Однак настав час для більш великої справи, і тепер дотепний хлопчина зі своїм приятелем вирішуються на шахрайство, щоб роздобути коштовності королівського двору.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.3 (530)
Моя оцінка:
/10
Гадюки
Гадюки (2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 3.3
Сюжет У результаті злому медичної дослідницької лабораторії на волі виявилися генетично модифіковані гадюки. У той час, як змії з'їдають усе на своєму шляху й розмножуються із загрозливою швидкістю, група місцевих жителів, які опинилися в пастці в готелі на ізольованому острові, намагається втекти.
Гадюки Трейлер

Гадюки (2008)

Vipers

18+
кінематографіст
США, Канада   1 год 35 хв
Читати опис У результаті злому медичної дослідницької лабораторії на волі виявилися генетично модифіковані гадюки. У той час, як змії з'їдають усе на своєму шляху й розмножуються із загрозливою швидкістю, група місцевих жителів, які опинилися в пастці в готелі на ізольованому острові, намагається втекти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 3.3 (1467)
Моя оцінка:
/10
Зачароване королівство
Зачароване королівство (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.0
Зачароване королівство Трейлер

Зачароване королівство (2007)

Tin Man

12+
Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США   4 год 30 хв
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (13)  IMDb: 7.0 (14615)
Моя оцінка:
/10
Марко Поло
Марко Поло (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет Фільм розповідає про знаменитого купця і мандрівника XIII століття Марка Поло і його історичну подорож до Китаю.
Марко Поло

Марко Поло (2007)

Marco Polo

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
кінематографіст
США   2 год 45 хв
Читати опис Фільм розповідає про знаменитого купця і мандрівника XIII століття Марка Поло і його історичну подорож до Китаю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 5.9 (1559)
Моя оцінка:
/10
Населення 436
Населення 436 (2006) кінематографіст 5.7 imdb 5.7
Сюжет Все має свою ціну, але не завжди овчинка коштує вироблення. Особливо, коли за щось доводиться платити власним життям. У цьому зайвий раз переконався простій статистик Стів Кеді, коли він на свою біду виявив якусь демографічну аномалію. Він відмітив, що за багаторічними даними в одному місті число жителів не змінювалося останні 100 років.
Коли б не проводився перепис, там завжди жило 436 чоловік, ні більше, ні менше!
Населення 436

Населення 436 (2006)

Population 436

16+
кінематографіст
Канада, США   1 год 32 хв
Читати опис Все має свою ціну, але не завжди овчинка коштує вироблення. Особливо, коли за щось доводиться платити власним життям. У цьому зайвий раз переконався простій статистик Стів Кеді, коли він на свою біду виявив якусь демографічну аномалію. Він відмітив, що за багаторічними даними в одному місті число жителів не змінювалося останні 100 років.
Коли б не проводився перепис, там завжди жило 436 чоловік, ні більше, ні менше!
КіноБаза: 5.7 (12)  IMDb: 5.7 (13568)
Моя оцінка:
/10
Останні дні планети Земля
Останні дні планети Земля (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 4.3
Сюжет Зібравши зразки інопланетного грунту, група дослідників повертається на Землю, перебуваючи в стані анабіозу. Крім одного з членів команди, якого бентежить сигнал тривоги, що означає, що у вантажному відсіку коїться щось недобре. Кров?! Звідки, чия, чому?! По поверненню на Землю, командир екіпажу прямо відправляється в психіатричну лікарню суворого режиму. А в великому американському місті починають відбуватися дуже дивні речі...
Останні дні планети Земля

Останні дні планети Земля (2006)

Final Days of Planet Earth

18+
Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
кінематографіст
США, Канада   2 год 53 хв
Читати опис Зібравши зразки інопланетного грунту, група дослідників повертається на Землю, перебуваючи в стані анабіозу. Крім одного з членів команди, якого бентежить сигнал тривоги, що означає, що у вантажному відсіку коїться щось недобре. Кров?! Звідки, чия, чому?! По поверненню на Землю, командир екіпажу прямо відправляється в психіатричну лікарню суворого режиму. А в великому американському місті починають відбуватися дуже дивні речі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 4.3 (1276)
Моя оцінка:
/10
Terminal City (2005) кінематографіст 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A woman diagnosed with breast cancer, takes over an ailing reality show, turning it into a hit as her body and life begin to change.

Terminal City (2005)

Terminal City

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
кінематографіст
Канада   50 хв
Читати опис (англ.) A woman diagnosed with breast cancer, takes over an ailing reality show, turning it into a hit as her body and life begin to change.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (135)
Моя оцінка:
/10
4400
4400 (2004—2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.3
Сюжет Коли комета, що пролітала поруч із Землею раптово змінила курс, почалася загальна паніка. Оголосили надзвичайне положення і люди готувалися до армаґендону. Але комета не падає. Вона сповільнює свій рух, тихенько спускається і зрештою приземляється у північно-західній частині тихоокеанського узбережжя Сполучених Штатів.

Зі сліпучо-білої кулі світла з'являється 4400 людей. Це люди з різних поколінь і різних соціальних верств, яких вважали мертвими чи зниклими безвісти. І жоден з них не постарів ні на день...

Хоч відразу це й не помітно, але незабаром стає очевидно, що кожен з 4400 володіє унікальними здібностями...
4400 Трейлер

4400 (2004—2007)

The 4400

16+
Серіал 4 сезони, 45 епізодів Завершений
кінематографіст
США, Велика Британія   43 хв
Читати опис Коли комета, що пролітала поруч із Землею раптово змінила курс, почалася загальна паніка. Оголосили надзвичайне положення і люди готувалися до армаґендону. Але комета не падає. Вона сповільнює свій рух, тихенько спускається і зрештою приземляється у північно-західній частині тихоокеанського узбережжя Сполучених Штатів.

Зі сліпучо-білої кулі світла з'являється 4400 людей. Це люди з різних поколінь і різних соціальних верств, яких вважали мертвими чи зниклими безвісти. І жоден з них не постарів ні на день...

Хоч відразу це й не помітно, але незабаром стає очевидно, що кожен з 4400 володіє унікальними здібностями...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (50)  IMDb: 7.3 (47042)
Моя оцінка:
/10
Going to the Mat (2004) кінематографіст 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Jace Newfield has a problem. Besides being blind and being the new kid at school, his problem is that the kids at his new school thinks he's a jerk. Jace has to find a way to be accepted into his new school. Joining the wrestling team just might work.

Going to the Mat (2004)

Going to the Mat

кінематографіст
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Jace Newfield has a problem. Besides being blind and being the new kid at school, his problem is that the kids at his new school thinks he's a jerk. Jace has to find a way to be accepted into his new school. Joining the wrestling team just might work.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1605)
Моя оцінка:
/10
Full-Court Miracle (2003) кінематографіст 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) An African American college basketball star becomes the head coach of a yeshiva's struggling basketball team in Philadelphia, Pennsylvania, after a knee injury forces him to leave the game. Based on the true story of Lamont Carr.

Full-Court Miracle (2003)

Full-Court Miracle

кінематографіст
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) An African American college basketball star becomes the head coach of a yeshiva's struggling basketball team in Philadelphia, Pennsylvania, after a knee injury forces him to leave the game. Based on the true story of Lamont Carr.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1143)
Моя оцінка:
/10
The Boys & Girl from County Clare (2003) кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) It's the mid 1960s. With a long tradition of Irish music in their bloods, middle aged John Joe McMahon and younger Jimmy McMahon, two of three brothers, grew up in County Clare, Ireland. They have long been estranged, their falling out over a woman. John Joe, still living in County Clare, has never married, while Jimmy, who long left County Clare to live in Liverpool, is on wife number five and probably counting. As fiddlers, they each lead their own ceili band, following those strict musical conventions in which they were raised. As such, Jimmy's talented flautist, Teddy, exasperates him if only because of Teddy being musically influenced by among others The Beatles. John Joe's band has won the best ceili band competition at the prestigious annual Irish music festival three years running. This year, Jimmy's band will also be in attendance for the first time. John Joe and Jimmy do not want to see each other and do whatever they can to ensure the other does not make it to the festival. Theirs is not the only estrangement. John Joe's pianist, Maisie, and Jimmy also broke up on bad terms, Maisie's bitterness and resentment of men solely resting on Jimmy's shoulders. Maisie raised her daughter Anne, a fiddler herself and arguably the best musician in John Joe's band, as a single mother, trying to shield her from men, who she sees all being like Jimmy. Beyond the music competition itself, they will all have a fight on their hands when Teddy and Anne meet and start to fall for each other.

The Boys & Girl from County Clare (2003)

The Boys & Girl from County Clare

кінематографіст
Ірландія, Велика Британія, Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) It's the mid 1960s. With a long tradition of Irish music in their bloods, middle aged John Joe McMahon and younger Jimmy McMahon, two of three brothers, grew up in County Clare, Ireland. They have long been estranged, their falling out over a woman. John Joe, still living in County Clare, has never married, while Jimmy, who long left County Clare to live in Liverpool, is on wife number five and probably counting. As fiddlers, they each lead their own ceili band, following those strict musical conventions in which they were raised. As such, Jimmy's talented flautist, Teddy, exasperates him if only because of Teddy being musically influenced by among others The Beatles. John Joe's band has won the best ceili band competition at the prestigious annual Irish music festival three years running. This year, Jimmy's band will also be in attendance for the first time. John Joe and Jimmy do not want to see each other and do whatever they can to ensure the other does not make it to the festival. Theirs is not the only estrangement. John Joe's pianist, Maisie, and Jimmy also broke up on bad terms, Maisie's bitterness and resentment of men solely resting on Jimmy's shoulders. Maisie raised her daughter Anne, a fiddler herself and arguably the best musician in John Joe's band, as a single mother, trying to shield her from men, who she sees all being like Jimmy. Beyond the music competition itself, they will all have a fight on their hands when Teddy and Anne meet and start to fall for each other.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1519)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: