Teerawat Mulvilai

Всього фільмів (на сайті): 14

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 14 результатів

Творець
Творець (2023) актор у ролі Boonmee  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.8
Сюжет Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Творець Трейлер

Творець (2023)

The Creator

12+
актор у ролі Boonmee
США   2 год 13 хв
Читати опис Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (125)  IMDb: 6.8 (144860)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
13 життів
13 життів (2022) актор у ролі Somboon  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Історія справжньої мужності за мотивами реальних подій. Через сильну зливу 12 дітей та їхній тренер опиняються замкнутими в затопленій печері Таїланду. Міжнародні спеціалісти та добровольці кидають усі сили задля їхнього спасіння.
13 життів Трейлер

13 життів (2022)

Thirteen Lives

12+
актор у ролі Somboon
Велика Британія   2 год 27 хв
Читати опис Історія справжньої мужності за мотивами реальних подій. Через сильну зливу 12 дітей та їхній тренер опиняються замкнутими в затопленій печері Таїланду. Міжнародні спеціалісти та добровольці кидають усі сили задля їхнього спасіння.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (54)  IMDb: 7.8 (66572)
Моя оцінка:
/10
Розшукується
Розшукується (2020) актор у ролі Porn  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.2
Сюжет Рішуче налаштований журналіст намагається звільнити чоловіка з тайської в’язниці, куди той потрапив за злочин, до якого його примусили несподівані особи. На основі реальних подій.
Розшукується Трейлер

Розшукується (2020)

Most Wanted

16+
актор у ролі Porn
Канада   2 год 5 хв
Читати опис Рішуче налаштований журналіст намагається звільнити чоловіка з тайської в’язниці, куди той потрапив за злочин, до якого його примусили несподівані особи. На основі реальних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (7)  IMDb: 6.2 (5663)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Reside (2018) актор у ролі Krit 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) Soon after a mysterious-ritual ceremony has been performed in a house, there are several chilling and inexplicable events happening which allegedly relate to haunting-spirit possession influencing house members into violence.
Трейлер

Reside (2018)

Reside

актор у ролі Krit
Таїланд   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Soon after a mysterious-ritual ceremony has been performed in a house, there are several chilling and inexplicable events happening which allegedly relate to haunting-spirit possession influencing house members into violence.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (187)
Моя оцінка:
/10
Лише Бог прощає
Лише Бог прощає (2013) актор у ролі Ko Sam  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.7
Сюжет Головний герой фільму, Джуліан, займається торгівлею наркотиків, процвітаючи у злочинному світі Банґкоку. Але пріоритети змінюються, коли мати змушує його знайти і розправитися з вбивцями його брата. На цьому шляху він зустрінеться з дуже дивним поліцейським.
Лише Бог прощає Трейлер

Лише Бог прощає (2013)

Only God Forgives

16+
актор у ролі Ko Sam
Данія, Франція, США, Швеція   1 год 30 хв
Читати опис Головний герой фільму, Джуліан, займається торгівлею наркотиків, процвітаючи у злочинному світі Банґкоку. Але пріоритети змінюються, коли мати змушує його знайти і розправитися з вбивцями його брата. На цьому шляху він зустрінеться з дуже дивним поліцейським.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (52)  IMDb: 5.7 (117606)
Моя оцінка:
/10
Trade of Innocents (2012) актор у ролі Kosal 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) In the back streets of a tourist town in present-day Southeast Asia, we find a filthy cinder block room; a bed with soiled sheets; a little girl waits for the next man. Alex (Dermot Mulroney), a human trafficking investigator, plays the role of her next customer as he negotiates with the pimp for the use of the child. Claire (Mira Sorvino), Alex's wife, is caught up in the flow of her new life in Southeast Asia and her role as a volunteer in an aftercare shelter for rescued girls where lives of local neighborhood girl's freedoms and dignity are threatened. Parallel story lines intertwine and unfold twists against the backdrop of the dangerous human trafficking world, in a story of struggle, life, hope and redemption in the "TRADE of INNOCENTS."

Trade of Innocents (2012)

Trade of Innocents

актор у ролі Kosal
США, Таїланд   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) In the back streets of a tourist town in present-day Southeast Asia, we find a filthy cinder block room; a bed with soiled sheets; a little girl waits for the next man. Alex (Dermot Mulroney), a human trafficking investigator, plays the role of her next customer as he negotiates with the pimp for the use of the child. Claire (Mira Sorvino), Alex's wife, is caught up in the flow of her new life in Southeast Asia and her role as a volunteer in an aftercare shelter for rescued girls where lives of local neighborhood girl's freedoms and dignity are threatened. Parallel story lines intertwine and unfold twists against the backdrop of the dangerous human trafficking world, in a story of struggle, life, hope and redemption in the "TRADE of INNOCENTS."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (1022)
Моя оцінка:
/10
Леді
Леді (2011) актор у ролі Soldier / Bad News  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.0
Сюжет Цей фільм про чудову доньку Бірманського народу Аун Сан Су Чжи, що поклала все своє життя на вівтар боротьби за демократію у своїй країні. Аун пожертвувала всім, що їй було особисто дорого - благополуччям родини, свободою, здоров'ям, заради сподівань свого народу, не зрадивши його ні за яких обставин. Будучи одним з ідеалів всього прогресивного людства, Аун була нагороджена Нобелівською премією Миру, вищими нагородами провідних країн.
Леді Трейлер

Леді (2011)

The Lady

актор у ролі Soldier / Bad News
Франція, Велика Британія   2 год 12 хв
Читати опис Цей фільм про чудову доньку Бірманського народу Аун Сан Су Чжи, що поклала все своє життя на вівтар боротьби за демократію у своїй країні. Аун пожертвувала всім, що їй було особисто дорого - благополуччям родини, свободою, здоров'ям, заради сподівань свого народу, не зрадивши його ні за яких обставин. Будучи одним з ідеалів всього прогресивного людства, Аун була нагороджена Нобелівською премією Миру, вищими нагородами провідних країн.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (11)  IMDb: 7.0 (11246)
Моя оцінка:
/10
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі (2011) актор у ролі Som Sak  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.1
Сюжет Після вбивства названого батька Ларґо Вінч стає президентом групи компаній "W Group". Та роль управлінця величезної корпорації не підходить Ларґо. Він оголошує про продаж "W Group" і створення гуманітарного фонду, який очолить давній друг його батька. В день, коли угоду підписано, Ларґо обвинувачують у злочинах проти людства і фінансуванні режиму бірманського генерала Міна. Щоб дізнатися, хто стоїть за брехливими обвинуваченнями, Ларґо Вінч вирушає у Бірму та зустрічає там свою колишню кохану Малунай, яка допоможе розкрити змову.
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі Трейлер

Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі (2011)

The Burma Conspiracy

актор у ролі Som Sak
Франція, Бельгія, Німеччина   1 год 54 хв
Читати опис Після вбивства названого батька Ларґо Вінч стає президентом групи компаній "W Group". Та роль управлінця величезної корпорації не підходить Ларґо. Він оголошує про продаж "W Group" і створення гуманітарного фонду, який очолить давній друг його батька. В день, коли угоду підписано, Ларґо обвинувачують у злочинах проти людства і фінансуванні режиму бірманського генерала Міна. Щоб дізнатися, хто стоїть за брехливими обвинуваченнями, Ларґо Вінч вирушає у Бірму та зустрічає там свою колишню кохану Малунай, яка допоможе розкрити змову.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (41)  IMDb: 6.1 (8222)
Моя оцінка:
/10
Душа
Душа (2008) актор у ролі Khun 6.5 imdb 5.3
Сюжет Жанет і Пауль не можуть упокоритися з думкою, що їхній маленький син загинув під час цунамі 2005 року, адже тіла його так і не знайшли. Вони не вірять у смерть дитини й відправляються на пошуки.
Душа Трейлер

Душа (2008)

Vinyan

16+
актор у ролі Khun
Франція, Бельгія, Велика Британія, Австралія   1 год 36 хв
Читати опис Жанет і Пауль не можуть упокоритися з думкою, що їхній маленький син загинув під час цунамі 2005 року, адже тіла його так і не знайшли. Вони не вірять у смерть дитини й відправляються на пошуки.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 5.3 (6008)
Моя оцінка:
/10
Рятівний світанок
Рятівний світанок (2006) актор у ролі Little Hitler 7.0 imdb 7.3
Сюжет 1966 рік, розпал війни у В'єтнамі. Пілот Дітер Денглер збитий на секретному завданні під Лаосом. Потрапивши в полон, Дітер не збирається здаватися - він з ще декількома ув'язненими організовує втечу.
Рятівний світанок Трейлер

Рятівний світанок (2006)

Rescue Dawn

16+
актор у ролі Little Hitler
США, Люксембург   2 год 0 хв
Читати опис 1966 рік, розпал війни у В'єтнамі. Пілот Дітер Денглер збитий на секретному завданні під Лаосом. Потрапивши в полон, Дітер не збирається здаватися - він з ще декількома ув'язненими організовує втечу.
КіноБаза: 7.0 (27)  IMDb: 7.3 (110422)
Моя оцінка:
/10
Holly (2006) актор у ролі Ohn 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) In Cambodia, Holly, a 12 year old Vietnamese girl, encounters Patrick, an American stolen artifacts dealer. The story follows their strong connection and her unrelenting efforts to escape her fate.

Holly (2006)

Holly

актор у ролі Ohn
США, Франція, Ізраїль, Камбоджа   1 год 54 хв
Читати опис (англ.) In Cambodia, Holly, a 12 year old Vietnamese girl, encounters Patrick, an American stolen artifacts dealer. The story follows their strong connection and her unrelenting efforts to escape her fate.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (919)
Моя оцінка:
/10
Навколо світу за 80 днів
Навколо світу за 80 днів (2004) актор у ролі Fourth Prisoner  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 5.9
Сюжет Ексцентричний лондонський винахідник Філеас Фогг розкрив таємниці польотів, електрики і багато інших, але суспільство не приймає його, вважаючи божевільним. Фоггу дуже хочеться, щоб до нього відносилися серйозно, і він укладає незвичайне парі з лордом Келвіном, главою Королівської академії наук: він береться зробити подорож навколо земної кулі не більше ніж за 80 днів! Разом з своїм лакеєм Паспарту і прагнучою гострих відчуттів французькою художницею Монік Фогг пускається в божевільну, захоплюючу кругосвітню гонку по суші, морю і повітрю.
Навколо світу за 80 днів Трейлер

Навколо світу за 80 днів (2004)

Around the World in 80 Days

6+
актор у ролі Fourth Prisoner
США, Німеччина, Ірландія, Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис Ексцентричний лондонський винахідник Філеас Фогг розкрив таємниці польотів, електрики і багато інших, але суспільство не приймає його, вважаючи божевільним. Фоггу дуже хочеться, щоб до нього відносилися серйозно, і він укладає незвичайне парі з лордом Келвіном, главою Королівської академії наук: він береться зробити подорож навколо земної кулі не більше ніж за 80 днів! Разом з своїм лакеєм Паспарту і прагнучою гострих відчуттів французькою художницею Монік Фогг пускається в божевільну, захоплюючу кругосвітню гонку по суші, морю і повітрю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (155)  IMDb: 5.9 (94365)
Моя оцінка:
/10
Двоє братів
Двоє братів (2004) актор у ролі Verlaine  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.0
Сюжет Історія двох тигренят, які були розлучені людьми, і після багатьох років перетворені на бійцівських тигрів, привчених битися і вбивати. Жорстокий власник зводить їх разом на арені...
Двоє братів Трейлер

Двоє братів (2004)

Two Brothers

0+
актор у ролі Verlaine
Франція, Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис Історія двох тигренят, які були розлучені людьми, і після багатьох років перетворені на бійцівських тигрів, привчених битися і вбивати. Жорстокий власник зводить їх разом на арені...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (13)  IMDb: 7.0 (15848)
Моя оцінка:
/10
За межею
За межею (2003) актор у ролі Ma Sok  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.4
Сюжет Молода заміжня американка Сара Джордан, що живе в Англії, опиняється на добродійному вечорі і там чує палку промову, виголошену доктором Ніком Келлахеном. Його полум'яний заклик про допомогу дітям країн, залучених у військові конфлікти, перевернула життя Сари назавжди. Зачарована Ніком і його благородними ідеями, вона розлучається зі спокійним життям і, жертвуючи своїм благополуччям, прямує назустріч ризику, небезпеці і... своєму коханню. Протягом десяти років доля буде зводити Сару і Ніка в різних "гарячих точках" нашої планети - в Камбоджі, Ефіопії та Чечні, приготувавши закоханим страшні випробування.
За межею Трейлер

За межею (2003)

Beyond Borders

12+
актор у ролі Ma Sok
США, Німеччина   2 год 7 хв
Читати опис Молода заміжня американка Сара Джордан, що живе в Англії, опиняється на добродійному вечорі і там чує палку промову, виголошену доктором Ніком Келлахеном. Його полум'яний заклик про допомогу дітям країн, залучених у військові конфлікти, перевернула життя Сари назавжди. Зачарована Ніком і його благородними ідеями, вона розлучається зі спокійним життям і, жертвуючи своїм благополуччям, прямує назустріч ризику, небезпеці і... своєму коханню. Протягом десяти років доля буде зводити Сару і Ніка в різних "гарячих точках" нашої планети - в Камбоджі, Ефіопії та Чечні, приготувавши закоханим страшні випробування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (17)  IMDb: 6.4 (28994)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: